BezpiecznaCiaza112023

spacerowanie

13 lata 11 miesiąc temu #15998 przez jedynaczka
mój prawie 9cio miesięczny eM nie potrafi nawet kilku minut przesiedzieć w wózku podczas spacerku.. i tu moje pytanie... jak przekonać małego żeby jednak siedział w wózku ??
Co chwile wyciąga rączki w moją strone, pręży się jak go nie wezme na ręce i okropnie wrzeszczy... może macie podobny problem ze swoimi pociechami? Jak sobie z tym poradzić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #15999 przez natmur11
ja identyczny problem mialam z moim mlodszym braciszkiem. ja go na spacer przy okazji jakies zakupy a on w placz;d czasem staralam sie go czyms zajac, jakas zabawka czy cos slodkiego. czasem dzialalo czasem nie, na szczescie dosc szybko zaczal chodzic mogl sam sobie dreptac przy wozku jak nie chcial siedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16001 przez jedynaczka
no właśnie... a ja musze pchać wóżek i małego nieść na rękach...
i tak jest za każdym razem... ;/ ciężko nawet zrobić jakiekolwiek zakupy w większym sklepie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16002 przez natmur11
ale to juz chyba jest wlasnie ten trudny wiek gdzie maluszek spedzal by cale dnie na rekach mamusi albo przynajmniej na wyciagniecie reki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16004 przez jedynaczka
a bo ja wiem.. może to przez nadmiar wrażeń które do niego docierają? w każdym bądź razie z zazdrością patrze na inne dzieciaczki, które grzecznie siedzą w wózkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16006 przez Madzia89862
jedynaczka miejmy nadzieje ze przejdzie malemu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16024 przez Manga
Opiszę nasz przypadek, może coś pomogę.

Bunt wózkowy Żółwika trwał chyba od samego początku. W rezultacie chodziłam na spacery z jego tatusiem - on z Żółwikiem na rękach, ja pchałam wózek.

Ale ok. 8 miesiąca zaczęłam wychodzić wreszcie sama.
Musiały być jednak spełnione pewne warunki:
po pierwsze - spacer w porze spania (Maluszek szybko odpływał)
po drugie - wychodziliśmy po jedzeniu
po trzecie - w torbie miałam kilka zabawek, a co najważniejsze chrupek, które w momencie wcześniejszego wybudzenia działały na tyle długo, że zdążyłam wrócić do domu.

Na pocieszenie - teraz nasze spacery są jak bajka. Możemy chodzić 2 godziny i to bez spania :) Trzymam kciuki za Ciebie Jedynaczka i małego buntownika.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16076 przez jedynaczka
no właśnie u mnie spacer w porze spania się nie sprawdza... bo mały marudzi a nie potrafi zasnąć, też wychodze po jedzeniu jedynie jedzenie pomaga :) to fakt :)
zabawki też pomagają ale nie na długi czas... zdąże szybko dojść do parku i to wszystko... eh z tymi dzieciaczkami ;/

też mam nadzieję że małemu w końcu to przejdzie... dzięki Manga za wsparcie ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16108 przez Manga
Jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła - a gdzie spacerujesz?
Może zamiast spokojnego (czyt. nudnego)parku, jakaś ulica z autkami (więcej wrażeń wizualnych i słuchowych). Jest to raczej kontrowersyjny pomysł, ale może na początek ułatwił by Wasze wyprawy.

No i drugi pomysł - chusta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16125 przez jedynaczka
własnie miejsce nie ma nic do znaczenia niestety.. ide szybko do parku ponieważ tam małego moge spokojnie wyciągnąć z wózka i posadzić na ławeczce, może posiedzieć na trawce, pozrywać kwiatki i zaczepiać inne dzieci :)

chusty właśnie nie używam.. ale mam nosidełko takie na szelkach już dawno go nie używałam spróbuje znów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708801 przez króka
u mnie na szczęście dzieci lubią chodzić na spacerki i ą bardzo grzeczne. chociaż i gorsze dni się zdarzały ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993500 przez jagodaxx
U mnie też ale muszę uważać na urazy!
Warto posiadać w torebce maść chłodzącą na siniaki- www.produktnaturalny.pl/produkty/masc-niedzwiedzia-polarny-lod/
Słyszałam, że jest świetna i bardzo szybka w działaniu. Czy któraś z was takiej używa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017393 przez halinkaa3
A w jakim wieku można zacząć uczyć dzieci jazdy na rolkach? Zobacz czy to byłby dobry prezent? oczywiście trzeba by jeszcze dokupić ochraniacze i kask:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039022 przez JakaJaKachna
Może powieś mu jakąś wesołą karuzelkę nad głową? Coś dziecku najwyraźniej przeszkadza albo się nudzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu #1069731 przez Quake
Każde dziecko jest inne i chyba nie pozostaje nic innego, jak przeczekać ten okres, aż mały zacznie chodzić. Ale tedy pojawią się pewnie inne problemy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl