BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405145 przez andra88
Wiecie co dziewczynki, weszłam na FB Aganio i ona już urodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405146 przez agnesssa
Joanna Andra Cię wydała :) Wszystiego naj naj najlepsiejszego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405149 przez andra88
AGANIO SERDECZNE GRATULACJE KOCHANA !!!
MAM NADZIEJĘ ŻE MALUSZKI I TY CZUJECIE SIĘ ŚWIETNIE I ŻE PORÓD NIE BYŁ CIĘŻKI !!!
pierwsza Nasza mamuśka się rozpakowała! aż się wzruszyłam....

ps. Odezwij się kochana co tam u Was! I jak tam Twoje dzieciaczki się mają! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405152 przez siteczko
26joanna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN :)

Aganio OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I MALUSZKÓW !!! Mam nadzieję, że z maluchami wszystko ok! POWODZENIA! i jeszcze raz GRATULUJĘ, super :)

andra88 no pierwsza mamusia rozpakowana, można już stworzyć nową kolumnę w tabelce ;) Mamy nadzieję, że szybko Aganio się odezwie do nas i pochwali maluchami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405153 przez Ania14.09
Jeju aż się poryczałam jak przeczytałam o aganiotak coś czułam, że ona będzie pierwsza.
Moje gratulacje :laugh:
No nie mogę przestać ryczeć

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405155 przez andra88
Ania14.09 ja też się poryczałam, coraz bardziej do mnie dociera ŻE ZBLIŻAMY SIĘ OGROMNYMI KROKAMI DO KOŃCA! ale już nie mogę się doczekać aż Mały będzie z nami!
A Aganio pisała że lekarz jej gadał że wcześniej urodzi
Jak super że ona ma już swoich chłopaków ze sobą! JA TEŻ CHCE ! :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405156 przez 26joanna
Dziękuje dziewczyny za życzenia :kiss: 27 lat temu byłam wielka niespodzianka dla moich rodziców którzy myśleli ze będzie tylko jedno dziecko :lol:
AGANIO GRATULACJE!!!! DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS I CZEKAMY NA WAS :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405163 przez kasia7775
Aganio gratulacje kochana. Dużo zdrówka i wszystkiego dobrego :kiss:

26joanna wszystkiego najlepszego :kiss:
Co do twojego pytania, to nie wolno chodzić jak wody odejdą, bo ie ma żadnej bariery ochronnej dla dziecka. I może mu rączka albo nóżka się wysunąć :ohmy: Ostatnio czytałam nawet, żeby na leżąco do szpitala jechać. A głowęmam do odpowoiadania, bo co innego mam tu do roboty? :unsure: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405167 przez 26joanna
kasia7775 ale mnie zszokowałaś :ohmy: , myślałam ze jak dziecko jest dobrze ułożone to główka blokuje ale kto tam wie jak dziecko jest ułożone w tej Irlandii :silly: Śmiać mi się chce bo wyobraziłam sobie rączkę wysunięta :silly: Jestem jakaś nienormalna :S Ale humor mi się poprawił bo mam urodzinki i Aganio się rozpakowała i taki dziś w końcu pozytywny dzień :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405170 przez Jussstyś
Poważnie Aganio urodziła?! Jak tak to super!! Gratulacje kochana i zdrówka dla Ciebie i chłopców!! Aż się poplakałam... A dopiero pare dni temu pisała, że już by mogła urodzić, bo czuje się jak wieloryb, a tu mas, wykrakała :silly: Dopiero teraz zdalam sobie sprawę, że każda z nas w każdej chwili może urodzić, a ja nawet torby nie mam spakowanej, nioe mam jeszcze wszystkiego :silly:
26Joanna wszystkiego najlepszego :laugh:


AGANIO JESZCZE RAZ GRATULUJĘ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405171 przez Ania14.09
Kasia, Joanna ja tak rodziłam Magdę, najpierw odeszły wody,a cała akcja bolesnch skurczy zaczeła się gdzieś za godzinę i mi też kazali leżeć,ale to było 18 lat temu i myślałam, że to dlatego, że to dawno temu było.

Ja mam jutro wizytę i mam nadzieję, że jeszcze ponoszę z miesiąc Filipka. Już po tych nieodzywaniach się niektórych może być wszystko. Jakby ktoś chciał wymienić się ze mną telefonami, to proszę o prywatną wiadomość :)

Może po południu wyślę wózek, bo kupiliśmy Jane Nomad.( tylko na razie leży złożony,a ja nie chcę się nadwyrężać, bo jestem sama w domu) Bardzo leciutki i zwinny. Trzy w jednym po jednym maluszku, też wrześniowym. Spacerówka praktycznie nowa. Za 800zł

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405180 przez 26joanna
Ania14.09 mi przy Lusi tez odeszły wody , nim pojechałam do szpitala ( ok 2/3 godzin) spakowałam torbę i czekałam na skurcze. W szpitalu mnie zbadano i kazano mi iść leżeć i spać , ale myślałam ze to dlatego ze to było ok 4 nad ranem :unsure: :ohmy: Przeszłam do sali obok i zaczęły się w końcu skurcze to i tak chodziłam bo najmniej bolało :woohoo: Teraz tez planowałam czekać do skurczy ale teraz trochę się boje :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405184 przez monika1984lodz
:P Wita zeszłoroczna wrześniówka :)

GRATULACJE DLA PIERWSZEJ ROZPAKOWANEJ MAMUSI I JEJ CHŁOPAKÓW :)

Dziewczynki to już ostatnia prosta :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405192 przez agnesssa
AGANIO Wielkie Gratulacje Kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Chłopaki witajcie na świecie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieję, że poród był bez komplikacji, czekamy na wieści :kiss: :kiss: No i proszę o dokładną datę i wagę to wpiszę w tabelkę naszą pierwszą rozpakowaną mamusię :woohoo:

A ja miałam taki sam termin jak Aganio :silly:

To dobrze, ze mówicie, bo ja również nie wiedziałam, ze jak wody odejdą to trzeba leżeć :huh:

Ania Gratuluje zakuu wózka, czekam na fotki :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405235 przez MADZIA7
AGANIO GRTULACJE!!!! MAM NADZIEJĘ ŻE DOBRZE SIĘ CZUJESZ I ŻE WSZYTKO DOBRZE U TWOICH CHŁOPAKÓW! BUZIAKI DLA NICH!!! :kiss: :kiss:

Dziewczyny, też się wzruszyłam, gdy napisałyście, że Aganio jest już po porodzie, to takie niesamowite, pewnie teraz tuli swoje maluszki!

Joanna26 wszystkiego najlepszego Kochana!! Żyj nam sto lat! :kiss:

Ale dzisiaj świąt i uroczystości, a ja od rana płączę, bo mnie wszystko wzrusza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl