BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #373705 przez moniab26
Anulka to u mnie się też sprawdziło - wodnik-chłapak :)
Fanta tu masz gotową listę:
www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/wyprawka-dla-noworodka
ja już dużo rzeczy mam, ubranka dokupuję tylko takie, które bardzo mi się spodobały, kupiłam na allegro 2 zestawy używanych z Anglii, ale odesłałam je z powrotem - na fotkach i w opisie wyglądały jak nowe a przyszły wyprane i powyciągane, resztę rzeczy już wstępnie upatrzyłam ale jeszcze czekam z kupnem - do połowy sierpnia chcę skompletować wszystko


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373712 przez karolak25
Anulka mi sie nie sprawdzilo z tymi znakiami:)bo ma byc chlopczyk chociaz przy porodzie moze okazac sie inaczej :)
jesli chodzi o ta chinszczyzne po 22 to zjadlam z takim smakiem ze masakra...i cala noc snilo mi sie dzieciatko, porod szpital itd :) juz bym chcialaje przytulic

Kasia gratulacje, zareczyny to piekna chwila,na zawsze ja zapamietasz:)

Fanta nie martw sie, wszystko sie jakos ulozy, trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok

a ja juz posprzatalam caly dom, odpoczywam teraz a pozniej biore sie za obiadek :)

a tym ciastem znowu kusicie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373731 przez madeleine
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie nie było, niedługo sesja więc i zaliczenia, ale jus ponad połowa za mną i powiem wam, że jak na razie same 4 i 5 :), trochę mi zajęło nadrabianie zaległości z czytaniem :)
Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluję dzidziusiów, super, że jest nas już tak dużo :P
W końcu skończył się u mnie remont (na szczęście!!!) posprzątałam wszystko i jest spokój :) umyłam okna, kupiłam i powiesiłam firanki, jak na razie pokój stoi pusty :P jest tylko materac haha po wypłacie kupujemy meble, ale to już lada dzień :P
Powiem wam, że ja ograniczam słodycze, chociaż lodów nie potrafię :P jak chce mi się czegoś słodkiego to wcinam albo truskawki, albo jakiegoś innego owoca :P
Aktualnie mam fioła na punkcie truskawek z bananem, kiwi,i jabłkiem i łyżeczką cukru bo truskawki i kiwi lekko kwaśne są :) Pyyycha dziewczyny :P taka jakby sałatka owocowa, :P ale jak sobie zrobię taka średnią miskę to się najem i mam spokój ze słodkim :P


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373734 przez agnesssa
Hej ciężaróweczki kochane :kiss:

Karolak bardzo lubię chińskie jedzonko, i teraz aż mi się zachciało :lol: A najlepiej lubię "chiński kubek" to taki fast food po chińsku hehe, ale tylko w Bydgoszcz go jadam, bo w Trójmieście nie ma :angry:

Kasia faktycznie wieki Cię nie było, szybko podaj płeć i imię, bo muszę uzupełnić tabelkę :lol:
Gratulujęeeeeeeeeeee zaręczyn, ja również kcem zobaczyć pierścionek :woohoo:
Mam nadzieję, że jakaś lekka dieta unormuje cukier :kiss: Najważniejsze, że maleńśtwo zdrowe :)

Andra mnie tak wszystko bolał w czwartek, i zasnęłam o 20 przespałam 11 godzin i wczoraj już się czułam super :woohoo: Więc mam nadzieję, że dzisiaj czujesz się lepiej :kiss:

Fanta biedna, w szpitalu musiałaś siedzieć :kiss: Mam nadzieję, że jak będziesz pić dużo wody to nie będzie ci mocno dokuczać :huh: Co do wyprawki to ja mam kilka ciuszków i wózek :woohoo:

Anulka Hehe fajne to :woohoo: Mi się sprawdza :woohoo: Tartę już dawno chciałam zrobić, ale ciągle się nie zebrałam :woohoo: Wrzuć fotkę jak już zrobisz :lol:

Ania zazdroszczę, że umiesz się ograniczyć, ja sobie obiecałam ze przestanę wciągać słodycze, ale nie wychodzi mi to :silly:

Chasiami
ja uwielbiam arbuzy, a raczej uwielbiałam, bo dawno nie udało mi się dostać takiego soczystego i słodkiego :huh:

Monia to jakaś masakra z tymi ciuszkami :huh: Tym bardziej, że właśnie zaczęłam licytować taką jedną pakę :huh:

A ja mam dzisiaj tragiczny dzień :( Chodzę od rana nerwowa na wszystko i na wszystkich, albo krzyczę, albo ryczę :huh: Pogoda jest okropna, odechciało mi się wszyskiego, co sobie zaplanowałam na dzisiaj, a miałam jechać do hurtowni z art dziecięcymi :dry: Jedyne co zrobiłam to wyprałam dwie pralki, trzeci się pierze. Mam doła bliżej nie wiadomo dlaczego :huh: Maluszek się wierci, a ja zamiast się z tego cieszyć to jestem obojętna :dry: :dry: MASAKRA co się ze mną dzieje :angry: :angry:

Nie mogę się przyzwyczaić do nowego forum :huh:

A w ogóle to Wam sprzedam linka do zestawu butelek, bo to jest najtaniej jak tylko widziałam, może Wam też się przyda, bo ja skorzystam allegro.pl/avent-zestaw-startowy-butelki...kle-i2359585299.html






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373741 przez karolak25
agnessa nie maert sie, czasami sa takie dni, u nas dzis pochmurnie i deszczowo tez sie nic nie chce... trzymaj sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373742 przez moniab26
No mi też jakoś dziwnie się teraz na tym forum zrobiło, jakoś mi nie poręcznie, chyba wcześniej było lepiej


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373749 przez Ania14.09
Agnessa- jakbyś musiała ograniczyć, dla dziecka, to zrobiłabyś to. Myślę, że taki wynik nie zaszkodzi dziecku,ale jakbym nic nie robiła, to może zaszkodzić. Dla dzieci robimy wszystko. :)
Dla mnie za dużo tych butelek. Ja będę potrzebowała jedną małą i jedną dużą butelkę, w razie czego. Przy cycku tyle butelek się nie wykorzysta
Nie martw się złym humorem. W ciąży zmiana nastrojów, to norma :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373779 przez agnesssa
Ania pewnie masz rację :woohoo: Jestem ciekawa jak mi ta glukoza wyjdzie :huh: :huh:

Humor nadal taki sobie, ale się wypłakałam i mi lepiej :huh: Na pocieszenie robię właśnie drożdżówkę, mam nadzieję, że wyjdzie :blush:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373781 przez madeleine
ja mam zamiar kupić butelkę z Tommee tippee, kuzynka i znajoma bardzo sobie ją chwalą. Ponadto ma czujnik ciepła, idealny dla facetów :P
allegro.pl/tommee-tippee-butelka-antykol...nik-i2336671963.html


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373799 przez karolak25
moja znajoma miala wlasnie tez butelki Tommee tippee i bardzo jest zadowolona, rzeczywiscie jest ten czujnik ciepla, ja wlasnie mam zamiar kupic caly komplet, jest wparzarka, butelki, termosy i rozne akcesoria...chyba sie skusze na to,

ocencie same

www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...OM+TOMMEE+TIPPEE.htm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373811 przez agnesssa
Madeleine fajna ta butelka :woohoo: Ja generalnie też chce karmić piersią, ale nie wiadomo jak to będzie :)

Karolak coś link nie wchodzi :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373816 przez karolak25
trzeba skopiowac wszystko,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373823 przez madeleine
ja się na taki wielki zestaw nie skuszę, myślę, że nie będzie mi aż tyle tego potrzebne, planuje kupić 2 butelki, kilka pojemników na przechowywanie pokarmu i porządny laktator.
Agnessa rozmawiałam z kuzynką, która karmiła piersią, później przerzuciła się na laktator, jak karmiła piersią to nie była w stanie zobaczyć i być na 100 % pewna ile malutka zjadła i w rezultacie i ona była zmęczona i mała. Od kiedy się "odciaga" i karmi butelką jest pewna ze mała się najadła ma o wiele więcej czasu (pomijając odciąganie, ale robi to wtedy jak mała śpi), i przesypia jej praktycznie całą noc, budzi się tylko raz na karmienie, dostanie 140 ml i spokój, mała ma 4 tygodnie.


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373826 przez karolak25
musze Wam co pokazac!!!!! zobaczcie jakie slodkie znalazlam :):):)

www.ebay.co.uk/itm/1-X-NWT-Baby-Toddler-...&hash=item7916262f8e

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373828 przez madeleine
jaaaaki groszek :))) super :) Dynia też słodko wygląda na takim maluszku :)


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl