BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #373833 przez madeleine
Agnessa w mojej linijce w tabelce możesz dopisać imię synka Wiktor :) a miasto Głogów :)


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373861 przez Sandra85
Witam wszystkie przyszle Mamusie :) Moge do Was dolaczyc :unsure: Mam termin na 17 wrzesnia, bedziemy miec syneczka i ma na imie Bruno:)Pozdrawiam Was wszystkie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373865 przez chasiami
Sandra85 witaj :) mamy kolejną mamusie i kolejnego chłopca do kolekcji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373900 przez Jussstyś
Sandra witaj :) widzę, że rzeczywiście chłopcy mają przewagę we wrześniu :)

A ja się muszę Wam pochwalić, że dzisiaj kupiłam wózek :laugh: używany był może ze dwa razy, także jest prawie nowy, a cena jest piękna, bo tylko 120zł :laugh: jutro pokażę zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373946 przez kasia7775
Dobry wieczór :lol: Jak na dzisiaj mam dość... Zajęcia od 8 do 20, w tym 2 egzaminy...
Plecy chyba mi pękną :(

Witaj Sandra85 :kiss: Gratuluje maleństwa.

Madeleine masz super, że koniec remontu. U mnie zacznie się od poniedziałku, zachciało mi się kuchnię wymieniać :silly: Mam tylko 2 tygodnie na przygotowanie wszystkiego.

Co do wyprawki to ciuszków mam mnóstwo, powoli sobie w lumpeksach kupowałam małe cudeńka. Ostatnio córka kilka par bucików od 0 do 3 miesięcy za 20 zł przyniosła, w tym takie śmieszne łapki skórzane. W Niemczech takie widziałyśmy za 30 euro :ohmy: :ohmy: :ohmy:
poza tym mam przewijak z materacykiem (koleżanka chciała z Ikea, to i ja sobie przy okazji kupiłam). Mam zabawki, smoczki różne i butelki Avent od siostry. Wózek mam zaklepany u jednej babki. Łóżeczko ma mi siostra pożyczyć, fotelik od koleżanki mi kupiła. Już nie pamiętam co jeszcze?

Maleństwo ma się dobrze, bryka głównie w nocy. Tatuś jeszcze nie poczuł ruchów, jak położy rękę, to jest cisza :lol:
Prawdopodobnie dziewczynka :silly: , ale lekarz głowy nie da sobie urwać. Imienia jeszcze nie mamy, nie możemy się zdecydować :lol: Następne USG w lipcu będę miała, teraz nie miałam.

Dziękuję za gratulacje z okazji zaręczyn. Teraz wszyscy się pytają kiedy ślub :lol:
Ostatnio wymyśliłam, że weźmiemy 14 lipca. Idziemy na duże wesele do kuzyna, to byśmy przy okazji się doczepili hehe.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373948 przez agnesssa
Madeleine dopiero doczytałam, że już po remoncie :lol: Super :woohoo: No i gratuluję tych pięknych ocen, trzymam kciuki za pozostałe zaliczenia :woohoo:

Karolak fajny ten zestaw, ale ja nie chcę sterylizatora, uważam że wrzątek wystarczy :blush: A ten groszek jest mega :lol: :lol:

Sandra Witaj :lol: Oczywiście, że możesz dołączyć :woohoo: Śliczne imię dla chłopca :woohoo: Dopisałam Cię do naszej listy, link jest nad moim suwaczkiem :lol:

Jussstyś No to zrobiłaś interes życia :lol: Super :woohoo: Czekam na fotki :lol:

Poprawioną listę wrzucę później bo właśnie gości dostałam :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373983 przez Sandra85
Dziekuje za mile powitanie :) Ja juz od dluzszego czasu Was podczytuje,ale jakos nie mialam odwagi sie odezwac,hehe :silly: No,ale pierwsze koty za ploty...Moj maluszek mnie troszke wystraszyl dzis,bo cale do poludnia sie nic nie odzywal,ale za to jak popoludniu sie rozszalal to az mi sie humor poprawil :)

Kasiu sliczny pierscionek,gratulacje :)

A we wrzesniu rzeczywiscie prawie sami chlopcy ;) A ja ide sie juz polozyc,bo u mnie taka burzowa pogoda i chyba cisnienie skacze,bo mnie troche glowa boli :( No,nic to jutro bedzie lepiej ;) Slodkich snow Wam zycze,pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374072 przez patys
witam niedzielnie:)moje dziecko jak zwykle z zegarkiem w ręku od 8 nie pozwala mi spać:)więc zrobiłam sobie kawę inkę i chyba się skusze do niej na kawałek czekoladki:)

dzisiaj czeka mnie pracowity dzień jak na niedzielę:)odwiedza mnie babcia i będziemy robić knedle z truskawkami i młodą kapustkę:)już się nie mogę doczekać:)miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #374080 przez Jussstyś
Witajcie niedzielnie :-D
Moja corcia o 7 rano miała czkawkę, a pozniej wierzgała jakby na rowerku jezdziła :-D
nie míalam innego wyjscia i musiałam wstac :-)i właśnie piję kawę bo miałam ochotę :-)
kasia śliczny pierścionek :-)

Miłego dzionka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374117 przez fanta
oo chwilke mnie nie było i już tyle do czytania :)) super uwielbiam czytać Wasze wpisy :)) dziękuje wszystkim za wsparcie:) niestety bylo dobrze jeden dzien z nerek przeszło na pchęrz i teraz z tym się męczę :((( chcialam wziasc furagin ale mi nie pozwoliła moja gin :((( kazała kupić urosept ale jak narazie to nie działa okropnie boli mnie w pochwie mam uczucie takie parcia!! jej kiedy to sie skonczy i zaczne dobrze się czuć :(((W takich chwilach nie pozostaje mi nic innego jak myślec tylko o moim szkrabku wiercącym sie w brzuszku :) mam nadzieje wielką tylko że to jakoś nie wpłynie na jego rozwój :( Dziękuje za liste zaraz się w nią wczytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374127 przez agnesssa
Witam się i ja :lol:

O mamo znajomi do nas przyjechali koło 21 i wyszli o 2 :huh: Ja z kumpelą już zasypiałyśmy na siedząco, a nasze chłopy nie mogły się rozstać... popili sobie i mojemu musiało ostro zaszkodzić bo prawie całą noc :X :X Więc prawie nic nie spałam :angry: :angry: :angry: :angry: Teraz już spać nie mogę, głowa mnie rozbolała, mieliśy na giełdę po truskawki jechać wrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: Te chłopy to czasem głupie jak but :ohmy:

Kasia Śliczny pierścionek :lol: A co to daty, to faktycznie chcecie jeszcze przed rozpakowaniem :unsure: To się niezła imprezka szykuje :woohoo:

Jussstyś
ja chyba również się na kawusie skuszę :lol:

Patys Knedle pyyyyccchhhhaaa :lol:

Sandra dobrze, że maleństwo się odezwało do mamusi :woohoo: No i bardzo fajnie, że w końcu się odezwałaś :lol:

Fanta Qrcze nie wiem jak Ci pomóc, mogę się tylko domyślać jak nieprzyjemne to są dolegliwości :huh: Przytulam mocno :kiss: :kiss:

No i lista już aktualna :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374202 przez madeleine
Cześć mamusie :)
Kasia pierścionek śliczny :) I nie zazdroszczę remontu, a zwłaszcza kuchni... Przy okazji remontu naszego pokoju, teściowa zażyczyła sobie panele w kuchni i odmalowanie ścian... Wiem co to za udręka...

Agnessa dziekuję, i mam nadzieje, że załapię się na stypendium naukowe :) niby tylko 500 zł ale przy bobasie każdy grosz się przyda :)

Ja już po obiadku i po kościele :P Nie wiem czemu, ale zawsze jak jestem na mszy to synuś zaczyna kopać jak oszalały, a jak zaczną śpiewać to już całkiem. Ostatnio kopał w pęcherz, dzisiaj dla odmiany, w kręgosłup.


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374221 przez moniab26
Witam w niedzielne popołudnie.
Zaliczyłam już obiadek u mamusi ( jak co niedzielę zresztą) a teraz odpoczywam na tarasie, nie jest za ciepło ale świeże powietrze jakoś dobrze na mnie działa.
Mój synek w kościele strasznie nudzi się na kazaniach bo jak tylko ksiądz zaczyna on od razu kopie - jak skończy mały się uspokaja :) i tak od kilku tygodni już robi


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374230 przez PolaL
Moniab26 - skąd ja to znam :lol: mój Szymek też tak biegał i teraz mała też, może jakoś w czasie mszy czas im sie dłuży ;)

Kasia wiem co to znaczy remont bo sama zaczęłam go robić w pokoju. Próbuję zmobilizować mojego męża do remontu i zaczęłam zrywać tapetę. A on na to że przecież nie potrzebujemy już teraz remontu bo mała z pokoju na razie nie będzie korzystać. Całe szczęście że teściowa mnie wsparła i lepiej zrobić teraz i mieć już to za sobą (tym bardziej że mamy tylko zerwać tapetę i oczyścić ściany bo gładź położy mi mój wujek). Normalnie czasami ręce mi opadają na moją połówkę :angry:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374231 przez PolaL
Powiem Wam ze remont miałam w planach na początku tego roku. Najpierw remont potem starania o dziecko. Ale że trochę przyśpieszyliśmy :laugh: więc remont odszedł na bok. Ale chyba mam etap wicia gniazda wiec jak zobaczy połowę pokoju bez tapety - może się zmobilizuje i weźmie się do pracy. Tym bardziej że zaraz euro i za "chiny" go nie zaciągnę.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl