BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #374829 przez andra88
Anulka też mi się ten wózek podoba- tylko cena już nie taka fajna ;/ Ja sobie ubzdurałam że chcę wózek brązowo- kremowy, oczywiście jakbym kupiła nowy to bym dostała takie kolory, a z używanych jak na złość nie ma. Te co mi się podobają używane i są za rozsądną cenę to są czerwone. Ale poczekam sobie może natrafię na jakąś okazję :lol:
Ja też się zastanawiam nad proszkiem dla dzieci a zwykłym np.persil. Czy jest jakaś różnica? Może nie mają aż tyle detergentów :unsure:

agnesssa bidulko, męża musisz na masaż namówić. Mnie w weekend tak bolał kręgosłup, bo oczywiście się nasprzątałam po wsze czasy heh Dostałam ochrzan od męża bo później i kręgosłup mi nawalał to jeszcze ten prawy bok ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374833 przez chasiami
Makrelcia ja też bym wolała rodzic pod koniec sieprnia a fajnie by było gdyby malutka urodziła sie 28 sierpnia w dniu urodzin mojego starszego brata, który będzie chrzestnym :) miła niespodzianka by była :)

no a mnie postraszyła moja pani gin bo powiedziała też że po 30 tc ma byc torba spakowana.

agnesssa ja dostałam także w spadku proszek - dzidziuś (czy jakos tak), ponoc najlepszy dla naszych maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374839 przez Anulka
Andra88 ja jak będę przegląda wózki, a robię to prawie codziennie to jak zobaczę jakiś w brązowo-kremowy to ci będę wrzucała linki tu. Tylko do jakiej kwoty max. chcesz kupić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374842 przez andra88
angel20232 link znajduje się nad suwaczkiem agnesssa.
Jej to nie ładnie z tą małopłytkowością. Mam nadzieję że jakoś się wykurujesz i uchronisz się przed tymi sterydami. Trzymam mocno za Ciebie kciuki żeby było lepiej :ohmy:
Przepisał Ci coś lekarz na tą małopłytkowość?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374844 przez aganio87
Agnesssa obowiązkowo mąż musi zrobić Tobie masaż... :)

mnie kręgosłup cały czas boli i nie wiem jak siedzieć a już nie mówie o leżeniu :(

co do proszków to moja Ciotka mi mówiłą że ona pierze rzeczy małego od narodzin w Persilu jak dla wszystkich domowników ale pierze osobno rzeczy małego by nie mieszać z wszystkimi domownikami i by nie przebarwiały sie...


A jak tam wasze wyniki krwi???? bo glukoza u mnie w porządeczku najpierw 91 a po glukozie 94 :) ale hemoglobina tylko 10 :( moje dzieciaki zabierają mi całą krew.... :P hehehehe




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374848 przez andra88
Anulka Jej to super, byłabym Ci wdzięczna :) chciałabym wózek tak do 600zł.
Ja poluje na wózek 3w1, i ze skrętnymi kołami- ale teraz dałyście mi do myślenia, że mało stabilny a u mnie niezłe dziurska są w chodnikach.
Ja zaś patrzę dziennie na tablica.pl - a Ty Anulka?

aganio87 to chyba urok ciąży że każdej z nas tak plecki bolą, teraz nasi mężowie muszą się wykazać i masażyk zrobić:D
A używała Twoja ciocia jakiegoś zmiękczacza dla dzieci czy tylko prała w normalnym proszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374856 przez andra88
A ja dziś wyhaczyłam taki wózek:
tablica.pl/oferta/sprzedam-wozek-tako-ju...ml#df9034cd;r:6;s:74
Choć nie jest koloru taki jaki chciałam, ale również mi się podoba. No i cena nie taka zła.
Tylko czekam na mężulka bo będzie po 17 w domu to zagadam do niego i jak się spodoba to zadzwonię czy jeszcze aktualna jest oferta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374858 przez Anulka
Andra znalażłam kilka wózków, może nie są one w tych dokładnie kolorach co chciałaś ale zobacz może któryś ci przypadnie do gustu :)

allegro.pl/okazja-przesliczny-jedo-barta...bcm-i2384081929.html

allegro.pl/roan-kortina-wielofunkcyjny-wozek-i2386489737.html

i ostatni ten to jest brąz i beż tak jak chciałaś :D

allegro.pl/graco-quatro-tour-delux-fotel...tis-i2393232911.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374859 przez angel20232
dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374861 przez aganio87
ANDRA W NORMALNYM PROSZKU I NORMALNY PŁYN DO PŁUKANIA JA ZWYKLE TYLE ŻE DZIECIĘCE BYŁY PRANE OSOBNO... :) SORKI ŻE Z CAPS LOCK ALE KOMPUTER MI NAWALA I CZASAMI TAK MI PISZE Z DUŻYCH...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374864 przez chasiami
Dziewczyny a pytanie z innej beczki :P
Jak tak wasze pępki? :P wywaliło wam je już? bo mi praktycznie robi się już coraz bardziej płaski. śmiesznie to wygląda ;p a jak jeszcze malutka w niego kopie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374865 przez andra88
Anulka dzięki bardzo :) Wszystkie mi się podobają, ale chyba ten pierwszy najbardziej mi się podoba.
aganio87 to ja też spróbuje tak prać maluszkowi :) Do tego dokupię jakiś płyn do płukania dla dzieci.
chasiami ja jeszcze mam dziurkę w pępku, ale nie taką głęboką jak kiedyś :P I zauważyłam że robi mi się kreska od pępka w górę. A Wam się robi ta krecha?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374870 przez agnesssa
Angel Przepraszam, myślałam że Ci napisałam gdzie jej szukać :blush: Nad moim suwaczkiem jest link do listy :woohoo: Nie ciekawie z tą małopłytkowością :huh: Mam nadzieję, że Ci się wszystko unormuje :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374871 przez aganio87
Ja też bym chciała taki wózeczek do chociaż 1000zł i nie szeroki by wszedzie wjechać nim ale cóż nie jest nam dane... hehehe

pępek mi tak dziwnie w połowie wyszedł a jak chłopaki zaczynają grać w piłkę w brzuchu to taki sterczący sie robi.... hehehehe

Andra ja też myślałam o tym by kupić płyn do płukania dla dzieci....
ja jeszcze nie mam kreski...

Jutro ide do gina i na pierwsze zakupy z mężulkiem....:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl