BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

12 lata 8 miesiąc temu #175395 przez sylka
U nas w ciągu dnia Dada a na noc pampers activ baby. Żadna nie przepusściła jeszcze mega kupki, ale pampers jest wytrzymalszy na całą noc (przynajmniej mi się tak wydaje :)) Wiec raz na jakiś czas zakup paczki pampersów to przeżyję :P starczają na hohohooh wiele nocek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176603 przez adiafora
Dziewczyny a miałyście te wielorazowego użytu eco?

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177672 przez gosia_ann
Niebawem przejdziemy na pieluszki Dada 4+. Zosik ma już przeszło 9100g i 4 robią robią się powolutku przyciasnawe.

Jakie pieluchomajtki polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #179246 przez olka
ojeja! :ohmy: gosia_ann, to mój Jasiek na wczorajszym szczepieniu ważył 8340g a my nadal na Dadach 3 "jedziemy" :blink: i są w sam raz :) ale każde dziecko inne... :dry: :)
a słuchajcie, ja kupiłam ostatnio z ciekawości Huggiesy 3 i jestem niezadowolona :S :S dziwną mają budowę :dry: i Jaśkowi już dwa razy siuśki bokiem uciekły... :dry: najgorsze pieluchy jakich używaliśmy do tej pory :S nie wiem, może trafiłam na jekieś trefne opakowanie, ale pieluszki w połowie tyłeczka nie mają już tej gumki, które powinna być zaciśnięta wokół nóżek i pielucha na tyłku strasznie luźno leży... i w ogóle mam wrażenie, że ta gumka wokół nózek jakaś taka luźna :dry: Uzywaliśmy już Dady, Pampersa i Babydreamów rossmanowych i wszystkie są OK, ale te Huggiesy nam nie podpasowały niestety :(

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179267 przez raczek10
Ale wasze maluchy rosna :) nasz Jasio ma 11 miesięcy i wazy 9100. a odkad zaczał chodzić to nam pieluszki Dada odpadają . Mały je sam odpina i z tyłu do pleckow nie przylegaja ładnie bo nie maja gumeczki . :( . Jasiek nie da sobie pieluchy zalozyc więc zrezygnowaliśmy z bodziakow . Teraz mamy pieluszki HELEN HARPER Z CARFURA CENA OKI I SA TEZ SUPER :) ZA 4 50 SZTUK PŁACIMY 23ZŁ NIECAŁE ;) WIEC TEZ SA TANIE :laugh: NO I MAJA GUMECZKEZ TYŁU . POLECAM :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179381 przez Monix
Wczoraj kupiłam pierwszy raz pieluszki DADA i muszę przyznać ze jestem bardzo mile zaskoczona! Praktycznie niczym się nie różnią od PAMPERSÓW - jak dla mnie rewelacja!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #179491 przez MlodaMama
PROSZĘ NIE ZAŚMIECAĆ FORUM! JEST STOSOWNY WĄTEK Z PROŚBA O GŁOSY.
www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu...k/Page-4.html#179523
^^MODERATOR

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179711 przez natmur11
ale nie ma dady 4+ sa 4 i nastepne sa 5. ale te 5 to juz dla starszakow. Klaudia ma 12kg i nadal ma 4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179714 przez Asiersa
My nadal jedziemy na biedronkowych Dadach :)
Ostatnio w tesco była promocja na Huggisy (jakieś nowe + chusteczki nawilżane gratis) po 28 zł. Skusiłam się i zawiodłam :(
Pieluszka z tyłu ma ostre zakończenia, grudki (chyba z jakiegoś kleju) a ta wata co jest w środku pieluszki, całkiem się "skulkowała" i jak spojrzę na pieluszkę pod światło to są prześwity i przecieka... :(
Chyba i ja kupiłam trefne opakowanie :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179715 przez olka
asiersa, te huggisy takie chyba niestety już są... :dry: :dry: te moje też mają takie ostre zakończenia wewnątrz pieluszki, ale z przodu, w miejscu zetknięcia się pieluszki z brzuszkiem :dry: :dry: jedyny ich plus to wg mnie chłonność

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179716 przez Gosiaczek31
raczek10 napisał:

Ale wasze maluchy rosna :) nasz Jasio ma 11 miesięcy i wazy 9100. a odkad zaczał chodzić to nam pieluszki Dada odpadają . Mały je sam odpina i z tyłu do pleckow nie przylegaja ładnie bo nie maja gumeczki . :( . Jasiek nie da sobie pieluchy zalozyc więc zrezygnowaliśmy z bodziakow . Teraz mamy pieluszki HELEN HARPER Z CARFURA CENA OKI I SA TEZ SUPER :) ZA 4 50 SZTUK PŁACIMY 23ZŁ NIECAŁE ;) WIEC TEZ SA TANIE :laugh: NO I MAJA GUMECZKEZ TYŁU . POLECAM :)


Również polecam helen harper, są super ;)
Kuba waży 9,5 ale 4 są na niego za duże. Jakoś tak mu zwisają i to zarówno dady jak jak i rosmanowe i te helen harper. chyba zostaniemy jeszcze przy 3 zwłaszcza że nie przeciekają i co ważne nie uciskaja małego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179717 przez Asiersa
olka napisał:

asiersa, te huggisy takie chyba niestety już są... :dry: :dry: te moje też mają takie ostre zakończenia wewnątrz pieluszki, ale z przodu, w miejscu zetknięcia się pieluszki z brzuszkiem :dry: :dry: jedyny ich plus to wg mnie chłonność


Te co ja kupiłam, mają wytrzymać do 12 godzin. Powiem szczerze, że jak ubiorę mu pieluszkę, która wcześniej nie zdąży się "skulkować" to wytrzyma i nie przecieknie :laugh:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179719 przez olka
ja zmieniam pieluchę średnio co 3-4 godziny, bo jestem zdania, że nie powinno się zbyt długo dziecka w zasikanej pieluszce trzymać :dry: no i jak ściągam pieluchę to sprawdzam w środku czy pielucha dobrze wchłania wilgoć :) no i huggiesy całkiem dobrze wchłaniają

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179720 przez Asiersa
Huggisy zakładam na noc najczęściej :) a w ciągu dnia Dady.
A co myślicie o pieluszkach z Bella Happy??




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179722 przez olka
w każdym razie wymęczę się z tą paczką Hugiesów i już na tym ich obecność w moich skromnych progach się zakończy :silly: pozostaję fanką biedronkowych Dada i Pampersa :lol: :lol:
Happy z belli nie używałam...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl