BezpiecznaCiaza112023

Karuzela czy usypiacz/uspokajacz?

12 lata 3 miesiąc temu #277896 przez Brzuszek
Drogie Mamusie.
Do tej pory byłam przekonana o kupnie karuzeli np. takiej allegro.pl/fisher-price-c0108-karuzela-p...ami-i2023307658.html ale wczoraj po rozmowie z pewną osobą zwątpiłam i zastanawiam się nad misiem, który odtwarza dźwięk bijącego serca allegro.pl/mis-usypiacz-serce-glos-mamy-...art-i2043889918.html
Co Wy o tym myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #278067 przez Emme
trudno porównywać, bo to zupełnie inne kategorie, wg karuzela jest lapsza, jest w stanie o wiele bardziej zainteresować dziecko.

Ps. Misie, na których można min nagrać nagrać głos mamy, ma melodyjki, światełka etc były w Biedronce za 49zł, w mojej jeszcze są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #278258 przez ifka
tak jak napisała Emme 2 różne rzeczy.U nas była karuzela i sprawdzała się i jako pozytywka przy usypianiu i jako zabawka :).Ja bym stawiała na karuzele :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #278640 przez misia88
Ja też jestem za karuzelą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279046 przez Marti
A myślicie, że warto karuzelkę zamontować od razu, czy poczekać do jakiegoś wieku? Tak sobie myślę, że taki noworodek to może się bać tej karuzeli wiszącej nad łóżeczkiem...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #279159 przez sylka
Mój synek miał chyba z 2 tyg. jak powiesiłam karuzelę. zzasypiał patrząc na swiatełko i słuchajac melodii, później ją w dzien uruchsmiałam bu ogladał maskotki. Do dziś wisi w łóżeczku i Kuba się nią bawi. Przełącza muzykę, jak stoi trąca maskotki itp. Mamy rain forest z fishera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279351 przez Emme
taki noworodek pewnie nie będzie jej nawet widział, ale słyszał będzie w 100% więc miło mu będzie słuchać przyjemnych melodyjek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279356 przez misia88
No na pewno będzie słuchać melodyjek. W końcu przez to poznaje też świat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #279916 przez ufolka
hej ;)
ja też mam Rain Forest, i też jestem bardziej za karuzelą bo dłużej zainteresuje maleństwo, a jak nie będzie chciało spać same to nawet miś z biciem serca mu nie pomoże bo będzie chciało czuć także Twój zapach ;) moja kuzynka ma taką jak w linku, z misiami i zawiesiła od razu ;) dzieciaczki nie bały jej się i sobie machały na nią i gugały do niej (ma bliźnięta) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #280012 przez carolin1
Hej, My mieliśmy i karuzelę fishera z melodyjkami, światełkiem skierowanym na dziecko i iluminacjami puzczanymi na sufit oraz owieczkę z bijącym sercem. Powiem tak karuzela tak naprawdę na pocztku powodowała że moja córcia się jej bała. Dopiero może po miesiącu było i najlepiej sprawdzały się melodyjki, dobrze że ich było tam z 12 bo od jedenj to już uszy więdną mamom szczególnie. Więc melodyjki budziły zaiteresowanie a póżniej te iluminacje na suficie szczególnie w nocy jak się budziła. Kidy mała zaczęła wstawać w łózeczku to karuzelę musieliśmy zdemontować bo łapała mocno za maskotki i ciągnęła co groziło uszkdzeniem. Tak więc służyła nam jakieś pół roku.
Jeśli chodzi o owcę to miałam ją ju w szpitalu ale powiem że średnio się sprawdziła - u nas okazał się to zakupowy bubel i 100 wyrzucone w błoto. Ale to wszystko zależy od dziecka. Można kupić te owieczki używane w bardzo dobrym stanie np na allegro ale myślę że szkoda na to kaski. Lepiej zainwestuj w karuzelę i w zasadzie ta którą pokazałaś ma te iluminacje i z 12 melodyjek więc będzie super zabawka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #280099 przez Dorciaition
My mamy karuzelę z Fishera. Córcia ma prawie 2 miesiace i od 2 tyg patrzy w nią jak zaczarowana i się smieje. Uważam, że to świetny zakup :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #280112 przez sylka
U nas nadal karuzxela jest w całości nad łóżeczkem i synek stojąc nie ciągnie za nią brdziej woli bawić sie panelem i zmieniac muzykę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #281326 przez andziaaxdd
Hej, my mamy od narodzin taką karuzelę:
allegro.pl/karuzela-tiny-love-serenada-natury-i2051471990.html i jestem z niej bardzo zadowolona ;) już od pierwszych dni Adaś uwielbiał się przyglądać tym zwierzaczkom, najlepsza opcja, że jest ona z pilotem ;) nie trzeba podchodzić wcale do łóżeczka.
Nawet na przewijaku ( na łóżeczku) trącił rączką zabawki .
Jak zaczął stać sam i dosięgał zabawki, to zdemontowałam tą górną część, i została tylko ta pozytywka ze światełkiem delikatnym (żabką) . I do tej pory mamy ją zawieszone :)
Adaś jak wstaje to sam sobie ją włącza i słucha muzyczki i tak sobie rano leży w łóżeczku :D

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286353 przez Angelaw
Moja kumpela ma karuzele z pozytywka i malymi pluszowymi misiami...
Dla noworodka nie sa zalecane karuzelki szczegolnie z projektorami ktore bardziej rozpraszaja niz usypiaja...
Ale kiedy maly mial juz jakies 2-3 miesiace zaczal sie nia interesowac i kiedy sie budzil to sobie na nia patrzyl i sie usmiechal...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330333 przez KAMI
fajne opinie, pewnie się skusimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl