BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 8 miesiąc temu #729286 przez Jussstyś
chasiami WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA ALUSI :kiss: :kiss: :kiss:
Przepraszam, ze dopiero dzis, ale wczoraj poszłam spac szybko bo padam... Mam pierwszą zmiane, mąż nocke a Julka od paru dni ma ochotę na zabawę w nocy, skacze w lozeczku, podnosi się, wariuje.... I tak zazwyczaj od godz. 24 do ok 3-4 rano...
Chociaz dzisiaj nie mogę narzekać, bo ani razu síe nie obudziła :-)
Sukienkę ma Ala sliczna, widzialam bardzo podobną i wlasnie chce ja kupic na roczek :-)

Julka robi pierwsze kroczki, tylko problem w tym, ze jak upada do tylu to leci od razu na plecy... Także musze jej pilnować, bo ostatnio jak upadła do uderzyła głową o podłogę, dobrze ze akurat w tym miejscu leżał kocyk pod którym síe wczesniej bawiła.
Raczkować nie chce, zębów nadal nie ma, mam wrażenie ze juz nigdy nie wyjdą :-P

Kończę, musze síe do pracy szykowac, po poludniu jak znajdę chwilke do napisze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729298 przez makrelcia
Justyś że też Ci się chciało napisać do nas o 5 rano :) Kiedyś w końcu wyjdą te zęby :) Zobacz ile Cię omija... nie jesteś pogryziona :D Jak coś Młodemu zabieram to ten zaraz gryzie !

Właśnie też mam problem z fotelikiem bo jak uśnie to mu głowa leci do przodu. Prawdopodobnie to wina pasów które za słabo mu przylegają ale prawdę mówiąc krótszych nie da się zrobić. Muszę coś pokombinować. Już wkładałam mu tą poduszkę samochodową ale za duża. Może taka dla dzieciaczków by tam weszła. Coś muszę wykombinować.

Kurde mojemu dziecku pokończyły się spodnie. Przez lato tak wyrósł... ciągle krótkie aż dzisiaj szok, że większość długich przykrótkawa. Z bluzkami to samo. Nakupiłam na rozmiar 80 ale on jakoś mi przeskoczył na 86 od razu. No cóż czas na szaleństwa zakupowe :)
Dzisiaj są ładne dresiki w lidlu :D Tylko znając życie po 15 już u nas nic nie będzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729352 przez agnesssa
Chasiami Super zdjęcie :) Alusia przesłodka, ale i Ty kwitniesz :woohoo:

Siteczko Może powinnać dac do zrozumienia rodzince, że nie ma nic za darmo, bo w tym czasie kiedy dla nich rypiesz za nic to mgłabyś zarobić kupę kasiory, albo właśnie spędzić czas z synkiem :huh: Nie chcę Cię nakręcać, ale czasami warto powiedzieć co na sercu leży zwłaszcza rodzinie :silly:

Tosia To super Dominiś zniósł podróż :) Wypoczywaj na tych wakacjach :woohoo:

Kasia
Oli jaki przytsojniak :) A co do wielkości to w pierwszym roku dzieci najszybciej rosną a później to jest powolny proces więc nie ma co porównywac ze starszymi dziećmi :)

Moja chreśniaczka jest 6 lat starsza od brata swojego a są prawie tego samego wzrostu :blink:

Jussstyś Nie zazdroszczę nocek :blush:

Makrelcia też się napaliłam na dresiki z lidla ale o tyle mam dobrze, że mama mi nakupowała przed chwilą, bo jeszcze spodnie sztruksowe i bodziaki wzieła :lol: ale była w lidlu 10 po 8 i nie mogła się dostać do kosza z tymi rzeczami :ohmy: :huh:


Maks zasypia koło 19-20 i wstaje o 7 generalnie nie mogę narzekać bo praktycznie od początku ładnie noce przesypiał :) Nawet jak jeszcze cycusiem karmiliśmy się to już przesypiał :) Za to od kilku dni nie może zasnąć na popołudniową drzemkę :dry: Zazwyczaj zasypiał koło 14 do 16 a tearaz jest zmęczony i się pokłada ale zanąć nie może :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729367 przez chasiami
Justys a nie chciałabys jej odkupic? bo ja za nia zaplacilam 29 zl z C&A przez internet zamawialam :) za 20 zl bym ci ja sprzedala? :) rozmiar 86 a my juz go mamy za ciasny powoli :blink:

Dziękuje wszystkim za zyczonka :) Alicja też dziekuje :)

Ja juz kupilam fotelik jak Ala miala 4-5 miesiecy i mam od 0-25 kg :) i własnie w podróży się przydał bo można go położyc na leżąco a potem dźwignąc na siedząco :)
Jak spała to robiłam na leżąco i nic nie cierpiało, ani nóżki ani kręgosłup a jak sie obudziła to zrobiłam go na siedząco i bawiłyśmy sie (wkoncu 9 godzin jechaliśmy :) )

Wprowadziliśmy mleko Nan pro 3 i musze wrócic do nan pro 2 bo Alicji zaczeło sie bardzo ulewac po tym mleku. Musze wolniej wprowadzac tą 3 po 60 ml bede musiała a zapełniac tą 2.

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729382 przez agnesssa
Chasiami 86 już za małe :huh: Maks ciągle nosi 74, większość ubrań na 80 jest mu jeszcze za duże, szczególnie spodnie, bo bluzy i bluzki to mu podwijam, a spodnie mu spadają bo za duże w pasie są :huh:

Makrelcia Chciałam jeszcze Ci o tych autkach napisać :) Mi się bardzo podobają i nie mogę się doczekać kiedy małemu kupimy taki właśnie na akumulator i pilota, ale stwierdziłam, że teraz na zimę to nie wiem czy warto i może na wiosnę kupimy :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729395 przez czajusiątko
No ja właśnie też się zdziwiłam, że 86 za małe. Oliwka nosi 74/80, no ale z tymi rozmiarami to też bardzo różnie bywa.

Justys a Julka chodziła w chodaku?? Często słyszę, że właśnie jak dzieci chodzą w chodaku to zdarza im się lecieć na plecy, bo jednak są przyzwyczajone, że zawsze jest coś z tyłu. U nas na szczęście od samego początku klapała na tyłek.

Agnessa u nas też ostatnimi czasy były problemy z usypianiem, bo niby Oliwka zasypia w łóżeczku, ale muszę nad nią stać, a przez ostatnie dni to normalnie z pół godziny zasypiała... co jej się zaczynały oczka przymykać to nagle wstawała i hihihi, a jeden dzień to miała taki, że w ogóle jak ją wsadziłam do łóżeczka to wielki płacz. Na szczęście wczoraj już było lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729397 przez chasiami
Agnessa ja mam dziewczynke i tez chyba kupie jej te autko i tez na wiosne :) bo teraz rzeczywiscie sie nie opłaci na zime.

a co do rozmiaru to Alicja przy tych roczniakach (na mszy) to wyglądała jak 1,5 roczne dziecko nie dość ze wysoka (86 juz za małe 92 troszke za duże, ale ubieram teraz 92 :) ), to grubiutka (12 kg) i jeszcze dużo włosków, a tam takie śliczne łysolki były :)
A na dodatek tylko jedna co biegała po kościele i poszła do księdza na dodatek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729408 przez Ania14.09
Chasiami. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dla Ali?
Co wybrała Ala na roczek?

Dziewczyny zdawajcie relację z roczków.

Kasia Oli naprawdę jest wielki :laugh:

Agnessa mój Filip też nosi 74 rozmiar. Wszyscy mówią, że jest długi,ale raczej jest drobniejszej kości. Nie będzie chyba duży chłop. Tzn. buzię ma szeroką i siusiak niczego sobie :lol:..... Widać, że figura po tatusiu :silly:

Jeju nie dam rady wam wszystkim odpisać.....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729423 przez agnesssa
Chasiami W sumie Alusia prawie o miesiąc starsza od Maksia więc nie wiadomo jak Maks szybko urośnie :)

Czajusiątko Maksiowi na wieczór tak odbija i nawet jak już przyśnie to nagle się zrywa :huh: Ale od kilku dni zmieniliśmy technikę usypiania teraz najpierw czytamy bajeczkę i potem dajemy mleczko i zyspia od razu po wypiciu, a wcześniej czytaliśmy podczas jedzenia :)

Ania No powiem Ci, że niezłą reklamę tatusiowi zrobiłaś ;) :silly: :silly: :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729436 przez Ania14.09
agnessa chyba się powtarzam,ale Maks świetnie naśladuje dorosłych, jakby robił to z przemyśleniem,a nie bezmyślnie.

Dobrze, że mój mąż tego nie czyta, bo by się wkurzył :laugh: piękny, to on nie jest i nosi długie włosy, więc nie każda to lubi :laugh: to żeby nie było kolejek do mojego chłopa, bo kto wie, kto jeszcze nas czyta :lol:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729545 przez siteczko
Agnesssa Maksiu super! :)

Mój to pierwszy jest ale do laptopa i wali w klawiaturę ;)
A jeżeli chodzi o telefon to jak ja lub mąż rozmawiamy to wtedy Tymek najwięcej ma do powiedzenia i nas chce chyba przekrzyczeć, w każdym razie nie da się gadac przez tel przy nim ;)

My nosimy rozm 80 już chyba od 2 miesięcy, ale trafiają się też jakieś większe 74 to nosił, teraz już zaczynamy 86 i jak coś kupuje to na ten rozmiar. Chociaż co firma to rozmiar, więc różnie to bywa :)

U nas jest kąpiel, kaszka, bajka, pije dużo wody i w końcu sam jak się ułoży zasypia :)

My też mamy nadzieję, że coś jeszcze popołudniu w Lidlu będzie :) no i do biedronki koniecznie po Dady :) bo dwie paczki za 50 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729615 przez kasia7775
Agnessa wiem, ze nie ma co porównywać dzieci, ale akurat maluszki od kuzynów kończą 3 latka, a wagowo tyle co Oli :P
a Maks chyba z Oliwierem przez tel rozmawiał :lol:


Makrelcia ja byłam dzisiaj w Lidlu przed 11 i już tylko małe rozmiary i tylko różowe były :(

Czajusiątko Oliwier z początku chodził w chodziku czasami, ale nie leci do tyłu, od razu na pupę klapie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729630 przez Jussstyś
chasiami dzięki za propozycję, ale Julka nosi rozmiar 80, w tym by utonęła, poza tym w sklepie już zamówiliśmy sukienkę w rozmiarze 80, bo był tylko 98 :)
czajusiątko chodziła w chodaku,ale tylko z miesiąc może rzeczywiście to przez to :huh: co zrobić, żeby teraz nauczyła się upadać na pupę? :huh: bo jak walnie głową o podłogę, to dopiero będzie katastrofa :huh:

Właśnie muszę się dzisiaj przejść do Lidla zobaczyć co u nas zostało :) ale u nas zazwyczaj dużo tego zostaje, więc może uda się coś kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #729652 przez Anulka
Witajcie Kochane !!! :)

Widzę, że nadal tu niektóre jesteście :).

Ja właśnie zaczęłam kolejną podróż ciążową, teraz będę też kwietnióweczką 2014 :D I teraz będzie córeczka :D. Będzie i JUŻ !!! :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #729660 przez agnesssa
Anulka Bardzo intensywnie o Tobie myślałam w zeszłym tygodniu :laugh: Wielkie gratulacje :woohoo: Trzymam kciuki za dziewczynkę :woohoo: No i mam nadzieję, że będziesz do nas częściej zaglądać i chwalić się swoją dzidzią :lol:

Jussstyś Maksowi też zdarzało się upadać tak ze głową o podłogę uderzył, mimo że zazwyczaj na pupę upada, ale sam się nauczył, i teraz widzę że jak cały upada to od razu się na bok przekręca i już głowa jest bezpieczna :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl