BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 9 miesiąc temu #907608 przez czajusiątko
Widzę, że sezon urlopowy w pełni. Fajnie bo chociaż trochę więcej zdjęć do oglądania :)

Ania piękne widoki mieliście, ale teraz to mam wrażenie, że Filipek to mała kopia taty :) fajne ma te włoski i widać na zdjęciach, że wszystko mu się bardzo podobało

Polal Wasze wakacje też widać bardzo udane. Gabi urocza na tym rekinku :)

A reszta to gdzie ja się pytam??!! :P

My też wczoraj w nocy wróciliśmy do domu. Było bardzo fajnie, szkoda tylko, że tak krótko :( Oliwia była zafascynowana morzem, bardzo jej się podobało. Nawet wczoraj rano jak tylko się obudziła to mówi "mama jedziemy, jedziemy",a ja mówię gdzie- "na morze"
Poza tym spotkanie z Agnessą- bardzo udane. Właściwie to spędziliśmy razem sobotnie popołudnie i praktycznie całą niedzielę, a jest jeszcze tyle tematów nie zdążyłyśmy poruszyć. To bardzo śmieszne uczucie, bo niby widzi się kogoś pierwszy raz w życiu na oczy, a rozmawia tak, jakbyśmy znali się co najmniej kilka lat :)
Oliwia z Maksiem pięknie razem się bawili. Mimo, że oboje są strasznymi gadułami, to momentami rozumieli się dosłownie bez słów. Agnessa jeszcze raz dziękujemy za przemiłe towarzystwo :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907626 przez chasiami
Witam dziewczynki! ja tak tylko czytam, czytam i ciągle zazdroszcze, chętnie też bym się gdzies wybrała, ale u nas odpada ze względu na l-4 bo ZUS już zaczął mnie płacic :(
Wiem ze niejedna napisze ze fajnie bo będzie nowy członek rodziny, ale naprawde mi tego trzeba i zazdroszcze wam :)
Teraz chyba będziemy mieli chłopca, ale jutro ide do lekarza. Jutro wam dam znac bo będzie to pewniejsze. Ale nie wiem czy pamiętacie, ale te mdlosci naprawde są wykanczające, teraz już słabną, ale swoje przeżyłam znów :)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i urlopowiczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907747 przez kasia7775
Czajusiątko tak wam zazdroszczę spotkania. Nie udało mi się niestety wyrwać, może będzie jeszcze kiedyś okazja się spotkać. Zdjęcia na FB super całuśne :kiss:

Chasiami nie bardzo rozumiem, czemu nie możesz się nigdzie wybrać na L4? Dobrze, ze mdłości już odpuszczają :)

Pola Oliwier też ma już za sobą pierwszy makijaż, tylko, ze nie taki profesjonalny :p dopadł się do cieni i od góry do dołu był wysmarowany z metaliczno-złotym połyskiem :P

Ania zdjęcia super i wydać, że urlop sie udał :)

A ja mam do czwartku urlop od dziecka - moja córa została z nim u babci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907766 przez PolaL
Kasiu znaczy się że jesteś do czwartku na wakacjach :)

Chasiami właśnie czemu nie możesz mieć wakacji na L4


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907786 przez czajusiątko
Chasiami też nie rozumiem dlaczego nie możesz nigdzie jechać będąc na L4. Przecież chyba nie masz zaznaczonego na zwolnieniu że musisz leżeć?? Ja normalnie wszędzie jeździłam

Kasia ja też liczę na to, że jeszcze kiedyś uda nam się nadrobić :) 2 dni bez dziecka- wow :laugh: jakoś nie wyobrażam sobie żeby Oliwia została tak gdzieś beze mnie :huh:

W końcu dziś wystukałam ostatnią trójkę, także brakuje nam tylko piątek i koniec z ząbkowaniem :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907801 przez siteczko
Witam :)
U Was widzę wakacje w pełni :) A ja już dawno zapomniałam że byłam w tym roku na wakacjach... już będzie 1,5 miesiąca jak wróciliśmy, więc w sumie co się dziwić ;)
Super, że udało Wam się dziewczyny spotkać! Ja pamiętam spotkanie z zeszłego roku to podobne odczucia miałam, niby człowieka się nie widziało nigdy na oczy, ale tak jakby się znało go od lat ;)
My wczoraj skończyliśmy 22 miesiące :) byliśmy też na wizycie kontrolnej i Tymek waży 15 kg :) mierzy około 88 cm, ale to nie pewne, nie chciał za bardzo stać prosto :| Mamy wszystkie 1,2,3 :) i 3 czwórki :) czekamy na resztę ząbków ;)
Ja mam tyleeeeeeeee pracy, a ten upał nie pomaga :| Na 9.08 mam do ogarnięcia 4 śluby z czego na jeden idę :| Coraz bardziej myślę też nad żłobkiem, bo szczerze już nie wyrabiam i jestem przemęczona, a tak to poszedłby na 4-5h a ja bym coś nadgoniła z robotą ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907812 przez kasia7775
Siteczko gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907845 przez agnesssa
Ania PolaL Fajne zdjęcia, widać że wakacje się udały :)

Sitczko Wielkie gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :kiss: Fajnie, że masz dużo pacy to znaczy że interes kwitnie :)

Kasia Szkoda, że nie udało się i z Wami spotkać, myślę, że taka trójca łobuzerów rozniosła by cały Gdańsk, a nie tylko płotek (co uczynili Oliwia z Maksiem :P ) Wypoczywaj ile się da, leż brzuchem do góry i rób NIC póki możesz :laugh:

Chasiami Przecież wszystkie byłyśmy w ciąży w wakacje 2012 i o ile pamiętam, to każda gdzieś wyjeżdżała będąc na L4 więc, po za tym na zwolnieniu nawet jak jest zaznaczone leżenie, to nie musi to być Twój adres zameldowania, odpoczywać możesz w różnych miejscach, tylko w razie kontroli musisz wskazać adres o ile się nie mylę :huh:

Czajusiątko Ja również dziękuję za wspaniały weekend, na prawdę było super, zwłaszcza przygoda na plaży ;) Maksiu cały czas wspomina Oliwcią, a i o cioci mu się wspomni :) Teraz musimy zaplanować wyjazd w Wasze rejony :cheer: Fajnie, ze ostatnia trójeczka się przebiła :)

Ja dzisiaj robiłam za opiekunkę, moja sąsiadka swojego rocznego synka mi podrzuciła na pół dnia, bo nasz żłobek ma tydzień urlopu. Dzieciaczki znają się więc nie było tak źle, Mały bardzo mnie lubi, bo jestem podobna do jego mamy i się do mnie uroczo przytulał, co nie uciekło uwadze Maksia, który był zazdrosny i popychał małego, całe szczęści był tata który dzisiaj okazał się lepszy od mamy :P ;)
Maksiu właśnie śpi więc lecę korzystać z wolnego i się poopalac w basenie B) :side:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907915 przez toska
Siteczkogratuluje i spokojnej ciazy zycze oby wszystko bylo dobrze
cdn...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908065 przez czajusiątko
Siteczko super, serdecznie gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: niech dzidziuś zdrowo rośnie :kiss:

Agnessa koniecznie musicie odwiedzić nasze rejony. Powiedz tylko kiedy, a ja już szykuję świeżą pościel :woohoo: a Maksiu, nie powiem, dowartościował trochę ciotkę :kiss:

Makrelcia dawno Cię nie było... co u Was??

Sandra Tobie też kiwam palcem :P :)
Podziękowania: Sandra85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908074 przez Ania14.09
ale wam zazdroszczę spotkania :) a ja nie mam fb i jakoś nie zamierzam, więc proszę o fotki na forum
ja też gratuluję siteczko :)
ja jeszcze tydzień w domu, więc jutro jedziemy nad jezioro, a dziś załatwialiśmy zaległe sprawy,ale w upał, to masakra......

czjusiątko- może z ogólnej postury i włosów, to tata,ale twarz ma bardziej moją ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908080 przez czajusiątko
Chętnie dodam zdjęcia tu na forum, tylko napiszcie mi proszę jak dodaje się się je normalnie w poście, a nie jako załączniki, bo ja tak nie do końca ogarnięta jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908081 przez kasia7775
Czajusiątko jak wgrasz plik, to z boku pojawia się wstaw i jak tam klikniesz to w poście będzie fotka :)

A tak Oli bawił się beze mnie :) Tak mi dziwnie trochę, kilka razy złapałam się na tym, ze chciałam iść do łóżeczka zajrzeć. Oliwier wieczorem z trudem zasnął, córka mówiła, ze tylko mama mama wołał :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908082 przez czajusiątko
Kasia ale najważniejsze, że usnął :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908137 przez PolaL
Siteczko no zapomniało Ci się najważniejsze :) gratulujemy ;)

Zazdroszczę Wam tych urlopów ja normalnie w pracy do wszystkiego się przyklejam :( ale zaczynam odliczanie do urlopu, zostało mi jeszcze 11 dni pracy ... i B) o ile będzie pogoda.

Moja Gabi wstydzi sie robić siku w żłobku :blink: przychodzę po nią a ona ma założonego pampersa i majtki. Bez sensu. No to ja myk ściągam pampersa ia ta od razu siku chce. Dziś rozmawiałam z Panią w żłobku i one mówią ze pytają dzieci czy chcą siku a Gabi ze nie i wcale nie robi. Odnoszę wrażenie że ona trzyma do czasu aż ja nie przyjdę. Bo tylko wychodzimy z budynku a ona że chce siku i musze ją wysadzać. w domu już w ogóle nie używamy pampersa nawet na noc i spoko woła ...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl