BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 9 miesiąc temu #405750 przez agnesssa
Ania Twój maluszek ładnie waży, nie to co mój klocek :silly:

Monia to ja też mam takie przeczucie, że nie doczekam kolejnej wizyty, a mam mieć 3 sierpnia i teraz zaczęłam się denerwować, bo ginka pobrała mi wymaz na paciorkowa i wynik odbiorę dopiero przy kolejnej wizycie :huh: No trudno jak się zacznie coś dziać szybciej to do niej zadzwonię i mąż odbierze najwyżej :)

Siteczko mam nadzieję, że już Cię ten ból nie złapał :kiss: :kiss: Faktycznie jak by się urodził teraz to z tą wagą już byłby donoszony :)

Chasiami Oczywiście, że stworzę nową rubryczkę, ale czekam na info od Aganio z dokładną datą i wagami chołpaków :)

Karolak fajnie, że trafiłaś na położną z polski :)

Co do cesarki to ginka oczywiście mówiła, że jeżeli donoszę ciążę to raczej będzie cesarka bo mały będzie taki wielki, i powiedziała do jakiego szpitala nie jechać, bo długo męczą zanim robią cesarkę :huh:

Kamila no właśnie częściej zaglądaj :kiss: Dobrze, że mała jest ładnie ułożona, ale faktycznie ja również słyszałam, ze po jednej cearce już się na drugą decyują, z powodu zrostów :huh:

U mnie jest na razie w sam raz z pogodą, ale zapowiada się upał, więc wybieramy się do Władka z bratem. Mam nadzieję, ze nie będzie tak duszno :huh: A mnie pół nocy brzuch bolał jak na okres :huh: Ciekawe :silly:

Miłej soboty dziewczynki :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405765 przez baby_55
Karolak fajnie z tą położną :)

Agnessa miałaś pewnie na myśli 3 września ;) heheh
no z tym prasowaniem to macie ciężko, u nas takich upałów nie ma to jak otworzę sobie drzwi na ogród to mam świeze powietrze i mogę sobie spokojnie prasować :)
męczy mnie tylko to bieganie po schodach no ale cóż, coś za coś, żeby mieć więcej przestrzeni to trzeba mieć i schody :blink:

kurcze jak tak czytam jak piszecie o cesarkach to mnie to przeraża... lekarze z powaznej operacji robia sobie spółkę z o.o. :huh: no normalnie porażka :ohmy: to jest coś strasznego, tutaj robią w bardzo wyjątkowych sytuacjach, koniecznie za zgodą zespołu lekarskiego, nie decydują jednoosobowo, a CC na żadanie tu nie ma...
poza tym jak słyszę w jakich warunkach niektóre z Was będą rodzić to mi słabo, ja miałam świetną opiekę w szpitalu i respektowano wszystko o co prosiłam, a widzę, ze niektóre szpitale nie mają za grosz poszanowania dla pacjentek, nie respektują nawet rozporządzenia które juz od ponad roku obowiązuje dot. opieki okołoporodowej...

znowu się rozgadałam ... jakbym Was zanudzała to dajcie znać :silly: ale ja po prostu nie moge się nadziwić, jak można tak źle traktować drugiego człowieka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405774 przez Ania14.09
U mnie robią się upały i ta zmiana pogody chyba spowodowała u mnie znowu większe ciśnienie. Biorę już dużo tego dopegytu,ale jak tak dalej pójdzie, to też mogę nie donosić, bo te dolne mam ok 100, a wczoraj nawet więcej, mimo, że całe popołudnie przeleżałam. Cieszę, się, że mały już tyle waży, bo w razie czego ma dobrą wagę. Magdę urodziłam w 39 tygodniu i 5 dniu, więc praktycznie idealnie co do dnia i ważyła 3100, mierzyła 53cm, nie była wielka, bo my wielcy nie jesteśmy,ale chłopy w mojej rodzinie są dość duże :) Magda za to był bardzo tłusta, mimo wagi średniej. :laugh: Jak donoszę do września Filipa, to będzie ważył ok3500 albo i więcej

Kamila zaglądaj częściej,

Agnessa może wcześniej urodzisz? Skoro Maks taki duży? Ciesz się, duży chłop będzie

Co do cesarek, to znam przypadki, kobiet co rodziły i tak i tak. Wszystko zależy jak układa się poród.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405784 przez karolak25
witam sie weekendowo :) cos nienajlepiej sie czuje, zasnelam dopiero ok 2 w nocy, obudzilam sie o 7.30, dzis zapowiada sie fajny dzionek, biore sie zaraz za sprzatanie, pranie i prasowanie, mamy miec dzis grila ze znajomymi wiec cos trzeba przygotowac...

dziewczynki termin juz mam z 24wrz na 17...wczoraj jak wrocilam ze szpitala zaczelo do mnie dochodzic ze to juz tuz tuz, nawet do meza mowie ze musze torbe chyba spakowac bo nigdy nic nie wiadomo

pozdrowionka i milego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405792 przez Patka0308
witam:D
zaglądam tu na bieżąco i podczytuje Was kochane:):) ale przeważnie nie mam za bardzo jak napisać;) ja byłam na wizycie przedwczoraj i moj mały waży 2700, termin na 28 sierpnia. Mój gin mówi że duży chłopak będzie no zobaczymy;)

Karolak to super masz z tą swoją położną:)

Agnessa jak widać mój też duży jest, ale mam nadzieje ze urodze na poczatku września conajmniej bo termin wg miesiączki na 15 września był:P

chasiami mi też puchnął palce u rąk i u nóg, bolą jak zginam a stopy jak rano wstaje to wogóle jakieś takie dziwne;)i bolą jak chodzę ale minie trochę czasu i ból przechodzi zostają tylko opuchnięte palce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405796 przez Jussstyś
Witajcie weekendowo :)
Cos mam humor jakiś zły od rana, cały czas placze z byle powodu i krzyczę, ehh :(
Agnesssa moja córcia w 31tyg. ważyła 2100g, lekarz też mówił, że duża bedzie, a nastepna wizytę mam 16.08 więc zobaczymy ile teraZ będzie, podejrzewam, że tyle, co Twój Maksiu :)
I cały czas mam wrażenie że szybciej urodzę, żebym chociaż tak do 37tc donosiła, mogłabym urodzić 26 sierpnia, wtedy moje siostry mają urodzinki, a jedna z nich ma być chrzestną, miałaby niespodziankę :)

Jak na razie czekamy na wieści od Aganio, co z jej chłopakami :)

U mnie się upał zapowiada, chyba wyciągnę męża nad wodę B)

Miłej soboty kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405830 przez kasia7775
Hej dziewczyny :)
puścili mnie dzisiaj do domu, zresztą nie tylko mnie, cały oddział wypuścili ( 3 osoby :silly: :lol: ). Mam do 8 sierpnia tabletki brać. A gdyby się coś zaczęło dziać, to już nie będą zatrzymywać. Od razu na porodówkę. :silly:

Justyś ja też mam dzisiaj taki dzień, odkąd wróciłam do domu to albo krzyczę, albo płaczę :( Jakoś dziwnie się czuję.

Duże już te nasze dzieciaczki są, chociaż mój nie wiem ile waży, bo mi nie sprawdził gin teraz. Powiedział, ze jak bliżej porodu będzie, to sprawdzi. Wymazu na paciorkowca też mi nie pobrali przez ten szpital, piguła powiedziała, ze następnym razem. Ciekawe kiedy? Chyba pójdę do innej przychodni. Przynajmniej może uda mi się bez płacenia :blink:
Dzisiaj porałam koszule, które miałam w szpitalu i jutro się już spakuję na wszelki wypadek. Kupione mam już wszystko, co potrzebne.
A co najśmieszniejsze - leżałyśmy poprzednie w 5 na oddziale i wszystkie miały koszule i piżamy w jednym stylu :lol: :silly: siwe z obrazkami, na allegro można kupić. Ja akurat u chińczyków kupiłam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405900 przez andra88
Hej mamusie!
Weszłam dopiero teraz na forum, bo od samiuśkiego rana bardzo mnie krocze boli i cały dzień na sofie spędziłam. Wczoraj poszliśmy na spacerek wieczorkiem ale widocznie przegięłam że tak kijowo się dziś czuję :dry: Króciutki spacerek ale widocznie za dużo jak na mnie :silly:
Mąż pojechał do pracy a ja leże i patrzę na piękny film 'Biała masajka'. Oglądacie też?

Patka0308 pięknie waży Twój synuś!
Jussstyś Czasem dobrze sobie popłakać :lol: Jeszcze możemy zwalić na hormony i na ciążę :silly: :lol: Mam nadzieję że humorek już się poprawił :)
kasia7775 to fajnie że jesteś w domku, a jak się czujesz? Może będziesz następna po Aganio :silly: Ale dobrze by było aby Maluszek w brzusiu jeszcze posiedział :)

Miłego weekendu dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405914 przez moniab26
baby_55 fajnie to określiłaś : spółka z o.o.
ja rodziłam niby w jednym z najbardziej " prestiżowych " szpitali w Warszawie - na Karowej - i nikomu bym go nie poleciła, mam jak najgorsze wspomnienia a jeśli chodzi o cesarkę - to miałam robioną we wtorek a w czwartek wyszłam do domu bo łóżko tam jest na wagę złota - tak się dziewczyny tam pchają - a ja tam wolę nasz powiatowy szpital w Węgrowie, tu liczy się pacjentka a nie kolejny numer w statystyce.
Kasia ja też mam takie same koszule - szare z obrazkami na przodzie :laugh:


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405921 przez Patka0308
andra88 ja też oglądałam Białą Masajkę;) wcześniej czytałam kiedyś książke a teraz kolejny raz film:) co do wagi mojego Grzesia to chyba całkiem sporo,chyba wdał się w tatusia, bo ten urodził się 3900;) a ja 3400:P

kasia7775 mi takie koszule też się podobają i będę po niedzieli zamawiać o ile jutro nie kupie:) super że już domku jesteś. Dobrze zorganizowana jesteś jak masz już wszystko przygotowane bo ja to prawie w proszku jestem przez remont mieszkania;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405922 przez andra88
Patka0308 mój Adaś też jest duży, mój mąż miał 3800 a ja 3600- więc Mały może mieć podobną wagę. Ale się naryczałam na tym filmie- już go raz widziałam- książkę też bym chciała poczytać, podobno są 3 części.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405941 przez Jussstyś
Dzień doberek :)
Co tu taka cisza od rana, gdzie sa wszystkie mamusie? ;)

Ja wczoraj tak jak mówiłam wyciągnęłam męża nad wodę, sama nawet miałam okazję sobie popływać i plecki mnie już tak przynajmniej nie bolą i ogólnie czuję się lepiej :)
Dzisiaj może będzie powtóerka :laugh:
Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405943 przez PolaL
Witam mamuśki :) A my już w górach :laugh: właśnie zbieram siły na wycieczkę do miasteczka westernowego choć mały wolałby pójść w góry. Chyba dlatego ze tata go ponosi w razie co :silly: Dojechaliśmy bez problemów pogoda na podróż była w sam raz, dopiero pod koniec zaczęło słoneczko przygrzewać.

Gratulacje dla naszej pierwszej mamusi - czekamy na wieści :kiss: o chłopaczkach.

Powiem wam ze od dłuższego czasu nic mi nie dolega więc liczę że dotrwam do września. A co do bólu w kroczu to mi pomogło spanie i leżenie z poduszką między nogami. Jak tak zaczęłam odpoczywać to ból mi zniknął jak ręką odjął. Ale jeśli macie już skrócone szyjki to może być wstęp do porodu - tak bynajmniej mówiły babeczki w szpitalu.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405947 przez andra88
Witam się niedzielnie :)
Ale mamy pochmurny dzionek dzisiaj :silly:
Ja jakoś nie mogłam spać :dry: Poszłam spać po 1 w nocy i prawie co godzinkę budziłam się na siusiu, jak chciałam usnąć to znów musiałam iść do wc :huh: :dry:
Jussstyś to fajnie że dzionek się wczoraj udał i sobie popływałaś :blink: Wyciągaj męża nad wodę jak macie fajna pogodę, a co :silly: :lol:
PolaL to udanego wypoczynku w górach kochana! Ja od 4 miesiąca śpię z tą poduszką dla kobiet w ciąży- i choć mam między nogami tą poduszkę to nadal mnie krocze boli :dry: tak jak piszesz- może zaczyna się powolutku coś dziać :silly: :lol:

Ale Wam zazdroszczę kochane ja też bym gdzieś pojechała... a tu w domu muszę kwitnąć :dry:
Miłej niedzieli :)
Ja idę leniuchować :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405974 przez kasia7775
andra88 U mnie odwrotnie, upał od samego rana. Siedzę w domu, zasłony zaciągnięte i wiatrak chodzi non stop. Czuję się dobrze, chociaż najlepiej kiedy leżę. Jak stoję to mnie strasznie brzuch ciągnie i twardnieje. Najgorsze jest to, że nasłuchuję objawów porodu i się trochę już stresuję :silly:

Zazdroszczę tym, które jeszcze mogą korzystać z wakacji :silly: Moi pojechali sobie na grzyby, a ja kwitnę sama w domu :(

Co do poduszki między nogami - nie wyobrażam sobie leżenia bez. :silly: :lol:

Przed chwilą oglądałam na TLC porodówkę, a teraz program o noworodkach. Wielkie historie małych pacjentów. Popłakałam się... Ach te hormony :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl