BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #388634 przez vestusia
Emcia biedna Natalka. Ja coś czuję, że to faktycznie na ząbki. Oby ją to nie męczyło zbyt długo. Bidulko malutka. No a co do wieczoru, to zobaczysz jak będzie się Natka czuła.

My już po zastrzyku. Zuzia standardowo nie płakała. Potem poszłam ją zarejestrować do tego okulisty, termin na 12 lipca, akurat pasuje, bo Piotrek będzie miał drugą zmianę i pójdzie z Zuzią.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Idę strzelić sobie jakąś herbatkę albo coś, bo gorąco jak cholera, a woda mi się skończyła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388657 przez luska
hej laseczki moje

kurcze jak mi ciezko , ze niem mam kiedy z wami pisać!!!!!
Przyplatało sie do maluchów choróbsko.......jelitówka .Olo jak to Olo radzi sobie i generalnie tylko poprostu robi częsciej ;) Za to mala juz to okupowała 2dniowa temperaturą po 40 stopni i jak na razie odpukać tylko tez wali w pampki , a na pierwszyrzut oka zdrowe.Panikara ze mnie i już miałam wize szpitala z mała jak to jakis cięzki rota by był.

U nas w końcu pokazało się słonce!!!!!!!!!!!Dziś grzeje juz ładnie , Olo na pewno wyląduje w basenie no a maleńka bedzie musiała obejść się smakiem na razie

Wczoraj aurelce udało się usiaśc samej , leżała u nas na łóżku na pleckach i fik na bok raczkami się podparła i usiadła , hehe jej mina była bezcenna :lol:

Buziaki dla wszystkich mamus i dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mam nadzieje , ze teraz bede na bieżąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388691 przez emkapl84
Luska z moją Natalka dokładnie tak samo...jelitówka na maksa...wymioty, biegunka, temp około 40 stopnii!!! Dziś chyba troszkę lepiej ale nadal jest taka słaba, że jak kładę ja na dywan, żeby sobie raczkowała to kładzie się na brzuszku i leży prawie bez ruchu...bawić się nie chce, dobrze, ze chociaz je no i od czasu do czasu nawet się usmiechnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388746 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia Laura fajne, no i też na "L", jak Lenka :) Ja dlatego jestem skłonna ku Zosi, ale wiem, że jak będzie druga dzidzia, to dam Piotrkowi szansę wyboru imienia, bo Zuzanka w sumie od początku była moją propozycją, ta fasolka no i dlatego tak ja bardzo chciałam Zuzankę.

Ja mam nadzieję, że na gadaniu się nie skończy i naprawdę się spotkamy.

Ja się dostosuję. W sumie jeśli chodzi o mnie to myślę sobie, że nad morzem to najlepiej gdzieś np. pod koniec sierpnia?? No i koniecznie weekend + ze dwa-trzy dni dodatkowo, bo na więcej urlopu nie będę miała szans. No ale to czekamy jeszcze na propozycje dziewczyn.

Do pracy sama nie wiem. Opiekę mam do dziś. Zuzia nie gorączkuje, zdaje się zdrowieć. Piotrek w poniedziałek ma nockę. Zrobię to chyba tak, że ja w poniedziałek pójdę do pracy, on pójdzie z Zuzią na zastrzyk i na kontrolę i jeśli trzeba będzie kolejne zastrzyki, to lekarka wypisze opiekę na mnie od wtorku. Kurka głupio mi, że tak ciągle na zwolnieniu jestem. I szkoda przede wszystkim, bo praca fajna, wdrażam się po tej nieobecności a tu taka dupa. No i dodatkowo jesteśmy uziemione w domu.

Myślicie, że jak Zuzia nie gorączkuje, to można z nią wyjść na jakiś spacer? Bo pogoda jest cudna. No i sama nie wiem, czy mamy tylko w tym domu siedzieć? Doradźcie coś, pliss.

Dorcia, obyś negatywa nie dostała. Ja to nie lubię jak ktoś mi tak długo nie wysyła paczki :D

Ja pospałam z półtorej godzinki, zmywałam naczynka i został obiad do zrobienia. Ale dziś na szybko - pulpety z sosem i do tego kasza gryczana. Zuzia coś marudna, nie chce się bawić na dywanie, leniuch okropny. Tylko by w leżaczku leżała. Ech. :(

Lusia biedne dzieciaczki! Olo większy więc troszkę lepiej sobie radzi, ale biedna Aurelka. No i jaka zdolniacha!!! Szkoda, że nie udało Ci się zrobić tego zdjęcia, jak sobie sama usiadła. Moja Zuzia na razie opanowała sztukę... przewracania się z trybu siedzącego he, he, he :D

Dziś siedziała na dywanie i w końcu się przewróciła. Grzmotnęła głową w podłogę, ale zacieszała jak głupia.

Życzę Lusia zdrówka dla Aurelki i Ola. No a co Ty myślisz o naszym spotkaniu? Jesteś chętna? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388753 przez emkapl84
Vestusia Natalce bardzo dobrze robią spacery...moim zdaniem nie ma to jak świeże powietrze..ja z nią cały czas wychodzę i na pewno jej nie szkodzą a raczej pomagają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388763 przez Dorciaition
Vestusia moim zdaniem też możecie wyjśc na spacerek. Zuzia się dotelni. my już raz byłyśmy. chce iśc znowu, ale Lenka spi od 3 godzin.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388792 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jakby co to u mnie bedzie Marcelina :lol: Bedzie Misia i Marcysia :) Ja tam bym chciala druga dziewuszke. Oczywiscie w przyszlosci... :lol:

U nas upal, ale teraz cos sie zachmurzylo, moze burza bedzie.

Ciekawe jak madziaska... Kochana trzymam kciuki, zeby wszystko cudnie jutro wyszlo.
A to specjalnie dla Ciebie!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:laugh: :laugh: :lol: :lol: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388799 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A filmik mega ha, ha, ha!!!! Skąd Ty to w ogóle wzięłaś???

U nas dni miasta. Dziś leci Bajm. Kurka, a my kisimy w domu.

Zuzia coś marudna, kaszle przeokropnie. Ech sama nie wiem. Jutro chyba pójdziemy na spacer. Boję się, żebym jej nie zaszkodziła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388800 przez emkapl84
Malina u mnie w domu filmik zrobił furrorę!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388820 przez luska
hahah Malina ty szalona kobietko skąd ty to wytrzasnełas :lol: :lol: :lol:

Vestusia ja juz kiedys pisałam , ze ja jak najbardziej za spotkaniem jestem mi pasie zawsze i wszedzie , bo i tak jako samotna matka będe jechała B) Do Doci nie mam dlaeko przy jedzie mojego hasbenda to pewnie 1.5-2 h i jestem.

Verstusia jak Zuzia nie ma goraczki to nie ma co sie kisic , bo jak ma to nie mozna wychodzić.Fotki nie zrobiłam bo to była 22.30 , mała miała w dupie spanie to leżałyśmy na wyrku.
Zdrówka dla dzieciaczków , bo widze tu choróbska , zaraz postarm się chociaz troszke nadrobić.........miałam ciasto piec

A co do krech no dobijcie mnie hehe ja jutro smigam kupić test , bo mam dziwne przeczucie , że w ciązy jestem B) Teraz to sie powiesze , B) mojemu urwę jajka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #388822 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Filmik kiedys dawno temu chyba kumpela mi podeslala :lol:

Emcia ciesze sie, ze filmik Wam sie spodobal :lol: Mam nadzieje, ze dzieciom nie pokazaliscie :laugh: U mnie tez swego czasu robil furrore. Najlepszy efekt jest na duzym telewizorze :laugh: :lol:

O lusia widze, ze bedziemy dwie testujace. mam nadzieje, ze to jest tylko jakas po ciazowa schiza :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388824 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a co do tego spotkania to Poznań tez mi pasi i tak mialam jechac do kuzynostwa i Ola wziąśc na kolejke i do Zoo , poza tym kuzynka rodzi jakoś w sierpniu , wieć pewnie i tak zajdziemu maluszka zobaczyć, znaczy ja bo małz to ciety na nich jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388857 przez Dorciaition
Hey
Vestusia kiedy idziesz do tego U.M.? Daj znać. Trzymam mocno kciuki.

Luśka witaj :) Ojejku to Was trafiło choróbsko. Dobrze, że już lepiej.
Gratki dla Aurelci, że sama usiadła. Pięknie.
Super, że też się piszesz na spotkanko.

To coraz więcej nas :)

Malina
, a pytałaś może Anyanki czy na zjazd pojedzie? :P :P :laugh:

Vestusia pamiętam tą Twoją fasolkę w avatarku. No i jak się stresowałas, że nie znasz płci. Tak bardzo chciałaś dziewuszkę, no i marzenie się spełniło.
Malina czekamy na wynik testu. No Luśka na Twój test. Ale by było fajnie :blink:
Filmik mnie rozwalił ;)

Madziaska kochana życze Tobie aby ten jutrzejszy dzień był najpiękniejszy, oczywiscie po tym kiedy Hania się urodziła.
Będziemy myślami z Tobą. Baw się dobrze :)

U wrześniówek trwa zjazd. Zazdroszczę im. Czatuje na zdjęcia :)

Aa, nie mówiłam Wam. Wygrałam wejściówki na casting do Mam Talent, oczywiście jako widownia :) W niedziele idę.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388858 przez katka
witajcie mamutki

ja trzymam kciukasy coby były 2 krechy :P

Emcia Lusia oby dzieciaczki szybko wyzdrowiały

co do zjazdu to tylko do konca sierpnia sie pisze bo potem sie nie wyrwe z pracy

ja dzis sie zaparłam i zrobiłam robunia pokuj na tip top wywalilam wszystko z szafek okna pomyłam meble po odsówałam i podłoge wyszorowałam normalnie az pachnie jak sie do niego wchodzi. do konca lipca mam zamiar tak cały dom zrobic
a teraz sącze drinka i padam na twarz.

A olinka ma juz 2 zabka dzis wyszedł i juz stuka i drapie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388874 przez Malina86
Dorcia no oczywiscie, ze pytalam :P Dla nas koniecznie wspolny domek ;)
Ale fajnie masz z tym "Mam talent". Zrob jakis przypal na widowni, zeby Cie w telewizji pokazali :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


katka gratuluje kolejnego zabka!

Uciekam, bo malz juz jedzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl