BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 8 miesiąc temu #735143 przez Ania14.09
nie miałam jak odpisać, bo Filip nie mogł zasnąć i szalał :huh:

Kasia
szybkiego powrotu do zdrowia Oliego

a jeśli chodzi, o te rozdawnicto ciuchów i sprzętów po dzieciach, to zgadzam się z wami. Ja pierwsze rzeczy musiałam kupić poza wózkiem , który kupiła moja przyjaciółka, a większe rzeczy zaczęłam dostawać i za każdym razem pytam, jest allegro tablica, próbowałaś sprzedać i słyszę, że tak,ale nie umiem,nikt nie chce kupić- to mówi kuzyka, a kolezanka bawi się w rozdawanie, mam ciuchy po nie wiem ilu dzieciach,ale większość ładna. Do mnie mówi, jesteś ostatnia,więc zrób z tym co chcesz. Kiedyś nie było internetu i wszystko się oddawało. Ja po Magdzie oddałam i często Magda nie miała za to nawet lizaka. Może dlatego teraz ja dostaje.

anulka ja znam takiego ogiera, co tak pragnął syna,że ma 5 córek :lol: Dla mnie, to głupie myślenie, dziecko, to dziecko i kochamy co mamy, dla mnie aby zdrowe było, a później żebym mogła wychować go na poczciwego człowieka

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735168 przez kasia7775

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ania ja po starszych dzieciach też wszystko pooddawałam. Nie ma reguły :silly:
Mam nadzieję, ze do jutra się poprawi Oliwierowi po lekach, w końcu jutro jego pierwsze przyjęcie urodzinowe :) Filipek super drepta, zastanawiałam się, kto jest bardziej cierpliwy: Filip czy kot? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735172 przez czajusiątko
U nas w rodzinie przekazywanie ciuchów po dzieciach to już niemalże tradycja i np. Oliwka czasem chodziła w ciuszkach, które miały po 13 lat :) także właściwie my ubranek nie kupowaliśmy wcale bo dużo podostawaliśmy. Wiadomo, że czasem trzeba było coś dokupić bo np. nie było body w jakimś tam rozmiarze, albo buty nie pasują

Anulka to mnie zasmuciłaś bo ja właśnie jestem 3 dzieckiem po niewielkim odstępie czasu :P

Ania no ładnie Filipek bawi się z kotkiem

Siteczko fajnie, że udało Ci się na trochę wyrwać z domu i jak to mówią "odchamić" :) a i dołączam Oliwię do duetu tanecznego Tymka i Oliwiera, bo ona też taka wybujana :D

Oliwia zaczęła pokazywać gdzie jest oko i je nazywać, chociaż czasem zdarza jej się powiedzieć zamiast oko- koko :) poza tym, czasem mówi idę, daj, a dziś jak usiadła na schodach to powiedziała coś w stylu "siedzę"... aż mi normalnie szczęka opadła :D i tak się zastanawiam czy to aby na pewno było świadome :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735175 przez Ania14.09
Kicia jest stara i dostała szkołę od magdy :laugh:

czajusiątko
to mądra oliwka. Zresztą dziewczynki to dość szybko mówią, :)

A filipowi już widać górne jedynki i śpi lepiej,a ja chyba odzwyczaiłam się od spania.

wiecie, że wrześniówki 2013 się już rozpakowują,ale ten czas leci....

Kasia to teść nieciekawy, moi teście będą na roczku,a teść nawet mnie zaskoczył, bo on to taki wg siebie samego bosss :woohoo: i próbuje rywalizować o względy filipa z moim tatą,ale gdzie mu do mojego taty,jak tata dwa dni w tygodniu z nim siedzi i moja córa i bratanica uwielbiają najbardziej mojego tatę,ale jest to szczere i naturalne,a u teścia takie wymuszone, bo więcej on sam o sobie mówi, że jest taki wspaniały niż jego wnuki,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735191 przez PolaL
Kurcze ale żeście się rozpisały :lol:

Sto lat dla Hani, Oliwiera, Jerzego :kiss:

Makrelcia a jak zrobiłaś takie łądne kolorki na babeczkach :unsure:


W skrócie to: nadal mam nerwa na dyrektorkę w związku z żłobkiem Gabi. Od poniedziałku zaczynamy ale nie na cały dzień tylko od mniej wiecej 7:30 do 12 cały tydzień w następnym mogę zostawić ja już do 15 ale sama nie wiem bo mam wychowawczy do 16-tego. Więc może jszcze kolejny tydzień tylko do 12-tej. A za żłobek to faktycznie sporo płącicie. Co prawda nie mam pojęcia ile kosztuje prywatny bo do tej pory u mnie nie było a otwierają do września. Ale ja za państwowy zapłacę ok.300zł.
No i Szymek mi się rozchorował. Dziś dzwoniły panie z przedszkola i musiałam go odebrać... tyle miesięcy byłam w domu i nic nie łąpał a teraz jak mam iść do pracy to zaczyna chorować ...więc nie śpię i kontroluję gorączkę ;) oby Gabi nie załapała :dry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735222 przez patys
jej dziewczyny teraz to ja juz chyba w ogóle nie będę miała czasu na pisanie...ten tydzien chodziłam juz do pracy ale jeszcze przedszkolaków nie było tylko przez dwa dni bo były dni otwarte....grafik mam.....codziennie na 6 rano czyli po 5 pobudka:) i najpierw płaczące trzylatki a potem religia w starszakach i tak do ok 14....z doswiadczenia wiem że 5 godz z 25 maluszków to jest maks...już na dniach otwartych kilkoro płakało a co dopiero jak zostaną bez rodziców....no ale na szczęśćie nawet udaję mi się ich ogarnąć chociaz sa ciezsze przypadki, nad którymi trzeba dłuzej popracować:) ale rozumiem teraz chyba bardziej tych rodziców zostawiających swoje maleństwa.....

Ania siteczko u mnie odwrotnie ze znajomymi naroiło się maluszków i w pobliżu mam trzy mamy z dziećmi prawie w wieku mateuszka....
lece robić obiadek słonecznej soboty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735345 przez Sandra85
Witam :) My juz zostalismy z Brunem sami,a od przyszlego tyg. bedziemy w domkusami az do 18-stej :( Dzisiejsza nocka okropna,budzil sie co 15min.,marudzil i non stop sie wiercil...A ja wstalam z takim bolem w karku,ze glowy nie moge przekrecic :dry: A jak wczoraj w nocy miprzespal 5 :ohmy: godzin jednym ciagiem to az nie moglam uwierzyc :silly: Niestety to byl jednorazowy wybryk,pierwszy odkad sie urodzil :silly: Patys dasz rade :kiss: Szkoda tylko,ze tal malo czasu masz dla siebie,no i dla nas :blush: Pola ja od 9 wrzesnie bede zaprowadzac Bruna na 3godz. do zlobka,ale tez sie boje tych chorob,bo do tej pory mial tylko dwa razy katar i dwa razy goraczke-bez przyczyny-trzydniowka.Czajusiatko Oliwka cudna jest,taka mala dama :kiss: Anulka ja jestem czwarta z kolei,ale przedemna bylo trzech chlopcow,a ja pierwsza wnuczka :ohmy: :silly: Wszyscy musieli w pieluche zagladac,bo nie mogli uwierzyc,ze jednak dziewczynka :laugh: A jak mialam 12 lat to mama urodzila jeszcze jednego braciszka i to bylo jakby pierwszy sie urodzil,taka radosc,oczko w glowie wszystkich i tak jest do tej pory,choc ma juz 16lat :) Kurcze chcialam wszystkim odpisac,a Maly juz sie obudzil,po 20 min. spania :angry: Moze mi sie uda pozniej,buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735392 przez PolaL
Nocka straszna, dałam małemu syrop przeciwgorączkowy o 21 to zaczęła gorączka spadać ok. 2 w nocy. Do tego mała zaczeła mi smarkać :dry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735393 przez PolaL
Nocka straszna, dałam małemu syrop przeciwgorączkowy o 21 to zaczęła gorączka spadać ok. 2 w nocy. Do tego mała zaczeła mi smarkać :dry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735741 przez Ania14.09
PolaL to szybkiego powrotu do zdrowia,a ja chciałam zaproponować ci od września basen. Teraz była w sierpniu przerwa

Sandra
to dużo was w domu,a dla mnie to bez sensu takie uogólnianie. Np. moja ciotka miała trójkę jedno po drugim,ale najpierw dwóch chłopaków,a później trzecia dziewczyna i zawsze miałam wrażenie, że to trzecie, to było to... :)

Patys
może znajdziesz czasami czas

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736082 przez kasia7775
PolaL zdrówka dla maluszków :kiss:

Patys oj czuję, że od września to dopiero ciężko będzie :( najgorszy chyba jest okres adaptacyjny?

Czajusiątko Oliwka ma super minę, cudowna jest :kiss:

Sandra ja 3 dni temu narzekałam, że niewyspana jestem, a teraz to już nawet się nie wypowiadam. Oliwier zasypiał na dobre po 2, a po 6 już wstawał. Do tego coś w plecy mi wlazło, byłam u lekarza i dała mi skierowanie na rehabilitację. Tylko ciekawe, kiedy się dostanę?

Impreza urodzinowa się udała, pogoda dopisała na szczęście. Troszkę pokropiło wcześniej, ale w czasie urodzin nie padało. Oliwier wybrał sobie kieliszek, a potem kasę :P Kieliszka nie dał sobie zabrać :lol: Oliwier czuł się już lepiej i bardzo mu się podobało, a zwłaszcza prezenty :silly: Cały czas był uśmiechnięty :) Potem poszedł spać, a my wybraliśmy się na koncert zespołu Łzy, bo akurat u nas były imprezy na zakończenie lata. Koncert super :) Tydzień temu byliśmy na Lemon i Kate Rayan, ale tamten był beznadziejny :silly: zwłaszcza, że w najważniejszych momentach nagłośnienie wysiadało i były przerwy techniczne.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736137 przez Jussstyś
kasia super ze urodziny síe udały, a Oliwier wygląda jak prawdziwy mężczyzna :silly:
A tym ostatnio zdjęciem to narobiłaś mi smaka :laugh:

U nas w koncu coś nowego :-) Julka sama stawia kroczki, chociaz jeszcze trzeba jej pilnować, bo dzisiaj upadła i jak uderzyła głową o podłogę, tak teraz ma ogromnego guza, a płacz byl, ze chyba cale osiedle ją słyszało :-( biedna aż samej mi łzy poleciały... Ale pocieszam się, ze to nie pierwszy i nie ostatni guz :silly:
A zębów dalej jak nie bylo tak nie ma :silly: a slina to aż kapie po brodzie :silly:
Za dwa tygodnie robimy roczek :-) nie mogę się doczekać :-)
Lecę spac, jutro druga zmiana :huh:
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736163 przez czajusiątko
Kasia zdjęcia urodzin bardzo fajne. Podoba mi się jak Ty wyglądałaś :) super mamuśka :kiss: a że Oli to przystojniak to już chyba nie muszę pisać :)

Justys gratulacje dla Julki :kiss: a z guzem to faktycznie nie ma co rozpaczać :)

Polal zdrówka dla Twoich maluchów


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736177 przez makrelcia
Polal krem do babeczek robiłam na bazie białej czekolady i dodałam barwnik spożywczy :D

czajusiątko co za ucieczka :D po czterech widze najlepiej się ucieka. A kot strasznie ciekawski, że tak za Oliwią chodził :)

Ania a Filip jaki delikatny, tylko pogłaskał kota. Mój jak dopadnie psa to tak zaciska rączki, że pełne sierści są zawsze bo wyrywa psu :)

Kasia jedyne co mogę powiedzieć i rzuca mi się w oczy to wyglądałaś przepięknie :) Jednak młoda mężatka i matka to od razu kwitnie :) A Oli widać zachwycony prezentami :)
Babeczkę też jedną do kawy poproszę ;)

Jussstyś my też mieliśmy nawet krwawą przygodę w sobotę. Wstawał przy łóżku i się uderzył i przygryzł sobie wargę. Krew się lała, chwila płaczu i leciał dalej bo przecież rower trzeba było pchać dalej :)

Czy tylko moje dziecko jeszcze nie chodzi ?

Tak siedzę i myślę bo Młody pierwszy dzień w żłobku nowym :( Jak go zaprowadziłam to zabrała go pani, nakleiła karteczkę z imieniem i tak jak posadziła na dywanie to siedział. A mi kazała uciekać póki nie płacze. Aż mi przykro było. Ciekawe czy mu tam dobrze i czy fajnie się bawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736212 przez Ania14.09
makrelcia jeju , jeju, aż przykro z tym żłobkiem, a chodzić zacznie jak przyjdzie jego czas. U takich maluchów, to tydzień w tą czy w tą, to bez znaczenia, Jak do 1,5 roku nie będzie chodził, to bym się martwiła.

czajusiątko super sobie niunia radzi,a kot wyraźnie ją polubił :laugh:

kasia zdjęcia z roczku super, a Oliwier jest bardzo duży :ohmy: przy moim wygląda jak rok starszy,pewnie będzie duży chłop :)

Ja właśnie byłam pierwszy dzień na zabiegach na kręgosłup,ale czekałam pół roku z nfz.
A Filip dziś nie chciał mnie puścić do pracy :(
I coś mnie bierze jakieś chorubsko,obym młodego nie przeziębła, jakaś połamana jestem :unsure: a może to przemęczenie?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl