BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #59237 przez Mała
Ale cisza, chyba jeszcze wszystkie mamuśki śpią? A ja mam dzisiaj lenia, póki co nie boli mnie głowa :laugh: (odpukać).
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59240 przez Ewcia22
Hej wrześniowe mamusie być może przyłącze się do was wczoraj robiłam teścik i wyszły 2 kreseczki OM miałam 18.12 ale przez miesiąc brałam tabletki anty. I trochę mi się rozregulowalo także nie wiem czy to będzie wrzesień i czy wogóle będzie bo mam dziś jakieś plamienia ale wiem że do 3 miesiąca może tak być w sumie test wyszedł pozytywny :)

gratuluję tych pojedynczych i podwójnych fasoleczek czeka nas ciekawych kilka miesięcy jeszcze niedawno przeżywałam już ten stan bo mam 8 miesięczna córeczkę :)a wy macie już jakieś skarby pochwalcie się :)
Całuski dla was :-*
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59386 przez Agusia83
Dziewczynki, widze, ze u nas dzis wielka cisza....pewnie wybylyscie z domku z mezami na impreznke....chociazby domowa...a ja musze siedziec :( i raczej nigdzie nie wolno mi wychodzic.... :(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59428 przez angie1713
Witam :) jestem tu nowa mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona :) Moja ciąża jest już potwierdzona termin wyznaczony na 28.09.2011 :)Jestem bardzo szczęśliwa ale jednocześnie bardzo się denerwuję bo lekarz wykrył u mnie macicę dwurożną trochę się o tym naczytałam i się boję.Jestem na zwolnieniu lekarskim i dużo odpoczywam mam nadzieje że wszystko się jakoś ułoży:)
Witam wszystkie mamusie wrześniowe :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59436 przez Agusia83
angie1713 witamy Cie i chetnie przyjmiemy...napisz tylko kiedy mialas OM a Marta M wpisze Cie na poczatek strony:) :laugh:
nie zamartwiaj sie...i nieeeeeee czytaaaaaaaaaj!!!!!!!!!bo w internecie mozna znalezc abstrakcyjne przypadki...skoro lekarz kazal lezec i odpoczywac, to rob to i mysl pozytywnie. Zafunduj sobie swietna ksiazke i same filmy komediowe, by myslec pozytywnie...bo to naprawde pierwszy krok do sukcesu..
a uwierz mi, ze wiem, co oznacza martwic sie i czytac pierdoly z neta...sama mam problem...mam przodujaca kosmowke i tez musze odpoczywac i od 3 tyg.jestem na L4 i raczej bede przez cala ciaze...
glowka do gory...i trzymaj sie z nami...bardzo sie cieszymy, ze do nas zawitalas.... :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59446 przez angie1713
OM miałam 22 grudnia.Czuje się bardzo dobrze nie mam żadnych mdłości jak na razie.Od czasu do czasu bolą mnie plecy zawsze miałam tak w trakcie okresu .Ostatnie USG miałam 27.01 pęcherzyk ciążowy ma wielkość 11,5 mm echa serca jeszcze nie słyszałam jeszcze za wcześnie.Kolejna wizytę mam wyznaczoną na 17 lutego mam nadzieję że wtedy usłyszę i wszystko będzie dobrze :) Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59453 przez Marta M
Przepraszam, troche mnie nie bylo, bo wyjechalismy z mezem na weekend, ale juz nadrabiam...

Witam Ewcie i angie..:) Ewcia jak bedziesz znac termin porodu to napewno Cie wpisze na pierwsza strone. Angie Ciebie dopisalam, mam tylko pytanie: jesli mialas OM 22 grudnia to suwaczek pokazywal 5t4d, Twoj suwaczek pokazuje 5t5d...wiec zeby sie zgadzalo z Twoim suwaczkiem wpisalam termin OM 21 grudnia...jesli bedziesz chciala cos zmienic to daj znac ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59454 przez Agusia83
angie1713 ja pierwsza wizyte u lekarza mialam chyba 5stycznia a usg dopiero 24....i widzialam dzidzie i bijace serduszko, to byl moj 7t3d:) wiec u Ciebie tez juz bedzie widac...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59455 przez Agusia83
Marta, a kiedy masz kolejne usg? czy tez wizyte? bo widze, ze jutro zaczniesz 10 tydzien:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59456 przez Marta M
Agusia kiedy masz kolejna wizyte? ;)

Angie a Ty nie czytaj w internecie, bo naprawde mozna sie niepotrzebnie ustresowac...lez i odpoczywaj :):)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59457 przez Marta M
Heh Agusia, ale wyczucie...w jednym momencie zapytalysmy o to samo..:) Ja wizyte mam 16 lutego ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59459 przez Agusia83
Marta, niesamowite...ja tez mam 16:) :laugh: , tylko moja pani doktor nie ma usg u siebie wiec pewnie dostane skierowanie....musimy zerknac na moja kosmowke i na dzidziusia jak urosl:)....to pewnie bedziemy mialy usg w podobnym czasie(chodzi mi o wiek ciazy :laugh: )...jak bylam 24.01 to mialam 7t3d a na usg wyszlo, ze dzidzius ma 7t2d :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59467 przez angie1713
Marta M może tak zostać z tym suwaczkiem :) Według moich obliczeń termin powinnam mieć na 29 wrzesień wiec wtedy by się zgadzało ze 22 grudzień ostatni OM ale lekarz wyliczył jakoś dziwnie i się poprzestawiało więc niech tak zostanie.Dziękuje za wpisanie.
Ps.Już nic nie czytam na internecie :) dużo odpoczywam i właśnie wybieram się na spacer do rodziców :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59468 przez bewipo
Dziewczyny ja mam za tydzień wizytę i to juz będzie moja 4... Ale to przez to że coś niby wolno biło jedno serduszko. Zresztą z dwójeczką to i tak pewnie będę co 3 tyg u gina. Moja lekarka na szczęście ma usg i za każdym razem mi robi.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #59544 przez Ewcia22
No to prawda z tym netem ja podczas 1 ciąży kilka razy dziennie czytałam i porównywałam moją fasolkę z tym co piszą na necie zwariować można teraz tylko sprawdziłam który to może być tydzień i dałam sobie spokój
nie wiem czy widziałyscie kobity pytałam czy macie już jakieś pociechy??
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl