BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu #61791 przez Agusia83
Marta, to Twoj maluszek urosl rowne 20mm...fantastycznie....
ale same widzicie, ze rozmiary fasolek sa rozne....dlatego zakresy ich wzrostu tez sa rozpiete...bo to wszystko zalezy od genow i organizmu...tak mi sie wydaje :P
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61798 przez Marta M
Nie Agusia, nie 20mm...14mm...teraz ma 2,08cm, a nie 2,80cm...ma prawie 21mm...:) Odstep miedzy usg 14 dni i 14mm :) Tak jak ksiazki pisza: 1mm na dzien...

chyba nie zaplatalam zbytnio??

Ja tez ide na wizyte 16 lutego do tej mojej bylej lekarki..przeanalizowalam sprawe z tamtym lekarzem i wymyslilam ze na oba genetyczne tam pojde, ale dalej bede chodzic do ej co chodzilam...tam wiem ze ma malo pacjentow i wiem ze moja sytuacje kojarzy, a tamten faktycznie przyjmuje po nocach, tyle ludzi...genetyczne najwazniejsze, dlatego ich nie bagatelizuje, ale wierze tez mojej pani dr..:)

I z tego testu PAPPA tez rezygnuje...naczytalam sie troche o tym i mysle ze nie warto..
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61799 przez Agusia83
Marta, faktycznie masz racje...pomylilam sie...ale tak samo liczylam jak Ty...tyle, ze 0 u Ciebie mi sie przesunelo...
ale tak patrzac na wzrost maluszkow to rosna w tempie kosmicznym....... :laugh:
jesli i moja frasoleczka bedzie powiekszac sie ksiazkowo to na usg powinna miec ponad 3 cm :laugh: juz sie nie moge doczekac wizyty i jak wkleje wam nowe port folio dzidziola :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61800 przez Marta M
Agusia 3,5cm bedzie jak nic :) A te dwa tygodnie zleca, jak i cala ciaza..:) Ja dzisiaj znow mialam uplaw, ale wyniki dopiero za tydzien...mimo wszystko mam tak pozytywne nastawienie, ze HEJ :)

A teraz ide spac i zycze dobrej nocy wszystkim staraczkom i wszystkim mamusiom :) Padam...jeszcze tylko bolesne siku przed snem przezyc...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61801 przez Agusia83
Ja tez zycze wszystkim spokojnej i milej nocki....Marta, a nie myslalas, ze mozesz miec zapalenie pecherza?,...hmmm, chyba, ze to przez wymaz z cewki moczowej i dlatego teraz takie nieprzyjemne dolegliwosci masz?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61815 przez magdamagda1988
Ja pojde na ponowne usg za 3 moze 4 tygodnie narazie sie uspokoilam takze poczekam nie bede robila paniki :) ale z checia co tydzien bym chodzila na to usg :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61862 przez Marta M
Agusia to po tym badaniu mam takie bole..na szczescie po dzisiejszej nocy jest juz o wiele lepiej ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62412 przez Agusia83
Marta, jak sie czujesz? Dzis juz 10000% lepiej? rzestalo Cie piec jak siusiasz?...wlasnie analizowalam swojego wyniki badan...i chyba sa ksiazkowe:P....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62490 przez Agusia83
Dziewczynki, mialyscie moze problemy z forum jakas godzinke temu? W ogole nie moglam wejsc...teraz na szczescie jest juz dobrze:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #62564 przez Marta M
Dziekuje Agusia...tamta dolegliwosc minela, juz z usmiechem wychodze z lazienki a nie ze lzami...zeby jeszcze te mdlosci minely...a Ty jak sie czujesz? I jakie wyniki? Jakich badan?

Poza tym to moje ostatnie dni z mezem, zobaczymy sie dopiero 8 kwietnia jak wszystko dobrze pojdzie...Jak ja bede za nim tesknic...:(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62626 przez Agusia83
Marta, to narazie nie zagladaj do nas, tylko pieczalowicie zajmij sie mezem :laugh: ...wierze, ze bedziecie strasznie tesknic za soba...nie wyobrazam sobie tego...tylko raz przez 5 dni nie widzialam sie ze swoim (jeszcze, nie mezem :P ) jak musialam wyjechac w delegacje z pracy...i to wszytsko w przeciagu 5 lat....wiec podziwiam kobiety, a raczej pary, ktore z racji pracy musza sie rozstawac na dluzsza chwile...
Ciesze sie, ze lepiej sie czujesz....
A ja robilam morfologie, mocz i hormonki tarczycy....
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62642 przez magdamagda1988
Marta jesli Cie to pocieszy to z moim rowniez jeszcze nie mezem ale wkrotce nie widzilam sie od polowy stycznia i zobacze dopiero 2 kwietnia takze podobna sytuacja ja jestem juz do tego przyzwyczajona, ale juz teraz wyjezdzam do niego na stale takze po tylu latach w dojazdach wreszcie bedziemy razem :)

Dziewczyny jeszcze zapytam bo ja w wyniku moczu ma 1-2 wpw bialych krwinek a chyba nie powinno byc prawda? to swiadczy o infekcji?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62646 przez Agusia83
Magda, w ciazy wszystko sie zmienia, tak samo ilosc leukocytow...norma jest chyba 0-5 w polu widzenia, a Ty masz nieduzo...zreszta jak i ja...nie masz sie o co martwic....a nawet jakby mial byc stan zapalny to minimalny...a tak jak juz pisalam w ciazy to raczej chleb powszedni...nie masz sie o co martwic :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #62650 przez magdamagda1988
Wiem wlasnie ze to normalne w ciazy, tylko ja dosc dlugo sie borykalam wczesniej z infekcjami ale narazie odpukac nic sie nie dzieje i oby tak dalej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #63128 przez ewelinaa
Witam przyszłe Mamusie :laugh:

Dołączam do wątku, mój termin z OM 15.09.2011 :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl