BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908149 przez agnesssa
Kasia Ale Oliś ma super wakacje :D A że tęskni za mamą to chyba dobrze ;)

Ania
W pn załatwiałam milion spraw w mieście, było 29 st i zero klimy w aucie, myślałam że umrę jeżdżąc po urzędach :S Więc życzę powodzenia :)

Czajusiątko To teraz już nie mamy wyjścia :) Musimy się kiedyś zjawić :D

A tu kilka zdjęć ode mnie, Czajusiątko też pewnie kilka wrzuci. W sumie zrobiliśmy ponad 300 zdjęć więc cieżko coś wybrać :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908215 przez chasiami
Nie wiem jak u was dziewczyny ale u nas na L-4 gdy już płaci zus i pisze ze mozna chodzic to ogranicza sie to tylko do lekarza, badania albo apteka, a pozatym strasznie kontrolują, moją sąsiadke, kuzynkę, kilka kolezanek skontrolowali.

"chory może chodzić" w polu 12 zwolnienia są nagminne, chociaż nie zawsze poparte racjonalnym uzasadnieniem.
Czasami jednak przyjeżdżają pracownicy ZUS [nie lekarze], aby sprawdzić czy dana osoba przebywa w domu. W przypadku nieobecności, sprawa zwykle się kończy się na pisemnym oświadczeniu, dlaczego ktoś nie był w domu [np wizyta u lekarza,rehabilitanta czy inne].

Ja bede skontrolowana na 100% bo 20 sierpnia konczy mi sie umowa (na czas zastępstwa) a l-4 chce ciągnąc do dnia porodu. Tak skontrolowali dziewczynę, którą ja później zastępowałam (bo ona zaciążyła - też miała umowe na czas zastępstwa)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908249 przez kasia7775
Chasiami
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak u was pogoda, bo ja się roztapiam - na zewnątrz 37 stopni :laugh:
A i pochwalę się - nasz dom jest od dzisiaj oficjalnie nasz :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908256 przez czajusiątko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Oj ciężko było uchwycić te dwa wulkany na jednym zdjęciu ;)

Kasia gratulacje :kiss: macie co świętować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908430 przez Ania14.09
czajusiątko, agnessa te foty są rewelacyjne! Widać, że dzieci się polubiły. Mój Filip najbardziej lubi starsze dziewczynki takie ok. 5 lat i strsze, zawsze lata za nimi, może dlatego, że ma taką sąsiadkę z którą się bawi.
kasia to gratuluje, w końcu się udało

A my dziś byliśmy nad jeziorem i zastał nas deszcz,ale zdążyliśmy się pobawić w wodzie

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908537 przez chasiami
Kasia masz racje, ale ja nie bede co 2 tyg biegała do gina.
czajusiątko i agnessa ekstra fotki :) I slodkie te wasze dzieciaczki :) jakoś niemoge uwierzyc ze za niedługo będą konczyc 2 lata :)

Byłam u gina wczoraj :) i płci nie znam bo malenstwo było tak ruchwile ze moja gin stwiedzila ze dawno takiego agenta nie widziała, nawet nóżki nie szło zmierzyc :) waży 219 gram :) pamiętacie te emocje 2 lata temu? :) w 12 tyg widziała chłopca - ale powiedziała ze wogóle to nie jest pewne, ale by było śmiesznie jak teraz sie ukaże dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908756 przez kasia7775
My dzisiaj po bilansie dwulatka. Miesiąc wcześniej bo lekarka na urlop idzie. Waga 18 kg, wzrost 93 cm i wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908845 przez czajusiątko
Kasia 18 kg :laugh: to Oliwia jest jak 2/3 Oliwiera :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908992 przez PolaL
Czakusiątko no w końcu wiem po kim Oliwia ma takie jasne włoski :)

Kasiu to po Oliwerze nie widac tych 18kg, Gabi ma ok 10,5kg ale mój Szymek ma 18,6kg więc niewiele więcej :D


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909050 przez makrelcia
czajusiątko oj to będzie się działo :D:D:D

agnessa czajusiątko zazdroszczę spotkania. Super fotki :)

kasia gratuluje domku :) My czekamy na decyzję czy sprzedawcy zgadzają się na cene. Jeśli tak po jeszcze przed świętami przeprowadzka:)

Ania zakochałam się w czuprynie Filipka :D my zapuszczamy ale długo to potrwa u \Jurka :)

Ja wróciłam już dzisiaj do pracy. Chorobowe się skończyło. A było całkiem przyjemnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909172 przez kasia7775
AGANIO szkoda, że nie zaglądasz na forum :( ale wszystkiego najlepszego dla chłopaków w dniu urodzin :kiss: :kiss: :kiss:

Sezon urodzinowy dwulatków ogłaszam za otwarty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909284 przez Anulka
agnesssa, czajusiątko zdjęcia są rewelacyjne!!! I wiecie co?? Moglibyście wysłać je do agencji które szukają maluchów do reklam, producentów ubrań dziecięcych. Oliwka i Maks rewelacyjnie razem się prezentują i nie boją się zdjęć, pozują naprawdę bardzo profesjonalnie. Pomyślcie o tym, jak nie razem to oddzielnie. Też super będzie. A potem zdjęcia Maksa I Oliwki po całej Polsce , jako małych modeli . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909602 przez kasia7775
Weekend imprezowy - rodzice mieli 40 lecie ślubu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909638 przez czajusiątko
Kasia chciałaś chyba wkleić filmik, ale go tu nie ma. Normalnie momentami aż się wzdrygałam, jak Oliwier miętosił tego psa, ale chyba pies przyzwyczajony do tego typu "pieszczot" :P Oliwier normalnie niesamowity- prawdziwa torpeda :lol:

Makrelcia a mi się wydaje, że Jerzykowi włosy dość szybko rosną :)

Anulka miło, że tak piszesz, ale wiesz jak to jest u dzieci z pozowaniem- zależy od humorku ;)

Muszę się pochwalić, że Oliwia dziś trzeci dzień bez smoczka :cheer: :evil:

Polal no nie da się ukryć, włosy Oliwia ma po mamusi :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909639 przez kasia7775
Czajusiątko dzięki, filmik już jest :) Funcik już przyzwyczajony do zabawy z Oliwierem :P Ale żebyś widziała o z naszym wilczurem czasem wyprawia :) a biedaczek nawet zębów mu nie pokaże, na wszystko pozwala :)
Super, że Oliwka bez smoczka :) Oli do spania jeszcze potrzebuje, jak jest śpiący to nosi fufę, didi i poduszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl