BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #374872 przez chasiami
Anulka Bardzo fajne te wózeczki ;p kolorki ekstra, no nic ja bede chodziła z czerwonym ;p
andra88 no mi robi sie też kreseczka nawet od pępka w górę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374878 przez andra88
Anulka jeszcze raz bardzo dziękuję! Wszystkie są fajne :laugh:
Nie wiem czemu, ale jakoś boję się kupić coś przez allegro- albo że nie wyślą towaru, albo że wyślą jakiś badziewie. Zostałam oszukana dwa razy na tym portalu ( na przeszło 2 tys.), i może mam taki uraz heh
Wolałabym jechać, obejrzeć wózek i odebrać go osobiście.
A może się jakoś przekonam do kupna online bo wiadomo zawsze taniej.
Ale mężuś będzie miał oglądania dziś:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374879 przez Anulka
Chasiami czerwony kolor jest bezpieczny, widać z daleka i każdy się zatrzyma jak będziesz przechodziła przez jezdnie :). Poza tym słyszałam, że dla dziecko widzi właśnie takie intensywne kolorki i lepiej się rozwija :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374880 przez 26joanna
Cześć :)
Ja już mam wypatrzony wózek , na pompowanych 3 kolach. Dla mnie ważne żeby kola były skrętne bo to jest przede wszystkim wygoda i jak dla mnie , osoby która chodzi wszędzie :) taki wybór jest najlepszy :lol:
Pakowanie do szpitala zostawiam sobie na pierwsza polowe sierpnia , moim zdaniem to wystarczy. W lipcu będę dokupywać resztę do wyprawki żeby mieć wszystko gotowe na polowe sierpnia a nawet na koniec :)
Mnie od rana boli , hmmm nie wiem jak to wytłumaczyć od pęcherza ( tzn od wzgórka łonowego) do dołu ;) Z mężem nie kochaliśmy się od tygodnia ( teraz ma za to kare :silly: )wiec to nie od tego , nie wiem czy to pęcherz czy co.....
Jutro idę do mojego nowego lekarza i zobaczę czy to nie pęcherz.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374881 przez Anulka
Andra, to może któryś będzie sprzedawany gdzieś nie daleko ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374883 przez Sandra85
Dziewczyny Wy tak teraz o wozkach,a ja chcialam zapytac o posciel do lozeczka,kupowalyscie juz?Bo ja zamowilam w tamtym tyg.i juz odebral moj tata,ale zanim do mnie dotrze to jeszcze z miesiac minie,a tato nie chce paczki otwierac:)Zamawiala ktoras z Was z tej firmy?Bo dopiero wczoraj wpadlam na pomysl poczytania opinii innych mamus i naprawde sa rozne :huh: No,ale jak juz kupilam :) Wybralam misie w hamaku w fiolecie :) Bo blekitny komplet juz mam,dostalam uzywany,dokupie tylko sam baldachim i bede miec dwa :) allegro.pl/mamo-tato-14-cz-posciel-dziec...aft-i2364258029.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374885 przez aganio87
zgadzam sie z Anulką co do intensywności koloru wózka....

ja musze pochodzić po komisach dziecięcych bo nie ma odpowiednich wózków dla moich chłopaków a jak już są to bardzo szerokie że w drzwi sie nie zmieszcze...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374886 przez Jussstyś
andra no mnie się udało z trym wózkiem, bo wygląda jak nowy i to jest wózek 3w1 ze spacerówką :) co do tej kreski to ja mam ją już dawno na brzuszku, powyżej pępka też mi się pokazała ;)
chasiami mi wypchało już troszeczkę, wystaje niewiele ponad brzuszek ;) ale jak leżę na plecach to jest jeszcze malutki dołek :P
aganio ja też muszę poprać ciuszki dla córeczki i też właśnie się zastanawiałam w jakim proszku :huh: ale chyba wypiorę tak jak mówisz osobno, bez żadnych innych ubrań, tylko płyn muszę inny wlać, bo mam silan ten perfumowany, a to może dzieciaczka uczulać :huh: a jeśli chodzi o glukozę, to ja po wypiciu miałam 119, a robiłam wyniki w piątek, bo teraz w środę idę do gina i w końcu zobaczę moją córunię :) a hemoglobine miałam 11,4 i znowu mi lekarz przepisze żelazo :angry:
agnessa mnie też plecki pobolewały, bo za długo się schylałam, ale poleżałam chwilkę i mi przeszło jak mówi andraaa rzeczywiście musisz mężulka na masaż namówić :laugh: co do torby, to ja też jeszcze nie mam spakowanej :dry: i też muszę jakieś koszule pokupować, u mnie w szpitalu jest wywieszona lista, co trzeba wziąść ze sobą i zrobiłam sobie zdjęcie :laugh:
angel witaj w naszym gronie :) tak w ogóle to masz taki sam termin co ja :) i u mnie też miał być chłopczyk, a okazało się, że będzie dziewczynka :) co to jest ta małopłytkowość :unsure: pierwszy raz słyszę o czymś takim :huh:
patys mi lekarz powiedział przed wypisaniem recepty na żelazo, żebym podczas brania tego baaardzo dużo piła, bo skutki uboczne to zaparcia, ja Go nie posłuchałam i miałam takie zaparcia że to był koszmar :huh: bywało że tydzień nie mogłam się załatwić :huh: ale potem wypijałam ok2l wody dziennie i powiem Ci, że mi przeszło :) to taka mała rada :)

Uhh... wybaczcie dziewczyny, że tak się rozpisałam, musiałam nadrobić :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374888 przez andra88
Anulka posprawdzam, poszperam i napewno jakiś kupie :D
Ale mój malutki dziś kopie, brzusio chodzi na wszystkie strony hihi
Wczoraj mój mąż pierwszy raz poczuł maluszka, choć leciutki kopniaczek to i tak mąż chodził dumny cały wieczór :lol: I przez resztę wieczorku cały czas do małego gadał i się tulił do brzuszka. Piękny widok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374889 przez agnesssa
O mamo ale się rozpisałyście w ciągu paru minut :)

Aganio Andra Wczoraj mąż mnie masował, ale to za dużo nie pomaga :( Moja mama jest masażystka i kręgarze i się cieszyłam że na weekend jadę do domku i mi pomorze, ale niestety rozmawiałam z nią i powiedziała, że nie da rady mnie nastawić, bo na brzuszku się położyć nie mogę, więc zostaje tylko takie głaskanie pleców co nie pomaga :huh: Ja od dawna mam wyskakujące kręgi i średnio co 3 miesiące mama mnie nastawiała, ale od początku ciąży nie byłam nastawiana więc teraz te plery już nie dają rady :huh:

Andra ja mam skrętne koła w moim wózku z możliwością blokady, ale są to koła pompowane i wcale nie małe i wózek jest bardzo stabilny, też jeździłam takim mojej koleżanki i nie było poroblemu z chodnikami itp :) Ten co znalazłaś jest super :lol:

Aganio
no właśnie moja koleżanka też prała wszyskie ciuszki maluszka w persilu, i ja chyba też tak zrobię, nie będę innych proszków kupować, dopiero jak by się okazało, że maleństwo ma uczulenie to zmienię :woohoo:

Chasiami mój pępek zawsze był głęboko schowany, a teraz jest już płaski :woohoo: Ja to się śmieję, że w 9 mcu mi wywali na zewnątrz hehe :woohoo:
Kreskę już też mam od jakiegoś czasu :)

Sandra ja jeszcze nie mam pościelików, ale też mam zamiar niedługo się za to wziąć :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374891 przez aganio87
Justyś to podziel sie co u Ciebie do szpitala trzeba zabrać... :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374893 przez agnesssa
Haaaaaaa a w ogóle to ja się zbieram na wiztytę :lol: :lol: Jak miło, że dzisiaj takie rozgadane jesteście, czas mi tak szybko minął :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dam znać wieczorkiem pewnie co i jak :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374897 przez aganio87
szykuj sie szykuj i zdaj relację później a jutro popołudniu bede się chwalić :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374898 przez andra88
Sandra85 ja też patrzę na te komplety na necie, ale szczerze to nie czytałam opinii.
Powiedzcie mi czym się przykrywa takiego maluszka w łóżeczku? Słyszałam że do 3 miesiąca może spać w rożku/beciku, a później? Boję się że pod kocykiem będzie mu zimno. A pod kołderką za ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374900 przez andra88
agnesssa no widzisz jak Ci zleciało z nami :D To czekamy na wieści :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl