BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE 2011

11 lata 10 miesiąc temu #388781 przez ona19
Ja nie pomogę,bo nie mamy jeszcze krzesełka,ani się nie rozglądałam jeszcze. Ale chyba już czas najwyższy,bo zaczynam chodzić za dzieckiem z jedzeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389272 przez ona19
Ale dziś upał. A wczoraj Igus mi się opalil. Poszłam z nim na spacer i tylko kawałek szliśmy w słońcu,a tak go zlapalo :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389330 przez mamakuby
A no ukrop nie miłosierny. Czekam aż Kuba zaśnie i idziemy z mężem na spacer, mam nadzieję,że się ciut ochłodzi:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389412 przez Paletka
hejka

My juz nad Morze :lol: :lol:

podroz minela dobrze...ale burze byly w kolo Nas...strasznie sie bliskalo...i grzmialo(nie lubie burz)

wracamy 12.07...


buziaczki:*





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389418 przez mamakuby
Paletka życzymy udanych wakacji !!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389516 przez ona19
Udanych wakacji, oby pogoda Wam się utrzymała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389997 przez mamakuby
Hej mamuśki :laugh: - gdzie się podziewacie :unsure: :unsure: :unsure:

Dziś zabieram się za robienie deserków, z jogurtem naturalnym, ciekawe jak to zda egzamin :blink:

Odezwijcie się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390037 przez ona19
Witaj :-) powiedz jak będziesz robić te deserki? Mój Igorek deserki że sloiczka zjada chętnie,ale obiadkow niee chce,ostatnio po sloiczku z rybą po każdej lyzeczce się otrzasal.

krostki na szczęście już zniknęły i prawie nie ma śladu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390098 przez mamakuby
Już właśnie zrobiłam:) 2 banany, 1 jabłko, i troszkę jogurtu. Wszystko do blendera. Po pierwszej łyżeczce go trząchnęło :-) Ale zjadł całą miseczkę:-)Wyszło tyle,że i na jutro będzie trochę.
Dobrze,że krostki zniknęły!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390831 przez ona19
MamoKuby jesteś na facebooku? Daj linka na priv :-)

U nas nocka ładnie przespana,mleczko o 23 potem o 5 pobudka,ale udało mi się go jeszcze uśpić i około 6 zasnął jeszcze i spał do 8. Teraz śpi na podwórku,bo w domu straszny skwar.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390950 przez mamakuby
Ona19 nie mam fb.

U nas właśnie w domu chłodno, bo na dworze to oddychać nie ma czym. Wywieszałam pranie, to myślałam że się usmażę ...Ciekawe jak długo tak będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391027 przez mamakuby
Burza do nas idzie :( No ale może się ochłodzi na wieczór to gdzieś wyjdziemy. Kuba właśnie ma drugą drzemkę(i ostatnią) ;) Rozebrany jest a cały spocony i główka mokra- Wasze maluchy też się tak pocą :unsure: :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #391334 przez ona19
Mój Igorek też się tak strasznie poci. Teraz już zasnal na noc,ale polozylam go w wózku,bo grzmiało bardzo i ciągle się budził,a w wózku mogłam go pobujac i jak wyjelam go z wózka to całe plecki mokre,musiałam bodziaki przebierać na spaniu.

Igus też ma już tylko dwie drzemki dziennie. Dziś pił tylko jeden raz mleko,przez ten upał w ogóle nie chce jeść.

u nas też była burza,ale już powoli przechodzi,wzięłam nawet Igusia do siebie na łóżko,ale jak przejdzie to go znów przeniosę.

Mogłyby się już skończyć takie upały,ale dziś oglądałam pogodę i w centrum,czyli u nas :-) w sobotę i niedzielę ma być po 34,35 stopni i oczywiście burze. Nie wiem jak to wytrzymamy. My mamy wszystkie okna od wschodu takze w domu mamy skwar i duchotę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391715 przez mamakuby
Hej

Kuba zaczął już stawać na czterech, pewnie minie jeszcze troche czasu zanim ruszy do przodu- na razie się buja w tył i przód :blink: Zębów nie ma..

Jednak się martwię tym,ze nie chce pić :dry: Daję łyżeczką różne soki, ale co z tego, jak prędzej czy później wszystko uleje :ohmy:

Ona19 my w przeciwieństwie do Was mamy okna od zachodu , a do tego rolety zaciągnięte cały czas i da się w domu wytrzymać.

A Kasiula gdzie się podziewa że do nas nie zagląda :unsure: Ona19 zostałyśmy tu chyba same :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #391764 przez ona19
Chyba masz rację,bo ostatnio nikt inny się nie odzywa. Mój Igus też nie chce pić soków,bo są chyba za kwaśne,strasznie się krzywi. Herbatki też nie chciał,ale ostatnio kupiłam mu owocowyą z hippa i powiem Ci że pije więcej. Teraz mam owocowa z bobovity i ta z hipa była lepsze. Może spobuj dac Kubusiowi jakiś inny smak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl