BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 1 miesiąc temu #867378 przez Anulka
Dziewczyny, jako że dziś był Prima Apriliś, od rana korciło mnie aby komuś zrobić jakiś żart :laugh: . Nie trudno się domyślić, że jako ciężarna w terminie, dotyczyć mógł porodu :laugh: . Była pewna że się nie uda i kapną się. ALE, stwierdziła że spróbuję :lol: :lol: :lol: . Zadzwoniłam do męża i z marszu zaczęłam krzyczeć do słuchawki że nagle mi wody odeszły i mam skurcze tak szybko rozkręcone co 3 min, i nie wiem czy juz araz nie urodzę, bo to przecież drugi poród i jest szybszy... :laugh: :laugh: . Mój biedaczek prawie padł tam, biedny nie wiedział co robić, był jakieś 5 km od domu :laugh: :laugh: :laugh: . Juz wsiadał do samochodu, słyszałam jak głos mu drżał, ale nie wytrzymałam i zaczęłam śmiać, że to żart Primaaprilisowy :lol: :lol: :lol: . On na poczatku w szoku był, potem tez się śmiał, powiedział, że jestem wredna małpiną :lol: :lol: .
Potem zadzwoniłam do szwagierki, mówię, że coś mi leci, że poszłam siku i siedzę już 10 min a ze mnie nadal leci....Ona nato: "ANKA, to wody ci odchodzą !!!! Matko, ty już rodzisz!!!! "
Ja jej mówię, że Piotrek jest poza zasięgiem i nie wiem co mam robić... .Szwagierka już chciała jechać po mnie :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Ale Julek zaczął czymś tam stukać i kapnęła się, że może to być żart primaaprilisowy :laugh: .
Do mamy swoje zadzwoniłam i powiedziałam że urodziłam już. A moja mama: Jak to?? JUŻ??? Jejku a my przyjedziemy dopiero 10 kwietnia!!!! Jejku, zaraz pójdę i zmnienie datę urlopu i jutro wyjedziemy do Was. :laugh: :laugh: Zaczęłam się chichrać, powiedziałam że dziś jest Prima Aprilis a mama: OOOOO, ja nawet zapomniałam :lol: :lol: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867458 przez agnesssa
Czajusiątko Ja to ostatnio więcej filmów kręcę niż zdjęć robię, bo Maks jest w ciągłym biegu i zdjęcia nie wychodzą :blink: Też lubimy oglądać Maksia filmiki wspólnie, Maksiu się cieszy że dzidzia tańczy zazwyczaj :lol: Dobrze, że już zdrowa Twoja księżniczka :)

Sandra Oby tylko ten ból szybko minął, widzisz musisz ciągle coś robić, nie ma odpoczynku, w tedy będzie git :silly: Mnie dzisiaj rozbolały plecy, normalnie nie mogę się poruszyć, pewnie wczoraj mnie na dworze przewiało, jak z Maksiem byliśmy, niby słońce świeciło a było zimno jak jasna cholera :huh:

Kasia Maks za długo nie chce siedzieć na tarasie, bo woła do dzieci na placu zabaw, który mamy pod tarasem, a jak jesteśmy na dworze to też biega jak szalony :blush: Oby klient nie był aż taki marudny :kiss: A Saga Camili liczy właśnie 8cz. Ja czytam aktualnie Syrenkę, a słyszałam że Fabrykantka Aniołów jest najlepsza ze wszystkich części i się już doczekać nie mogę, kiedy do niej dojdę :)

Makrelcia Mi też się wczoraj nudziło, mimo, że ręce pełne roboty :silly: Siedziałam na allegro i szukałam piaskownicy na taras i przy okazji znalazłam coś fajnego, tylko czemu takie rzeczy są takie drogie :angry: :angry: allegro.pl/little-tikes-centrum-autobus-...omu-i4096003379.html

Anulka Bardzo dziękuję za przepis, na to winko, na pewno wypróbujemy :kiss: :kiss: Niezłe, żarty porobiłaś rodzince :silly: Szkoda, że to tylko żarty ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867500 przez Ania14.09
witam!
Sorki, nie mam czasu na razie odpisać, ale pochwalę się moim ogrodnikiem ;)


jeszcze jak wytrzymacie, to mój mały metalowiec

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867730 przez kasia7775
Anulka niezłe żarty się ciebie trzymają :lol:
O winku zapomniałam, a pamiętam, że moja mama mojej młodszej siostrze robiła i pomagało

Ania Filip super sobie radzi z konewką :)

Agnessa fajny ten autobus, ale cena faktycznie :(

Mi wczorajsze nerwy minęły, sprawa z klientem załatwiona, tylko ój biedny mąż wrócił o 4.30 i na 8 już do pracy pojechał :( ale wynagrodzę mu to dzisiaj pieczoną golonką :lol:
Oliwier też zmęczony dzisiaj, zasnął przy obiedzie haha

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867738 przez Ania14.09
anulka-ja zawsze kłamię mojego 1 kwietnia. W tym roku wymyśliłam, że dostałam nową pracę,ale muszę wyjechać na tydzień na szkolenie :laugh: ale się nabrał :lol:
kasia-to sobie dogadzacie :lol: , mój w życiu by nie zjadł golonki :laugh:
agnessa- tarasik fajny,piaskownice można kupić w markecie taniej

ja jestem na etapie poszukiwania fotelika na rower,ale mam problem czy mlody da się przypiąć, bo on ma takie fazy, chcieliśmy mu kupić kask w lidlu była promocja,m to nie dal sobie na głowę włożyć. Teraz pokazuję mu w necie filmiki jak dzieci jezdzą przypięte do roweru z rodzicami i mu mówię, że my też tak pojedziemy,ale w praniu wyjdzie czy da się przypiąć
Chciałam się pochwailić, że mamy kła- tzn trójka wyszła Filipowi na górze z lewej strony,ale ma i mocno spuchniete na piątki na dole i kolejne kły. Jemu tak seriami idą te zęby jedne za drugimi

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867743 przez Ania14.09
co do tego winka, to ja sobie w ciąży coś takiego zrobiłam, ale prawie umarłam od tego, po jakimś czasie aż dech zapiera,ale ja dałam 10 ząbków czosnku, chyba z dużo

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #867813 przez Sandra85
Witam :) :) Dzis caly dzien w biegu,a na dodatek okres dostalam....Ania gratulacje dla Filipka :kiss: Kurcze,a my sie wciaz meczymy,a te zeby nie wychodza :huh: A filmiki super,ale sie usmialam,bo Bruno ogladal ze mna i jak zobaczyl jak Filipek podlewa kwiatki to policial na taras i podlewaczke przyniosl :silly: :laugh: On tez czesto podlewa"na sucho" :P Sliczny jest Filipek,ale mi sie wydaje,ze sie troszke zmienil :kiss: :kiss: Kasia no to wymeczylas Oliwierka :silly: Slodkie zdjecie :lol: :lol: Dobrze,ze klopoty minely,a maz po golonce,na pewno zapomni o nieprzespanej nocce :silly: Anulka moja Bratanica Blaneczka sie urodzila 1kwietnia,wszyscy mysleli,ze zart jak dzwonili z wiadomoscia :lol: Agnessa fajny ten autobús,tylko cena juz niefajna :( Ja jak pisalam na razie nie kupuje nic wiecej,ale chciec to by sie chcialo :blink: A tytolow ksiazek po polsku nie znalam,bo ja po hiszpansku czytalam,ale poszukam-w takim razie jeszcze mi 3zostaly :)A mam jeszcze pytanie odnosnie chlopcow-czy wy im sciagacie skorke na siusiaczkach :unsure: Ja od ostatniej wizyty staram sie to robic przy kapaniu i czasem cala schodzi,a czasem tylko troche-wtedy nie chce robic nic na sile i nie ruszam wiecej...A moze powinnam za kazdym razem ja sciagac do konca :unsure: Boje sie jak sie Maly niecierpliwi,zebym mu czegos nie uszkodzila :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867851 przez kasia7775
Ania mój mą uwielbia mięso pod każdą postacią, a golonkę w szczególności :lol: Zresztą Oliwier też uwielbia :)

Sandra Oliwierowi nie da się ściągnąć, ma wąskie ujście, ale lekarz nie stwierdził stulejki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868102 przez makrelcia
sandra naciągaj jeśli się da. Najlepiej w wodzie. Ja nie naciągałam bo się bałam i Młodemu zbierała się tam wydzielina bo nie dało się umyć i porobiły mu się takie baniaczki z tą wydzieliną wielkości paznokcia już prawie. Na szczęście gdzieś się przebiło i wszystko wyszło. Teraz widać taką dziurkę w tym miejscu :) Ale tak ładnie naciągałam, że już prawie cała skórka schodzi. Ja jestem zadowolona z efektów ale do ideału jeszcze daleko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868254 przez Ania14.09
sandra- wg mnie to jak pisze makrelcia, nic na siłę z tą skórką, ja już nie mam tego problemu po maści sterydowej.
kasia- to ci zazdroszczę, bo ja też uwoelbiam golonkę :lol:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868287 przez agnesssa
Helołłł :lol:

Ania
Filipek uroczy, z tą wilka konekwką wygląda super, a havy metal widzę że pasuje Filipkowi ;) Ciekawe czy Filipkowi będzie się podobała jazda na rowerze z mamą :) Zawsze mi się podobało, jak rodziny takie wycieczki sobie robiły :lol: Ale my nawet rowerów nie mamy :dry:

Kasia Nieźle wymęczyłaś Oliwierka :) Super zdjęcie :kiss: Jak tam mąż po golonce zadowolony :unsure:

Sandra
Ja nie ściągam Maksiowi, bo mój lekarz nie kazał :huh: Co lekarz to co innego mówi :dry:

Anulka Urodziłaś, bo wczoraj cały dzień mnie nachodziła myśl, że rodzisz :)

Karolak Odezwij się, co u Was :unsure:

Maks miał ciężką noc dzisiaj, a przy okazji i my, obudził się po 1 i zasnął dopiero przed 5, cały czas się wiercił i marudził, że chce baje oglądać... teraz jak tylko Maks ma jakąś bolączkę to woła że chce baje :huh: Ostatnio przed spaniem sama zaczęłam mu opowiadać, bo chyba za mocno się od bajek uzależnił :dry:

Piaskownice już kupiłam dzisiaj, będzie w piątek, teraz Maksiu będzie miał raj na tarasie, bo uwielbia się w piaskownicy bawić, normalnie nie ma dziecka ;) A autobus też dostanie :woohoo: :woohoo: :woohoo: Rodzinka się chce złożyć więc jak na święta ma dostać znowu dużo zabawek, którymi się nie będzie chciał bawić to wolę mu to sprezentować :woohoo: A byliśmy wczoraj w ToysRus żeby zobaczyć jak się mały odnajdzie w takich zabawkach i był zachwycony :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868296 przez makrelcia
Agnessa też właśnie stwierdziłam, że zamiast kolejnej tony zabawek na imieniny wolę cos porządnego i mi ten rowerek wpadł w oko :)
Piaskownice w sobotę na działce montujemy z bali. Mam nadzieję, że moje dziecko się zajmie piaskiem a ja będę mogła cokolwiek w kwiatkach zrobić :)

w końcu podłączyłam aparat żeby zgrać zdjęcia to wam pokaże tylko 1 rzecz, którą ostatnio wyczarowałam :D Nic specjalnego. Pościel dla Młodego w gwiazdki. Sama malowałam i sama szyłam :)

tak wyglądał mój salon wczoraj o północy :D zachciało mi się malować po 21 i walczyłam do 24. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #868297 przez makrelcia
a to z niedzielnego wypadu fotki. Mój słodziak :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868306 przez Sandra85
Witam :) Dzieki dziewczyny :kiss: Wiecie,ja teraz czesto o tym mysle,na ostatniej wizycie na 18 miesiecy,pediatra mowila,zeby sciagac i mayc,bo u chlopcow czesto sie tam infekcje robia,dlatego,ze ta ostatnia kropelka siuskow tam zostaje i jak sie porzadnie nie myje to moga byc problemy :( A mam przyklad,bo wlasnie w sobote leci do Pl moja bratowa z synkiem 5lat,bo ma stulejke i leca na zabieg,jakos sie wczesniej tym nie przejmowala,nigdy mu skorki nie zdejmowala i od czasu do czasu mial infekcje,a ostatnio mu ropa leciala z siusiaka :ohmy: I po wizycie u lekarza tam w Irlandii zdecydowali sie na zabieg.Boje sie zeby nie popelnic takiego bledu,nie chce,zeby Bruno cierpilal z mojego zaniedbania....Makrelcia juz Ci kiedys pisalam,masz talent dziewczyno :ohmy: :ohmy: A Fotki sliczne :kiss: :lol: :lol: Agnessa ja teraz czytam ksiazeczki przed zasnieciem,ale musi byc ta ktora on chce :silly: A bajki to tylko na kompie i o koniach :ohmy: :P Wspolczuje nocki,wiesz juz co mu dolegalo :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #868313 przez agnesssa
Makrelcia Cudne zdjęcia, a Jerzyk jest przesłodki, i jak mu już ładnie włoski odrosły :) Chyba z tymi dłuższymi jeszcze bardziej mi się podoba :lol: Maks jeszcze ani razu nie miał włosów ścinanych a ma ich dwa razy mniej niż Jureczek :lol: A pościel super Ci wyszła, zdolniacha jesteś :lol:

Sandra Nie dziwie się, że się przestraszyłaś, masz racje z tą higieną, ja próbowałam kilka razy ściągnąć, ale tam się nic nie ściąga praktycznie :huh: A w nocy myślę, że po prostu miał kiepską noc, może nawet przez pogodę, bo zaczęło mocno padać w nocy :huh: Nie wiem, ale nie wyglądał jakby go coś bolało :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl