BezpiecznaCiaza112023

materac

13 lata 1 miesiąc temu #77975 przez sylwus136
jak masz okazje coś dostać to trzeba skorzystać bo wiecej takich okazji możesz nie mieć.Ja wychodzę z takiego załozenia i się tego nie wstydze bo to głupota by była.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78016 przez Martynka__89
Ja mam materac gryczano-kokosowy ale większy bo mam łóżeczko 140 na 70. Też mam przeważnie wszystko nowe.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78017 przez natmur11
ta ja tez musialam kupic wszystko nowe, troche ubran dostalam po siostrzenicy pawla ale to wszystko za to prawie cala wyprawke po mnie i mojej siostrze dziedziczy brata coreczka:) ale jak przyjechalam do polski z mala to zaczelam uzywac lozeczka po moim bracie kupilam tylko nowy materac bo tamten lezal z 10 lat nie uzywany i nie byl zaden kokosowy tylko chyba trzcinowy i byl juz naprawde w zlym stanie. fotelik samochodowy tez mam uzywany od jakiejs cioci mojej bratowej nie byl po wypadku i jest w niezlym stanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78036 przez sylwus136
ja łóżeczko kupiłam używane od znajomych.Koleś jest stolarzem wiec mi je całe wyszlifował i pomalował wiec jest jak nowe a dałam za nie zaledwie 70 zl i od nich też dostałam materacyk.Odświeżyłam i jestem zadowolona.Ubranka podostawałam i to takimi ilościami ze połowy mój mały nie założył.Wózek perwszy dostałam od kuzynki wiec nie wybrzydzałam a jezdziło się nim świetnie teraz kupiliśmy spacerówkę nową wiec na wiosnę bedzie.Zabawki ma kacperek po innych dzieciakiach bo nam poprzynosili,ma też oczywiście stos nowych i jeszcze po mnie i po moim bracie.Ale ja wychodzę z założenia ze kazdą rzecz należy szanować i chociaz dostane cos uwzywanego zawsze zrobię z tego pożytej a biedna nie jestem bo mój mąż np. jest kierownikiem w jednym z sieci marketów ale ja lubię wszystko wykorzystywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #78126 przez Martynka__89
Kuzynka od męża pożyczyła mi sporo ciuchów, podgrzewacz też pożyczyła ale musiałam już oddać jest z 3 dzieckiem w ciąży i nie zamierza karmić piersią co prawda ma termin na maj ale wolałam już oddać i kupić sobie nowy. Niestety nie miałam za bardzo od kogoś coś dostać, więc wszystko mam nowe ale będzie czekać sobie schowane na drugie dziecko ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78240 przez Emme
mam takie samo zdanie jak sylwus. uważam, że jeśli mogę coś dostać (głównie ubranka),a jest w dobrym stanie to jak najbardziej :) i nie chodzi o kwestie finansowe. choć są rzeczy, których używanych nie chciałabym - materac czy fotelik samochodowy. niestety nie mam za wiele możliwości "odziedziczenia" rzeczy, ale jak ktoś proponuje to nie odmawiam :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79131 przez magga146
natmur11
ja tez wychodze z zalozenia ze jesli mozna cos dostac to sie bierze ale sa rzeczy ktorych jak mnie do tego sytuacja nie zmusi nie chce miec uzywanych i mam do tego prawo ze tak mysle i ze swoja opinie wyrazam innym. trudno ale fotelika bym nie kupila ani nie chciala uzywanego moim zdaniem na pewnych rzeczach nie mozna oszczedzac oczywiscie jesli mnie sytuacja do tego nie zmusza.

zreszta jest to watek o rodzajach materacy a nie o tym kto ma uzywane rzeczy a kto nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79146 przez natmur11
kazdy ma swoje zdanie i swoje przekonania, nikt cie nie przekonuje do zakupu materaca uzywanego czy nowego albo jakiejkolwiek innej rzeczy
a co do watku to poruszamy tu kwestie uzywanych materacy i ich jakosci a jesli ktos doda cos wiecej to nie jest grzech. przynajmniej nie spotkalam tu watku gdzie uzytkownicy twardo trzymali sie tematu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79515 przez Martynka__89
Apropo materacu zapomniałam kiedy powinnam obrócić na drugą stronę jak mały skończy 6 m-cy ? :blush:



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79550 przez czekoladka2904
Na drugą stronę?? Czyli teraz jest na której, z jakim wypełnieniem??

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79581 przez Asiersa
Martynka :silly: ile osób tyle wersji :woohoo:

Podobno dziecko powinno leżeć na początku na stronie kokosowej. Strony gryczanej używa się od czasu, kiedy dziecko zaczyna stawać w łóżeczku.

Ale to tylko mi się obiło o uszy, nie daję gwarancji, że tak to powinno być :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378352 przez adis168
Moja żona kupiła materac tutaj w tym sklepie chociaż nie byłem za tym żeby kupować materac przez internet jednak myliłem się Materac okazał się super także kupiliśmy materac dla siebie lateksowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594289 przez tm_m
Kochane koleżanki bardzo proszę o pomoc co sądzicie o tym materacu:
VITMAT
Bardzo proszę o pomoc bo cena wydaje mi się atrakcyjna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034674 przez sima
hmmm, materace dla dzieci to często problem rodziców... ja nabyłam kokosowy, z pianką. Wrażenia? wydaje się, że twardośc jest wystarczająca, optymalna. a do tego koniecznie klin - trójkątna poduszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037584 przez Domii1983
Materac powinien mieć odpowiednią miękkość, zwłaszcza jeśli ma być to materac dla dziecka. Bardzo fajne podpowiedzi w kwestii wyboru materaca do spania znajdziecie na Homebooku . Oczywiście nie można zapominać tez o wymiarach, co jest niezwykle ważne. A samo tworzywo i jego format to już rzecz gustu - lateksowy, kieszeniowy...naprawdę wybór jest duży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl