BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #346453 przez chłopek
agnessa fajnie że juz tak dzidzie czujesz, mój maluch to tak sie napręża że szok,
tak właśnie myślaam ze to biały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346455 przez Anulka
Jussstyś no normalnie Cię kocham ! :D No nareszcie ktoś kto przybrał na wadzę więcej niż 3 kg :D. Bo ja już zaczęłam tu wpadać w kompleksy i myśleć o głodówce :laugh: . Bo szczerze mówić nie wiem ile teraz przybrałam, wolę dowiedzieć się w czwartek u lekarza, ale na pewno jest tego trochę. :laugh: Dzięki twojemu pojawieniu się wśród nas przestanę zamartwiać się swoją wagą :laugh: :laugh: .
Gratuluję maluszka w brzuszku i witaj wśród nas :). A kogo chciałabyś bardziej synka czy córeczkę?? Bo u nas tu przewaga chłopaków :D, więc dziewczynki jak na razie są na wagę złota :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346457 przez agnesssa
A jak już sobie zrobisz Jussstyś suwaczka to skopiuj tego linka który zaczyna i kończy się na URL i wklej sobie w podpisie w ustawieniach profilu, nie wiem czy w zrozumiały sposób to wytłumaczyłam :unsure: Powodzenia :woohoo:

Chłopek no ciekawe, czy jeszcze dzisiaj pofika tak mocno, jak mój maż się dowie, ze poczułam to pewnie od brzucha się nie odlepi :lol: On się doczekać nie może :lol: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #346458 przez Majowka
agnesssa napisał:

Majówka ale nadal myślicie nad motywem marynarskim :unsure: Ja chyba pokoik na beżowo, zielono machnę :)


chyba tak, nic ciekawego nie znalazlam, ale tez juz dawno sie nie zastanawialam. Misiek mnie namawia, zeby pomalowc na bardzo jasniutki niebieski...zobaczymy!
A bezowo zielony super pomysl, bedzie taki cieplutki :)


Gratuluje tych mocnych kopniaczkow Agnessa! wiem co czujesz! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346459 przez chłopek
agnessa mój mąż jak kładzie ręke to maluch przestaje fikać ale wczoraj chyba dupcie wypychał bo czuć było taką kuleczkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346460 przez siteczko
Agnesssa w tym samym czasie pisałyśmy o płci Majowki ;)
Jussstyś to tak rzucenie palenia i niedowaga to już się nie dziwie że tyle kg przybyło ;) w każdym razie wszystko na pewno jest w porządku :) i normowo
Fajnie że już myślicie nad pokoikami. U nas niestety maluszek będzie musiał pomieszkiwać w naszej sypialni, na szczęście jest bardzo duża, a od początku było część pokoju przeznaczone na nowego lokatora :) też urządzając sypialnie wybrałam kolor zielony, bo uspokaja no i na pewno będzie pasował zarówno jak będzie chłopak czy jak byłaby dziewczynka :) tak więc w tym kolorku będzie coś kombinowane, na pewno łóżeczko, komoda będą białe, bo nasze łóżko jak i szafa są w tym kolorze, tak więc meble białe, a dodatki odcienie zieloni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346461 przez Jussstyś
Anulka ja tam się nie przejmuję, ile ważę, Ty też daj sobie z tym spokój, przecież jak mam na coś ochotę to nie odmówię sobie tego prawda?? a moja bratowa przytyła 30kg a po porodzie zrzuciła, teraz wygląda jak patyk heh:)
Agnessa nie rozumiem...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #346472 przez Jussstyś
Oooo udało się :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #346474 przez agnesssa
Jussstyś to jeszcze raz :) Weszłaś sobie na stronę z tymi suwaczkami, tam zrobiłaś wszystko krok po kroku co Ci napisali i na koniec powinny Ci się wyświetlić taki komunikat z kodami: Kod dla forum z obsługą UBBCode lub BBCode: kopiujesz pierwszy z góry z tych kodów i wchodzisz w swój profil na forum, potem w ustawieniach forum masz mój profil i tam jest miejsce na podpis i w to miejsce wklejasz ten skopiowany kod.

Siteczko no właśnie w tym samym czasie :lol: To super, że macie większa sypialnię i możecie urządzić kącik :lol: Moja sypialnia też jest mała, właśnie na poczet drugiego pokoiku. A zielony mi się wcześniej nie podobał, ale jest taka fajna stronka dekoralu, gdzie można sobie wizualizację zrobić i tam dobrałam kolory, które mi się spodobały :woohoo:

Majówka mi się sam błękit średnio podoba, ale w połączeniu z granatem i białym będzie to żywiej wyglądać, no ale wiadomo, że to Wasza decyzja :) Na pewno będzie pięknie :lol:

Hehe już zdażyłaś zrobić Jussstyś :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346476 przez Majowka
no wlasnie, zauwazylam, ze ta opcja ktora wybralismy ma malo zwolennikow, ale chyba nie bedzie tak zle... zreszta jeszcze nic nie jest zdecydowane :)

siteczko, swietna opcja z zielonym! i tez strasznie lubie biale mebelki :) na pewno bedzie cudnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346479 przez Madzia0605
Cześć dziewczyny :)

Jussstyś witam Cie serdecznie, ja tez własnie probuje wkleic ten suwaczek, może sie uda;) także własnie nie potrafie jeszcze odróżnic ruchów małej od takiego przewracania sie w żołądku wiec obie czekamy na te pierwsze mocne kopniaki;)
Dziewczyny zazdroszcze wam wybierania kolorów i szykowania pokoików bo ja narazie nie mogę sobie na to pozwolić. Mieszkamy narazie w Rzeszowie bo tu mój narzeczony ma prace, wynajmujemy mieszkanie ale jeszcze tylko przez jakies 3 miesiące bo potem praca sie konczy i musimy organizowac sobie gniazdko od nowa :( Troche sie martwie czy wszystko uda sie zrobić na czas poniewaz bedziemy mieszkać w domu rodzinnym narzeczonego tzn w Lublinie a tam trzeba podnieśc dach zeby zrobić 2 pietro i wogole to wymaga duzo pracy czasu i pieniedzy...a wiadomo ze chciałabym juz w sierpniu miec wszystko zrobione na pojawienie sie naszej córeczki :) nie wyobrazam sobie gdzie bysmy sie podziali jakby np urodzila sie duuuzo wczesniej niz jest to przewidywane, wiec martwie sie tym wszystkim ale mam nadzeje że ze wszystkim sie wyrobimy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #346480 przez Madzia0605
No i coś zle zrobiłam chyba :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346483 przez agnesssa
Majówka Ty się nie przejmuj opiniami innych, najważniejsze, żeby się Wam podobało, i żebyście zrobili po swojemu :woohoo: Ja szukam inspiracji oglądając w necie różne zdjęcia pokoików dziecięcych, wpisuje sobie w google i oglądam obrazy :lol:

Madziu nie denerwuj się, na pewno zdążycie ze wszystkim na czas, chociaż wiem, że dużo pracy przed Wami. Trzymam kciuki za powodzenie :kiss: :kiss:

Jestem tak podjarana kopaniem, że zamiast pracować, to się za brzuch trzymam :silly: :silly: ale teraz muszę zostać dłużej i żeby zakończyć sprawy, które rozgrzebałam hehe






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346485 przez chłopek
madzia bedzie ok nie martw sie powiedz córeczce zeby jak najdłużej siedziałą w brzuszku i rosła napewno jej tam dobrze i sie nie bedzie jeszcze wybierała do was, wie że musicie wszytko dla niej przygotowac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #346486 przez gosia2324
Witajcie Wrzesnioweczki :)

Podczytuje Was czasem z sentymentu :blink:
Jestem wrześniówką 2011:)

Widze ze u Was przewaga chłopców , u nas więcej urodziło sie dziewczynek.

Wy wybieracie imiona dla dzieciaczków, a my jesteśmy na etapie wyrzynani sie ząbków ...
Szybko leci ten czas dopiero byłyśmy na waszym miejscu :)

Pozdrawiam Mama Kuby i Jagódki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl