BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 3 miesiąc temu #842715 przez kasia7775
Sandra ojej biedny Bruno :kiss: takie powracające zapalenie krtani może być m.in. spowodowane alergią, a częste objawy zapalenia krtani mogą nawet zwiastować astmę. Buziaczki dla Brona, niech mu szybko przechodzi i już nie wraca choróbsko.

Ania ja też się nie przejmuję, że Oli nie mówi :) A ja ponoć w jego wieku już zdaniami mówiłam :) zresztą porównaj sobie nasze forumowe dzieciaczki, mało które mówią :) więc powodów do niepokoju nie ma. Zresztą ja mam jeszcze porównanie z z synkiem koleżanki, który jest o miesiąc starszy od Oliwiera. Od początku Oli wszystko szybciej robi od niego :lol: A że Filip nie mówi jeszcze, nie znaczy, że nie rozumie :lol: Na pewno sama widzisz, jak sobie radzi z innymi rzeczami. Mnie Oliwier cały czas zaskakuje, jak już potrafi kombinować i łączyć fakty. :) A mój starszy syn, który teraz ma 13 lat, od małego był wyjątkowo "myślący". Do 3 klasy podstawowej nie miał żadnych problemów z nauka, a potem się zaczęło. W ogóle nie ma chęci do nauki, szkoła jest złem koniecznym, a nauczycielki wrogiem nr 1. Ręce czasem opadaja, bo przy minimalnym wysiłku byłby prymusem. No ale po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #842735 przez PolaL
ANULKA odpoczywaj już z górki wiec ściskaj te nożki :)

Co do rozwoju dzieci to każde rozwija sie w swoim tempie jedne szybciej inne później więc nie ma co się podniecać - bynajmniej ja tego nie robię. Oby były zdrowe :unsure:
U nas w żłobku panuje jelitówka (tfu, tfu, tfu ...) na razie nic sie nie dzieje ale ile to trzeba ...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #842882 przez kasia7775
Ania specjalnie dla ciebie rozmowa z Oliwierem :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #843316 przez czajusiątko
Kasia no jak Oliwier pyskuje mamie :laugh: hehe świetny jest :) u Oliwii kataru już prawie nie ma, nie wiem jakiś taki dziwny dwudniowy był :)

Polal a ja właśnie z tych co się bardzo podniecają rozwojem swojego dziecka :silly: Pewnie dlatego, że to pierwsze dziecko, ale non stop jak jadę do mamy to nawijam o umiejętnościach Oliwki, pewnie czasem mają już tego dość, ale co tam skoro mi sprawia to radość :lol:

Sandra biedny Bruno :kiss: jak tam się dziś czuje??

Ania zgadzam się z tym, że każde dziecko ma jakiś potencjał i rodzica zadaniem jest pomóc mu go wydobyć

Anulka i jak przeszło już Julkowi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #843837 przez kasia7775
A my byliśmy dzisiaj w odwiedzinach u Anulki :lol: Julian z Oliwierem z początku omijali siebie łukiem, ale potem już zaczęli się dogadywać. Dziękujemy za gościnę i pozdrawiamy :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844042 przez Ania14.09
Ale super fotki! A kiedy my się PolaL spotkamy?
Kasia jescze nie obejrzałam filmiku, bo albo w pracy siedzę przy kompie,a przy szefie tego nie zrobię :huh: albo jak Filip śpi, bo przy nim nie da się być w necie

U nas wiosna i piękna dziś pogoda, mąż robi w ogródku filip śpi, a ja mam czas dla siebie i piję kawkę. "lubię ten stan zupełnie, sam na sam" ostatnio mi tego brakuje :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844174 przez Anulka
Kasia my też dziękujemy za Wasze miłe towarzystwo i pomoc w rozładowaniu przynajmniej trochę zamrażarki...z lodu :silly: , w końcu mam trochę luzu w niej i mogę coś włożyć :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844432 przez Anulka
Czajusiątko Juliankowi już się unormowało, już kupki robi normalne jak zawsze, ale po 2-3 dziennie, ale to pewnie z pochłaniania większej ilości jedzenia a raczej podjadania, bo wczoraj z Olim Kasia była u nas, a dziś my byliśmy u teściów a potem u szwagra , a wiadomo że jak się częstują dorośli to dzieciaki odrazu przy stole :laugh: .

PolaL no wiesz ciężko tak przez cały czas je trzymać w uścisku, mięsne bolą, więc właśnie sobie grubą taśmą je skleiłam razem na wzór mumii i tak skaczę po mieszkaniu, ale głównie w kierunku łazienki... . Wczoraj Kasia mi trochę pomagała, swego ramienia kilka razy użyczyła , chciała nawet na barana wziąć, ale gdzie tam, ja za duża jestem, ale liczy się, że chciała pomóc :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #844433 przez Anulka
A na tych zdjęciach z odwiedzin naszego Julka śmiało można nazwać chińczyk-pekińczyk, szczególnie na zdjęciu ostatnim :woohoo: :woohoo: " Oli, cio ty tam jeś, kuuulciaka w pieciu śmakach??"
A na pierwszym to jak by nasz Juluś czegoś się nawąchał :woohoo: : Cioooociu Kasiu, aaaa cooooo ty tu nam fotki pstrykasz?? Taaak??? Aaahaaa !!!" :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844672 przez Jussstyś
sandra to ja mam tyle samo wzrostu co Ty, no moze 1,69 i waże 61kg i dobrze síe czuję :-)

Nie mam ochoty ostatnio na nic, od paru dni kiepsko się czuje, szczególnie wieczorami :-( poza tym ostatnio poszłam do lekarza z bolącym uchem i wynalazł mi jakieś szmery w sercu :-( jak wylecze ucho (końską dawką antybiotyku) to mam przyjść z tym serduchem...

Poza tym dzisiaj zakropiłam sobie ucho i polozylam się na kanapie a Julka podbiegła i pierwszy raz powiedziała "Mama Kocha" normalnie aż się popłakałam :-) ostatnio cos wogole lubi się przytulac i miziać :laugh: kończę bo zaraz bedziemy jesc kolacyjke więc musze cos dla Julki przygotować :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844790 przez PolaL
Aniu a co masz w planach między 7-9.03 . Mój mąż wyjeżdża na turniej. a ja zostaję sama z dziećmi bo nawet babcia z dziadkiem wylatują na zieloną wyspę :lol: więc możemy się jakoś zorganizować :lol: daj znać czy Ci pasuje

A u mnie właśnie zaczynam ostatni tydzień w pracy spółkowej bo od marca szefowe rozstają się definitywnie.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844794 przez PolaL
Anulka wszystkiego najlepszego Kochana :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #844899 przez Sandra85
Witam :) U nas lepiej,nie pisalam bo mielismy gosci na weekend,no i Bruno w nocy z soboty na niedziele dostal goraczki,bylismy wczoraj na pogotowiu i lekarka powiedzial,ze to od tego wirusa jest,plucka czyste,gardelko troche czerwone,ale juz nie opuchniete,no i kaszel od kataru.Wczoraj juz nie mial goraczki przez dzien,a w nocy spal ladnie i nie kaszlal,teraz jest w zlobku.Anulka,Kasia dzieciaczki sliczne,super fotki,no i zazdroszcze spotkania,super byloby sie poznac z Wami tak "na zywo" :) Jusstys moja idealna waga to 64,przez bardzo dlugi okres tak wazylam i dobrze sie czulam.Teraz waze 59 i wszystko na mnie wisi :( Ale latwiej jest przytyc niz wymieniac cala garderobe :silly: Zdrowka zycze i oby te szmery to nic powaznego :kiss: Anulka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :ohmy: Milego dnia :kiss: Pola ale prace nadal bedziesz miala :unsure: Wiesz juz jak to bedzie dalej :unsure: No i koncze obiad ide robic,buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #845252 przez PolaL
Sandra tak, kamień spadł mi z serca pracę będę miała. Córka szefowej zabiera wszystkie meble z biura i najmłodszą pracownicę. Jak zakładały spółkę to szefowa wyrzuciła wszystkie swoje poprzednie meble bo raz że stare dwa jej córka stwierdziła że biuro musi mieć wszystkie takie same meble a nie zbieraninę. A teraz to zabiera te meble do swojego nowego biura. Jeszcze tylko 4 dni i od poniedziałku mam nadzieję że się atmosfera nieco wyluzuje.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #845306 przez Jussstyś
A ja dzis zauważyłam ze przebiła nam się jedyneczka na górze :laugh: taka łopatka i dlatego tyle marudzenia było :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl