BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 8 miesiąc temu #732192 przez kasia7775
Makrelcia wszystkiego najlepszego dla Jerzyka :kiss:

Hanias wszystkiego najlepszego dla Hani :kiss: Jubilatka cudowna :kiss:

Oliwier nosi teraz rozmiar 20, ale nie każde włoży, bo bardzo wysokie podbicie ma :)

Pola głupia jakaś ta dyrektorka, widać, że dzieci to ma głęboko w ....

Ania Indianin superowy, a mąż niczego sobie :silly: Na pneumokoki nie szczepiłam jeszcze, może później będę, jeżeli do żłobka będę dawać. Ale kojarzy mi się, ze tania nie była, bodajże 150 zł?

Jusstyś zdrówka dla Julci :kiss: Moje starsze dzieci to przy zębach miały i gorączkę, i biegunkę i okropną wysypkę na pupie. Odpukać Oli jakoś łagodnie przechodzi. :)


Dokładnie dziesięć dni temu Oliwier postawił pierwsze kroki, a dziś już prawie biega :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732237 przez makrelcia
Wszystkiego naj naj naj dla Hanusi !! ślicznotka

kasia brawa dla Oliwiera. Ale wam już ten psiak urósł :)

Ania u nas pneumo 270 zł kosztują.

My butki też już 20 teraz musimy kupić. Wiadomo co but to inaczej wypada. Ale stwierdziłam, że kupię ciut większe bo pewnie jeszcze nie raz zimą założę. Póki co i tak nie chodzi więc spoko.

Pola nie masz stresa, że na cały dzień od razu Małą zostawisz ? Mój od przyszłego tygodnia idzie do nowego żłobka. Jakoś mnie tak przerobili ale przekonana nie jestem. I strasznie się obawiam czy mu się tam spodoba. Może przez to, że sama jakoś do tego sceptycznie podchodzę. Miejmy nadzieję, że będzie ok.

A co do roczku... imprezka udana mimo natłoku zadań i złośliwości mojego męża :D Wszyscy jakoś tak nerwowo podeszliśmy do tego :P Dureń miał po mnie o 13 przyjechać żebym wszystko uszykowała a on wpadł o 13.20 i stwierdził, że jeszcze musi się wykąpać !! A jak zajechałam na działkę miały być poustawiane stoły i krzesła i namioty. A tam nic !! Bo stwierdził, że trawę musi skosić !! (pewnie by się ludzie potykali gdyby 5 cm dłuższa była) Jakby w piątek nie można było skosić !! Ale była zła :D:D:D

Ogólnie wszystko super. Najważniejsze, że Młody ciągle uśmiechnięty. Dzieciaków troszkę było więc miał z kim szaleć :) Prezenty też mu się podobały. Pierwsze co to złapał się za różaniec !! Jakiś świętoszek z niego :D Ale chwilę później na kase się przerzucił :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732239 przez kasia7775
Makrelcia oj urósł i jeszcze chyba rośnie :P Najgorzej, że uparł się na moje buty. Wystarczy mała chwila nieuwagi i zeżarte są. Wczoraj moje crocsy zeżarł :(
A z facetami tak już jest :silly: mój dopiero jak ryknę to myśli :)

A nas jakieś przeziębienia łapią :( mnie w sobotę po grilu połamało zupełnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732242 przez makrelcia
kasia mojego męża też rozłożyło, mnie bolały wszystkie mięśnie i bałam się o Jurasa ale na szczęście nic mu nie jest.
A Wy świętowaliście w sobotę roczek ? Jak było opowiadaj ?
Oj jeszcze trochę Wam piesek pobroi. Dopiero jak skończy rok to się spokojniejszy robi. Tylko ostro z nim musicie bo nie dacie później rady z nim :D Łatwo mówić ciężko wykonać. Nasz ma 2 lata i już się zrobił rozważny i spokojniejszy. Na tyle, że jak wychodzimy do pracy mogę mu drzi do pokoju zostawić otwarte i zabawki Jurka są całe, kwiaty w doniczkach zostają a nie wytrząśnięte z ziemi... :) Mój uwielbiał buty białe nike :D Czarnych nie ruszał :) No i obcasy z moich jedynych butów mi poodgryzał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732262 przez agnesssa
Kasia Cudny Oli, no i te szelki :D Bardzo mi sie to podoba, mam nadzieję, że Maks też będzie fajnie wyglądał :) A piesio faktycznie już duży :huh: Zdrówka dla Was

Makrelcia Śliczne babeczki, a torcik normalnie pierwsza klasa :woohoo: Aż mam na nie ochotę :) A Jerzyk jaki przystojniak :) I też zdrówka :kiss:

A ja właśnie dla tego za psami nie przepadam, wolę koty :silly: :silly: Chociaż odkąd mam swoje mieszkanie to nie wyobrażam sobie w nim zwierzaka :blush:

Dokupiłam Maksiowi buciki na ten roczek :) Mam nadzieję, że nie są zniczone bo na zdjęciach wyglądają super :) Co ciekawe są to buty Lacosta, nie miałam pojęcia, że dla takich maluchów takie marki robią :ohmy: Ale kupiłam używane więc zapłaciłam nie dużo :woohoo:

My do żłobka zaczynamy od października, i też jestem przerażona jak to będzie, na razie Maks nie ma problemu i zostaje z każdym bez płaczu, ale im jest starszy tym ciężej, dzisiaj się rozpłakał jak mu papa robiłam, a zawsze odmachiwał radośnie :huh: I też się zastanawiam nad szczepieniem na pneumokoki :)
W ogóle ten wrzesień to same wydatki :huh: Roczek, ten prąd i jeszcze 1000zł na żłobek trzeba wywalić :ohmy: Chyba na bank muszę napaść :silly: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732270 przez kasia7775
Makrelcia super tort :) sama robiłaś?
Roczek robimy teraz w sobotę - 31 sierpnia, bo Oli ma urodziny 29.
A pies jest bardzo spokojny i posłuszny, tylko buty lubi :) I taki płotek na dworze cały obgryzł, mój tata mówi, że to nie pies, tylko bór :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732284 przez agnesssa
A w ogóle dzisiaj mamy kolejne urodzinki :woohoo: Wszytskiego najlepszego dla Oskarka :kiss: :kiss: :kiss: MoniaB26 odezwij się czasem :woohoo: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732287 przez makrelcia
kasia tort sama robiłam :d Nie spodziewałam się, że tak ładny wyjdzie :D

agnessa ile będziesz płaciła za żłobek ? Też poluje na szelki :D Mam takie kraciaste spodnie to będzie super do szelek :D
ja sobie ubzdurałam adidaski nike dla młodego o:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732288 przez kasia7775
Monia no właśnie, co tam u was. Akurat wczoraj wieczorem o Tobie myślałam, a tu rocznica :) Wszystkiego najlepszego dla Oskara :kiss:

Makrelcia zdolniacha jesteś :) a te szelki to akurat zintegrowana część spodni :silly:

Agnessa w bloku nie bardzo chciałabym mieszkać z psem, ale w domku to prawie cały dzień na dworze siedzi. I jakoś się spokojniejsza w nocy czuję, bo wiem, że jak ktoś będzie chodził to pies da znać. Bo ten mój to w dzień nie reaguje na obcych :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732289 przez Ania14.09
agnesssa ja też jestem kociara ;) ale mam starą kotkę, bo Madzia jak była mała przyniosła ją i tak została. Filip ją uwielbia i to jedyna osoba|" do której zwraca sie bezpośrednio bo mówi "cia"

Makrelcia super roczek. Ja chyba też zrobie na ogrodzie roczek, bo chyba za zimno nie będzie. Tylko u nas będzie z siedem osób, mojego brata już nie ma. Teraz mąż na siostry tak się obraził, że jak chce mu dogryźdz, to coś o nich wspominam :P

A tak w ogóle, to jestem zła. Wstawiłam filmik, a wy chwalicie mojego chłopa, zamiast przystojnego synka :P :lol: i takiego indianca :silly:

a ja wczoraj idę na ogród do chłopa, żeby pogadać po pracy,a on na mnie z buzią, że "znowu chesz mi go dać, a ja chciałem coś na ogrodzie porobić" więc awantura gotowa! Faceci, to totalni egoiści, więc Makrelcia może cię pocieszyłam, bo facet to naprawdę prymityw :silly:
My buciki nosimy 18.

Hania Wszystkiego naj, dla Hani i mamy z okazji roczku

śliczna dziewczynka :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732295 przez czajusiątko
Ania czuję się niezauważona, bo ja pisałam o Filipku, a o mężu słowem nie wspomniałam :P

Makrelcia super zdjęcia. Jureczek to przystojniak i w końcu zaczęłam dostrzegać różnice w fryzurach naszych maluchów- Jerzyk ma odrobinę ciemniejsze włoski :) ile osób mieliście? bo na zdjęciach się tak dużo wydaje :)

A co do zwierząt to jak kotów najzwyczajniej w świecie nie lubię, a pies- owszem ale tylko na podwórku. Jakoś nie lubię zwierząt w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732305 przez agnesssa
Makrelcia ten żłobek do którego planowałam od dawna dać Maksa kosztuje 670zł miesięcznie + wyżywienie ale chcą aż 400zł wpisowego :ohmy: Ale moja sąsiadka ma otworzyć żłobek na naszym osiedlu( bo do tej pory prowadziła po drugiej stronie miasta) od połowy września i mówiła, że będzie częściowo dofinansowane i może wyjdzie 450-500zł więc na razie się wstrzymuje z zapisaniem :huh: Chociaż się zaczynam denerwować bo nie chce zostać z ręką w nocniku jak nagle nie będzie w tym pierwszym miejsca a jej się nie uda wyrobić :dry:

Takie oglądam
allegro.pl/buciki-nike-rozm-19-5-raz-ubr...kie-i3489538933.html

Mi też się nike podobają, ale nie mogę znaleść ładnych używanych, a nówek nie kupię :huh:

A te co kupiłam wygadają tak


Kasia now domu wiadomo inaczej ze zwierzakami, w moim rodzinnym domu mieliśy zawsze kota bo ja zawsze coś sprowadzałam, a an 17 urodziny dostałam dalmatyńczyka i też na dworzu był bo miał dużo miejsca :)

Ania Ja też zachwycałam się Filipkiem, a nie mężem :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732320 przez makrelcia
Ania no Filipka to często pokazujesz a mąż... chyba pierwszy raz się pojawił. A ostatnio jeszcze pisałaś, że ładny nie jest a tu taka niespodzianka. Nie mogłam się powstrzymać od komentarza :D

Agnessa super te nike. Muszę mężowi pokazać. Mam nadzieję, że do wieczora jeszcze będą. Nie widziałam ich bo szukałam w kategorii sportowe a nie dla niemowląt. Muszę tam poszperać :D

A za żłobek ceny macie kosmiczne. Mój póki co chodzi do prywatnego (ale część też jest finansowana z budżetu) to płacę 350zł z wyżywieniem. Teraz przechodzi do tego drugiego (200m od domu) to będę płaciła max 280 zł z wyżywieniem. Nie ma żadnego wpisowego. Jedyne co to pieluszki swoje i piżamka do spania. Taki PRL jeszcze w tym żłobku ale remontują już kolejne sale więc mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni :)

czajusiątko zmieniają się już dzieciaczki. Już nie ma między nimi takiego podobieństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732328 przez agnesssa
Makrelcia I to są prywatne żłobki oba :ohmy: :ohmy: :ohmy: Są tańsze ale i tak z 600zł trzeba płacić, a te dwa też pod nosem, bo ten na który oplowała to z okna widzę :) A ten co sąsiadka ma otworzyć może będzie w tym samy bloku :woohoo:
U mnie w Pruszczu to jest taniocha bo w Gdańsku czy w Gdyni ceny za prywatny żłobek to ok 1000-2000zł za miesiąc :huh: Nawet jak jest państwowy żłobek to trzeba liczyk ok 400-500zł bo za darmo jest 5h a za kolejne trzeba dopłacić :angry: :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732333 przez makrelcia
Agnessaale rozbieżności cenowe. Warto u Was żłobek otworzyć :D Jak widzisz u nas to kiepski interes. Ja gdybym miała płacić 1000zł za żłobek to chyba wolałabym z Młodym w domu zostać.

Kurde dzwoniła do mnie pielęgniarka środowiskowa i umówiła się ze mną na jutro bo chce zajrzeć do Jurka. Nie wiedziałam że one jeszcze zamierzają nas odwiedzać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl