BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #388582 przez agnesssa
Witam się piątkowo :lol:

Kolejny tydzień za nami :woohoo: Dzisiaj zaczynam 30 tydzień ciąży :woohoo: I zostało tylko 2 tygodnie pracy :laugh: :laugh: :laugh:

Słonko od rana świeci to i humor dopisuje :woohoo: Za tydzień wizyta, ciekawe co u mojego maluszka :) Musze koniecznie pogadać z moją ginka o tym twardniejącym brzuszku bo chyba za często mi się to zdarza,a do tego często boli mnie krocze :huh:

Ostatnio mam duże problemy z zasypianiem, wy również :unsure: Czuję się w łóżku jak wieloryb, wszystko mnie boli i nie mogę się ułożyć, i przez to wiecznie nie wyspana jestem bo trzeba wstać po 6 :angry: :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388583 przez patys
wszyscy śpią po meczu półfinałowym albo szykują się na upalny weekend :laugh: ja jutro do teściów na działkę jade:)a dziś na ok 11 idę do ginekologa zobaczymy czy żelazo mam w końcu w normie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388585 przez Jussstyś
Hej dziewczyny:-)
A do mnie ktos dzwonil o 8rano z zastrzezonego numeru wczoraj bylo to samo :/ oczywiscie nie odebralam bo nie odbieram
zazwyczaj takich telefonow,ale mimo wszystko, budzi mnie to i juz spac nie moge :/ jakby w dzien nie mogli,
szkoda, że o 6 rano nie dzwoni :/
Ehh mam zepsuty humor :-(
Miłego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388588 przez siteczko
Witam z rana ;)

Oj dziś zapowiadają się początki upałów :( już jest mi słabo i duszno, a tu dopiero jest przed 9... temperatura ma być powyżej 30' przez najbliższe dni.. tak więc zapowiada się gorąco :)

Chłopek gratuluje synka! W końcu się doczekałaś :)

Jussstyś też nie znoszę tych zastrzeżonych numerów :/ wczoraj ktoś natarczywie dzwonił przez 3 razy, na szczęście nie słyszałam, a raczej na ich szczęście, bo ucinaliśmy sobie z mężem poobiednią drzemkę ;) więc byłabym bardzo zła, gdyby telefon mnie obudził, zwłaszcza że był w drugim pokoju, hehe :)

agnesssa super wygląda pokoik, wszystko fajnie dobrane :) jeszcze tylko maluszka brakuje ;) a co do pościeli, całego kompletu - zadowolona jesteś? jakbyś miała zamawiać jeszcze raz, zamówiłabyś dokładnie ten sam komplet? Bo ja też mam zamiar zamawiać ten 10-el zestaw, ale zawsze to lepiej jak się przynajmniej miało okazję dotknąć ;)
Co do twardniejącego brzucha to uważaj, bardzo możliwe że od długiego siedzenia lub też chodzenia, bo powinnyśmy raczej nie siedzieć/stać przez ileś godzin bez dłuższych przerw... ja odkąd walczę z projektem [na szczęście jeszcze tylko 2 dni] cały czas siedzę i niestety brzuszek twardnieje, chociaż staram się być na pół leżąco czasami i co jakiś czas wstawać przejść się, czy też położyć :| idę na wizytę w poniedziałek to się okaże czy wszystko jest w porządku, zwłaszcza z szyjką...

A od paru dni mam coś jakby zatkany nos, po czym jak się okazuję zbiera mi się krew :( nie leje mi się tylko zalega... może to być przyczyna podwyższonych leukocytów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388595 przez agnesssa
Patys to powodzenia na wizycie i koniecznie zdaj relację :)

Jussstyś nie denerwuj się, połóż się jeszcze nawet jak nie zaśniesz to zawsze odpoczynek :kiss:

Siteczko Powiem Ci, że pierwszy raz jak dotknęłam to wydawało mi się nie za specjalne, ale teraz już mi się wydaje, ze to dobry gatunek a jak wypiorę i wyprasuję to już w ogóle będzie cycuś glancuś :lol: A w ogóle zestaw jest super, w zasadzie nie znalazłam na całym allegro takiego w którym byłoby wszystko co chce i nic więcej :silly: Teraz sobie wymyśliłam, że jeden komplet pościeli chciałabym kupić z flaneli, nie ma za dużego wyboru, ale coś wymyślę, uwielbiam flanelę :lol:
No waśnie a ja przez 8 godzi w zasadzie prawie prawie 10 z dojazdami siedzę w tej samej pozycji, też się staram wstawać ale to na pewno za mało :huh: Jeszcze tylko dwa tygodnia, a jak będzie coś nie tak to trudno będę musiała szybciej zrezygnować z pracy :huh:

He ciekawe co piszesz o nosku... ja od wczoraj tak mam że krew mi nie leci, ale jak wydmuchuję nos to właśnie krwią i nawet takie skrzepy :P Sorki za opis :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388604 przez aganio87
hej kochane :)

co do nosa to lekarz mi powiedział że normalne bo ja codzień rano i na wieczór tak mam...

Justyś zaśniesz spokojnie ja dziś od 2 dni wkońcu zasnęłam bo mnie tak zgaga paliła że ani położyć ani siedzieć ani jeść tylko pić, masakra :( ale dziś przespałam 5 godzin i jest już o wiele lepiej :)

Super że chłopek ma już dzidziusia przy sobie :)

wczoraj próbowałam znaleźć coś w szafie na obrone i chciałam ubrać sukienkę w której byłam w kwietniu na weselu nawet specjalnie zakładki odprułam i co sie okazało??? że za duży brzuch i unosi sukienkę do góry że tyłek mam na wierzchu a była do kolan hehehe i nic innego nie pozostaje mi ubrać jak małą czasną do tego białe bolerko od ślubu i leginsy, jak nie bede musiała jechać do miasta to sie przebiore szybko i wrzuce wam zdjęcie i zobaczycie czy tak może być... :)
miłego dzionka :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388631 przez Ania14.09
u mnie dziś upały ;) i spuchły mi strasznie ręce. Życzmy sobie oby tych upałów było jak najmniej w naszych ciążach :huh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388639 przez aganio87
Oj tak zgadzam sie z Tobą Aniu :) :) :)

właśnie przeglądałam zdjęcia i jak brzuchol mi urusł od początku... hehehhee a co tam pokarze wam... :)




[*] 6.11.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388644 przez karolak25
witajcie po dluzszej nieobecnosci :) :)
nadrobilam zaleglosci, przeczytalam wszystystko i jestem z Wami nabiezaco...
operacja kuzyna prawdopodobnie sie udala, tzn.lepiej sie czuje, wszystko ma sprawne ale czekamy na wynik tego co wycieli :( zeby tylko bylo to niezlosliwe...masakra ten tydzien tylko o tym mysle...dziekuje Wam za wsparcie

fajnie ze chlopek ma juz dzidzie przy sobie

agnesssa pokoik super, dzidzia bedzie szczesliwa :) tez bede zamawiala z alegrro posciel i mama mi wysle bo tutaj nie ma fajnych a jak juz znajde to po £200 a to za duzo...
tez mam za tydzien wizyte mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

dziewczynki powodzenia na obronach!!! trzymam mocno kciuki!!!

teraz sie martwie o moja siostre...we wtorek 3 lipca idzie juz do szpitala rodzic.... :) ale ten czas szybko plynie, dopiero mi powiedziala ze w ciazy jest a tu juz Zuzia bedzie z nami....szkoda ze wlasnie w takich chwilach nie moge byc tam z nimi :( :( no ale coz takie uroki mieszkania za granica

aganio brzusio sliczny

milego dzionka




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388648 przez aganio87
Karolak super że wszystko wskazuje że z kuzynem bedzie dobrze :) :) :)

faktycznie £200 to duużżżoooo...

Napewno bedzie wszystko dobrze z Twoim dzidziolkiem więc nie martw się.. :) :*




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388652 przez karolak25
dzieki no mam nadzieje ze sie jakos wszystko pouklada...ostatnio zmartwien jest troche a jeszcze jak sie jest tak daleko od domu to przytlacza podwojnie...trzeba byc dobrej mysli

humor mi sie poprawia jak ogladam lozeczka i posciele...musze tez juz w koncu cos pozamawiac, poprzestawiac w pokoju wszystko, mam nadzieje ze sie jakos pomiescimy bo jak narazie wynajmujemy dom ze znajomymi i mamy jedna sypialnie nie bardzo duza i jeden malutki pokoik w zasadzie to taka spizarnia bo to przy kuchni i jak narazie niewyobrazam sobie tego wszystkiego. moze uda nam sie wynajac cos tylko dla siebie, ale z kolei na start potrzeba mnostwa kasy, a tu tylko maz pracuje i tak jak nie jedno to drugie...ale najwazniejsze jest zdrowko jest a reszta jakos musi sie ulozyc....



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388659 przez agnesssa
Ania no upały nie są wskazane, ale chyba jednak wolę upał niż to co było przez ostatni tydzień :huh: A u mnie teraz jest pogoda idealna, a ja w pracy :huh: :huh: Chyba szybciej dzisiaj wyjdę, bo normalnie mi się nie chce siedzieć w biurze :silly:

Aganio Świetne zestawienie brzuszka :) Ślicznie rośniesz, a raczej rośnie Twój brzuszek bo laskeczka ja byłaś tak jesteś :woohoo:

Karolak dobrze, że operacja się udała, mam nadzieję, ze wszystko się ułoży po Waszej myśli i kuzyn wyzdrowieje :) A siory nie namówiłaś na forum :silly: Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie :)
Pościele faktycznie strasznie drogie :ohmy: Może uda Wam się znaleźć mieszkanko za nie dużą kasiorkę :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388666 przez Sandra85
Witam Mamusie :) Ja juz po wizycie i jak zwykle rozczarowana....Juz sama nie wiem,czego ja sie spodziewam :unsure: Uslyszalam,ze za duzo przytylam(12kg),posluchalam bicia serduszka przez 15sek.,zmierzyli cisnienie i tyle :angry: Normalnie to w tamtym tyg. jak bylam u poloznej pierwszy raz to bardziej mnie ona zbadala,wypytywala i doradzila niz ten gin :dry: A i nastepna wizyta za 6tyg :ohmy: :ohmy: :ohmy: To juz bedzie do porodu brakowac tylko 5tyg.Normalnie w szoku jestem,bo slyszalam cos,ze od teraz sie powinno co 2tyg.kontrole robic,a tu nic.Dobrze chociaz,ze mam te zajecia z polozna i zawsze moge sie jej doradzic w razie czego.A i przez 6tyg nie moge przytyc wiecej jak kilogram :huh: Nie wiem jak ja to zrobie,chyba przestane jesc,bo nie jem nic slodkiego juz jakis czas :silly: Ale marudze B) Wybaczcie,ale musialam sie komus wyzalic :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388679 przez agnesssa
Sandra faktycznie krótkie masz te wizyty, ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze :kiss: No ja tez słyszałam, że w trzecim trymestrze się częściej na wizyty chodzi a 6 tygodni to bardzoo dużo, ale skoro masz z=spotkania z położną to wszytsko będzie dobrze :kiss:
I w ogóle się nie przejmuj tym co lekarz mówi o wadze, skoro już się ograniczasz w słodyczach to znaczy że dzidzia tak ładnie rośnie i wody płodowe, i lekarz nie może Ci nakazać NIEprzybierania na wadze, bo to w zasadzie nie od nas zależy :kiss: :kiss:


A mnie martwi, że już czwarty raz dzisiaj mnie skurcz złapał :huh: Dziwne jest tylko to, że tylko po prawej stronie brzuszka, ale za to dość mocno i trzyma nawet kilka minut :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388692 przez karolak25
no to niefajnie masz z tymi skurczami moze zadzwon do swojego lekarza co to moze byc...bedziesz spokojniejsza

sandra ja ostatnia wizyte mialam podobna, badanie moczu cisnienie krotki wywiad, bicie serduszka i w sumie 20 min.i po wizycie ale nastepna mam za tydzien mam miec powtorzona krew mocz, zbadany cukier i cos tam jeszcze bo mi zapowiedziala polozna ostatnio ze bedzie dluzsza wizyta i juz od chyba 32 albo 34tc bede miala co 2 tyg. za granica jest inaczej poprostu. nie martw sie Kochana, najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze!!! :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl