BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #61476 przez Marta M
A to sa zdjecia mojej dzidzi :) Ma 2,08cm :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61477 przez Marta M
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61480 przez Asik
Marta :) :) śliiicznaaaa :) ładnie widac rączki i nóżki :) :) :) :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61481 przez katy25
śliczna i jaka wyraźna!
super zdjęcie:) ja mam ale jakieś strasznie niewyraźne...
aż spojrze ile moja ma - hmm moja na MM 5,5 miała 2,4 mm czyli baaaardzo malutka no ale i ciaża dużo mniejsza:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61483 przez angellika1
Martuś gratuluje fasolki (w sumie juz nie takiej fasolki tylko dzidzi) śliczna :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61484 przez Agusia83
Martusia, sliczna dzidzia...ale piekne przyblizenie....ja tez tak chce....a mozesz mi powiedziec cos wiecej o tym lekarzu? Moze ja tez swojego zmienie, bo w koncu nie ma usg u siebie i musze jezdzic osobno.
A ja tez jestem z Krakowa...gdzie dokladnie przyjmuje lekarza i kiedy? Z gory dziekuje za odpowiedz....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61486 przez Marta M
Nie lubie sie chwalic ale powiem to: wiem, ze sliczna :) Strasznie mi sie podoba :):) Teraz to juz jestem szczesliwa....:)
Dziekujemy za mile slowa :)

Ja to sie nawet oka dopatrzylam na tym pierwszym zdjeciu...albo sama sobie wmowilam, nie wiem...

Katy dzidzia szybko rosnie i niedlugo tez zobaczysz takie cudo..:)

Agus, lekarz nazywa sie Artur Ludwin, jego zona tez jest ginekologiem, przyjmuja na Rakowickiej 17/7...numer telefonu: 500 802 500...podobno na wizyte czeka sie tydzien..mnie przyjeli od razu bo zglosilam uplawy...sprzet fajny, lekarz swietny, tylko nie jest tani..wczoraj za wizyte zaplacilam 180zl...wyczytalam ze czasem bierze nawet 250...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61487 przez ilona
Marta M śliczna dzidzia wygląda mi na dziewczynkę :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61488 przez gosiak
Marta słodka kuleczka:) już dokładnie widać małego człowieczka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61494 przez Agusia83
Marta, dzieki na namiary, faktycznie tani to on nie jest...to moja wizyta z usg jest duzo tansza...no, ale skoro lekarz ma dobra opinie i renome....zobaczymy
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61496 przez katy25
wiecie co?
chciałam sie z Wami podzielić swoim doświdczeniem na temat lekarzy prywatnych - w I ciąży znalazłam lekarza online, super opinie, kolejki do jego gabinetu że ho ho wtedy a było to 3,5 roku temu brał 100zł za wizytę. Był ponadto lekarzem w Szpitalu Bielańskim - jednym z lepszych w Wawie jeżeli chodzi o położnictwo (tam też rodziłam i sama sie tam urodziłam:)) więc myślałam że mam super opieke. Na każdym spotkaniu robił mi USG, dobry sprzęt itd. ale z każdą wizyta zauważałam, że ona ma tyle pacjenetek że już nie pamięta "mojego przypadku", a pod koniec ciąży kazał przychodzić nawet co 1,5 tyg gdzie wizyta trwała 5-10 min. TO BYŁA OGROMNA POMYŁKA. Jak rodziłam to akurat trafiłam, że miał dyżur i na porodówce zdziwiony zapytał co ja tu robie??? debil... i czemu po niego nie zadzwoniłam??
Za asyste przy porodzie chciał od 2 do 2,5 tys.

Suma sumarum - jeżeli ciąża przebiega prawidłowo nie myślcie kochane, że prywatnie będziecie pod lepsza opieką... na serio. Ja obliczyłam już po porodzie, że za to co wsadziłam lekarzowi do kieszeni miałabym super wózek za ok. 3 tys., a pierwszy wózek kupiłam za 1200zł...

na prawdę to nie ma sensu. Co więcej w I ciąży byłam przwrażliwiona itd więc i tak 3 razy miałam robione prywatnie USG 3D:) tym razem zamierzam zainwestować tylko w to USG 3-4D bo uważam, że na prawdę wszytsko można na nim dostrzec i uspokaja że maluch dobrze sie roziwja.

Po porodzie poszłam z polecenia do ginekolog też prywatnie i zostałam u niej do dziś. Z tym że, dziś przyjmuje już pod NFZ i nie musze jej płacić. Mam na miejscu super opiekę, badania itd. A dodam jeszcze, że z pracy mam LUX MED i właśnie ta super opieka prywatna 3,5 tyg temu powiedzieli mi że mam ciążę pozamaciczną. Od razu dostałam skierowanie do szpitala. W szpitalu okazało sie że macica pusta ale powiekszona. Kazali czekać.
tydzień później już moja lekarz powiedziala, że zarodek jest w macicy a jeszcze tydzien później zobaczyłam bijące serduszko... i więcej do LUX MEDU nie wróce...

To taka moja sugestia:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61497 przez Madzia89862
gratuluje marta i ja oczko tez widze na I zdj:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61508 przez Marta M
No tak, masz racje Katy....ale kazdy ma jakies przejscia z tymi bufonowatymi lekarzami...szczegolnie moj byly endokrynolog, a tfu!!

ja nie zamierzam rezygnowac z mojej pani doktor na stale, chodzi mi tylko o to ze wazniejsze badania, takie jak te genetyczne bede robic u niego..moja nie ma takiego sprzetu i tego usg nawet nie nazywa genetycznym...a ja na zdrowiu dziecka nie bede oszczedzac..na wozkach, ciuszkach tak, ale na zdrowiu nie...

i kazdy lekarz sie myli, czy prywatnie, czy z funduszu...ale moje przejscia mowia, ze lepiej Cie traktuje lekarz do ktorego chodzisz prywatnie...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61520 przez Iwonka
Marta cudowna dzidzia:)

Jej jak ja bym chciała żeby ten czas szybciej leciał ehhh

A tak w ogóle to witam wszystkie szczęśliwe mamusie :) dołączam do Was:) OM 16.12.2010r termin porodu około 25.09.2011 ( już by mógł być ten wrzesień:):):):) )
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61542 przez Mirella
Martusia, dzidziolka jak marzenie :D Pięęęęęęęęknaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

A co do lekarzy prywatnych i państwowych to się z Wami nie zgodzę, ja chodziłam na NFZ od połowy ciąży, i wiadomo było że jak ciężarówka wchodzi do gabinetu to pól godziny minimum :) Nigdy się nie poczułam zbyta, niedobadana czy coś w tym guście, raczej miałam wrażenie że za duzo tych badań, że za dokładny ten mój lekarz :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl