BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 10 miesiąc temu #690389 przez trufla
Witam
Ja zmieniłam córce fotelik jak miała 7 miesięcy bo niestety w nosidełku wczasie jazdy się wyginała i chciała z niego wyjść. My mam właśnie maxi cosi priori i jesteśmy zniego zadowoleni zresztą córka też jest zadowolona. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690411 przez Jussstyś
My tez juz dawno zmienilismy fotelik, ale aktualnie nie pamietam nazwy, tez jestesmy z niego zadowoleni bardzo, a Julka jaka szczęśliwa bo wszystko widzi ;-) a i można w nim regulować oparcie gdyby dziecko chciało spac tak na pół leżąco :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690716 przez blekitna_wrozka
Dziś o godzinie 13:00 mam obronę trzymajcie mocno kciuki bo u nas nie podają pytań. Mam tylko pytanie od swojej promotorki. Także proszę o mocne trzymanie kciuków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690840 przez Ania14.09
blekinta wrozka trzymam kciuki :)

Justysss czajusiątko dziewczyny śliczne :) Oliwka super stoi sama i jakie ma kolczyki :silly: a Julka super loczki

majka
ja też daję cycusia i wcale się tym nie przejmuję Filip uwielbia i ściągam w pracy, choć czasami nie mam kiedy tego zrobić,ale staram się

Nad fotelikiem jeszcze sie nie zastanawiałam,może po chrzcinach, bo już kasy na razie nie mamy, a Filip jeszcze się mieści, choć próbuje wyłazić, jak jeżdzę sama, to go przypinam z przodu i daję zabawki

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691088 przez hanias
Hejka!
My w sobotę wróciliśmy z wakacji B) Pogodę mieliśmy suuuuperrrr!!! Hania zjadła mnóstwo piasku, zaczepiała wszystkich w koło i uwielbia czworakować na trawie! Czas nam tak szybko minął że szkoda było wyjeżdżać.
Ponieważ w wakacje spaliśmy wszyscy w jednym pokoju, to moja mała córcia szybko przyzwyczaiła się że rodzice zawsze są obok jak się zasypia i teraz jak wróciliśmy do domu to nie mogę jej położyć do łóżeczka i wyjść bo płacze(a właściwie wydziera się) w niebogłosy!!!Teraz na nowo muszę wszystko ponaprawiać. Ale od 2 dni jest już lepiej.

A z osiągnięć Hani to przede wszystkim to że w wakacje przespała całą noc bez pobudki (pierwszy raz)!!! Szkoda,że był to jednorazowy wybryk, ale i tak się cieszyłam jak głupia...heheh No i sama zaczęła wstawać w łóżeczku i jak podejdzie do ławy :lol:

Czajusiątko - Oliwka ślicznota mała :blink: My też mamy kolczyki :lol:

Justyś - Julcia ma tak długie włoski :ohmy: Szok :ohmy: śliczna jest :kiss:

Aniu - cieszę się że szef się opamiętał i wyjedziecie do Kołobrzegu!

A co do fotelika to my wybraliśmy romer king plus - drogi, ale wyszliśmyy z założenia - jak stać nas na wakacje i inne bzdury to na bezpieczeństwie Hani nie będziemy oszczędzać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691349 przez PolaL
błękitna wróżka trzymamy kciuki :)

Co do karmienia to u nas nadal cycuś jest na wszelkie bolączki. I na zasypianie ;)

Fotelik zamierzałam zmienić już w zeszłym tygodniu - mam po Szymku caratero - ale mąż nie znalazł czasu. W nosidełkowym mała ma za długie nogi bo już siedzi na zgiętych.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691725 przez kasia7775
Witajcie :) jeszcze tydzień i mam nadzieję, że będę miała więcej czasu - we wtorek mam obronę :) Mam nadzieję, że kciuki trzymać będziecie :P

Hanias super, że wakacje się udały. Dobrze, że w tym tygodniu nie byliście, bo pogoda koszmarna

Justyś Julka to już prawdziwa panienka :kiss:

Czajusiątko Oliwka super :)

Błękitna wrózka gratulacje :)

Co do fotelika to też rozważałam Romer King Plus, potem Recaro Evolva 123 plus(nie pasuje niestety do mojego auta), ale po długich rozważaniach wybrałam Recaro Young Sport, cenowo to samo, ale ten jest większy, do 36 kg. Oliwier w nosidełku spokojnie się mieścił (nogi mogą wystawać), ale lada chwila przekroczyłby dopuszczalną wagę 13 kg :silly: w zeszłym tygodniu ważył 12 770 g.
Fotelik dzisiaj przyszedł, jutro będę montować do auta, jak odbiorę z naprawy, bo klima siadła :(

Ania to teraz pewnie odliczasz do urlopu :) Moi rodzice jadą w lipcu do Kołobrzegu do sanatorium na 3 tygodnie :) też bym tak chciała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691981 przez PolaL
Czajusiątko widzę że przebiłaś małej uszki :lol: ja się też zastanawiałam nad tym ale kosmetyczka mi odradziła mówi że lepiej po roczku. A że ja małą puszczam do żłobka to pewnie się najwcześniej zdecyduję w następne wakacje. Bo teraz jak będzie miała roczek to będzie już w żłobku i jakby któryś maluch ją zaczepił o te gojące się uszko, albo ona by zaczepiła to byłoby dopiero ... A na wakacjach będzie miała miesiąc na wygojenie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Robię już odliczanie raz do przylotu mojej siostruni :lol: jutro o 22. Dwa jak zobaczycie na suwaczku zbliża mi się wielkimi kroczkami rocznica. Robimy już w tą sobotę bo następny termin mamy zajęty chrzcinami :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691988 przez blekitna_wrozka
Zdałam :) Mam magistra. A moja Oliwcia prawie raczkuje bo lewą nóżkę podwija i skacze na kolanie a prawą raczkuje. Plus ciągle wstaje, otwiera szuflady. Wszędzie jej pełno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692042 przez Ania14.09
blekitnawrozka gratulacje
kasia oczywiscie trzymamy kciuki :)
polal to ten "rezerwowy"chrzestny się nie obraził?

Co do urlopu, to z jednej strony nie mogę sie doczekać,ale z drugiej, to w pierwszym tygodniu mąż idzie na wycięcie kamieni w woreczku, bo męczy się już kilka lat i w koncu mu chcą to zrobić, bo ja mam dość tego i on pewnie też, co jakiś czas ma straszne bóle brzucha, lądujemy na IP i kończy się, to kroplówką i do domu i tak od kilku lat. W końcu postanowili wyciąć tem woreczek. Niby teraz, to zabieg,ale zawsze.....tez "zabieg" ma w poniedziałek, 22 lipca, w niedzielę 28 mamy chrzciny, a w poniedziałek 29 wyjeżdzamy na urlop. Więc wydaje mi się, że do urlopu mam jeszcze bardzo daleko.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692188 przez agnesssa
Błękitnawrozka Gratulacje :kiss:

Dziewczyny śliczne mamy :)

Jussstyś
Julka jakie ma piękne loczki :lol:

Kasia Oczywiście że trzymamy kciukasy :woohoo: :kiss:

My fotelik wymienilismy już jakieś 2 miesiace temu, bo Maks nie nawidził jazdy samochodem w nosidełku, teraz już nie krzyczy i jest zadowolony, my też kupilismy romera king plu, i jestem zadowolona :)

Muszę wracać do pracy bo tonę :huh: :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692363 przez czajusiątko
Polal mi własnie wszyscy mówią, że im wcześniej tym lepiej z tymi uszami. Oliwka co prawda trochę płakała, ale nie przy samym przebijaniu, tylko jak trzeba było jej przytrzymać główkę, żeby nie kręciła, a ona bardzo tego nie lubi. Jak wyszłyśmy to zaraz usnęła i jak wstała to już wcale o niczym nie pamiętała :) najbardziej bałam się jej pierwszy raz przekręcić te kolczyki, ale nawet nie zauważyła :) Oliwka dostała kolczyki na chrzciny, więc planuję jej przemienić na roczek :)

Blekitna wrozkagratulacje. też bym chciała mieć to już za sobą...

allegro.pl/fotelik-sun-baby-0-25kg-przod...unk-i3336297271.html my mamy taki fotelik i wozimy w nim Oliwkę już chyba ze 3 miesiące

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692398 przez hanias
blekitnawrozka - gratulacje pani magister :woohoo:

czajusiatko - mi też właśnie wszyscy mówili że im wcześniej tym lepiej z tymi kolczykami. I rzeczywiście Hania nie zwraca w ogóle na nie uwagi. Co do samego przebijania - to podobnie jak u ciebie, był płacz, ale spowodowany trzymaniem główki. A u ciebie kiedy obrona?

kasia - będziemy trzymać z Hanusią kciuki :silly:

aniu - no to dietka mężusia czeka :blink: Oby się wszystko ładnie udało, a swoją drogą to długo się męczy z tym woreczkiem :ohmy:

My już po mału myślimy o roczku. Same wydatki mamy teraz. Masakra!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692403 przez MADZIA7
Hej dziewczyny,
u nas ostatnio jakieś kiepskie dni, nie mam pojęcia z czego to wynika, bo chyba nie z zębów, skoro już mamy 8! Natalka robi trochę rzadsze kupy, śpi niespokojnie, budzi się częściej niż zwykle i raz wymiotowała, ale to było po jedzeniu gdy trochę szalała. Gorączki nie ma, więc nie byłyśmy u lekarza, ale jak dalej to potrwa to się z ni przejdę, zwłaszcza, że ja teraz jestem zaziębiona i boję się, żeby jej nie zarazić.

Czajusiątko super Oliwka wygląda w kolczykach, my jeszcze trochę poczekamy, może jak będzie miała kilka lat i sama będzie miała taką potrzebę:)

Hanias fajnie że wakacje się udały!

Majka ja też nadal karmię piersią i to regularnie, Natalka z nic nie chce zrezygnować, a ja z jednej strony bym chciała, bo już jest spora, a z drugiej nie potrafię ją inaczej uspać i uwielbim gdy się do mnie tuli przy piersi. Dlatego Aniu bardzo mi się podobało Twoje zdjęcie:)

Pola Ty jak zawsze w biegu:) Zamieszane to z tymi chrzestnymi, ale zzakapowałam:) Wszystkiego dobrego na rocznicę:)

Błękitna gratuluję obrony!

My też rozglądamy się za "dorosłym" fotelikiem, ale jeszcze nie mam nic na oku, czy to prawda, że nie wszystkie pasują do wszystkich samochodów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692408 przez czajusiątko
hanias ja mam obronę 10 lipca, ale stresuję się bo mam poczucie, że moja praca napisana jest tak bardzo "na odwal się" w porównaniu z pracą licencjacką. Mam nadzieję, że nikt jej nie będzie czytał :laugh: my jeszcze póki co nie myślimy o roczku, bo to dopiero w październiku. chociaż ten czas tak szybko leci, że ani się obejrzymy a już będą urodzinki naszej panienki :)
madzia u nas też ostatnio ciężkie dni, ale to raczej ząbki bo dziąsełka na górze są opuchnięte, no i do tego ten okropny katar i pojawił się kaszel :( byłyśmy dziś znowu u lekarza ( tym razem u naszej pediatry bo w poniedziałek trafiłyśmy na ogólna lekarkę i była strasznie jeb***** ta baba, przepraszam za wyrażenie, ale inaczej się nie da opisać jej zachowania). A co do fotelików to może tak być bo np. nasz teoretycznie jest do wszystkich aut, ale np podejrzewam, że w mniejszych samochodach byłby problem, żeby go zamontować, bo jest bardzo duży.

Wiecie co ostatnio przekładałam rzeczy w szafie i znalazłam moje ogrodniczki ciążowe. Normalnie aż mi łezka w oku stanęła jak sobie przypomniałam, kiedy w nich chodziłam. Potem pokazywałam je Oliwce i tłumaczyłam, że ona też kiedyś w nich chodziła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl