BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #415535 przez Sandra85
MAKRELCIA GRATULACJE!!!BUZIACZKI I DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I JURECZKA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Czekamy na relacje :silly: Agnessa to sie oszczedzaj i nie denerwuj tym ic nie robieniem-czasami tak trzeba :) Po prostu odpoczniesz sobie,poki jeszcze Maksiu w brzuszku siedzi,bo potem to nie widomo :silly: Dziewczyny ja sie dzis juz troszke lepiej czuje,ale tyle napisalyscie,ze trudno odpisac kazdej z Was :) No chyba,ze sie ma takie zdolnosci jak Agnessa :silly: Buziaczki i milego dnia Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415540 przez Anulka
Widzę, że dziś nasza Agnessska mimo wszystko czuje się lepiej, bo odpisała odpisała do każdego z osobna :blink: .
Masz rację Kochana, kupię tylko prześcieradełka dwa aby było jedno na zapas i już :).
A Ty Agnessko, jeśli naprawdę chcesz już urodzić, to umyj, umyj te swoje ( jestem pewna że) czyste okna to Maksiu odrazu Ci wyjdzie z "pomocą" :blink: .

Patka0308 też jestem ciekawa która z nas będzie następną, ale na 100% wiem, że to nie będę Ja :laugh:. Mój Julianek jeszcze nie ma ochoty wychodzić, no to niech siedzi :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415549 przez gorla
Agnessa racja nie opadł mibrzuch przed porodem i też nie miałam skurczy wcześniej, noo 2 dni wcześniej jeden mocniejszy miałam i tyle.. ale po prostu ich nie czułam, odeszły wody i sie zaczęły skurcze. A zgagę miałam do samego dnia porodu, w dzień porodu gorzej sie czułam i co chwilkę sie kładłam i na tym tyle, tak mnie zaskoczył poród, ze połowy rzeczy nie zabrałam do torby :) :) teraz już torba spakowana.. oprócz kosmetyków i ręcznika

baby fajny brzusio, a rozstępy małe sa takze spoko :kiss:

Anulka ja mam też córcie wrześniową i powiem ci że pościel do wózka wogóle sie nie przypada, wystarczył kocyk, a potem śpiworek na zimę, taki że mozna przez niego przełozyć pasy w aucie czy na sankach :lol: po nowym roku maluszki juz beda próbowały siadać, wiercić sie :silly: :silly:
ja mam taki
allegro.pl/babylux-k7-spiworek-do-wozka-...uno-i2560845997.html

Pola ja już debatuje nad wózkiem z 2 miesiące, wkońcu jak wybrałam do kasa wybyła, ale wezniemy ten

allegro.pl/zagma-x6-3w1-kolekcja-2012-pa...isy-i2560323405.html

Gratulacje dla kolejnej mamusi!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415556 przez Jussstyś
A więc melduję ze czuje síe bardzo dobrze jestem dalej niz
w połowie drogi :-) nic mnie nie boli :-) a pogoda jest idealna ok. 20stopni nie pada nie ma słońca :-) i nie jest ani
za zimno ani za goraco :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415564 przez baby_55
:kiss: :kiss: :kiss: MAKRELCIA OGROMNIASTE GRATULACJE DLA CIEBIE I MALEŃSTWA :kiss: :kiss: :kiss:
[/size]

Agnessa póki możesz to odpoczywaj, potem czeka Cię wysiłek i opieka nad maluszkiem, a na początku nie jest to łatwe jak organizm dochodzi do siebie po trudach porodu :)

Gorla jak torba spakowana to najważniejsze :) u mnie też ju czeka więc pewnie zanim cokolwiek się zacznie to się zanudzę :silly: znowu będzie tak jak z Adim, że miało być tyyyyyyyle przed terminem a urodziłam praktycznie w terminie ;)

co do pościeli to ja nie kupuję bo mi szkoda kasy na to, mam śpiworek jeszcze po Adim taki do wózka itp a na nieco cieplejszą pogodę to kocyk wystarczy, więc nie ma co jeszcze pościeli kupować :)

co do rozstępów to ja się nie przejmuję, bo te po Adim są prawie niewidoczne dzięki smarowaniu kremami, dlatego po porodzie będę dalej smarować i będą prawie niewidoczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415576 przez Patka0308
Anulka ja też wiem na 100% że nie ja będę następna;) Grzesiowi na świat się nie spieszy;) brzuch jeszcze wysoko,nie mam albo nei odczuwam skurczy, ktg też ok więc narazie w normie wszystko

co do rozstępów to mi się porobiły na pośladkach i kilka na udach ale na udach malutko;) mam nadzieję że po porodzie uda mi się je zlikwidować:D

miłej soboty:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415584 przez karolak25
MAKRELCIA NASZA KOCHANA GRATULACJE!!!! DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I MALENSTWA!!!!

a ja wlanie czekam na kuriera bo ma zaraz byc z paczkami z PL i skrecamy dzis lozeczko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415586 przez siteczko
Witam się sobotnie :)
Ale tu ruch od samego rana ;)
Ja dziś średnio miałam przespaną noc, strasznie mi duszno i słabo było :(

makrelcia Ogromne gratulacje! co za niespodzianka :) czekamy na relacje :)

no to już czwarta mamusia rozpakowana :) która następna? ;)

baby_55 fajny brzuszek, zgrabna mama :)

co do rozstępów póki co mam okropne na pośladkach, masakra co mi się porobiło... mam tylko nadzieję że to zblednie, bo mam krechy jakby ktoś mi krzywdę robił ;)

Gorla ja nadal nie spakowałam torby, coś strasznie się ociągam... ale obiecuje że do końca sierpnia to zrobię ;) i też uważam że te pościele do wózków to zbędne są, najlepiej sprawdzą się kocyki, śpiworki lub kombinezony w zależności od temperatury :)

Jussstyś dobrze że droga znośna jest :) no i że będziesz nas na bieżąco informować :) bo w sumie najbardziej prawdopodobne to jest, że to Ty będziesz następna ;)

Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415587 przez agnesssa
Sandra Bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz :kiss: :kiss:

Anulka Rozgryzłaś mnie :woohoo: Dzisiaj się dużo lepiej czuję, i właśnie dlatego umyłam już dwa okna :woohoo: Ale z pomocą męża :) Ja myję szybę a on ramę i wszystko dookoła :laugh: Najbardziej się ciszę z okna u Maksia, bo potem to nie wiem kiedy by to nastąpiło :silly:

Ja kupiłam od tego sprzedawce takie uniwersalne, też wa żeby mieć na zmianę i jestem zadowolona z jakości, więc Ci polecam :woohoo: Wybrałam kolorek błękitny i fioletowy i na prawdę są śliczne

allegro.pl/przescieradlo-frotta-do-wozka...100-i2558485895.html

Gorluś
Więc jesteś dobrym przykładem na to, że nigdy nic nie wiadomo z tym porodem :woohoo: Dobrze, że teraz już masz ładnie torbę spakowaną :woohoo: A wózek bardzo fajny, i cena też całkiem fajna :lol: A jak się Oliwka czuje? Już Ci nie choruje :unsure: No i mam nadzieję, że samopoczucie już lepiej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jussstyś
Masz szczęście, że się dobrze czujesz, bo inaczej już bym krzyczała :silly: :silly: :silly: No to oby tak dalej :kiss: :kiss:

Baby masz rację, że na początku to już w ogóle nie jest łatwo, ale coś musiałam ze sobą zrobić, bo bym w wariatkowie wylądowała, trochę porobię a potem znowu będę odpoczywać :lol:

Patka to też nie masz tragedii z tymi rozstępami :woohoo: A jak się dba i smaruje, to na prawdę są mniej widoczne :lol:

Karolak no to fantastycznie, że kurier będzie dzisiaj, jak do mnie przyjeżdżały gadżety to się cieszyłam jak dziecko :lol: Więc mam nadzieję, że humorek się przez to poprawił :kiss: :kiss:

Siteczko A ty już skończyłaś te projekty czy jeszcze Ci jakiś został :unsure: :huh:

Dobra, mały przerywnik i odpoczynek zaliczony śmigam dalej coś porobić :lol: :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #415593 przez 26joanna
Cześć dziewczyny :)
Ja dalej mam "problemy" ze spaniem , zmuszam się zasnąć ok 12/ 1 w nocy , wstaje ok 8/9 ale potem w ciągu dnia drzemka chociaż 15 minut :)
MAKRELCIA GRATULACJE DLA WAS!!!! jaka mila wiadomość w sobotni poranek :)
agnesssa z mama już jest ok , a siostra moja jest hipochondryczka wiec ona i jej rodzina miała wszystko i teraz my :P ( wiesz wchodzisz w Google wpisujesz objawy wychodzi wynik rak , a lekarze się mylą :blink: ) , a bóle mam cały czas podbrzusza i kluje mnie jakby szyjka ( coś w środku) i nie wiem czy nabawiłam się jakiegoś zapalenia czy co :unsure:
Baby jaki ładny zgrabny brzuszek , wogole jaka ty laseczka jesteś :)
Ja nie mam pościeli do łóżeczka , mam te śpiworki , jeden oryginalny z wózka a drugi kupiłam sobie "barankiem" w środku :)
Wrzucam tez mój brzuszek , zdjęcie rozmazane bo Lusia robiła :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415599 przez siteczko
agnesssa tak skończyłam projekty, jutro mam spotkanie z moim wykonawcą i przekazuje mu ostatnie wytyczne, tak więc koniec z pracą :) no chyba że coś jeszcze wyjdzie w trakcie pracy...

26joanna fajny brzusio :) ja standardowo robię fotki w niedziele, więc postaram się wrzucić jutro lub w poniedziałek :)

a teraz leże, na nic nie mam siły, coś z ciśnieniem jest nie tak, bo bardzo słaba jestem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415600 przez Anulka
Oj Agnesssa dziękuję Ci bardzo za podpowiedź, bo ja siedzę i się głowię u którego sprzedawcy zamówić. :)

Dziewczyny ja na jednym sprzedawcy się przejechałam dokładnie na tym SŁONECZKO
allegro.pl/listing/user.php?us_id=10693213
Omijajcie go dużym łukiem. Zamówiłam u nich 5 sierpnia i do tej pory nie otrzymałam zamówionych rzeczy. Dzwonię i nic, włącza się sekretarka i informuje że kontakt tel. jest utrudniony i proszę o kontakt przez GG lub maila. GG nigdy nie jest aktywne i nikt nie odpowiada nie moje wiadomości, na maila też raz odpowiedzieli ze status jest : Wysłane i ze sprawdzą i do tej pory cisza. Jutro napiszę do Allegro, niech coś z tym zrobią mają program ochrony kupujących. Zobaczymy. Dobrze, że te rzeczy kosztowały mnie tylko 20 zł, a nie więcej. Nawet nie chodzi już mi o pieniądze tylko o uczciwość.
26joanna Ty też niczego sobie laseczka :) Piękny brzuszek :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415610 przez MADZIA7
Witajcie:)

Widzę, że im bliżej porodu, to już nawet w sobotę ruch u nas:)

MAKRELCIA GARTULACJE!!! CZUŁAM ŻE NAS ZASKOCZYSZ, BO TAKA SPOKOJNA BYŁAŚ I OPANOWANA, A MY TAKIE ROZTRZĘSIONE I ZESTRESOWANE:)

Siteczko mam nadzieję, że lepiej się juz czujesz po tym zwiedzaniu szpitala. Tak się dziś rozczuliłam, jak sobie przypomniałam, jak mój chrzesniaczek na tych noworodkach leżał ponad rok temu i do niego przyjeżdżałam, że już bym chciała Natalkę tulić:) Cieszę się, że pojechaliśmy dziś, bo znów sie trochę "oswoiłam" i tą drogę i wjazd obczailiśmy jakby co:)

Anulka jakbyś potzebowała jednak kiedyś pościeli do wózka lub śpiworka, to polecam te które zamawiałem, bardzo milutkie. Początkowo nie zamierzałam kupować, ale zamawiałam cały zestaw i zamiast baldachimu zamówiłam właśnie tę pościel i śpiworek, bo stweirdziłam, że to bardziej praktyczne:

allegro.pl/mamo-tato-4-cz-posciel-do-woz...row-i2569751893.html
allegro.pl/mamo-tato-spiworek-spiworki-w...eli-i2580752630.html - ten śpiworek bardziej do łóżeczka wzięłam, jest dość spory, co mnie pozytywnie zakoczyło.

A tą gazetkę "Ale pychota" szukam we wszystkich kioskach, bo też chcę silikonowe formeki na muffinki, bo mam taką zwykłą formę, której nigdy domyć nie mogę, a zawsze któryś muffinek "wyjdzie z siebie".

Baby, Joanna sliczne macie brzuszki!!! A mnie ostatnio od czasu do czasu mój wielki pępek się chowa i wtedy też brzuszek robi sie taki ładny:)

Agnessa ale szalejesz! Co najmniej jakbyś tuż przed porodem była;) Ja też muszę się za okna zabrać, ale dziś dałam mężowi spokój, jak radziłyście, żeby sobie odpoczął, może w przyszłym tygodniu się weźmiemy:) Co prawda na wycieczkę nie jedziemy, ale jutro do rodziców, a później ide na kawkę do koleżanki:)

Justyśś szerokiej drogi!:) i spokojnej:) melduj się jak dojedziesz:)

Joanna cieszę się, że lepiej się dziś czujesz:)

miłej soboty:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415611 przez chasiami
Witam drogie mamusie :)
Właśnie przyjechaliśmy ze szpitala, musze nadrobic zaległości z waszymi postami :)
Tak więc moja kruszynka - Alicja urodziła się 21.08 o godzinie 18.10
Ważyła 3940 długa 59 cm
Niestety podczas porodu złamała sobie obojczyk. Jak będe miała chwile czasu to wrzuce zdjęcia i opisze przebieg porodu :)
Bo był baaaardzo śmieszny :laugh: nawet położne się śmiały :)
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415614 przez siteczko
MADZIA7 powiem Ci, że długo jeszcze nie najlepiej się czułam, zbladłam jak ściana, nawet ta położna jak już wstałam, że już lepiej spotkała nas przy windzie i zapytała się mnie czy żyje.. a ja że chyba jeszcze tak... masakra jak mnie nagle dopadło, ale to przez tą duchotę chyba, nagle zrobiło mi się słabo, ciemno przed oczami :( później jeszcze byliśmy w 2 sklepach to chodziłam jak nie żywa... nawet mąż powiedział że nie najlepiej wyglądam :| jak tylko wróciliśmy to leże, bo nadal średnio się czuje, na dodatek dziwnie mnie brzuch boli i jest mi niedobrze :( a wczoraj kilka razy zauważyłam, że mi się brzuch stawia... mam nadzieję że nic się tam nie dzieje... byle wytrzymać do poniedziałku wieczorem...

chasiami fajnie że już w domku, chociaż myślałam że już wczoraj Was wypuścili... oj złamany obojczyk :| ale w sumie Alicja duża jest i to tak bez cesarki, nieźle gratuluje ;) oczywiście z niecierpliwością czekamy na zdjęcia i relacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl