BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883138 przez toska
Hejka
No tak wy sie wygrzewacie w ciepłym słoneczku a to niby ja mieszkam w słonecznej Hiszpanii ale u mnie za oknem nie maj a pazdziernik, szaro, zimno i leje, zazdraszczam pogody.
agnesssana pewno bedzie dobrze no i dobrze ze goraczki juz nie ma.Lekarka powiedziala ze po dwoch cyklach mozna zaczac sie starac, no ale ciekawe kiedy @ przylezie, pozatym zalecila zrzucenie kilogramów no bo niestety u mnie ich nadmiar a i nie mam silnej woli żeby je zrzucić, ale trzeba.Jakby ktoś miał jakis fajny sposób to chętnie skorzystam :) No i mnie tez troche czas goni, bo ja nie pierwszej młodości już jestem :laugh:
Jak siedze w domu to pogoda beznadziejan cały tydzien i zamiast wyjść gdzieś z maluchem to trzeba sie w domu kisić.
Tak sie narzeka na służbę zdrowia w Polsce, ale tutaj nie lepiej, poszłam się zarejstrowac do gina, bp kazali pójść do kontroli za 1,5 miesiąca a pani w okienku ż wolny termin ma dopiero na pazdziernik, no ale jakoś mnie wcisnęła na 25 czerwaca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883227 przez makrelcia
TOSKA trzymaj się ! doskonale wiem co przechodzisz, to uczucie nie jest niestety mi obce :( Widocznie maluszek wybrał sobie inną datę przyjścia na świat :)

Ania przyjemności w wielkim świecie :)

Czajusiątko Mój Juras to też taki maminy się zrobił zwłaszcza jak kogoś dawno nie widzi to taki płochliwy. Ale z obcą kobietą za rękę też ostatnio szedł :) Nie chciał iść i siadał mi na chodniku. Podeszła kobieta i mówi choć ze mną no i szedł jak nigdy wrrr.... wkurzają mnie ci ludzie na ulicy ......

Agnessa pewnie Maksio złapał jakąś infekcję. Przecież cały dzień w pieluszce, ciepło się robi... Oby szybko przeszło!!

Kasia ciekawe czy jak Oli pójdzie do przedszkola to też będzie taki odważny :)

u nas wszystko po staremu :) całe dnie na dworze praktycznie. Walczyliśmy ostatnio z działką naszą więc sporo czasu nam pochłonęła. Ale za to teraz możemy wypoczywać w "luksusach" :D
Juras bardzo się rozgadał, jeszcze nie wyraźnie ale wszystkie wyrazy powtarza i zaczyna układać proste zdania ( z 2 słów haha) Co do smoczka to porażka w 50 %. W dzień jest ok nawet mu się nie przypomni, jak jest na widoku to też nie rusza. Na noc dostaje. Ale to przez moją głupotę i lenistwo. po 5 dniach walki do 24 z usypianiem dostał smoczek i usnął w 5 min. Ale lepsze to niż nic. W sumie nie wiem nawet czy na noc sam by upomniał się o smoczek :)
Jurek śpi w swoim łóżeczku bez jednego boku. I o dziwo nie spadł ani razu od tygodnia. A wcześniej świgał się i wiercił. Nie ma płaczu nie ma trzaskających szczebelków także czas na normalne łóżko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883266 przez czajusiątko
U nas też się kiedyś zdarzyło, że Oliwia poszła za rękę z kimś obcym, ale to może być tylko i wyłącznie stara babcia :) Wydaje mi się, że ona jest ostatnio dodatkowo rozdrażniona przez te trójki i dlatego tylko mama i mama, nawet jak zostanie z tatą na górze, a ja idę na dół to kuchni to stoi przy bramce, płacze i mnie woła... mam nadzieję, że przejdzie jej to jak najszybciej :huh:

Ania relaksujcie się tam i pokaż nam koniecznie zdjęcia po powrocie :)

Agnessa na pewno te bakterie w moczu to jakaś drobnostka, w razie czego lekarka da jakieś lekarstwo i szybko mu przejdzie :kiss: a śniło mi się dziś, że przyjechałaś do nas z Maksiem :laugh:

Kasia trochę zazdroszczę tej odwagi Oliwiera

Makrelcia miałam Cie już nawoływać bo dawno Cię nie było :P fajnie, że chociaż w dzień Jurek nie woła smoczka, bo Oliwia przy tych zębach to non stop chce memlać tego gumiaka :angry:

Toska to współczuję pogody, u nas też gorąco

Agnessa Oliwka faktycznie jest rezolutna ale najlepiej wśród bliskich, przy obcych też ale żeby tylko nikt się do niej nie zbliżał. Strasznie lubi się popisywać i jak widzi, że ktoś się z niej śmieje to strasznie wtedy małpuje i też się śmieje sama ze siebie.
Oliwia tak jak Jerzyk powtarza niemal każde słowo i po malutku zaczyna łączyć.
Wczoraj mówi do mnie:
O: idziemy
Ja: a gdzie pójdziemy
O: do pepu (sklepu)
Ja: i co tam kupimy
O: ykaka (lizaka)
Ja: i co jeszcze??
O: siosie (soczek)
Ja: coś jeszcze
O: taak, bebek i papośy (chlebek i papierosy)
Normalnie dziewczyny Oliwia na tym etapie jest tak pocieszna, że nie mogę się nią nacieszyć :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883277 przez makrelcia
czajusiątko moje dziecko idzie do sklepu po : bubke i dziadko :D Zgadujcie o co chodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883282 przez czajusiątko
Makrelcia a jaka nagroda dla tego co pierwszy zgadnie?? Ja strzelam, że chodzi o bułkę i ciastko :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883289 przez makrelcia
no to mówię, że nagrody nie ma bo za szybko zgadłaś !! Nie dałaś szansy innym !! To był falstart :D

a co to dodyl ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883295 przez czajusiątko
Uuuuu tu już podniosłaś poprzeczkę :P nie wiem... może motyl??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #883329 przez agnesssa
Dodyl to może być krokodyl :laugh: Tal Maksiul czasami woła na krokodyla :) Maks też do sklepu chodzi po sociek :)

Czajusiątko Fajny sen miałaś :) Mam nadzieję, że kiedyś się sprawdzi, bo z chęcią bym się wybrała do Częstochowy :)

Maksiul też już łączy słowa w zdania, najlepiej mi się podoba jak mówi pada deść :) Albo po ostatniej imprezie urodzinowej, ciągle przy zabawie śpiewa sobie stio lat :laugh:

Nie wiem czy mi się uda wrzucić, ale kiedyś go nagrałam jak mówi o deszczu

... nie udało się, nie wiem jak się teraz załączniki dodaje :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883372 przez Sandra85
Witam :) Przepraszam Was dziewczyny,ale w tym mlynie,nie mam kiedy za przeproszeniem do lazienki pojsc,a co dopiero siasc do kompa :P :P Nie wiem czy dam rade odpisac,bo Bruno juz 2,5godz. spi i pewnie zaraz bedzie wolal :) A ja skonczylam prasowac i wreszcie mam chwilke.... Toska przytulam Cie mocno :kiss: Mam nadzieje,ze szybciutko Wam sie uda i bedziesz mogla cieszyc sie drugim malenstwem :kiss: :kiss: U nas tez pogoda barowa,co troche pada...Bruno ma kaszel...Agnessa jak tam Maksiu?Napisz co lekarz powiedzial :kiss: No i juz mi moj Skarbek na kolanach siedzi :laugh: To napisze jeszcze,ze Bruno po hiszpansku duzo mowi i dosyc wyraznie,przed wczoraj powiedzial pelnym zdaniem,tata chodz idziemy do parku!!!W szoku bylam :) A po polsku kilka slow tylko.... :( Moze mi sie reszte uda jutro napisac,bo bede tylko z Brunem,buziaki dla Wszystkich :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883402 przez Ummi
Czesc :)
Troche pozno, ale odpisuje ;) jakos odzwyczailam sie od forum odkad tak wariowalo - nie mialam do niego cierpliwosci ;) fajnie, ze sie znowu rozgadalyscie.

Nan dziekuje Ci bardzo za przydatne informacje odnosnie chusty :) wlasnie bede szukac jakiejs tkanej, elastyczna jak mowisz tylko na poczatek, a cos czuje, ze w sierpniowe -miejmy nadzieje-upaly nie beda sprzyjaly noszeniu ;) Makreclcia i Ania rowniez dziekuje za odp :*

Ania bawcie sie dobrze! pewnie dobrze Wam ten wyjazd zrobi - ja w wyjazdow zawsze wracam z nowa energia i glowa pelna pomyslow - jednak oderwanie od codziennosci to super sprawa. Czekamy na relacje :) a co do kp - dla mnie 16 mieisecy to wcale nie bylo dlugo ;) a imienia nadal nie ma - mamy z mezem rozne gusta :P poza tym ja niezdecydowana w tej kwestii i zmieniam zdanie co chwilke ;)

Anulka to napisz moze - jak znajdziesz czas, sily i ochote - jak realcje Julka ? w ogole Julek jak sie Kajtek urodzil to juz sam zasypial, jadl itp. ? jak rozwiazaliscie sprawe ze spaniem - Julek ma swoj pokoj, lozeczko u Was czy jeszcze jakies inne rozwiazanie? bo my narazie z wszystkim dalekoooooo - nawet jeszcze ubranek nie piore, komode kupic trzeba itp. - przy Yasku tez jakos tak wszystko powoli i bez stresu bylo ;) pozdrawiam obu kawalerow :D

Zdrowka dla dzieciaczkow i milego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883651 przez chasiami
ummi ja też jakoś nie wchodziłam na forum, bo za każdym razem nnie potrafiłam sie zalogowac,

Ciekawie macie z tymi słówkami :)

To coś od nas nionio - to jest nie wolno :)

A co do mnie to mam potworne mdłości i ogromny apetyt, tylko jak nie jem zaraz mi jest mdło i niedobrze, a jak poczuje głód to lece do kibla naciagam ale nic :( masakra znów to przechodzic :( tyle ze przy Ali wymiotywałam 8 razy dziennie i nie miałam apetytu.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883939 przez PolaL
A tu niespodzianka forum działa...

U mnie lekko do przodu. Poszla,m z Szymkiem na spotkanie z panią psycholog dyżur od 16. Ale pani nie przyszła... Bez komentarza. Sprobujemy w tym tygodniu bo tylko raz w tygodniu przyjmuje (w czwartki). U Gabi dalszy ciąg ząbków. Nie wiem czemu u was lekarka twierdzi ze teraz zęby sa bez gorączki bo u mnie Gabi za każdym razem goraczkuje. Teraz miałam gorączkę przez 2dni, a ząbki zaczęły wychodzić po tygodniu, tzn. teraz. Jutro w przedszkolu mamy dzien mamy i taty - zostalam przypisana dorobiena ciasta :blink: jakbym miała jeszcze jakaś rękę wolna do zrobienia nie wspominając o czasie....


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883989 przez PolaL
No i wykrakałam :angry: Gabi w nocy miała mała gorączkę. Ale co tam się jej dziwić wychodzą nam na raz 3 pozostałe kiełki :blink:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883998 przez agnesssa
Mamusie Kochane wszystkiego najlepszego z okazji Naszego Dnia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Chwilowo mam brak czasu na cokolwiek :unsure:

Napiszę tylko, że Maks ma zapalenie układu moczowego, ale całe szczęście obyło się bez wizyty w szpitalu i leczymy się Furaginą. Gorączka jak zeszła w czwartek wieczorkiem tak już nie wróciła, więc myślę że idzie ku dobremu :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884027 przez chasiami
No wlasnie wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki!!!! :)

agnessa trzymam kciuki zeby było tylko lepiej

polal fajnie kiełki, ale nie fajnie ze gorącka - moja jeszcze nie ma prawej dwójki na dole i nie wiadomo czy bedzie jeszcze miała bo niby mógł sie ząb nie zawiązac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl