BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #389501 przez patys
hej dziewczyny....ja jakos dzisiaj od rana srednio się czuje...byłam na 9 w Kościele mam niedaleko 13 min więc się przeszliśmy z mężem...ale niby to taki krotki spacer a mnie brzuch rozbolał i plecy strasznie :( i chyba ten upał mi nie służy:( a teraz leżę sobie na kanapie i słuchamy z małym muzyczki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389540 przez Ania14.09
Widzę, że nie tylko mi nie służą te upały. dziś u nas bardzo duszno, a ja nie mam siły nawet chodzić. Całe lato przed nami. Nie wiem jak dam radę ;) Ostrzegałam, termin wrześniowy w naszym klimacie, to chyba najgorszy termin, przynajmniej mi nie służy :huh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389601 przez PolaL
ja tez sie dzis czuje niezaciekawie ;) za to mała jak na maratonie

martwię sie bo jutro mam rozplanowany dzień a jak moje samopoczucie bedzie takie lipne to z niczego sie nie bede cieszyć - a mały ma jutro 1-wsze zajęcia z nauki pływania


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389622 przez aganio87
Kochane chwale się zdałam obrone na 4.5 :) Na l;iście byłam 20 ale uprzywilejowane wchodziły szybciej więc wchodziłąm na początku :)

Wkońcu koniec nauki jak dobrze :) :) :)


a u nas taka parówa że już 2 razy brałam prysznic bo myślałam że padne...:(




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389636 przez agnesssa
Aganio gratulacje kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Wiedziałam, że sobie poradzisz :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389644 przez moniab26
aganio87 w końcu co trzy głowy to nie jedna :laugh:
GRATULACJE


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389646 przez MADZIA7
Aganio gratulacje!!!! :lol: Świetnie że zdałaś (i to tak dobrze!) i że masz to już za sobą :woohoo: Pewnie ci ulżyło i możesz na spokojnie zająć się Twoimi maleństwami :)

Lui, mnie też puchną nogi i ręce, więc obrączki już nie noszę od miesiąca, bo się boję, że nie zdejmę.

Ale miałam intensywny weekend, właśnie wróciliśmy z urodzin mojego chrześniaka, tort nawet w miarę wyszedł, ale nie było to takie cudo jak agnessa u Ciebie, tylko bardziej takie jak u cioci na imieninach, ale ponieważ był to 3 tort upieczony w moim życiu, to i tak byłam z siebie dumna i dużo serca w niego włożyłam, bo w sobotę się słabo czułam i przygotowywałam go prawie cały dzień :)

Widzę, że również dają Wam się upały we znaki, mnie brzuch twardnieje jak jest tak ciepło i co chwilę się kładę, a jak to i magnez nie pomagają, to no-spę biorę. Dziewczyny z kolejną ciążą spotkajmy się np. na kwietnióweczkach :lol:

miłego wieczorka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389809 przez Lui
aganio87 Gratuluje ! :) ja wczoraj dwa razy prysznic :)

MADZIA7 ważne, że odważyłaś się zrobić torta ! :) mi nic w ciąży nie chce wyjść :/
wcześniej robiłam ciasta.. teraz już nawet nie dotykam nic z tym związanego..

masz jakieś metody aby złagodzić "opuchnięcia" ?:)
ja nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam :/

Ja standardowo sama w domu, mąż pojechał na nocke, wymieniłam wodę rybkom przed chwila, filtry, włożyłam nowe kamyczki, pobawiłam z pieskiem. Na wadze: wskoczyło 10kg. Nie ukryje, że wcinam słodkie.. nie umiem się powstrzymać. Ech..

Też macie problem z koszulkami dla siebie? albo jakieś sklepy gdzie coś ciekawego udało się wyłowić? Ja kupiłam dwie tuniki na allegro, da się w nich chodzić, ale jakoś wykonania i materiał.. nie najlepsze, mam wrażenie, że po 3 praniach będą jak "szmaty".

Ja już nie wiem gdzie szukać, bo w piersiach 102-103, brzuch 110, co nie zmierzę to za ciasne.. :P w ogole to mam z 4-5 koszulek/tunik , w których wychodzę z domu i 3 pary legginsów (2 długie, jedne 3/4), jedne krótkie spodenki i klapki bo nóżka już w nic innego nie wejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389839 przez kasia7775
Hej :)
Ja weekend spędziłam nad morzem, pogoda nam dopisała :lol: Wróciliśmy wszyscy lekko przypieczeni :silly: Nawet się wykąpałam parę razy. Ogólnie jestem zmęczona i jednocześnie zrelaksowana. Żal było do domu wracać.

Aganio gratulacje :kiss:

Madzia super, ze tort się udał, gratulacje.



wczorajsze zdjęcie znad morza :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389918 przez magdalenamksiazek
Cześć Babeczki :)

W końcu przyjemna temperatura :) Wczorajszy dzień był koszmarny.. Strach pomyśleć że to dopiero początek wakacji i takich upałów. Od kilku dni śpię nago bo normalnie się nie da..

Jutro mam egzamin teoretyczny na prawo jazdy więc siedzę i się uczę..chciałabym zdać prawko zanim się rozpakuję :) ale zobaczymy czy się uda.

Pozdrawiam was serdecznie i miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389924 przez andra88
Witam się poniedziałkowo :blink:

Weekend udał się na szósteczkę :lol: Wczoraj leniuchowaliśmy nad Wisłą, a później grill u teściów. W nocy szalała u nas wichura, a dziś od rana znów ciepło i duszno ;/
Ja też przy zmianie pozycji w lóżku wydaję dziwne dźwięki :silly: Wczoraj stwierdziłam że wyglądam jak hipopotamo-kaczka, wielka jak hipopotam i człapię jak kaczka, aż mąż się śmiał że też tak kuperkiem ruszam jak kaczka hihi
Coś mnie zgaga zaczyna palić ;/ Idę poratować się mlekiem...


aganio87 gratuluję kochana!

Lui kochana ja też nie mam w czym chodzić, tzn. mam całą szafę ciuchów, ale co z tego jak wszystko małe ;/ Kupię np. bluzkę i pochodzę 2-3 tyg i do szafy bo za mała :silly: A kupno spodenek to jest katastrofa, w żadne dupki nie wcisnę :(

kasia7775 piękna fotka! To fajnie że wypoczęłaś kochana no i że weekend się udał :) Wcale się nie dziwię że było Wam żal do domciu wracać.

magdalenamksiazek będę trzymać jutro kciuki :lol:
Co do spania- to też śpię nago :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389932 przez agnesssa
Dzień doberek :)

Kasia super wyglądasz na plaży z brzuszkiem :lol: Fajnie, że weekend się udał :)

Madzia na pewno Twój tort był śliczny i pyszny :lol: Tym bardziej, jeżeli włożyłaś w niego tyle serca :kiss:

Lui ja od początku ciąży kupiłam sobie parę spodni ciążowych i sukienek, bluzki nosze cały czas te co przed ciążą, bo mam prawie wszystkie z wiskozy (mój ulubiony materiał) i się ładnie na brzuszku rozciągają :) Kupuję co chwilę coś nowego, bo jestem uzależniona od allegro :silly: Ale ciążowe to tylko spodnie, bo w bluzkach ciążowych wyglądam nie ciekawie. Mogę Ci polecić dwóch sprzedawców z alegro u których kupuję juz od dawna i rozmiary zawsze pasują :)
allegro.pl/listing/user.php?us_id=9285768
allegro.pl/listing/user.php?us_id=3769741

Magdalena trzymam kciuki za egzamin :)

AndraTwój weekend też udany super :) Mam nadzieję, że zgaga szybko przejdzie :kiss:

Ja wczoraj cały dzień spędziłam w basenie na tarasie i było cudownie :lol: I mi takie upały nie przeszkadzają jeżeli jestem w domku, bo w mieszkaniu mam chłodno, a na tarasie basen i cień :woohoo: Tylko duchota mnie wqrza, a tej wczoraj nie było :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389958 przez chasiami
Witajcie dziewczynki :)
Ja wczorajszy dzień spędziłam nad Wisłą w Ustroniu :) pogoda przepiękna, tylko mój mąż boroczek musiał chodzic mi z leżakiem, żebym tak jak lekarz kazał cały czas leżała. Było baaaaardzo gorąco, ale w zimnej Wiśle nogi moczyłam to było troszke lepiej :)

aganio87 no to gratulujemy :)
Kasia ładny ten twój brzusio! :) zazdroszcze ci tego morza, co tam wisła jak ma się morze :)

Magdalena Ja także trzymam kciuki,i moja mała też! :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389990 przez siteczko
Witam w tym kolejnym upalnym dniu :(
Straszne są te upały a tak ma być jeszcze kilka dni... Wczoraj nogi miałam jak balony, po nocy nie do końca mi to zeszło :| na szczęście dziś prawie cały dzień siedzę w domu, więc może będzie lepiej.. bo weekend miałam bardzooo intensywny, pracowity i ledwo żyję, więc dziś odpoczywam :) a popołudniu zobaczę mojego małego szkraba, aż nie mogę się doczekać jak dowiem się co tam u niego słychać :) Już ponad miesiąc go nie widziałam :(
Piękne brzuszki! Super, że mogłyście odpocząć, a wypadów nad wodę zazdroszczę! :)
Buziaki i miłego dnia! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389996 przez MADZIA7
Witajcie po weekendzie :laugh:
Widzę że Wam miło minął,
Kasia piękne zdjęcie znad morza, też mi się marzy taki wyjazd, ale ponieważ jestem z Krakowa i mam kawał drogi nad to nasze morze, to pewnie dopiero za rok lub dwa udamy się tam z maleńką. Chciałabym pojechać do Rowów, byłam tam 5 lat temu z mężem (wtedy jeszcze nie mężem) i cudownie wspominamy ten wyjazd, wtedy obiecaliśmy sobie, że kolejny raz przyjedziemy tam z naszym dzieciątkiem, to taka fajna miescowość przystosowana dla dzieci i jest tam sporo atrakcji oprócz morza: park słowiński, blisko Ustka, wydmy, skansen itp.

Lui nie mam jakiegoś sposobu na te opuchnięcia, tylko staram się częsciej leżeć, ale jak jest upał, to czy tak czy siak puchnę, chyba nie aż tak ja Ty, bo jeszcze w sandały i japonki się mieszczę, gorzej z balerinkami, tak jakby o numer zmalały ;) Chyba pójdziemy rodzić w sandałach i skarpetkach jak moja kuzynka, bo też jej nogi puchły :)
A co do ubrań, to ja raczej staram sie nie kupować za wiele ciążowych rzeczy, bo później będą zalegać w szafie jak już znów będziemy laseczki po porodzie :woohoo: . Od początku ciązy kupiłam: spodnie ciążowe, sukienkę i legginsy i mam parę tunik po siostrze. No i kupiłam te rzeczy ciut za duże, żeby je donosić do września.

Magdalena trzymam kciuki za egazm. na prawko, też miałam plany zdawać zanim urodzę, ale się nie odważyłam i mam nadzieję, że uda się później, a prawko bardzo przydatne przy dziecku, także podziwiam Cię, że się podjęłaś!

miłego dnia :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl