BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #61545 przez bewipo
Marta piękne dziecko :) Ja idę do gina w poniedziałek i to będzie też 9t2d to może moje tez tak ładnie będzie widać :) Aż sie nie mogę doczekać.
Co do prywatnych lekarzy, sporo kasują, ale traktują zupełnie inaczej. Też liczyłam ile to kasy się wydaje i że można na zupełnie inne rzeczy przeznaczyć. Ale chyba nie ma sensu się za mocno zastanawiać. Jak sie cos dzieje to przynajmniej przyjmują od razu, zawsze można dzwonić i się skonsultować. A ciężko sie dostać do dobrego lekarza na NFZ.
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61579 przez Marta M
Iwonka dopisalam Cie juz, tylko jak wpisalam date OM 16.12 to wychodzi ze jestes w 7 tygodniu ciazy...a Ty masz na suwaczki dwa dni mniej...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61586 przez Agusia83
A ja dzwonilam do doktor...i okazuje sie, ze bete mam prawidlowa, nie mam sie o co martwic, tylko cieszyc z bycia w ciazy:)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61609 przez fanka
Marta, gratuluje , śliczna dzidzia :-) cudowna sprawa takie pierwsze "konkretne" zdjęcie dziecka. Ja dostałam takie pierwsze zdj w pon i też się napatrzeć nie mogłam, studiowałam je dokładnie. A mój mąż po dłuższym wpatrywaniu stwierdził, że widzi między nogami "fajeczkę" :-) także dziewczyny z takich pierwszych zdjęć można wiele wyczytać :-) lecę do kuchni , bo szarlotkę piekę i żeby mi się nie spaliła ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61658 przez magdamagda1988
Witam dziewczyny nie odzywalam sie bo troche sie zmartwilam a poza tym nie bylomnie domu.. Wiec Martusia sliczne dzieciatko gratuluje :) a u mnie niby wszytsko w porzadku ale wydaje mi sie ze moja dzidzia jest za mala... bylam w poniedzialek a jutro sie skonczy 8 tydzien czyli w poniedzialek bylam w polowie 7tc od OM 10.12 a cylke mam 31 32 dniowe a moja dzidzia w poniedzialek miala dopiero 7.2 mm to chyba troche za malo ;/ a Ty Marta w ktorym tyg mialas zdjecie robione bo naprawde robi wrazenie :)

Pozdrawiam was mamusie
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61663 przez magdamagda1988
No i dodam ze mam termin na 17 wrzesnia :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61672 przez Agusia83
Magda, Ty sie niczym nie przejmuj...cykle masz dlugie i do zaplodnienia wcale nie musialo dojsc 14dni przed planowana @ ale duzo pozniej, dlatego tez dzidzius ma takie gabaryty....jak dobrze licze usg mialas robione w 7t3d :laugh: czyli tak jak ja i MartaM...super....najwazniejsze jest to, ze widzialas malucha i ze slyszalas serducho...czesto sie zdarza, ze dzieci na poczatku sa mniejsze a pozniej doganiaja rowiesnikow...teramin masz rowny tydzien po mnie :laugh: ...
na pewno wszystko bedzie dobrze...
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61677 przez magdamagda1988
tak tak napewno nie bylo to w 14 dniu cyklu tylko w 18 moze 19 i mam nadzieje ze dlatego.. powinnam zrobic USG dopiero za miesiac ale moze zrobie szybciej :) Ogolnie czuje sie bardzo dobrze zadnych mdlosci boli glowy brzucha tylko bola mnie piersi no i oby tak dalej :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61678 przez Agusia83
no i oby tak dalej...mnie tez bola tylko piersi i ciagle chodze siku...ale od kilku dni miewam lekkie mdlosci...ale da sie z tym zyc....czego sie nie robi dla dzidziusia :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61707 przez Marta M
Magda pierwszy raz zobaczylam serduszko w 7t i 2d..i dzidzia miala 8mm...

A to zdjecie mialam robione wczoraj, tj 9t i 2d..i plod wyglada na 8t i 5d...natomiast pecherzyk ciazowy na 9t i 3d...

fanka, ja mialam tak samo, tych zdjec duzo mam i tez wypatrzylam siusiaka ale maz mnie uswiadomil ze to pewnie ogonek...;)

Ja po porannych wymiotach mam dzien bez mdlosci...ale dalej mam strasznie problemy z siusianiem...boli jak jasna ch...ra..:(:(
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61719 przez magdamagda1988
to sie uspokoilam bo naczytalam sie na necie ze powinno byc wieksze :) a jak sie dziewczyny robi te suwaczki?
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61724 przez Marta M
I zapomnialam o jednym: Agus ciesze sie z Twojej bety i ze wszystko w porzadku..:) Rosna nam dzieciaczki :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61729 przez Marta M
Madziu suwaczki mozna zrobic np na tych stronach:

www.zapytajpolozna.pl/suwaczki.html

www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html

I potem wklejasz ten BBC Code (UBBCode) w Podpis (Wchodzisz Profil, Moj profil, podpis)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61734 przez asia26
Marta sliczna dzidzinka :)polecam Wam przyszle mamusie ksiazke "mamo, tato patrzcie ja rosne!" naprawde nie pozalujecie :)
Temat został zablokowany.
13 lata 2 miesiąc temu #61790 przez Agusia83
Marta, dziekuje bardzo, ze o mnie pamietalas... :laugh:
,,sama jestem ciekawa ile bedzie mierzyc moj dzidziolek..do lekarza ide 16.02 i wowczas to bedzie 10t3d a usg pewnie kilka dni pozniej...no, ale 11 tydzien :laugh: ....pierwsze usg mialam w 7t3d a maluszek mial 11,69mm i odpowiadal 7t2d....teraz jestem ciekawa jaki bedzie duzy:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl