BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #388422 przez Dorciaition
Vestusia już nie narzekaj. Zuzia chociaż dupkę podnosi, ma chęć, a Leni nic.

A dziękuję Kochana. Mam nadzieję, że Krzysiu też tak myśli o opiece. Chociaż w szpitalu 1 dzień po urodzeniu przyszedł na odwiedzimy i mówił ,że się martwi czy ja się dobrze Lenką zajmuje.
Własnie chodzi o to, mamy małe mieszkanko. Fakt 2 pokoje, ale małe.

Aniaa :kiss: :kiss: Chętna oczywiście jesteś na spotkanie tak??

Jeju jak by było fajnie. Ciekawe jak nasze dzieci by się zachowywały położone wszystkie obok siebie :)

Mia witaj i wracaj do nas. W pracy będzie dobrze, zobaczysz.
Kacperek cudowny, a jaki duży! Zmienił się, choć nadal przystojniak. Żyrafka widzę towarzyszy Wam cały czas. :) Zębuszki boskie! No nie mogę :)

Vestusia ale Wy sobie dogadzacie;) Fajnie :) U mnie masaż odpada. Kiedyś byłam na pedicure. Katorga ja nie wiem co. ;) Mam za mocne łaskotki;)
Bawcie się dobrze, tylko lepiej bez żelu :silly: :silly: :laugh: :laugh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388427 przez Malina86
Dobry wieczor!

Vestusia pytalas wczesniej gdzie jedziemy- na wioske pod Kielcami, wioska nazywa sie "Marzysz" :laugh:

Dorcia wiem cos o tym lataniu za wlasnym dzieckiem... Musze z nia siedziec na podlodze bo inaczej grozi Miśce trwaly uszczerbek na zdrowiu ;) Ona dodatkowo staje przy lawie, suszarce na pranie, przy kanapie, no oczy dookola glowy trzeba miec.

katka zdjecia dzieciaczkow czadowe, a miny Olinki the best :)

mia czekam na foty :)

Co do spotkania to mam nadzieje, zw wypali, chociaz powiem Wam, ze troche powatpiewam ;) Nie da sie niestety zrobic tak, zeby kazda miala pod nosem, musimy sie liczyc z dluzsza lub krotsza podroza, a te co nie chca sie spotkac niech mowia od razu to nie bedziemy ich uwzgledniac w planie obczajania strategicznego miejsca spotkania :) Dla mnie Poznan moze byc jak najbardziej, co na to reszta? A termin to moze jakis weekend na poczatku wrzesnia? Musimy spiac poslady Kobitki i cos ustalic.

Ja witamine D daje, juz kiedys pisalam, ze ortopeda i pediatra kazali dawac do roku codziennie, a potem w porach jesien- zima.

Od jutra chyba pogoda jakas lepsza bedzie w koncu.

Jak dobrze, ze jutro piatek! Ide legnac, obejrze "Porodowke" o 22:30 i ide spac.

Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388433 przez Malina86
Ale Kacperek slodzaiak! Zmienil sie, tak zmeznial- juz nie sa z Zuzia podobni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388435 przez Dorciaition
Malina masz rację. Konkretnie niech każda powie czy jest za.
W ciąży też planowałyśmy, nie wyszło. Mam nadzieję, że teraz się uda.

Czyli Poznań- okolice tak??

Termin chyba może być. Później raczej juz nie, bo pogoda może być do bani.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388439 przez kima
właśnie Dorcia, a czemu niby macie się przeprowadzać do T? wolne żarty, przecież nas się nikt nie pytał o zdanie :laugh: :laugh: :laugh:

mnie się wydaje, że będziesz miała jeszcze synka po Leni, co by Kubuś miał kolegę :laugh:

a ja chcę drugą też córeczkę, Vestolini mnie się też wydaje, że u Ciebie jednak będzie druga też córcia :laugh:


ooooohohoho właśnie sobie kuknęłam na mapę, bo z gegry to nie byłam orłem, Poznań to dla mnie żaden kompromis dziewczynki, popatrzcie gdzie Rzeszów :P ja jednak proponuję Warszawę, centrum Polski i chyba najsprawiedliwiej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388444 przez kima
Nie Poznań nie, ja nie chcę Poznania :P

Ja mówię za siebie, mojego P. i Kubusia, że chcemy Was ujrzeć na żywca :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388445 przez Dorciaition
He he powiem mu, że jak by co to musi Was zapytać :)

Sama W-wa nie, ale mogę być okolice co? Może do Aleksandry się wbijemy na parapetówe? :) :)
Mieszka gdzieś pod W-wą. :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388450 przez kima
Dokładnie, chodziło mi o jakąś wiochę pod W-wą gdzie noclegi tanie, może jakieś jeziorko? I praktycznie na środku Polski, więc spoko.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #388452 przez mia1082
Kimus hehheheh musze mu jakas sesje zrobic bo do mamy zapomnialam aparatu i tylko takie z tel cykalam. Super ze udalo Ci sie kupic te hustki wygodne dla dzieci choc moj Kacper zaczal sie buntowac na wszelkie nakrycia glowy. Co do rajtek to odziedziczylismy w spadku po wczesniej wspominanym Antosiu. Maja rozmiar 62 a jak cudnie rosna z Kacprem :laugh: jak tak dalej pojdzie to bedzie je mial do konca zycia hehhehe :lol: :lol: :lol: .

Dorcia no tak Zyrafka jest jak druga mama ;) co do Krzysia :ohmy: jak on mogl watpic w Twoje "kompetencje" :lol:

Malina to Ci Michaska spryciula. Sama juz wstaje??? Ona jest najszybsza we wszystkim z naszych dzieciaczkow. Ciekawe po kim odziedziczyla takie zdolnosci ;) hehehhehe mowisz ze juz nie sa podobni? Juz dawno nie widzialam Zuzki kochanej....

co do spotkania ja sie postaram dostosowac mieszkam w okolicach lodzi wiec powino byc ok.


I widze ze tu jakies kolejne brzuszki sie szykuja :ohmy: trzy tyg nieobecnosci i prosze bardzo jakie zmiany....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388467 przez Malina86
Kima z Rzeszowa do Poznania masz mniej niz ja ze Szczecina do Warszawy :silly: Takze teraz to dla mnie zaden kompromis :P No dobrze nam idzie to ustalanie :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388474 przez kima
Dokładnie, zaraz się pokłócimy o miejsce i żadnego spotkania nie będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #388475 przez Malina86
Mia Misia juz sama staje od jakiegos czasu, na ktorejs stronie zamieszczalam filmiki z moja spruciula :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388478 przez mia1082
Malinko to cudnie ucaluj mocno ta "zdolna bestie" :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388479 przez iva 20
Hejka dziewczyny i dzieciaki :* wcale was nie olalam tylko mialam duze zamieszanie

przeprowadzka, malowanie starego mieszkania na biale kolory , sprzatnie , zajmowanie sie dzieckiem a pozniej w miedzy czasie obiady , sprzatanie wiec wybaczcie mi :( nie mialam ani chwili dopiero teraz co weszlam do was i nie jestem w temacie co u was slychac ....
bo u mnie jest kiepsko i wogole mam jakiegos dola , moj zwiazek tez jest na wlosku .. nawet nie mam z nikim o tym pogadac wszytsko mnie przytlacza :( Przepraszam was mamuski ze nie pisalam .... dzieciaczki sa juz duze jak widze po zdjeciach i bardzo sprytne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388496 przez Dorciaition
Ale wymyslacie. ;)
Kima zrobicie sobie wycieczkę ;)
Może Hel? :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl