BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla nowo upieczonej mamy

13 lata 7 miesiąc temu #31467 przez Dorciaition
Dziewczyny, wybieram się do bratowej do Anglii, która kilka dni temu urodziła córeczkę.
Chciałabym jej kupić coś fajnego, przydatnego.
Macie jakieś pomysły?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31498 przez Mirella
Kup coś fajnego, nie koniecznie przydatnego, przydatne i tak będzie musiała sobie kupić, zrób jej przyjemność po prostu :) A jak chcesz kupić coś przydatnego to najlepiej wprost zaptytaj czego potrzebuje, bo z tymi przydatnymi prezentami to tylko kłopot czasami jest....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31505 przez Joanna-Rona
A ja bym chciała dostać serduszko np z białego złota z wygrawerowanym imieniem córki. Nosiła bym je jako śliczną ozdobę, bardzo emocjonalną. I na osiemnaste urodziny córki oddała bym jej jako jeden z dodatków do prezentu takie jak by odcięcie pępowinny - symboliczne.

Jak nikt nie wpadnie na pomysł zapytania mnie co chciała bym dostać sama sobie takie sprawie :P

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31508 przez Emme
Też sobie wymyśliłam taki prezent :)
Chciałabym serduszko z wygrawerowanym imieniem córeczki z jednej strony, a z drugiej imiona jej rodziców :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31511 przez kasiora
ja dostalam od siostry taki album : www.urwis.pl/sklep/z1580-album-malego-dziecka.html
i przyznam ze jest to najpiekniejszy prezent dla mojego dziecka jaki do tej pory dostalam :) naprawde polecam na prezent :side:

a do mamy dostalam taka lyzeczke www.artmagic.pl/index.php?p413,lyzeczka-...y-duza-ze-srebra-925 tez piekny prezent i pamiatka na cale zycie :) (tylko juz troszke drozsze).

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31535 przez Dorciaition
Faktycznie takie albumy czy pamiętniki dzieciaczków są super. Nie dawno sprezentowałam takie kuzynce. Bardzo się ucieszyła. Jak takiego nie dostanę to sama sobie kupię ;)
A z serduchem super pomysł. Tylko myślałam zeby z jednej strony było wygrawerowane jednego dziecka a z drugiej drugiego, bo ma dwoje.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31579 przez Dorciaition
A co o tym sądzicie?

allegro.pl/item1221057992.html


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31585 przez Emme
Super :)
ja zaczęłam sama robić pamiętnik dla małej. Może nie będzie tak piękny jak sobie wymyśliłam, ale ważne dla mnie jest to że sama go robię. Póki co mam kilka stron.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31589 przez ilona
u mnie trafili z "niespodziankami" :)

od siostry dostałam allegro.pl/item1221057992.html , jest super bardzo mi się pobada. Dostałam jeszcze jeden taki album od mamy, ale taki bardziej "dziecinny" z Kubusiem Puchatkiem i allegro.pl/smoczek-srebrny-na-chrzest-gr...cja-i1235186388.html . Trochę inny wzór.

Na pewno będzie super pamiątką. Co prawda moim zdaniem będzie to pamiątka bardziej dla mnie niż mojego dorosłego syna :) jeśli wrodzi się do taty, to raczej nie będą Go kręcić takie klimaty :)
ale dla mamy córki jak najbardziej polecam :)

a od męża dostałam złota bransoletkę z dwoma serduszkami :)
na jednym imię dziecka i data urodzenia a na drugim data naszego ślubu i imię mojego mężusia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #31601 przez sloneczko
kasiora napisał:

a do mamy dostalam taka lyzeczke www.artmagic.pl/index.php?p413,lyzeczka-...y-duza-ze-srebra-925 tez piekny prezent i pamiatka na cale zycie :) (tylko juz troszke drozsze).


kasiora Laura wlasnie taka podoba lyzeczka na narodziny od chrzesnej dostala, jest super.

aha tylko nasza ma jeszcze na lyzeczce Laura wygrawerowane i z drugiej strony date urodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31633 przez Dorciaition
Ilonko, cudny prezent dostałaś od męża.
Muszę mojemu też jakoś to zasugerować ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl