- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- Anulka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Ja mam jakieś przeczucie że jednak zostanę mamuśką wrześniową
DOŁĄCZ i TESTUJ :
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Madeleine, Aganio cudowne te Wasze chłopaki!!!
Andra88 to świetnie, że udało Ci się w końcu przespać nockę, teraz musimy wypoczywać przed czekającymi nas nieprzespanymi nockami, ale może nie będzie tak źle;)
Patka to już Wam nie dużo zostało z tym remontem, fajnie że przed porodem zdążyliście, jak Maleństwo przyjdzie na świat, to będzie wszystko nowiutkie i czyściutkie:) A ja cały czas mam dylemat, czy weekendy z mężem poświęcać na sprzątanie, czy na małe wycieczki "regenerujące", bo w tym roku z wakacji nici, a mąż taki zapracowany, że aż mi go żal namawiać na kolejne porządki, które jakoś same stale wychodzą...
Dzisiaj odstawiam Luteinę, tak jak mi lekarz kazał i jakoś mi żal, bo się z nią czułam bezpiecznie i miałam takie wewnętrzne przekonanie, że mogę być spokojna, póki ją biorę, a teraz to zobaczymy co się będzie działo, od wczoraj mam 36 tydz., żeby jeszcze choć 2 tyg. wytrzymać
dobrego dzionka:)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Andra cięsze się że się wyspalas
Basiek pewnie że idź! Niech Cię zbadają będziesz spokojniejsza
Madeleine jak już mówiłam Wiktorem przeslodki
Aganio Twoje chłopaki też są super
Ją na razie jestem spokojniejsza bo ciśnienie nie przekroczone. Mam nadzieję że nie urośnie tak jak wczoraj
Nie chciałabym po prostu trafić na patologie na weekend zęby mnie faszerowali lekami lekami na zbićie jak to mogę robić w domu. Ale jak będzie trzeba to trudno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Patka0308
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 180
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lui
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- :)
- Posty: 204
- Otrzymane podziękowania: 0
U mnie będzie położna za jakiś czas, więc po południu nadrobię
Wyjątkowo dobrze czuje się od wczoraj, aż dziwne
MADZIA7 - napisałam do Ani przed chwilkę, jak coś odpisze dam znać. Ja myślałam, ze wieczorkiem może coś napiszę, ale widze, że nic :/
Update: Ania nadal w dwupaku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anulka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
DOŁĄCZ i TESTUJ :
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- madeleine
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Synuś już na świecie! :))
- Posty: 163
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
madeleine ależ on słodziutki
makrelcia Ty masz skurcze,a ja rozwarcie
PolaL masz rację, do września to chyba niewielka ilość kobitek dotrwa
andra melduj sie tutaj zaraz po wizycie
basiek_252 moja córcia o dziwo spała całą noc, dopiero o 8 rano zaczęła się wypychać, a zasnęła dopiero ok 1 w nocy, bo do tej pory ją czułam
aganio teraz widać, że są różni, słodziaki i jak ładnie śpią razem, przecudne maluszki
Anulka ja też mimo rozwarcia na 4cm i krotkiej szyjki mam przeczucie, że dotrwam do tego wrzesnia
agnesssa uważaj z tym swoim ciśnieniem
A ja o dziwo tez przespałam całą noc, wstawałam tylko 3 razy na siusiu i dwa razy się obudziłam bo strasznie bolaly mnie biodra
Lekarz kazał mi się oszczedzac, a jutro mam zamiar jechac do siostry bo urodzinki ma w niedzielę
No własnie co dzieje się z Magdalenamksiążek?
Miłego popołudnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Lui to dobrze, że u Ani w porządku:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Daj znać, co Ci położna powiedziała:)
Madeleine a moja Natalka ma czkawki w brzuchu;)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- baby_55
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- paula
Madzia7 odpocznijcie póki jeszcze możecie, jak się pojawi mała na świecie to już nie będzie na to czasu, więc wykorzystuj każdą wolną chwile
Jusstyś opracuj sobie jakie masz szpitale po drodze na trasie do siostry bo to faktycznie daleka roga i nigdy nie wiesz kiedy Cię chwyci, a może byc różnie, masz juz prawie pół "roboty" za sobą bo 4cm to dużo, więc bądźcie ostrożni
Polal myślę, że jednak więc dotrwa do tego września niż nam się wydaje
Agnessa pilnuj ciśnienia i jakby co to koniecznie do szpitala, zdrowie maleństwa najważniejsze, choć nie ma co panikować, wszystko na spokojnie
Basiek ja dzisiaj nawet nieźle spałam mimo kilku pobudek, wiercenia się młodej i kręcenia synka... ogólnie jakoś bardziej wyspana jestem
Aganio słodkie chłopaki
muszę jeszcze dotrwać spokojnie do jutra do wieczora, nad ranem w niedzielę teść wylatuje do Polski z mężem, więc będę miała wreszcie spokój z usługiwaniem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 26joanna
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 318
- Otrzymane podziękowania: 0
Madeleine , Aganio śliczne te wasze chłopaki
Ja tez mam zamiar donosić do września , ale mam nadzieje ze nie urodzę w dniu urodzin mojego męża siostrzeńca bo będę nogi zaciskać
Dzisiaj śnił mi się synek , ze miał długie nóżki i nie mieścił się w pajacyki
Wczoraj strasznie rozzłościła mnie siostra i strasznie mnie brzuch bolał i tak kulo mnie w szyjce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- basiek_252
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Już tak bllisko :)
- Posty: 65
- Otrzymane podziękowania: 0
A teraz idę poleżeć bo jeszcze nie czas aby mała wyszła.
Trzymajcie się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Ja też postanowiłam trochę przystopować, choć u mnie nie jest to takie łatwe. Wczoraj robiłam pikle i trochę jabłek na zimę. Dziś dalej jabłka a jeszcze trochę zbiorów przed mną. Niestety pomocników brak - rodzice jeszcze 2 tyg. w sanatorium, mąż w pracy tylko synek mi został. Dobrze że choć fasolkę mi połuskał
A zaliczyłam dziś 2 prania i prasowanie. Wymieniłam klamki ( na z zamkiem) w małego pokoju żeby mi nie otwierał okien - na 4 piętrze. W zanadrzu nic nie mam więc odpoczywam przy jabłkach
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
Ja tą noc przespałam caluteńką
Ale jakaś nijaka jestem, jakby mi powietrze uszło z ciała, nic mi się nie chce, na nic nie mam ochoty, masakra jakaś, a tu przecież weekend i mężuś w domu będzie...
Jussstyś ja to bym się już bała z takim rozwarciem jechać tak daleko... zresztą zapowiedziałam rodzince mojej i męża, że tydzień temu byliśmy ostatni raz, bo to dla mnie jest bardzo męczące, zarówno jazda jak i takie siedzenie, wole u siebie... tak więc jak chcą nas zobaczyć to zapraszamy do nas, hehe
basiek_252 no to nieźle z tymi skurczami, odpoczywaj jak najwięcej, aby nie wywoływać wilka z lasu
baby_55 ja też nie przepadam jak mąż wyjeżdża, nawet na parę dni
MADZIA7 Hmmm ja luteine już odstawiłam 7.08 i właśnie mocno się zastanawiam co się tam dzieje.. wizytę mam w poniedziałek, więc 3 tygodnie od odstawienia, a na ostatnim USG szyjka miała 2,75 cm... też odstawiając się dziwnie czułam... zwłaszcza że taki szmat czasu do kolejnej wizyty i dodatkowo byłam przewrażliwiona na różne dolegliwości, ale to może przez tydzień
Mam jeszcze do Ciebie pytanie, bo szukamy pediatrę dla synka... nie znam za bardzo lekarzy tutaj, sama nigdy nie szłam do żadnego więc nawet nie mam kogo zapytać o radę... Znasz kogoś godnego polecania? A może już wybraliście dla Małej jakiegoś?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- siteczko
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Nasz Mały Cud jest już z nami! :)
Ja tak czy siak nie wybieram się do porodu w sierpniu, tylko najwcześniej 3.09
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











