BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #390083 przez chasiami
siteczko prześlicznie wyglądałaś!!!! :) Widzę u ciebie podobny styl jak u mnie, normalnie wszystko tak dopasowane :) i sukienka mi się podoba i welon - wszystko w moim guście ;)

kasia7775 No bez klimy będziesz miała cięzko. My też trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390086 przez agnesssa
Siteczko piękna prezentacja :woohoo:

Anette bardzo ładnie, że zameldowałaś :) No z tą cukrzycą to nie wesoło :huh: Trzymam kciuki, żeby się obyło bez szpitala :kiss:

Na prawdę same śliczne mamusie mamy :woohoo:

Andra w takim razie zmieniam w tabelce :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390089 przez andra88
siteczko ojjj jak pięknie!

Anette bidulko nasza :kiss: Trzymamy mocno kciuki żeby obyło się bez szpitala no i zaraz pisz po lekarzu

agnesssa dziękuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390094 przez kasia7775
Siteczko piękny filmik :kiss:

Chasiami no klimę mam na szczęście :lol: :silly:

andra88 Adaś bardzo ładnie :) mój narzeczony ma tak na imię :lol:

Anette a dlaczego do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390095 przez 26joanna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wysłałam zaproszenie chasiami i siteczko bo reszty nie mogę znalesc :P

Od wczoraj strasznie boli mnie dol pleców z prawej strony tak jakby nerka :unsure: i jak robię głęboki wdech to promieniuje ból do łopatki :( Dzisiaj idę do położnej to się spytam co to jest , bo chyba nabawiłam się jakiejś babskiej infekcji i dodatkowo chyba pęcherz , w ciągu 1 dnia :( Juz wogole szkoda gadać , mam ciche dni z mężem po wczorajszej kłótni o nic , pogoda do d*py nie podobna ( inaczej nie można powiedzieć ) ogólnie deprecha :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390107 przez andra88
kasia7775 Adaś-jakoś to imię kojarzy mi się ze słodziutkim i grzecznym chłopczykiem :D Zobaczymy jaki będzie nasz Adaś hihi

26joanna bidulko, zobaczysz co położna powie i może coś Ci da na tą infekcję bo to przerąbane jest jak piecze i boli :kiss:
A mężem się nie przejmuj :blink: i proszę się nam nie dołować :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390109 przez agnesssa
Anette nie wiem czemu ale nie mogę Ci wysłać zaproszenia na fb :huh:

Joanna to może być rwa kulszowa, która w ciąży się może przytrafić, okropny ból :huh: Mam nadzieję, że położna Ci coś zaradzi na to :kiss: I nie dołuj się bo w dupencję będzie :lol: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390113 przez siteczko
Dziękuję :) miło mi że się podoba filmik :)

andra88 Adaś super :) też byśmy dali gdyby nie to, że mąż ma tak na imię :) no i mojemu chrześniakowi w zeszłym roku też dali Adaś :)

26joanna macica się rozrasta więc może uciskać różne narządy, więc może i u Ciebie tak jest, najlepiej dopytać specjalisty :) Oby to nic poważnego i szybko przeszło :)
Co do cichych dni z mężem, mam podobnie od wczoraj, ciekawe ile to będzie trwało :( też wczoraj była niezła kłótnia... w sumie znowu o to samo co ostatnimi czasy :( jakoś zaczynam się denerwować, że nic nie mamy prócz ubranek dla małego... a dla męża to jeszcze chyba sporo czasu :( a przecież lepiej kupować stopniowo, a nie później wszystko naraz... a każda rzecz by mnie teraz cieszyła i uspokajała :( dzisiaj może jak zobaczymy maluszka to jakoś cała złość nam minie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390124 przez Ania14.09
Ja dziś czuję się już lepiej, bo wczoraj musiałam pomarudzić :P

agnessa sama skorzystam z tego sprzedawcy na allegro, chyba ;)
dzięki

Mam do was pytanie?
Czy myślałyście o znieczuleniu przy porodzie? Na początku ciąży uważałam, że nie obejdzie się bez znieczulenia i na pewno je chcę. Jednak czytałam trochę w necie i różnie o tym piszą, że może ustać akcja porodowa, że można dziecku zaszkodzić? Wiem, że większość z was , to pierworódki,ale ja po tylu latach też tak jestem traktowana. Na zachodzie aż 90% kobiet bierze znieczulenie i wszystko jest ok. Może znacie kogoś, kto miał znieczulenie? Kurcze nie wiem sama

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390141 przez andra88
Ania14.09 ja też myślę o znieczuleniu, ale podobno u mnie w szpitalu go nie dają ;/ Dzwoniłam przed chwilką do przychodni i jutro mam zadzwonić i umówić się z położną środowiskową i dowiem się co i jak o tym znieczuleniu.

A Wy też musicie się zgłosić do położnej środowiskowej? Tzn ja miałam do 27 tyg ale zawsze coś wypadło albo poprostu zapomniałam :dry:

siteczko ja mam to samo z mężem :silly: tylko ja boję się że nie kupimy wózka dla małego, bo jak jest fajny i do 500zł to mąż wymyśla że za jasny, że taki,owaki... a jak mu pokazuję za 600-700zł to za drogi i że musimy oszczędzać :angry: Z jego wymyślaniem to do wózka nie przyjdziemy :dry:
Ja zamiast się kłócić to zaraz zalewam się łzami. I później mam cały dzień w d*pie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390153 przez agnesssa
A mój maż ma w zasadzie mało do gadania tzn niby decyzje podejmujemy wspólnie, ale jak bym chciała się na niego oglądać to bym z ręką w nocniku wylądowała, dlatego musi akceptować moje poczynania :) A jeżeli chodzi o kłótnie to się zdarzają ostatnio o byle pierdołę, bo jestem od razu rozdrażniona, ale na szczęście wytrzymuje jeszcze moje humory :silly:
Dziewczyny mam nadzieję, że szybko się pogodzicie z mężulkami :kiss: Po za tym powinni zrozumieć kobietę w ciąży, a nie jeszcze się kłócić :angry:


Ania ja niestety nie mogę nic powiedzieć o znieczuleniu, ja to nie wiem czy bym chciała, wszystko zależy jak będzie porób przebiegał, po za tym ponoć w szpitalu w którym chcę rodzić nie dają :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390173 przez siteczko
andra88 no właśnie... te łzy... wczoraj jak zaczęłam płakać to myślałam, że nie skończę, tak jakoś było mi ciężko, albo musiałam się po prostu wypłakać... staram się nie denerwować, ale po prostu jest mi strasznie smutno i przykro... i tak za każdym razem jak się pokłócimy... a w sumie w ciąży nie trudno u mnie o łzy :( później tylko głaskam brzuch i mówię do synka, że wszystko będzie dobrze... że na pewno będzie miał wszystko co potrzebne jak się urodzi...

Co do położnej to decydując się na szkołę rodzenia muszę wybrać położną... a że szkołę mam tam gdzie przyjmuję moja gin, dzisiaj mam przynieść wypełnioną deklarację którą położną wybieram, bo w następną środę zaczynam :)

agnesssa ja w sumie wszystko wybrałam sama co dla małego mamy kupić, tutaj raczej mąż wszystko zaakceptował... mieliśmy już część rzeczy kupić w lipcu, ale poskładało się inaczej i nie mamy teraz na tyle kasy, aby te droższe rzeczy kupić, może lepiej będzie w sierpniu... więc pewnie dopiero teraz, a ja się denerwuje że to za późno.. lub znowu okaże się że nie będzie :( po za tym nie wiem jak będę się czuła itd.. ok już koniec tego marudzenia... muszę się wziąć w garść i głowa do góry :)

Ania14.09 co do znieczulenia nie wiele wiem, liczę na to że dowiem się wszystkiego na szkole rodzenia, no i jak to dokładnie wygląda w szpitalu który wybrałam... tak więc jak coś ciekawego się dowiem na pewno dam znać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390183 przez andra88
siteczko napewno kochana wszystko maluszkowi kupicie :blink: ale wierze Ci że chciałabyś już mieć wszystko kupione, ja też tak mam.
ahh te nasze chłopy :dry: Ja też potrzebuję się wypłakać ale zdarza mi się to coraz częściej- nawet dałam ostatnio popis w restauracji jak się rozryczałam bo mąż głupio gadał. Ludzie się patrzyli, mąż zawstydzony próbował mnie uspokoić a ja miałam wszystko w d*pie, jestem w ciąży i mogę sobie popłakać gdzie chce, a co! :lol: :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390197 przez Jussstyś
Hej dziewczyny :)
Ja już niektóre z Was zaprosiłam na FB :)
reszty nie mam kiedy szukać, jak wiecie przeprowadzamy się dzisiaj i latanie, bieganie ogólnie tragedia, a duchota jak nie wiem chociaż w nocy burza była...
No dobra, ale mnie znajdziecie pod nazwą

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390211 przez andra88
Jussstyś powodzenia w przeprowadzce! No duchota okropna jest :dry:

Dziewczyny a boli Was też krocze?
Mnie od paru dni pobolewa, ale nie dziennie, i czasem boli i mam uczucie że coś się rozszerza i mnie kuje- nie umiem Wam tego wytłumaczyć heh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl