BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 1 dzień temu #356099 przez Jussstyś
kamila oj już nie przesadzaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #356134 przez Anulka
A ja wybieram się w czerwcu na wesele kuzyna i chciałabym kupić sobie tę sukienkę na tę uroczystość
moda.allegro.pl/trendy-mama-niepowtarzal...-xl-i2305985607.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #356160 przez moniab26
kamila85 ale ta tunika bombka i do tego czarne leginsy i na pewno będziesz super wyglądała, ja bym wybrała fioletową bo ostatnio zakochałam się w tym kolorze.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #356236 przez kasia7775
Makrelcia dresik super :laugh:

Ja prawdopodobnie w lipcu będę szła na wesele do kuzyna, ponoć wszystkich będzie zapraszał. Tylko wtedy to już chyba toczyć się będę :lol:

Mi też okropnie puchną stopy, boję się myśleć co dalej będzie. Już mam problem z wkładaniem butów, w czwartek po Gdyni w klapkach biegałam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 17 godzin temu #356386 przez siteczko
U nas miał być brzydki weekend, a jest taka piękna pogoda :) Oby tak dalej :) Wszędzie pięknie zielono, ptaszki śpiewają, aż się buźka sama uśmiecha ;)

Dzisiaj świętujemy półmetek :) jeszcze tylko 140 dni, pewnie szybko zleci, jak te co już minęły :)
Za tydzień 14.05 mamy badanie połówkowe, więc zobaczymy jak tam maluszek się rozwija :)
No ale tutaj co raz bliżej a my ciągle nie zdecydowaliśmy się co do imienia :/

Dzisiaj w kościele było aż 5 chrztów, z czego było 4 chłopców! Jakub, Szymon, Mateusz, Dawid i Urszula ;)

Miłych ostatnich godzin długiego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 15 godzin temu #356424 przez agnesssa
Hej dziewczyny

U mnie w przeciwieństwie do Siteczko, jest ponuro i padało od rana i jest tylko 6 stopni, ja nie pojmuję tego, że przedwczoraj było ponad 20, a dzisiaj nagle 6. Mam dzisiaj "ryczący" dzień wszystko mnie wzrusza :ohmy: Piosenki, reklamy, czasami o czymś pomyślę i znowu płacz :silly: :silly: A do tego przez tą pogodę nic mi się nie chce, a choróbsko ciągle nie odpuściło, więc koniec weekendu jak dla mnie jest beznadziejny :dry:

Kasia, Anulka na wesele też się wybieram 14 lipca, i myślałam, ze to co mi się uda na przyjęcie znaleźć będzie na tyle rozwojowe, że i w lipcu będę mogła założyć, no ale baczymy czy coś znajdę, mam jeszcze tydzień :huh:

Jutro mam wizytę i straszliwie nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić czy mój maluszek się ładnie rozwija i jest zdrowy :blush:

Miłego dzionka :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 14 godzin temu #356447 przez Ania14.09
Agnessa- u mnie dziś podobnie i z pogodą i z nastrojem, poza tym chłop mnie wkurza i pocieszyłam się litrem zjedzonych lodów. :P

Nie wychodzę na dwór już od piątku jak mój mąż złapał kleszcza. Na drugi dzień przyszła sąsiadka, bo też złapała kleszcza,jeszcze w tv mówili, że w maju atakują te paskudztwa. Już mam fobię kleszczową B)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 14 godzin temu #356463 przez patys
a ja się wkurzam bo oglądam mecz polska- turcja siatkarek o kwalifikacje na olimpiadę, i przegrałyśmy już dwa sety więc wyszłam z pokoju żeby maleństwa nie denerwować:)nie wiem jak on ze mną przetrwa Euro :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 14 godzin temu #356465 przez Ania14.09
Patys- podziwiam Cię :laugh: Ja ogólnie nie lubię patrzeć na sport, mam go w nadmiarze w domowym tv, zwłaszcza piłki nożnej, nie mam zamiaru też oglądać euro, bo nie chcę denerwować mojego maleństwa. Jakoś nie wierzę w naszą drużynę, choć chciałabym się mylić :blink:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 25 minut temu #356631 przez andra88
Witajcie mamusie :)
U nas dziś pogoda okropna ;/ W sobotę miałam cywilny :) Pogodę mieliśmy super, wszystko poszło po naszej myśli więc jesteśmy zadowoleni :) Wytańczyłam się :D do dziś mnie nogi bolą :P Wczoraj dostałam pierwsze kopniaki od maleństwa, do tej pory tylko łaskotał mnie w środku. Pięknie uczucie, wyczekiwałam na więcej a uparciuszek nic :)
Pozdrawiam dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356640 przez anette24
andra88 Gratulacje i Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Życia:) Super, że się wszystko udało:) Wrzuć koniecznie jakieś fotki;) Co do ruchów, to ja też długo nie czułam, ale jak już się mały zaczął to teraz kopie niczym piłkarz:D Świetne uczucie, od razu się pojawia banan na twarzy:)
U nas dzisiaj pogoda paskudna, pada deszcz i tylko 7 stopni :dry:
Pozdrawiam cieplutko w ten zimny poranek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356667 przez agnesssa
Witam poniedziałkowo :woohoo:

Ania
mąż mnie też wqrzał :angry: :angry: Ach z chłopami :silly:

Patys ja również podziwiam, bo nie mam cierpliwości do żadnego sportu, no może oprócz baseballa :lol: Ale pewnie dlatego, że mój brat gra w ekstralidze :lol:

Andra Wszystkiego Najlepszego z okazji zamążpójścia :woohoo: Dużooooo radości i miłości :kiss: :kiss: :kiss:

Anette Gratuluję mocnych kopniaczków :woohoo: Również uwielbiam to uczucie :woohoo: Ostatnio nawet wydaje mi się, że rozpoznaję czkawkę... ale nie jestem pewna czy to to :silly:

Wiecie co, po tak długim wolnym już mi się w ogóle nie chce pracować :cheer: Nadal mnie męczy katar i kaszel, ja nie wiem kiedy to przejdzie :angry: Do tego rano byłam na badaniach krwi itd i spędziłam godzinę czasu w kolejce, nikt nawet nie pomyślał żeby ciężarną wpuścić :ohmy: Jedna starsza pani nawet się wykłócała ze mną, że ona na pewno była przede mną, a ja tylko sobie przysiadłam na chwilę :huh: Masakra, mam tylko nadzieję, że po pracy będą już wyniki bo muszę je ze sobą zabrać do gina dzisiaj. Wizytę mam na 18 i mam nadzieję, że się wyrobię.

Tak mnie wczoraj głowa rozbolała wieczorem, że aż mi niedobrze było, w końcu wzięłam apap bo myślałam, że oszaleje w końcu udało mi się zasnąć, ale się przez to nie wyspałam strasznie :dry: Wiem marudzę od rana :silly: Zwalę to na pogodę, i mam nadzieję, że po wizycie mi przejdzie :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356669 przez kamila85
Witam się i ja w ten pochmurny deszczowy dzionek.
Andra wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
My w niedziele na komunie a tak się mi nie chce jechać ale cóż powiedziałam że przyjedziemy.
Wczoraj mnie tak bolało w pachwinach że ledwo chodziłam.
Uciekam zjeść jakieś śniadanko chociaż nie jestem głodna.
Miłego dzionka Wam życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356700 przez patys
Dziewczyny nie ma co podziwiać bo ja po prostu uwielbiam oglądać mecze i nie mogę już się euro doczekać:)co do siatkarek to niestety przegraly i na olimpiade nie pojadą :(

u mnie też brzydka pogoda ale niech popada troszkę to będzie ładnie wszystko rosło, zwłaszcza że jutro już ma być ładniej :)

andra gratuluję ślubu:)no i wrzuć koniecznie jakieś zdjęcia z wesela:)

agnesssa czasem takie kiepskie dni się zdarzają....ja juz od dwóch miesięcy nie pracuję więc nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być uczycie wracać po wolnym do pracy....zaaplikuj sobie jakąś dobrą czekoladkę mi to pomaga i do tego kawka inka :silly: ja też dzisiaj idę do gin może posłucham serduszka dziecka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #356712 przez siteczko
andra88 Gratuluję! Super że się wszystko udało i pogoda dopisała :) Też czekam na jakieś fotki ;)

Ja też uwielbiam jak mały kopie, od razu czuję się lepiej, a przede wszystkim spokojniej :) Mąż też się często pyta czy kopie, bo też chce czuć, więc przykłada rękę albo ucho hehe, kiedyś jakoś na początku jak mały zaczynał o sobie dawać znać, to rano mąż postanowił posłuchać co tam porabia i przyłożył ucho.. ja mówię - ale teraz chyba śpi, bo nie ruszał się... aż tu nagle mały zadał kopniaka, prosto w ucho taty :D taki mały urwisek rośnie :)

Dzisiaj faktycznie pogoda paskudna :/ dość temperatura spadła to jeszcze deszcz pada :/ ale mam nadzieję że jutro będzie lepiej :) dziś i tak czeka mnie cały dzień do późnego wieczora praca przy projekcie, tak więc może być ciężko, zwłaszcza po takim błogim lenistwie hehe :)

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl