BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 8 miesiąc temu #732335 przez agnesssa
Maklecia no ja mam takie samo rozumowanie, ale 700zł jeszcze jakoś przełknę, mając swój interes nie mam wyjścia, trzeba pracować :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732368 przez Patka0308
ej powiedzcie mi o co chodzi z tymi wyborami na pierwsze urodzinki?? bo ja nie mam zielonego pojęcia o tym;/ nie wiem u nas chyba nic takiego nie ma, albo ja się nie znam ;)

kurcze tak mówicie o tych żłobkach takie ceny masaka... u nas za prywatny 600-700zł trzeba zapłacić.

agnesssa super te buciki co kupiłaś bardzo mi się podobają :) będę polować na podobne :laugh: a te nike też fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732373 przez agnesssa
Patka Pierwszy lepszy filmik który wpadł mi w ręce, nawet nie mam głosu w pracy więc nie wiem co mówią






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732427 przez Anulka
Kasia,spojrzałam to zdjęcie i pomyśłałam : Mały Gangster :woohoo: . Oli w tym ubraniu wygląda rewelacyjnie i jeszcze te psy, no po prostu mały mafiozo :woohoo: :woohoo:

Makrelcia jejku jaki piękny tort. Ty masz talent artystyczny :).

Sto lat dla Oskarka z okazji roczku !!! ( Mam nadzieję że Monia nas czyta :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732444 przez Anulka
Ja też tego zwyczaju nie znam z tym wybieranie. Obejrzałam filmik i taki niesmak pozostał...ja takich rzeczy nie lubię, nawet jeśli ktoś to nazywa tylko zabawą. Dla mnie to głupia zabawa dorosłych na uroczystości dziecka i przy jego udziale... . No czy to nie jest idiotyczne? " Ciekawe czy będzie pijakiem czy zakonnikiem? A może nowobogackim z kupią szmalu? OOO, tak tak synu, miej dużo kasy to będziesz szczęśliwy!!" Przepraszam, ale dla mnie prymitywne jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732449 przez Jussstyś
Hej...
A u nas nadal goraczka 38 :-(
Dzisiaj rano miala taka gorączkę, ze zrobila się taka gumowa, leciała z rąk :-(:-( nie wiem co się dzieje, nie potrafię jej pomóc, zbi,,jam gorączkę nurofenem i po tym jest poprawa, ale jak przestaje działać, to znowu to samo i tak w kółko :-(:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732465 przez makrelcia
Justyś podawaj nurofen tak często jak można. Pewnie kilka dni to potrwa. Najwyżej idź jeszcze raz do lekarza. A Jula ma apetyt ? Je chociaż trochę ?
Zdrówka dla niej !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732471 przez Jussstyś
makrelcia ma apetyt, normalnie je, pije nawet wiecej niz zwykle ale to przez gorączkę, podaję jej nurofen 3 razy dziennie, jak tylko goraczka jej znowu wzrasta. Jeżeli to rzeczywiscie zęby, to Julka strasznie je przechodzi... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732506 przez makrelcia
Jusstyś Mój przy pierwszym ząbku też miał temperaturę i to dość wysoką. Momentami to był tak lejący, że aż bezwładny. ALe jak tylko po 2 dniach wybił się ząbek to jak ręką odjął- objawów zero, wszystko ustąpiło. Przy drugim też była temp ale nie aż taka i chyba tylko 2 dni. A kolejne to nawet nie wiem kiedy wyszły :)
To najważniejsze, że je i pije. Będzie dobrze, cierpliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732519 przez Jussstyś
makrelcia oby u nas tez tak szybko przeszło, dzis jest jakby lepiej, juz nie jest taka rozpalona, nurofen brała o 8 rano i ma chłodne czoło na razie :-) teraz zasnela po obiadku.

Ja przepraszam dziewczyny ze tak tylko o sobie piszę,(pewnie pomyślicie ze egoistka ze mnie :-P ) ale momentami jestem zupełnie bezradna, az mi łzy lecą, bo nie potrafię pomóc własnemu dziecku :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732532 przez Anulka
Jussstyś nie gadaj głupot! Co ma tu egoiz, Twoje dziecko ma wysoką gorączkę, męczy się, więc to normalne, że całą twoja uwaga skierowana jest na nią. Bidulka Twoja Julcia, miejmy nadzieję, że przy kolejnych ząbkach będzie spokojnie i bez gorączki. Nasz Julek, Dzięki Bogu,przechodzi w miarę normalnie, tylko w nocy czasem obudzi się i trochę popłacze, pomarudzi, wtedy dostaje mleczko ( nie je w nocy ogólnie ale teraz ze względu na żabki, aby trochę uspokoić go daję) i synek po nim zasypia. I mu ząbki śmiesznie idą, ma już lewą górną jedynkę i następny idzie mu lewa górka dwójka :D, ja jeszcze takie rozkładu wychodzenia ząbków nie widziałam :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732552 przez makrelcia
Anulka nam pierwsza wyszła górna dwójka dopiero później jedynki. Do dzisiaj widać różnicę w wielkości ząbków. Taki mały wampirek jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732561 przez Sandra85
Witam :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NOWYCH ROCZNIAKOW:JURECZKA,HANI I OSKARKA!!!DUZO SLONECZKA,USMIECHU I SAMYCH SZCZESLIWYCH DNI :kiss: :kiss: :kiss: Jussstyś duzo zdrowka :kiss: Oby szybko przeszlo :kiss: Ja tez dzis jestem roztrzesiona i normalnie slow mi brak...Wczoraj jak wkladalam Malego do wanny to sie poslizgnelam i dzieki Bogu,ze nic sie dziecku nie stalo,tylko ja sobie stuklam lokiec i kolano :dry: A w nocy kolo 2-giej Bruno sie przebudzil i dawalam mu cyca i w pewnym momencie tak gwaltownie sie odwrocil,wyplul cyca i zrobil dwa przewroty,ze nie zdazylam go zlapac i wyladowal na podlodze :ohmy: Na dodatek z tej strony mam przystawione lozeczko,ale zrobil to z taka sila,ze lozeczko sie odsunelo...Nic mu sie nie stalo,nawet guza nie ma,troszke poplakal,ale nawet minuta nie minela i grzecznie spal.A ja wystraszona po poaru minutach go budze,zeby sprawdzic,czy przytomny jest,a lobuz siadl na lozku i sie smieje :angry: I tak juz do rana nie zasnelam...Moze pod wieczor cos jeszcze napisze,teraz idziemy na obiad,ale musialam sie zkims podzielic przezyciami... Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732585 przez Ania14.09
jussstyś to może być tzw. trzydniówka, ja już to przechodziłam, powinno samo przejść. dzieci małe potrafią nagle mieć gorączkę i nagle wyzdrowieć

Patka mniej wiecej jak na filmiku,co wstawiła agnessa. U nas jest różaniec, książka, kieliszek, pieniądze, a niektórzy dają więcej rzeczy. W moim regionie jest, to bardzo rozpowszechnione i wszyscy, traktują to jako zabawę. Podobnie jak dmuchanie świeczki itp.

Sandra mój młody bardzo źle śpi, i w efekcie kończy w łóżku ze mną, i wiele razy lądował na podłodze i nic mu nie było. Oczywiście płakał. Ja w histerii,ale jak słucham od znajomych, to norma, więc niby nie ma się czym martwić ;) Jednak nie przesadzać. Można niechcący źle upaść.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733010 przez agnesssa
Dzień dobry :)

Jakaś nie wyspana dzisiaj jestem :silly:

Sandara Też przeżyłam taka traumę :huh: Ale najważniejsze, że Bruno nie ma nawet siniaka :kiss: :kiss:

Jussstyś Jak tam dzisiaj Julka :unsure: Mam nadzieję, że już lepiej :kiss:

Co do zabawy roczkowej to u mnie jest to tradycja i na pewno będziemy się tak bawić, być może dlatego, że znam ten zwyczaj od zawsze nie wydaje mi się taki zły :) Ale każdy ma prawo do swojej opini :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl