BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

12 lata 6 miesiąc temu #222345 przez paulinkaaa2202
Paulina*Amelia Judyta ma 14 miesięcy

Nie kojarzę innej firmy pieluchomajtek moja też się wierci przy przebieraniu mam tego dość ale te pieluchomajtki są drogie i rzadko są na nie promocje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #222352 przez ecia
Ja właśnie kupiłam pierwszy raz i pewnie ostatni bo były na promocji, niestety dla nas zdecydowanie za drogie. Żałuje że nie ma pieluchomajtek Dady bo super wygodne są do przebierania, wyjątkowo wiercących się maluchów:)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224045 przez Mama Malwinki
ja narazie używałam pieluszek happy, dada i pampers i jak narazie to pampers sa dl mnie najlepsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224079 przez iwonek27
pampers na noc, teraz dady są całkiem fajne, nie tak twarde jak wczesniej :) ale w nocy nam przeciekały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224101 przez andziakadula
Przetestowaliśmy chyba wszystkie dostępne pieluchy jednorazowe, i jak dla nas najlepsze są pampersa, może są trochę droższę od innych ale spełniają nasze oczekiwania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224112 przez Mama Malwinki
te dada z biedronki mi tez przeciekały i dlatego tylko pampers narazie używam, ale zamierzam jeszcze wybróbować te z HUGGIES

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224119 przez paulinkaaa2202
pieluchomajtki są jeszcze z Huggies Litle Walkers cos takiego ale ich nie używałam więc nie wyraże o nich opinii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224182 przez Gosia_Krupa
My używaliśmy te pieluchomajtki z Huggies i są super,ale fakt cena... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224235 przez ecia
Mama Malwinki
Taki maluch jak Malwinka to jeszcze dużo sika w nocy. nam nie przeciekają ale Filip jest już duży. Na początku tez używaliśmy pampersów na noc.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224238 przez ecia
Gosia_Krupa Musze w takim razie paczke kupić, an awaryjne sytuacje;p bo czasem graniczy z cudem ubrać mu pieluchę, i potrafią mi się w dwóch pod rząd rzepy urwać, zarówno w pampersach jak i innych.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224396 przez asus
bo huggisy odparzały pupę. Dziś kupujemy huggisy,
odradzam pampersów haggis odparzając dzidzi pupkę jak dzidzi ma sie czuć komfortowo jeżeli przez haggisy nie może ba być przede wszystkich być maleństwu sucho nie patrzcie na cenę ani na markę bo tylko wariatki na to patrzą a bo te są o 39 zł droższe to kupie te bo akurat nie odparzają pupy.
skąd możecie wiedzieć jeżeli kobieta rodzi drugi raz i wie jakie są to owszem bardzo proszę ale postawcie sie w sytuacji maluszków jeżeli raz odparza sobie pupkę to nie używajcie haggisów ani Pampersów.
kup takie które uważasz za słuszne, w końcu to twoje maleństwo przyjdzie nie bawem na świat i masz dużo zastanowienia sie jakie są najlepsze.ja chodziłam po sklepie i patrzyłam na takie które przepuszczają powietrze żeby skora pupy oddychała:-)
bardzo chętnie to mówię ale ja akurat używałam tanich pieluszków z GAGA,DADA akurat nie odparzają pupki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224464 przez muka
moim zdaniem pampersy , huggiesy są mega twarde

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224507 przez justyna84
no i hagisy jak sie napelniaja to nie rownomiernie , i to mnie denerwowalo mialam wrazenie ze maly ma wegiel miedzy nogami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225597 przez aniolek2265
Ja już trochę testowałam pieluch i moje oceny wg kolejności
- pampersy premium care 1 - najlepsze :)co tu dużo pisać, miękkie, chłonne, ładne :)(ale miałam tylko na test 5 szt używałam ich do lekarza ;p)no ale cena...
- pampersy new born/baby? 1 -używałam też parę sztuk (dziewczyny z sali mi pożyczyły zanim mąż mi dowiózł nasze bo nie wiedziałam ze trzeba pampersy mieć), też fajne
- huggies newborn 1 - pierwsze moje pampersy używałam ich w szpitalu, dla mnie sztywne, wycięcie na pępek to jakaś wg mnie kpina. ładnie wyglądają, przeciekły nam nie raz. kupiłam je w promocji (2paczki w cenie 1) i kupiłam 6 paczek.
- dada premium 2- dla mnie super zarówno cenowo jak i jakościowo, jedyny minus to ich zapach. poza tym miękkie, ładne :laugh: przeciekły może ze 2 razy na początku (ale to chyba źle założyłam), bardzo mi się podobają i ich będziemy używać. jak sprawdziłam je w trakcie używania huggisów to marzyłam kiedy huggisy się skończą i będę mogła w końcu używać dady
- babydream 2 - alternatywa dla dady, (dobrze ze pakowane w małych ilościach to długo nie trzeba się męczyć tak jak nam się zdarzyło że mąż wydał całą gotówkę, zostało mu 20zł więc na dady za mało i kupił te, jak mus to mus). Niby miękkie ale nie aż tak, córcia ukupciała się w nich aż po plecki (ale może inne pampersy też by tej kupce nie dały rady :P ), nie są takie ładne jak dady, ale są jakies dal mnie duże w stosunku do dady ( co dziwne są prawie jak nie takie same :p) i nie zakłada się ich tak dobrze jak dady

to tyle mojej oceny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229510 przez madzia0507
Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z pieluszek Dada z Biedronki. Natomiast niedawno skusiłam się na promocje pieluszek Huggies i nie mogę się doczekać, aż w końcu je zużyję, bo szkoda mi je wyrzucić. Są jak papier, przeciekają i strasznie przez nie czuć, to co się w pieluszce znajduje. Nawet ubranko mojej Julitki potem tym zapachem nasiąka. Porażka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl