BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388705 przez aganio87
a to strój na niedzielną obronę tylko szczerze czy tak mge iść????

nie mam ubranych leginsów bo sie suszą na balkonie myślałam by iść bez ale sukienka jest za krótka a ja nie mam chudych nóg :( no i myślałam o szpkach 7cm ale musze zrezygnować bo jak ma być 30 st. to mi noga tak spucnie że iść nie bede mogła... :P
Nie patrzcie na twarz bo od tej anemi mam straszne worki opd oczami że kartofle moge przechowywać :P hehehehe

tak wygląda sukienka bez bolerka:

a tak z bolerkiem:




[*] 6.11.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388717 przez agnesssa
Aganio Wyglądasz elegancko, jak dla mnie możesz spokojnie tak iść i nie wiem co się czepiasz swoich nóg :silly: Ale i tak proponuję założyć leginsy bo mogą krzywo patrzeć, że krótka sukienka :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388718 przez moniab26
aganio87 z bolerkiem wygląda bardzo elegancko, jeszcze jak założysz leginsy będzie naprawdę super bo faktycznie troszkę na brzuszku się ta sukienka podniosła i jest troszkę za krótka, no ale czego ty chcesz od swoich nóg? nie jedna by mogła pozazdrościć :)


agnesssa nie ciekawie z tymi skurczami, może faktycznie zadzwoń do swojego lekarza,
mnie dzisiaj pobolewa brzuch w okolicy pępka, nie mocno ale jakoś nie wygodnie mi z tym, no i zauważyłam, że pępek mi się zrobił wystający.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388719 przez karolak25
wygladasz rewelacyjnie!!! wedlug mnie spokojnie mozesz tak isc :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388726 przez Sandra85
Aganio wygladasz super!Spokojnie mozesz isc w tej sukience :) A figury to moge tylko pozazdroscic :blink: Dziekuje za slowa otuchy,no niby ze z Maluszkiem ok,ale tak bez badania(nie sprawdzaja szyjki),to jednak nie jestem taka spokojna,bo niby skad mam wiedziec,jak sie bedzie skracac,albo cos :unsure: Sorki,ze tak wymyslam :silly: Agnessa moze rzeczywiscie zadzwon do gina,bedziesz spokojniejsza :kiss: Monia ja tez mam pepek wystajacy,ale nie caly czas,np. po jedzeniu,albo jak sie podnosze to wtedy wystaje tak bardzo :laugh: Ale nie boli,ani nic.Moze to tylko macica sie rozszerza :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388761 przez patys
aganiomyślę że sukienka jest ok , tylko jak tu jeszcze leginsy zakładać skoro mają być upały?? :(
ja dziś byłam u gin....ciśnienie 110/60, serduszko maluszka dobrze, szyjka i macica w porządku:)tylko żelazo mam ciągle za niskie i płytki krwi mi się zmniejszyły, a już przed ciążą miałam niedobór...za 2 tyg idę na usg kontrolne ale dostałam skierowanie więc nie będę za nie płacić....
a teraz już jestem u teściów na działce i odpoczywam, bo mój mąż dzisiaj miał zakończenie roku w szkole więc stwierdziliśmy że nie będziemy czekać z wyjazdem do jutra tylko już dzisiaj przyjechaliśmy....przynajmniej tu w domu jest zdecydowanie chłodniej niż u mnie w bloku na 4 piętrze!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388765 przez Anulka
Aganio, z której strony masz grube nogi?? Przecież ty wyglądasz REWELACYJNIE. Pożycz mi swoją figurkę na jeden dzień ;),idę na wesele 14 lipca i jestem trochę załamana, że wyglądam jak wielorybek, a chciałabym być taka zgrabniutka jak Ty buuuuuuuuuuuuuuu :( . Idź i przynieś nam piątkę z obrony :). Powodzenia :) ( TYLKO nie dziękuj :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388813 przez MADZIA7
Cześć dziewczyny:)

Ale miałam dziś intensywny dzionek, pół dnia byłam w szpitalu na szkoleniu i na wizycie w sprawie cukrzycy, ale nareszcie wszystko wiem, dostałam nowiutki glukometr i czuję sie spokojniejsza, tyle że trzeba się kłuć 6 razy na dzień, Na zakończenie roku szkolnego mojej klasy nie zdążyłam i ledwo dowlokłam się do domu w tym upale.
Patys fajnie że Tobie się udało pożegnać Twoje przedszkolaki. Co zażywasz na tą anemię? Ja biorę tardyferonfol 2x dziennie.

Agnessa podziwiam Cię, że jeszcze pracujesz. Ale uważaj na siebie. Śliczyn ten pokoik z łóżeczkiem, ta zebra jest namalowana czy przyklejona?

Sandra85 ja też sporo przytyłam, ale odkąd mam dietę cukrzycową to schudłam 1kg, a jem mniej więcej tyle samo, tylko często, co 2 godz, no i bez słodyczy, smażonego itp.

Aganio laska jesteś jak się patrzy, ale na obronę chyba faktycznie z leginsami, chyba że nadal będą upały, to się nie męcz, ciężarna więcej sobie może pozwolić:)

Karolak cieszę się, że z kuzynem lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388823 przez agnesssa
Skurcze przeszły zanim zdążyłam wziąć nospę w domku więc już nie dzwoniłam do ginki :)

Madzia zebra jest namalowana, zamówiłam szablon malarski z tej stronki www.szablon-studio.pl/ Opisywałam tu moje przeboje z malowaniem wzoru ale to było już jakiś czas temu hehe najważniejsze, że od razu po malowaniu trzeba ściągnąć szablon ze ściany bo inaczej odejdzie z tynkiem :silly:

Anlka też idę na wesele 14 lipca :) I nie mam się w co ubrać oczywiście, ale żeby się lepiej poczuć zakupiłam sobie grupona na rzęsy :silly: Przedłużanie 1:1 w zasadzie co roku na wakacje sobie robię bo nie trzeba się w ogóle malować a teraz może przetrwa do porodu :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388827 przez andra88
hej kochane!

Właśnie skończyłam sprzątać mieszkanko, jeszcze sałatka gyros została mi do zrobienia :D ale to później :silly:
Ale jest ciepło :dry: Jestem cała spuchnięta :dry:
Ważyłam się dziś i się załamałam :( 80kg! Już 15 kg przytyłam- ale to wszystko wina słodyczy :angry: :silly: Za dużo ich wcinam :dry: Ale nie potrafię sobie odmówić :silly:
Pisałyście że Wam też krew z nosa leci- mam to samo, ale tylko przy smarkaniu.
A ja znów mam płaczliwy dzień :(
Aganio ale śliczniutka mamusia z Ciebie! Sukieneczka też fajna :silly:

agnesssa- super łóżeczko! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388830 przez Sandra85
Agnessa ciesze sie,ze Ci juz przeszly te skurcze :) No widzisz,a jednak brzusio sie boi lekarza :silly: A co do pokoiku to sliczny :woohoo: Co z tego,ze malutki,ale za to przytulny :) Nasz Bruno bedzie mial na razie kacik u nas w sypialni.I ja jednak zaloze baldachim,chociaz tez nie za duzo miejsca mam,ale mi sie tak podobaja :silly: A we wrzesniu to mam nadzieje,ze juz nie bedzie takich upalow,to nie bedzie Malemu duszno ;) Madzia chyba musze jednak jesc czesciej,bo slodyczy i smazonego to juz 2tyg nie jem wcale,a wczesniej b. rzadko.Chociaz przez ostatnie 2tyg. stracilam pol kilo,ale nie wiem czy to nie przez te upaly :) Zreszta kg to ja sie bede przejmowac jak juz urodze,tylko wkurzam sie jak mi tak wszedzie mowia,ze za duzo przytylam :angry: Karolak to miejmy nadzieje,ze ten stresujacy okres jaz za Toba,teraz bedzie tylko lepiej :) Wiem,ze na odleglosc to sie przezywa wszystko podwojnie,ale musisz byc dobrej mysli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388837 przez Jussstyś
aganio sliczna mamusia z Ciebie :-) a sukienka jak dla mnie w sam raz :-)
andra ja przytylam już 21kg :/ ale przed ciążą byłam szczupła
No już mi mąż zrobił zdjęcie brzuszka i jutro wam wstawie :-) tylko nie patrzcie na moje grube nogi
bo aż wstyd :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388869 przez patys
Madzia ja chyba biorę to co ty taka różowa tabletka ale raz dziennie....
Sandra ja przytyłam 10 kg więc teraz ważę 60....i mi gin powiedziała że jak ktos przed ciążą był szczupły to może nawet do 18 kg przytyć....i bez przesady już z tym tyciem przecież nie robimy tego specjalnie:) teraz u mnie w szpitalu podobno przyszła rodzić pani która przytyła 40 kg!!!!!!!!!!no ale to już jest chyba przesada :laugh:

a apropo zdrowego jedzonka i nietycia :blush: ...przyjechał znajomy do teściów na działke i przywiózł kiełbaski i robilismy grilla więc się objadłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388888 przez kamila85
Witajcie dawno nie pisałam nic.
U nas wszystko ok będzie dziewczynka Zuzia cichutko marzył mi się synek ale z córeczki drugiej też się bardzo cieszę.Pomału kompletujemy rzeczy dla Zuzi,teraz w lipcu kupimy łóżeczko w sierpniu wózek bo w jednym miesiącu nie damy rady kupić wszystkiego.
Dziewczyny ja mam 13kg na plusie ale na razie sobie tym głowy nie będę zaprzątać po porodzie zżucimy wszystkie.
Aganio ślicznie wyglądasz i jesteś szczuplutka,ciąża Ci jak najbardziej służy.
Postaram się częściej zaglądać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388915 przez chasiami
Witajcie! U mnie bardzo i to bardzo gorąco jutro ma byc jeszcze cieplej :)

andra88 Sałatka gyros! Ale smaka mi narobiłaś!

Agnessa Ja też tak czasem mam ze skurczami, ale gin powiedziała ze pierwsze wziąsc no-spe, poczekac pół godziny i jak nie mija to na IP się kierowac.

aganio Jaka lasencja z ciebie!! Mój mąż nawet sie zapytał kto to? :) aż zazdrośc mi się włączyła :) Ja też sie zastanawiam co ubrac na ta obrone :)

patys 40 kg tyle moja mama przytyła w ciązy i bałam się ze mi to też będzie grozic. Przed ciążą miała 55 kg a ostatnie dni ciąży ważyła 95 kg. Normalnie masakra.

kamila85 Zuzia bardzo ładne imię, sami zastanawialiśmy się nad tym imieniem :)

No ja przytyłam równe 9 kg. A zostało nam jeszcze 9 tygodni do porodu. więc nie wiem ile jeszcze moge się spodziewac. Mam nadzieje że nie za wiele :) ważne że Alicja rośnie :)

Dziewczyny ja mam terminy porodu jedna z pierwszych. Chciałabym dac znac komus z was jakbym znalazła się na porodówce. Jak się zgadamy?
Makrelcia Ty też będziesz się z nami jakoś kontaktowac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl