BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 dni temu #362352 przez makrelcia
smoczki super ;D
A za te gofry to Was chyba udusze :) Też chcę !!! Ja od rana miałam smaka na nutelle no więc godzinke temu zwlekłam się do sklepu i kupiłam :D z tym, że chyba apetyt się na nią skończył bo jeszcze jej nie ruszyłąm :)

Też mi się usnęło dzisiaj i prawie 1,5 godz zeszło :D
A włąsnie szukałam jakiś wygodnych spodni do chodzenia po domku coby mnie nie uciskały w brzuchi w ręce miwpadła piżama męża :D na pewno będzie zachwycony, że mu ją skonfiskowałam :D

Wczoraj od bratowej przywiozłam pełną torbę ciuszków :D także muszę dokupić jeszcze kilka sztuk body i bluzeczek i na jakiś czas starczy ciuszków :D

Tylko mam zgryz co do wózka bo naprawde nie wiem co wybrać :( Chociaż po ostatnich skurczach mam strach cokolwiek planować i kupować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362357 przez moniab26
Z tym przekonywaniem męża różnie bywa - ja chciałam swojego przekonać do Filipa a okazało się, że on mnie przekonał do Krystiana


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362363 przez madeleine
Cześć dziewczyny, dawno nie pisałam, nie miałam siły, strasznie dużo rzeczy się ostatnio działo i chodziłam jakaś taka zdołowana i zabiegana.
Po 1, na uczelni młyn jakiego nigdy wcześniej nie widziałam, nikt nic nie wie, wszyscy nieogarnięci, w środku semestru zachciało im się zmieniać dyrektora instytutu. No normalnie przegięcie, nie wiadomo co z kartami na wpisy, cisza jak cholera. Masa egzaminów zaliczeniowych referatów, odpytek, bo z oceny muszą na jakiejś podstawie wypisać.
Po 2, upragniony i długo wyczekiwany remont pokoju jest w toku, roboty w cholerę, zmiana miejsca drzwi, wymiana kaloryferów łącznie z rurkami, nowe gniazdka, kontakty, oświetlenie, doprowadzenie kabli-ARMAGEDON (!), tynkowanie, szlifowanie, malowanie, podłoga w panelach ma być, szał w sklepie budowlanym, wszystko trzeba kupić, masakra z meblami, bo też trzeba nowe. Tak tego chciałam a teraz mam dość.
Po 3, taka byłam zalatana, że zapomniałam o badaniach z krwi i moczu... Jutro mam wizytę i muszę je mieć zrobione, bo miałam obciążenie glukozą, takie to dziadostwo słodkie że nie mogłam wytrzymać jak to wczoraj piłam.. bleeee, jutro zobaczę maluszka i poznam płeć :) tak rozmawiałyście o lodach i ja tez nie wyobrażam sobie dnia bez co najmniej jednego, zmartwiło mnie to bo wszystkie macie w brzuszkach chłopców, a ja chciałabym dziewczynkę. Ehh najważniejsze żeby zdrowe było.
Po 4, najsmutniejsze i najgorsze :( Kuzynka 2 tygodnie temu urodziła córeczkę, wszystko ślicznie, rodziła godzinę, duża piękna dziewczynka. Niestety na drugi dzień dowiedziałam się, że malutka jest chora, ma zespół Downa. kuzynka w tym roku skończyła 30 lat, niby ryzyko było, ale minimalne, bo to druga ciąża i wiek nie najlepszy, ale też nie najgorszy. także same widzicie, że mam istny chaos.

I witam nowe mamusie :)


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362395 przez moniab26
madeleine tak to już jest z remontami - najpierw nie możesz się doczekać żeby się zaczął a później nie możesz się doczekać żeby się wreszcie skończył
a jeśli chodzi o córeczkę twojej kuzynki to faktycznie nie jest to za wesoła sprawa ale teraz tym bardziej muszą jej dać duuuuużo miłości a ona na pewno im się w tym odwdzięczy...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362416 przez Jussstyś
madeleine to na prawde masz teraz mlyn... A kuzynka rzeczywiscie nie ma za ciekawie...
Na prawde nie zazdroszcze Ci. Tylko Ty sie tam nie denerwuj przypadkiem,
bo malenstwo to wszystko czuje i bedzie sie balo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #362436 przez andra88
moniab26 postaram się być stanowcza :P ale znając życie to mu ulegnę hehe :D


madeleine no to masz sajgon na uczelni :/ To jedynie życzyć szybkiego zakończenia remontu :P I mało sprzątania hehe

To czekamy na nowinki co tam w brzusiu siedzi, i jak się maluszek ma :) A masz jakieś przeczucia czy to chłopak czy dziewczynka?? Ja od początku przeczuwałam że będzie synuś, no i jest :) Z drugiej strony to zdrowie bobasa najważniejsze.
Co do Twojej kuzynki, to tak jak wspomniała moniab- dużo miłości jej dać. Sytuacja nie do pozazdroszczenia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362445 przez madeleine
hmmm, nie wiem sama czy to przeczucie, czy po prostu tak chce i sobie wmówiłam, że będzie dziewczynka. Armagedon dziewczyny, straszny armagedon.


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362644 przez moniab26
Witam was deszczowo i sennie, chciałam sobie dłużej pospać ale burza wystraszyła mi psa i mnie obudził - trząsł się jak listek ze strachu...
Pogoda straszna ale mam nadzieję, że to już koniec takich dni, w końcu zimna Zośka już minęła
Z tym spisem telefonów to dobry pomysł, niech któraś poda adres mailowy i tam będziemy podawać swoje numerki, ja mogę podać też swój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362654 przez patys
ja sie tak ostatnio chwaliłam że tyle śpię a tu dzisiaj usnęłam dopiero po 1 i obudziłam się o 6:30:) moje maleństwo kopało od rana:)

u mnie też deszczowo i sennie dobrze, że nie trzeba iść do pracy tylko można leniuchować:)
moniab czy my mamy do ciebie numery tel podawać?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362671 przez villemo-16
hej dziewczyny!

Co prawda jestem sierpniowa, a nie wrzesniowa, ale podczytuje Was od czasu do czasu ;p Mam nadzije, ze nie macie mi tego za złe i pozwolicie mi do siebie dołaczyc....

a na początek dodam cos od siebie:

1. wczoraj mialam robione usg 3 i 4d, z którego wyszło, że mały (tak chłopiec! same chlopy teraz ;p) wazy juz 1210g.
2. data porodu z miesiaczki to 07.08 (moja rocznica slubu), a z badania 04.08. tak wiec mały rozwija się książkowo.
3. pomalutku zaczełam miec juz skurcze przepowiadające
4. tak samo jak jedna z Was jestem w trakcie remontu. Niech to szlag! robimy łazienke: zrywamy posadzke, kladziemy rury, nowe wylewki itd, do tego remont pokoju małego i przedpokoju. Plakac sie chce. A najgorsze jest to, ze po FACHOWCACH ;/ nistety trzeba sprzatac, bo panowie nawet tego nie potrafia.
5. No to chyba tak w skrócie tyle o nas.

To jak? przyjmiecie mnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362675 przez patys
villemo no jasne że przyjmujemy:) zwłaszcza, że wszystko nam w sierpniu opowiesz jak było:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362681 przez villemo-16
u mnie nie bardzo bedzie co opowiadac, bo bede miec cesarke (wskazania ortopedyczne).

I nie ukrywam, ze ciesze sie z tego niemiłosiernie ;) wczoraj bylam ogladac porodówki w Szczecinie i powiem Wam, ze mimo, ze sale odmalowane, piekne, polozne przemile.... to cholerka ;/ ciarki mi przeszly na sam widok tych sprzetow do rodzenia ;) I naprawd eucieszylam sie z cięcia ;) Mam nadzieje, ze Wasze odczucia i Wasz poród będzie mylym wspomnieniem (choc ja nie umiem sobie nawet wyobrazic milego porodu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362698 przez agnesssa
Hej Hej Hej :lol:

No proszę jak mi się dziewczyny rozpisały, aż miło :lol:

Madeleine prawdziwy armagedon masz :ohmy: Ale dasz radę, zobaczysz, jeszcze chwilka i się remonty skończą i będziesz miała spokój :kiss: :kiss: Z kuzynka faktycznie słabo, ale tak jak dziewczyny pisały, duuużo miłości będzie potrzebować, a rodzice na pewno ją dadzą :woohoo: Zaciskam kciuki za wizytę i koniecznie melduj co i jak :lol:

Andra Kremowy jest bardzo ładny :lol: Ja też planuje połączyć taki kremowy z zielonym :lol:
A co do imion to jeszcze sporo zostało do wyeliminowania :silly: Wszystkie ładne :woohoo:

Patys dobrze, że się czasami tych mężów słuchamy, bo widzisz jaki miał dobry pomysł :lol:

Jussstyś
a w razie co dla dziewczynki też masz imię :unsure:

Makrelcia grunt to dobre pomysły, a z tymi spodniami wygrałaś :lol: Super pomysł :woohoo: Co do kupowania, to powiem Ci, że ja przestałam się przejmować, że mi mówią, że za szybo coś kupuję, przecież i tak nie od tego zależy co się wydarzy :huh: A zobaczysz będzie wszystko dobrze :kiss: :kiss: :kiss: Ja się cieszę, że wózek już mam za sobą :woohoo:

Monia Oba imiona są super, więc się nie dziwię, ze Cię przekonał :lol: No właśnie z tymi telefonami to podesłać Ci na maila nasze nr? Może na razie wyślemy do jednej osoby właśnie Ciebie :silly: A potem tą listę prześlesz dalej :lol:

villemo-16 Witaj mamuśka :woohoo: jasne, że się przypisuj :woohoo: I mnas więcej tym weselej :lol: Gratuluję synka :woohoo: Imię już wybrane :unsure: Kawał chłopa z tego Twojego synusia :woohoo: No i powodzenia z remontami, nie zazdroszczę :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu #362708 przez aganio87
makrelcia ja jakoś w tym miesiacu mam dostac od ciotki worki i 2 kartony ciuszków :) :)

ja kupiłam piżame do karmienia już doszpitala w razie jak bym musiała szybciej jechać z chłopakami i co nie wytrzymałam i już teraz nosze koszule w misie bo bardzo wygodnie a nie w jakiś wyciągniętych koszulkach jak do tej pory... :)

miłego dzionka życze kochane :*




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 dni temu - 12 lata 3 dni temu #362719 przez Jussstyś
Agnessa a mam, mielismy umowe z mezem ze ja wybieram imie dla synusia a on dla coreczki :D
I tak zostal Kacperek alby Zuzia :-P
villemo witaj w naszym gronie :-)duzy juz ten twoj synus :-)i najwazniejsze ze zdrowy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl