BezpiecznaCiaza112023

Dziwne sposoby na zajęcie uwagi dziecka

12 lata 11 miesiąc temu #118512 przez MoNiaaa
kontakty i kable ulubione zabawki Julki czeba miec oczy dookola glowy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118568 przez martela89
raczek10 napisał:

tak tak Marysiu kontakty też można zaliczyć do tych ciekawych miejsc dla naszego JASIA . Musze kupić zaślepki ,bo gdzieś pogubiłam ,bo ten łobuz to będzie niedługo tam język wsadzał w celach badawczych :ohmy:


Ja mam kontakty z zabezpieczeniem przed dziećmi więc nie mam problemu,ale Małej jak na razie do nich nie ciągnie :)
Lubi też kable i telefony ale ja jej nie pozwalam uważam,że dziecko ma swoje zabawki i nimi ma się bawić,a jak nie pasuje to trudno :lol:

A no i oprócz zabawek lubi bawić się kartkami (drzeć je) i swoimi skarpetkami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118573 przez natmur11
Klaudia uwielbia bawic sie butami:/ jak dorwie to juz koniec moze z pol godz z nimi siedziec i ogladac z kazdej strony;d ale numer 1 jest podwórko, piaskownica, kora spod iglaków, trawa i pies oczywiscie wszystko na kolanach bo na nogach sie boi:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #118615 przez Marysia27
Zaślepki to teraz nr 1 na liście potrzebnych zakupów, a natmur- bardzo żałuję że u na na osiedlu nie ma placu zabaw, nawet jak Bartek podrośnie to nie będzie miał się jak z innymi dzieciurkami integrować :dry: dobrze że przynajmniej psa mam pod ręką :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988041 przez jagodaxx
U nas wiele roli w wychowaniu dziecka odgrywa nasza suczka. Mamy szczęście, że tak lubi dzieci i poświęca im wiele czasu.
Z wdzięczności często jej kupujemy takie akcesoria dla psów :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019261 przez KarolineCZ
Moim zdaniem wybór gry dla dziecka powinien być związany też z tym w jakim wieku jest dziecko. Musimy znaleźć coś dostosowane do jego potrzeb. Najlepszym miejscem na to chyba będzie ten portal www.tatento.pl/ . Tam akurat znajdzie sie wiele pomysłowych i edukacyjnych gier dla dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038891 przez Gabriela34
a w kojcu z różnymi zabawkami...? ja tak sobie radziłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045677 przez Domii1983
Według mnie nie ma dziwnych sposobów na zajęcie uwagi dziecka, są tylko te bardziej oryginalne. Ja zamierzam podczas przyszłych wakacji odwiedzić miejsca dla dzieci w Warszawie, które sprawią wiele radości nie tylko moim pociechom, ale także odwiedziny te będą miały charakter poznawczy i edukacyjny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045810 przez marianna32
Ja czasami mam tak że nasz Hanie potrafię zająć jakąś dziwną zabawą :P Na przykład ostatnio lubi bardzo się bawić w chowanego. Oczywiście chowa się ciągle w to samo miejsce nawet nie stara się być cicho haha :) Ale to nic bo zawsze jest kupa śmiechu przy takiej zabawie. I tak potrafimy nawet dwie godziny się bawić i małą jest spokojna.

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046434 przez WiolkaKlaman
dziwne ? Heh najważniejsze że działają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048342 przez alenkaaa
U nas wszystko zaczęło się od zabawy urodzinowej dla dzieci, którą - zainspirowana tym artykułem http://supermamy.limango.pl/zorganizowac-dzieciece-urodziny-domu/ - zorganizowałam w stylu western. I teraz i syn, i córka stwerdzili, że oni zostaną kowbojami, chodzą cały czas w kapeluszach i chcą, żebym zapisała ich na lekcję jazdy konnej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070914 przez tessa
Najlepiej tę uwagę dziecka skierować na coś, co będzie dla niego rozwojowe. O czym mowa? O grze w szachy! Co o tym myślicie? Tutaj: echowarszawy.pl/20220331340593/gdzie-nau...w-szachy-w-warszawie możecie przeczytać, gdzie w Warszawie można nauczyć się grać w szachy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl