BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 8 miesiąc temu #734540 przez kasia7775
Agnessa ja doszłam do wniosku, że dwuczęściowy więcej ponosi, bo można sama kurtkę założyć :)
kupiłam taki, tylko używany, jest fajny, bo mięciutki :)
allegro.pl/mariquita-kombinezon-zimowy-r-92-i3469595160.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734542 przez Ania14.09
Hanias gratulację dla Hani.

A ja mam ciuchów jeszcze na dwa lata, może poza pewnymi np. nie mam większych body,a bardzo lubię mu zakładać, bo nic nie wyłazi.
Dużo po prostu dostałam od znajomych, którzy przekazywali sobie i od kuzynki, która ma po moim chrześniaku.

Książeczki, to młody dostaje od chrzestnej, co wizyta książeczka.
Ja na pewno muszę kupić Filipowi kaloszki, raz wyszłam z nim na spacer po deszczu, a on jak zobaczył kałuże, to tylko tam chciał włazić :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734544 przez Ania14.09
Kasia zgadzam sie co do kombinezonu,a taki duży, to mój Filip założy może za rok :laugh: Dwuczęściowy jest praktyczniejszy, ja dostałam jednoczęściowy, więc nie marudzę, na ten rok musi być, poza tym mam ze trzy kurtki, więc może jakieś ocieplane spodenki mu dokupię na zmianę

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734573 przez kasia7775
Ania ja prawie wszystkie rzeczy musiałam kupić, fakt, że dużo w SH :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734576 przez agnesssa
Właśnie też mam podobne odczucia do tych dwuczęściowych, tak wiec mam nadzieję, że uda mi się wygrać aukcje :woohoo:

Książeczek mamy dużo takich małych sztywnych, bo mój teściu ciągle jakieś przywozi, dostał też taka fajową z dzwiękami zwierząt, Maks lubi "czytać" i często chywa w rączki i ogląda po czym podaje mi żebym mu poczytała, ale po jednej stronie mi zabiera przekłada srtonę i znowu oddaje :blink: Pocieszny jest. Ale najbardziej się obśmiałam, jak jechał w wózku i taki rozłożony trzymał ksiażkę i taka zaczytaną miał minę :laugh: Wyglądał jak chłop czytający gazetę :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734678 przez makrelcia
Ja kupiłam kombinezon zimowy w marcu 2 częściowy bo był przeceniony na 19.90 :D Mam nadzieję, że mu będzie dobry na zimę. Muszę dzisiaj zerknąć jaki on duży. Drugi dostałam po chrześniaczce także jeśli wpasuje się w rozmiarówkę to będzie super.
Też dla mnie praktyczniejszy 2 częściowy bo nie zawsze potrzebne grube portki ;)

Ania ja już nie mogę się doczekać kiedy będziemy skakać po kałużach :D Tylko ten mój gamoń nie chce chodzić !!! :D
Muszę pomarudzić, że nie chodzi bo jak ostatnio marudziłam, że nie raczkuje to kilka dni później już go goniłam po całym mieszkaniu :)

Ja trochę ciuszków po chrześnicy dostałam. Wiadomo chętnie przyjęłabym więcej ale rozumiem, że też chce odsprzedać żeby mieć na kolejne. Z tym, że u nas to większość rzeczy dla Klaudi moja mama kupiła więc bratowa troszkę się poczuwała, żeby coś dać. Sama też trochę rozdałam ale ogólnie leżą dwie torby uszykowane do sprzedaży. Tylko jak to sprzedać ... co fajniejsze schodzi szybko, a reszta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #734704 przez siteczko
Oj ile tu się dzieję, jak gwarno! :)
A ja co skończę czytać i chcę odpisać to zawsze coś i nie mam jak ;)
Może teraz mi się uda, choć trochę ;)
Agnesssa Maksiu super spacerował po sklepie :) Tymek jakby umiał tak chodzić to na pewno wszystko by z półek powyrzucał a później po swojemu 'układał' ;)
Ja też jestem za kombinezonem dwuczęściowym :)
ja póki co mam dwie kurtki, jedna jesień, wiosna z odpinaną bluza www.smyk.com/cool-club-komplet-chlopiecy...ubranka-dla-dzieci-p
a druga typowo zimowa... kupiona już w zeszłym roku, albo początkiem tego ;) na wyprzedaży ;)
Kasia Wszystkie NAJ dla Oliwiera! I niech rośnie zdrowo! :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tymek od początku lubił książeczki, teraz często siedzi i sobie przekłada strony :) słodko to wygląda... a ta jego reakcja na krowę i psa jest świetna :) w ogóle strasznie lubi zwierzęta a psy w szczególności, mimo że nie mamy :) w przyszłym tygodniu jak będzie pogoda idziemy do zoo :)

A wczoraj pierwszy raz po 11 miesiącach wyszłam wieczorem sama! Byłam na panieńskim bratowej ;) Już zapomniałam jak to jest się bawić ;)

I jeszcze moje 11- miesięczne słodkości :) Ze swoim najlepszym przyjacielem ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734709 przez siteczko
Jeszcze filmik z dziś rana ;) Mój mały początkujący tancerz ;) Ubrany jest nie wyjściowo i nie na taką widownię, więc wybaczcie :D ale matka wczoraj pobalowała, więc ubrała co wpadło pod rękę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734720 przez makrelcia
siteczko niezły tancerz. Widzę, że szafkę ma idealną żeby sobie przy niej spacerować. Poczekaj jeszcze chwile i zacznie na nią włazić :) Też mamy taką niską z tym, że u nas stoi duży telewizor na niej i mam zawsze stracha, że spadnie na Młodego.
No i najlepsze to pudło z zabawkami. Tymol nie wie za co złapać :) Fajnie to wygląda :)

Też macie już zagracone pokoje ? Ja już się pomału ruszyć nie mogę. Jeszcze trochę i trzeba będzie zrezygnować z sypialni i oddać młodemu pokój ;) 2 duże ciężarówki, pchacz, jeździk, rower...a to dopiero rok :D

A ostatnio pytałam was o te samochody... schowałam kase i kupimy na wiosnę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734723 przez makrelcia
agnesssa nie pokaże :P Ale sporo krótsze. Tylko fryzjerka uparta i nie chciał mi ściąć tak krótko jak chciałam bo jej szkoda było :)
Może coś pstrykniemy dzisiaj to pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734769 przez Anulka
Wszystkiego naj naj najlepszego dla Oliwierka :)
[/b][/color]

Nasz Julek też nie lubi się przytulać. A ja taaak uwielbiam go pościskać :laugh: :laugh: . On odrazu denerwuje i wyrywa się. Książki też lubi, niektóre z nich już muszą być trochę podreperowane, bo zbyt często i intensywnie :lol: były przez Julianka naszego czytane :laugh: .

My ubranka dostaliśmy od szwagierki, bardzo dużo dała nam, ale ona ma już dzieciaki duże, więc nie potrzebowała. A druga szwagierka, która ma chłopczyka 3 mies. młodszego od Julka wciąż tak gada przy nas, że Franek nie ma zabawek grających. Ale te zabawki Julek dostał albo od moich rodziców, albo my mu kupiliśmy. Kurcze, mnie coś takiego strasznie wkurza. Takie proszenia i oczekiwania. Nikt nikomu niczego nie jest winien dawać, to tylko i wyłącznie każdego własna sprawa czy da czy nie. Ludzie muszą to rozumieć, że jest małe dziecko i też trzeba kolejne ciuszki, rzeczy mu kupić. Siteczko i Kasia7775 nie bądźcie zależne od aprobaty społecznej, miejcie w takich sytuacjach w d..pe co kto będzie mówił, bo i tak będą gadali. A jak spokojnie i bez emocji do tego podejdziecie to bardzo szybko buzie im się pozamykają, bo zobaczą że macie to gdzieś. My myślcie o sobie i swoim dobru i waszych dzieci, bo Ci co oczekują od was "akcji charytatywnych" nie pomyślą o Was, to czemu Wy musicie myśleć o Nich?? MADZIA7 dzięki za komplement :woohoo: :woohoo: , jejku no ktoś musi "zbawiać ten świat" :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: . A dodatkowo hormony ciążowe buzują we mnie, :woohoo: :woohoo: . Naprawdę, ja teraz taka stałam się bojowa że nawet mój mąż dziś rano stwierdził: Anula, idź się położ, pośpij, odpocznij...wyśpisz się, uspokoisz .
Agnesssa, Kasia7775 wasi chłopcy już tak fajnie latają, a nasz leniuszek stać stoi jak postawię, za rączki też lata po całym mieszkaniu, w chodzikach też zasuwa, wszędzie wejdzie. Ale raczkować, nie chcę, tylko kula się po łóżku naszym i swoim robi rożne figury akrobatyczne. Ostatnio patrzę zasną w łóżeczku stojąc na kolankach, więc czasem jak nikt nie widzi to staje na kolanka. On w ogóle nic nie robi, jak go poprosisz, tylko zaczyna się śmiać, a jak nie prosisz, udajesz że nie patrzysz, to zaczyna robić papa, jakieś figle-migle z rączkami. Jak tylko słyszy muzykę odrazu zaczyna się albo bujak, albo rączkami wymachiwać, albo poruszać się na strony. Jak widzę, on u nas jest STANDARDOWYM chłopcem w rozwoju, bo generalnie panuje opinia,że chłopcy rozwijają się w pierwszych dwóch latach, ruchowo trochę inaczej niż dziewczynki, u chłopców następuje wszytko z opóźnieniem czasem nawet do 2 mies. Np. Julek kulać się sam od siebie zaczął dopiero jak miał 9,5 mies. Sam też nie siada, ale z drugiej strony siedząc łapie się za szczebelki łóżeczka i stara się wstać i wstaje, czasem mu się udaje.
Ta kostka jest SUPEROWA !!! Może kupimy ją Julkowi na roczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #734886 przez kasia7775
Siteczko nie ma to jak wychodne :lol: i tak podziwiam, ze dopiero po prawie roku ;) Tymon nieźle tańczy, nadawali by się z Oliwierem do duetu, bo ten tańczy przy każdej muzyce, wystarczy, że tylko cokolwiek zagra, może być komórka i już się kiwa :lol:

Makrelcia ja też już ruszyć się nie mogę przez zabawki :)

Anulka ja mam gdzieś gadanie, bo choćbym nie wiem jak się starała to ktoś jak chce to i tak znajdzie coś na mnie :lol: więc odgórnie mam to głęboko w .... A Julek rozwija się prawidłowo, to tylko nasze pędziwiatry takie są :lol:


Podjechałam jednak do lekarza, i dobrze zrobiłam, bo niby żadnych konkretnych objawów nie ma, a na oskrzelach już furczy :ohmy: antybiotyk dostał biedny mój :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735020 przez siteczko
Kasia Myślę, że już dawno mogłam wybrać się na takie balety ;) Bez męża, dziecka... no ale niestety nie było okazji, bo moi znajomi, a zwłaszcza koleżanki... troszkę się ode mnie odwróciły... raz bo mam męża, a one nikogo lub po prostu są na etapie chłopaka, a już nie wspomnę o dziecku.. tak więc mają chyba wrażenie, że nie będą miały ze mną o czym gadać lub też nie wyjdę no bo jak w końcu mam dom i rodzinę... ech szkoda...
Co do tańców to Tymek też się kiwa przy wszystkim co jest jakąś melodią, nie ważne czy w reklamie coś leci, filmie, komórce :D ale to dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735086 przez Ania14.09



siteczko
u moich znajomych odwrotnie, wszyscy cieszą się wolnością, bo dzieci odchowane

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735108 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl