BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 8 miesiąc temu #916879 przez czajusiątko
Makrelcia z kim zostawię Oliwię?? prawdę powiedziawszy to nie mam pojęcia :P tzn. mąż na razie jeszcze pracuje u siebie więc ma elastyczne godziny pracy no i pod ręką jest prababcia, która co prawda sama nie dałaby rady z Oliwią,ale wspólnymi siłami jakoś by pewnie ogarneli sytuację. Ewentualnie jest jeszcze wiejskie przedszkole,ale to już naprawdę ostateczność bo nie sądzę żeby zapewnili jej tam należytą opiekę. Mąż niestety będzie musiał na zimę szukać pracy żebyśmy wydołali z opłatami, bo w jego branży kończy się już sezon. Wiem, że to wszystko bardzo skomplikowane, ale nie mieliśmy ustalonego planu działania a propozycję pracy dostałam nagle... jakieś 2 miesiące temu zarejestrowałam się w serwisie niania.pl- z czystej ciekawości i nawet o tym zapomniałam,a w zeszłym tygodniu zadzwoniła do mnie pani czy dalej szukam pracy- więc ja spontanicznie odpowiedziałam, że tak i tak jakoś dalej się potoczyło. Tak więc same rozumiecie, że jeszcze nie do końca mamy wszystko poukładane ;)

Agnessa wybieracie się w góry?? Oj to bardzo daleka droga... na pewno przyda Wam się jakiś dłuższy przystanek, np. w okolicach Częstochowy :laugh: Normalnie od naszego powrotu z wakacji nie było dnia, w którym Oliwia by nie mówiła "mamusiu, byłam nad wodą,wiesz? z Maksiem" bidulka nie może zapomnieć wakacyjnej miłości :laugh:

Ummi i jak wyniki Yasinka??

Chasiami buziaki dla naszej najstarszej dziewczynki :* pokaż zdjęcie jubilatki :)

Karolak no tak to już niestety z dziećmi bywa, że raz się kochają, a raz biją :dry: trzymajcie się zdrowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916891 przez kasia7775
Agnessa jestem :) dzięki za pamieć :) mamy małe problemy w życiu prywatno-zawodowym i musiałam się trochę ogarnąć (przespać) z tym. Fajny pomysł z tymi zaręczynami, i jak było?

Chasiami sto lat dla Alicji :* to mówisz, że się druga ślicznotka szykuje :)

Czajusiątko trzymam kciuki, żebyś mogła Oliwkę zabierać ze sobą, bo to najlepsze rozwiązanie dla was by było :)

Ummi jak wyniki?

Karolak faktycznie czas leci jak głupi :P teraz to jeszcze szybciej ci poleci i będziesz mieć maluszka :) z mężem dacie radę :) już niedługo zresztą :)

Ania kiedy będziesz wiedziała o żłobku?

Teraz trochę o nas. W poniedziałek idziemy z Oliwierem na pierwszy dzień adaptacji w żłobku :) w zasadzie dostał się do klubu dziecięcego, ale to niby to samo co żłobek tylko godziny pracy o pół godziny rano i pół po południu krótsze :)
Dzisiaj byliśmy z wizytą u Anulki :) Kajtek to miniaturka Julka :)
Wczoraj byłam z Olim u lekarza, od dłuższego czasu ma biegunkę, czasami większą, czasem mniejszą. Poleciał sporo z wagi, niby to nie tak źle, lekarka powiedziała, ze mógł się wyciągnąć. Rozumiem, że mógł się wyciągnąć, ale waga powinna w miejscu stać wg mnie. Pieluchy z 6 zmieniłam na 5, a spodnie, które w styczniu ledwo się dopinały, teraz na nim wiszą :P dała lekarka dwa leki i kazała za tydzień przyjść do kontroli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916942 przez makrelcia
czajusiątko trzymam kciuki co byś mogła jednak Oliwię zabierać. To będzie najlepsze rozwiązanie :) A Kiedy będziesz wiedziała czy możesz z nią jeździć ?

KAsia ciekawe skąd te spadki wagi. Mój też schudł. Nie ważyłam go ale widać po nim. Pieluchy z 5 zmieniliśmy na 4 i na dobrą sprawę też luźne. Czaka nas bilans 2 latka to skontrolujemy wagę.

Chasiami Wszystkiego naj naj dla solenizantki :)

karolak dużo już nie zostało. Wytrzymasz a później już razem będziecie się cieszyć maleństwem. Imię już wybrane ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916966 przez Ania14.09
u nas z tym żłobkiem jest tak, że jesteśmy na liście rezerwowej, ponieważ dałam zgłoszenie, jak lista przyjęć była zamknięta. Gadać chcieli ze mną tylko w dwóch jednym publicznym, a jednym nie publicznym - z dofinansowaniem. Nie dzwoniłam do tych do których mam 40km i nie po drodzę nikomu. Inne żłobki zapraszały za rok :blink: Panie te powiedziały, że często pod koniec września okazuje się, że jakieś dziecko jest przyjęte do kilku żłobków,a one to wiedzą dopiero pod koniec września, albo rodzice się rozmyślają, bo jak pani określiła "mają problem ze sobą" ;) więc pod koniec września będę wiedziała, a tak muszę znosić fochy mojej mamy ( mimo, że to tata z nim siedzi) i niańkę, którą Filip lubi,ale ja mam dość obcego w domu

kasia życzę powrotu do zdrowia Oliwera

Ummi podziwiam, że ty masz takie pogodne podejście do życia i wszystkim się cieszysz :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917873 przez toska
Wszystkiego najlepszego dla Jureczka kolejnego dwulatka :) Sto lat!!!!
Podziękowania: makrelcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917936 przez agnesssa
Dobry dzień :) :) :)

Co to był za weekend :laugh: Tak intensywny że nawet nie zauważyłam, że się skończył ;) Zaręczyny się udały, wszystko poszło zgodnie z planem, no może oprócz rozmazanego tuszu mojego i szwagierki :P Koncert był super, a cały weekend z rodzinką udał się na maxa :cheer: Ciesze się, że moje mieszkanie wróci do normy, ale i tak szkoda, że czas tak szybko leci :dry:

Makrelcia Wszystkiego najsłodszego dla Jerzyka :kiss: :kiss:

Czajusiątko Mam nadzieję, że uda Wam się wszystko poukładać po Waszej myśli, Kiedy miałabyś zacząć pracę? Ojjj na pewno by się przydał odpoczynek w podróży w góry ;) Ale będziemy jechać w 10 osób więc nie mogę Ci zrobić takiej niespodzianki :blink:

Kasia
Fajnie, że się spotkałyście z Anulką :) Trzymam kciuki za pierwszy czas Olisia w żłobku :kiss: Mam nadzieję, że mu przejdzie ta biegunka i szybko wróci do zdrowia :kiss:

Karolak
Fajnie, że się dobrze czujesz, to prawda czas ucieka jak szalony :) Już niedługo będziecie wszyscy razem :cheer: A co do kłótni z kuzynką, czy z dorosłymi nie jest podobnie, raz jest cud miód malina a za chwilę kłócimy się o jakieś pierdoły :P

Ummi Na prawdę masz dzielnego synka :cheer: Yasiek będzie super bratem, jeszcze trochę i będzie Ci pomagał w przewijaniu :cheer: A jak tam wyniki?

Ania Słyszałam, że bardzo dużo rodziców zapisuje w kilka miejsc, więc mam nadzieję, że uda Wam się dostać :) My się już zgłosiliśmy do przedszkola, bo mąż zadzwonił do nich orientacyjnie, a się okazało, że już jest 18 osób na liście na przyszły rok :blink: :unsure:

Ale jestem nieprzytomna :side: Spanie po 4h jest zdecydowanie nie dla mnie B)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918304 przez czajusiątko
Makrelcia dużo szczęścia dla Jerzyka :kiss: :kiss: :kiss: pokaż nam zdjęcia swojego 2- latka :evil:

Agnessa buuu szkoda :(

Kasia i jak w żłóbku??

Pracę zaczynam od 1 września, ale jutro jedziemy z Oliwką do Emilki na 3 godziny w ramach "przystosowania" ;) i co tu dużo mówić... jestem strasznie podekscytowana :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918381 przez toska
karolak25 super ze z dzidzia wszystko dobrze to najwazniejsze,rozlaki sa trudne ale dacie rade, wrzesien tuz tuz a potem to poleci z gorki.No wlasnie macie juz imie dla dzidzi?To ze Kacperek i kuzynka raz sie bija a raz sciskaja to chyba bardzo normalne hehe :laugh:
kasiai jak Oli w zlobku?oby sie szybko pomyslnie rozwiazaly problemy
agnesssaskad ty biezesz sily na to wszystko kobieto?ja niby po urlopie a i tak jakos nic mi sie nie chce :( Super ze sie udaly zareczyny a kiedy weselicho?
czajusiątkopowodzenia, daj znac jak bylo :)
Ja siedze w pracy i nudy jak nie wiem co, byle do 15.Moj dziec tylko mama i mama nie wiem jak on wroci do zlobka a to juz w przyszlym tygodniu :( A jak tam u was bunt dwulatka?Dominik jak mu cos nie spasuje to szczybie albo drapie i zdarza mu sie to dosc czesto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918509 przez makrelcia
dziękujemy za życzenia :)

czajusiatko powodzenia w nowej pracy :)

toska u nas odpukać spokój z tym buntem. Mam wrażenie, że jest dużo lepiej. Więcej rozumie i już się tak nie upiera przy wszystkim. Co nie znaczy, że nie ma ryków bez powidów :D

A to solenizant :






Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918622 przez toska
makrelciaśliczny solenizant, no i Jerzol w okularach podoba mi się najbardziej :) Fajna ciuchcia sama robiłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918659 przez Ummi
Czajusiatko, Kasia, Agnesssa - dzieki – wyniki na szczescie wszystkie w normie. Lekarz mowi, ze to pewnie cos wirusowego – samo powinno zniknac tylko moze to troche potrwac, no i mial racje – powoli robi sie suche i znika :)
Ania dziekuje bardzo, ale tak sobie przemyslalam Twoje slowa i niestety – ostatnio hormony szaleja i narzekam, ale na szczescie (albo i nieszczescie) tylko mezowi i w sumie o jakies pierdoly ;) hormony mnie wykoncza – potrafie plakac na zawolanie :D (zeby po minucie sie smiac…) – nie wiem jak maz to jeszcze wytrzymuje :P
Toska u nas z buntem podobnie jak u Makrelci ;) choc z tego co widze to moje dzieci sa aniolkami poza domem, a w domu sa… soba, wiec bywa roznie :P
Makrelcia spoznione STO LAT !!! zdjecia jak zwykle super – mi sie minka rozrabiaki na drugim podoba :D

Chyba Wam nie pisalam, ze kupilismy chuste (tkana). Narazie byly dwie proby - jedna na chwilke w domu i jedna na spacerze. Ogolnie jakas zaczarowana ta chusta :D dziecko mi zasnelo zanim ja do konca zawiazalam i na spacerze spalo 1,5 godziny... tylko niestety musielismy troche odlozyc chustonoszenie, bo pogoda jesienna i stopki byly zimne po takim deszczowym spacerze - wczoraj kupilismy cieple buciki i teraz mozemy znow sprobowac :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918673 przez kasia7775
Makrelcia wszystkiego najlepszego dla Jerzyka :* zdjęcia jak zwykle rewelacyjne :)

Oliwier jak to Oliwier, bez żadnego stresu :) wpadł do żłobka jak do siebie :P wczoraj był pół godzinki ze mną i z mężem na sali, ale na nas wcale uwagi nie zwracał. Dzisiaj byłam pól godzinki na sali, a drugie pół na korytarzu piłam kawę :) Pani przyprowadziła go do mnie, usiadł na chwilkę koło mnie i spowrotem na salę uciekł :) Niestety musimy przerwę w adaptacji zrobić z powodu wyjazdu. Ale że prawdopodobnie w piątek też go nie będzie, to zrobią mu urodzinki w poniedziałek. Z torcikiem - w szoku byłam :P Ogólnie żłobek bardzo przyjazny dziecku, dbają o najmniejsze szczegóły :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #918815 przez Ania14.09
makrelcia sto lat dla Jerzyka! Oraz dla mamy ;) Zdjęcia jak zwykle cudo. Ja też myślałam o torcie pociągu,. bo Filip uwielbia, a ja też najbardziej go lubię w okularkach

ummi masz prawo do gorszych dni,ale zawsze potafisz wyciągnąć dobro z każdej sytuacji

kasia to trafiłaś z tym żłobkiem super,a Oliwier faktycznie cygan :P

agnessa to mnie wystraszyłaś z tym przedszkolem, już się tym zajmę,bo zaraz przedszkola nie będzie, choć u nas przedszkoli większy wybór

czajusiątko daj znać jak w pracy, powodzenia :)

Co do buntu dwulatka, to u nas w pełni,a Filip podobnie w domu zwłaszcza przy mnie różki,a przy obcych, kochane idealne dziecko, każdy chwali,ale ja znam mojego cwaniaczka :laugh: ,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918902 przez kasia7775
Ależ zdolna jestem :p wyjechaliśmy na 3 dni a Oliwiera torba z rzeczami i aparatem została w domu. Byłam pewna, że corka do auta zaniosła. A córka myślała,że ja zabrałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #918979 przez makrelcia
kasia czyli Oliwier będzie miał nowe ciuszki :D

toska tak sama znęcałam się nad tortem. Były 2 ciuchcie bo 2 imprezy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl