BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 3 miesiąc temu #847364 przez Ania14.09
polal śliczne foty, ja takich nigdy nie zrobię, no i dzieciaczki też. :laugh:

ja załapałam w pracy totalnego doła, brak słów, jak się narobisz i nie zarobisz, czuję się jakby ktoś wypuścił mi powietrze......
Udanego weekendu, bo nie będę już nikogo dołować

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847450 przez czajusiątko
Cześć dziewczyny :)

No niestety moje obawy potwierdziły się i Oliwia ma przepuklinę pępkową :( Upłakałam się bo byliśmy u chirurga na NFZ i wizyta trwała mniej niż 3 minuty, lekarka dotknęła tylko Oliwii brzuszka i powiedziała, że to przepuklina pępkowa i jedyne wyjście to operacja, a jak zaczęłam się jej dopytywać, to jej odpowiedzi były bardzo zbywające. Na szczęście tego samego dnia wieczorem pojechaliśmy z nią prywatnie i tam nam dopiero lekarz wyjaśnił,że wbrew pozorom jest to dość częsta przypadłość u dzieci i na pewno nie zrobiło jej się to teraz tylko miała to od urodzenia, a mogło się uwidocznić np. przy zaparciach. No i powiedział,że w 2/3 przypadków mija to samo, no a w 1/3 konieczna jest operacja. Powiedział, że na razie u Oliwii przepuklina jest na 1/3 opuszka palca, więc nie ma co się zamartwiać, tylko po prostu czekać i obserwować czy się nie powiększa.

Agnessa no z tą firmą to kciuki napewno się przydadzą :) Można powiedzieć, że stawiamy wszystko na jedną kartę, bo mąż odchodzi z pracy i musieliśmy wziąć kredyt 30 tys. więc jeżeli biznes się nie powiedzie, wówczas pozostaje nam tylko wyjazd za granicę. Na razie co rusz wychodzą jakieś problemy, ale to chyba zawsze tak musi być na początku... staram się myśleć pozytywnie :)

Sandra zdrówka dla Ciebie :kiss:

Kasia ja wczoraj piekłam oponki :laugh:

Polal urocze zdjęcia

U nas był taki czas, że Oliwia większość rzeczy robiła lewą rączką, teraz przerzuciła się na prawą. Prawdę powiedziawszy to nie zdziwiłabym się gdyby okazało się, że jest leworęczna bo jej chrzestny pisze lewą. Ja słyszałam,że w leworęcznych drzemie dusza artysty :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #847460 przez agnesssa
Dzień dobry w piątek :)

Ja dzisiaj czuje się piątkowo tzn odbija mi już w pracy bo mam wizję weekendu :silly:

Ania Mam nadzieję, że w pracy się poprawi i że Tobie weekend również poprawi nastrój :kiss:

PolaL super zdjęcia :lol: Gabi przesłodka, a Szymuś jaki przystojniak :)

Czajusiątko Pozytywne myślenie to podstawa :) Biedna Oliwcia z tą przepukliną :dry: A ją to boli? Mam nadzieję, że operacja nie będzie konieczna :kiss: :kiss: :kiss:

Wiecie co?! Chyba mam urojoną ciążę :huh: Jakoś dziwnie się czuje od ostatniego tygodnia, wiecznie zasypiam na siedząco ( cały czas byłam przekonana że to przemęczenie) ale jak doszło sikanie co dwie minuty i dzisiaj mnie tak cycki bolą, że masakra. A najbardziej się zdziwiłam, że mi nie smakuje mięso ostatnio - dokładnie tak samo było na początku ciąży z Maksiem :silly: Ale jako, że ciąża jest nie możliwa na 99% to wiem, że sobie ją uroiłam :blush: :lol:


AAAAA Kasia zapomniałam napisać , że jak zobaczyłam Twoje pączki to się ośliniłam :silly: :lol: Nie ma bata kiedyś na takie wpadnę do Ciebie :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847473 przez PolaL
Czajusiątko ja pamiętam że jak Szymon był mały to też miał zaczątki przepuchliny pępkowej i kazano nam dużo leżeć na brzuszku. Ale on wtedy nie chodził i było mi łatwiej. Ale spróbuj może jakieś ćwiczonka leżąc na brzuszku.

Agnessoa skąd te 99% :lol: trzymaj się :lol: a nuż dołączysz do przyszłych mamusiek :D


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847484 przez agnesssa
PolaL 99% ponieważ używamy prezerwatyw za każdym razem a na opakowaniu jest podane że 99% skuteczności :silly:

Sandra :unsure: :unsure: :unsure: Co się dzieje :unsure: Widziałam smutna minę na FB :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847501 przez Ummi
Kasia a nie moglas mi poslac jednego, malutkiego noooo ? ale ok na zdjeciu tez pyszne :) ja zapomnialam o tlustym czwartku :P
Ja tez jestem niby-leworeczna (bo troche mieszam i tak 40% czynnosci wykonuje prawa reka), a maz jest calkowicie leworeczny :D Yasinek tez jak narazie miesza i nie potrafie powiedziec, ktora raczke preferuje, dla mnie to nie ma znaczenia :)
Polal dzieciaczki sliczne :)
Ania gdzies Ty tam znowu wpadla ! Wylaz z dola, bo tam zasiegu nie ma ani neta ani nas :P juz sie wspinaj, na pewno nie jest taki gleboki- dasz rade ;) a tak na powaznie – glowa do gory, my Cie doceniamy, choc wiem – na kase sie to nie przeklada, no ale… zawsze cos :*
Czajusiatko zdrowka dla Oliwki i oby samo przeszlo :* dobrze, ze ten drugi doctor Was uspokoil troche, choc wiadomo – czemu dopiero jak sie zaplaci to mozna sie czegos dowiedziec… brak slow! Tez trzymam kciuki za firme – i gratuluje odwagi, na pewno sie uda !
Agnesssa 1% to wcale nie tak malo ;) buziolki :)
A ja od paru dni czuje kopniaczki :D:D:D (choc glownie jak leze majac reke na brzuchu). 1,5 tygodnia wczesniej niz w pierwszej ciazy :) dzis nawet maz jednego dostal, zeby nie bylo, ze urojone :P

A u nas przygotowania pelna para, ani nie ma na nic czasu – dokumenty, zakupy itp. Juz niedugo i wyjezdzamy na wakacje :D:D:D I bede jesc truskawki :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847518 przez Ania14.09
Oj już lepiej w ostatniej chwili udało mi się plan zrobić, a rano wszystko wskazywało na nie. Płakać mi się chciało, bo się napałowałam w tym miesiącu, bo koleżanka jest poważnie chora i mam więcej roboty.
agnessa moja przyjaciółka przy gumkach zaszła w ciąże i do dziś zachodzą jak to było, chyba gumka trefna ;) to te 1%
ummi gratulalcje, kopniaczków, w kolejnej ciąży zawsze czuje się szybciej :kiss: :lol:
czajusiątko Polal pisze dobrze, bo moja Madzia też miała taką przepuklinę, przeszło samo, a na brzuchu, to ja oboje kładłam od początku, bo nie tylko przepuklina,ale i na bioderka dobrze działa, no i głowka nie jest płaska ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847526 przez kasia7775
Ania nie dołuj się weekend nadchodzi :lol:

Agnessa został jeszcze 1% :lol: a na pączki lub inne wypieki serdecznie zapraszam :)

Ummi gratulacje :kiss: a wakacji zazdroszczę ;) pączka nie wyślę, bo już nie ma :woohoo:

Czajusiątko mój starszy syn miał dosyć sporą przepuklinę i wyrósł z niej. Oliwka może też bez zabiegu się obejdzie :)

Pola zdjęcia śliczne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847540 przez Sandra85

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #847544 przez kasia7775

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Oliwiera słownictwo po mama, tata, mniam, da da wzbogaciło się o słowo "kotek" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #847674 przez czajusiątko
Agnessa nie, jej to nie boli, ona w ogóle tego nie czuje. Właściwie to jakbyś spojrzała na jej pępek to byś nawet nie zauważyła,że coś jest nie tak, bo ma normalnie wklęsły, tylko, że ja widzę np. jak poje, że robi się tam taki maleńki pęcherzyk.
A z tymi prezerwatywami, to może Wy akurat jesteście wsród tego 1% szczęśliwców :)

Ummi a gdzie wybieracie się na wakacje??

Polal, Ania Oliwia jak była mała to bardzo dużo leżała na brzuszku, no i przez to wszystko dość szybko robiła bo nabierała dużo siły. Ale pocieszające dla mnie jest to, że Wasze dzieci też miały tą przypadłość i jakoś pozytywnie się to rozwiązało...

Sandra no to rzeczywiście smutny dziś dzień. Faktycznie tak jak pisze Kasia masz teraz osłabiony organizm i łatwiej łapiesz różne świństwa. Teraz wiosną pewnie szybciej odzyskasz siły :kiss:

Kasia no widzisz Oliwier powoli się rozgaduje :)

A muszę Wam się jeszcze pochwalić, że od ponad tygodnia Oliwia usypia sama, tzn. odkładam ją i misia do łóżeczka i wychodzę z pokoju :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #847962 przez kasia7775
Oliwier skończył dziś 1,5 roku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #848401 przez Anulka
Kasiu wielkie gratulacje dla małego Łobuza Waszego :D.
Ahhh, widać że kotek jest po prostu wniebowzięty :laugh: , uwielbiam bawić się z Oli :laugh: , szczególnie w : Kotku, daj pomasuję ci ogonek, będzie bardziej puszysty :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #848518 przez Ummi
Sandra duuuuuuuuuuuzo zdrowka i sil dla Ciebie :kiss: Przytulam mocno :kiss:
Kasia Buziaki dla Lobuziaka :) Niech rosnie zdrowo i dalej sprawia Wam (i nam) tyle radosci :) a kot super cierpliwy ;)
Agnesssa to w koncu urojona czy prawdziwa ? :D
Czajusiatko do Egiptu na 25 dni plus 2 dni w podrozy :) (dwa pociagi plus lot plus auto - damy rade mam nadzieje) B) dzis jeszcze na szybko odkupilismy wozek - parasolke: wszystko wyszorowane i sie suszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #848569 przez agnesssa
Dzień dobry :lol:

Ummi
Ale fajnie, że już czujesz maleństwo :) :) A wakacji to Ci zazdroszczę :silly: Bawcie się dobrze i wypocznijcie jak tylko się da :kiss:

Ania Ciesze się, że pracy trochę się polepszyło na do widzenia w piątek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia Gratulacje dla Oliwierka za nowe słowo no i oczywiście duuużo buziaków z okazji skońćzenia 1,5 roczku :kiss: :kiss: Słodziak, nawet na zdjęciach widać jaki jest ciekawy świata :lol:

Czajusiątko Dobrze, że to nie boli ta przepuklina :huh: Oby samo przeszło :kiss: No i gratulacje dla Oliwci za samodzielne zasypianie :lol:

Co do mojej urojonej ciąży, to nadal jest urojona :blush: Okres miałam dostać w sobotę, jeszcze nie mam ale już plamienia się pojawiły więc się pewnie coś przesunęło :blink: Ale objawy nie zniknęły :silly:

Pokażę Wam mojego kombinatora:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W piątek Maksiulek strasznie wymiotował :ohmy: Normalnie okropne przeżycie, jechaliśmy do znajomych po południu, odebrałam męża z pracy i (całe szczęście) zdążyliśmy zajechać pod blok znajomych, zaczęłam parkować a mąż z tyłu, bo siedział z Maksiem zaczął krzyczeć, że mam się zatrzymać, spojrzałam w lusterko a Maksiul wymiotował co chwile, w tym foteliku bez możliwości poruszenia się i zaczął się dławić :ohmy: Wysiadłam z tego auta i go normalnie wyszarpałam z tego fotelika, wbiegłam na klatkę rozebrałam go z obrzyganych rzeczy i pobiegłam do znajomych :huh: Okropność to była, normalnie serce mi się ścisnęło jak zobaczyłam jak się dławi :( Na szczęście nic się nie stało, coś mu musiało na żołądku stanąć, bo cały obiadek zwrócić. Dobrze, że zawsze mam ze sobą komplet ubrań na przebranie jak do kogoś jedziemy :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl