BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389430 przez Dorciaition
Dzień Dobry.

Buziaczki dla naszej Hanulki :)
:kiss: :kiss: :kiss:
Też chcę już fotki :)

Malina zaprasza, zapraszam :)
A Twój jaki chętny :lol: Fajnie :)
Do Zakopca jedziemy 11go sierpnia, do 17go, wiec wtedy absolutnie nie przyjeżdzajcie.
Co do noclegu to nie mam pojęcia. Ale najlepiej to jakiś prywatny domek, nie żadne wille, bo sie nie dopłacicie. Podpytam Krzysia czy o jakimś wie.

Bawcie się dobrze, oby pogoda Wam dopisała.

Vestusia fajnie, że się wyrwałaś. Tam to przynajmniej trochę żyjesz, masz znajomych, bo w poprzednim mieszkanku taka samotna.

Biednia Zuzia. Oby w końcu jej przeszło cholerka.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Różak kurka trzymam kciuki żeby opiekunka się znalazła, taka porządna, na stałe.

Tak na szybciutko bo muszę zmykać do sklepu. Pogoda u nas "cudowna" :S W sam raz na 1 lipca :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389551 przez kima
No tak myślałam, że tu pustki będą, skoro wekendzik nastał! :laugh:

Vestusia a ską Ty wiesz, jakie siły we mnie drzemią :S masz jakąś ukrytą kamerkę, czy co :blush:

Malina no ja jestem z tych "coniektórych" które twierdzą, że takie dzieci za małe na taką podróż. Wnioski takie wysnuwam z obserwacji własnego dziecka, nie twierdzę i nie ogólniam, że wszystkie tak mają. Mam nadzieję, że odpoczniecie troszkę od T. :laugh: nam szkoda tylko przerwy w opowieściach o niej :laugh: :laugh: no i że Miśka zniesie dobrze podróż, bo Kubuś np. nie bardzo lubi długo jeździć autem ;) i w sumie kupiliście na tą podróż ten nowy fotelik czy narazie nie?

Dorcia mam nadzieję, że do Was zawitają w końcu upały, mogę się podzielić troszkę, bo u nas idzie paść :ohmy: jak Kubuś wstał po 6 rano, to już było prawie 30st ;)

Kurczę, też nie mogę się doczekać fotek z wesela Madzi, ciekawe kiedy nam coś tu wrzuci :unsure:

Hanulko synowo moja, buziaczki od Kubunia na te 7 miesięcy :kiss:

Vestusia fajnie, że wybawiłaś :) każdemu jest potrzebna taka odskocznia :) i widzisz, ja tu robię nie tylko za strażniczkę rozkroku (choć wczoraj zastępowała mnie KRedzia :laugh: ) ale i za strażniczkę miesięcznic :laugh: ileż ja mam tu funkcji :S :side: :woohoo:

ok lecę do moich chłopaków, oboje sobie drzemią, a mi się wcale nie chce spać w taki upał ;)

jeśli zdążę to wieczorem wrzucę fotki, a jak nie to jutro już na spokojnie ;)

W przyszłą sobotę balujemy na weselu, matko w taki skwar to się chyba roztopię! ;)

bajjj :kiss:

aaaa właśnie Sarna miała do nas pisać i proszę :P zobaczyła kawałek świata i o mamutkach pewnie na dobre zapomniała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389563 przez Dorciaition
Cisza faktycznie.

My byliśmy na mega zakupach. myślę, że wszystkiego dla Lenki (pampersów, mleka, chusteczek, jedzonka) mam na kilka miesięcy.

Potem postanowiliśmy już nigdzie nie wychodzić i urządziliśmy Lence kąpiel w pokoju, w małym baseniku.

Malina daj znać jak podróż. My też się na długą szykujemy. Do Zakopca pewnie z 10 godzin pojedziemy.

Wrześniówki już po zjeździe. Są zdjęcia. Aż się poryczałam. Zazdroszczę im.


Kimuś dzięki za słoneczko. U nas dziś skwar.
Fotki dziś poprosimy :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389566 przez vestusia
Witam Kochaniutkie :)

Powiem Wam na wstępie, że niby nie ma tego do "odhaczania" o subskrypcjach, a skrzynka mailowa jest zawalona. Też tak macie?

Kimuś Kochana, ja wystarczy, że patrzę na Ciebie na fotkach to ja już wiem, że Ty niezła Łobuziara jesteś :D I nas tu tak pilnujesz, czyli wiadomo jakie siły w Tobie drzemią ;-)

Oj Kochane, chcę tego zjazdu. Zaraz wskakuję do wrześniówek i oglądam focie i poczytam troszkę.

Dorcia no to zakupy musiały być mega, nawet nie pytam ile zostawiliście w kasie, bo jak na kilka miesięcy, to nie wiem czy była to suma trzycyfrowa czy już cztero he, he, he :D

Dawaj fotki z kąpieli w baseniku, na pewno zrobiłaś :D Albo filmik :D

Kimuś, my się tu musimy uzupełniać z tymi funkcjami. Jak u mnie jest upał i nie kumam, to Ty mnie przypilnujesz :D

No i też czekam na fotki Kubunia :)

A u nas lipa. Zuzia znowu ma gorączkę, dałam jej czopka, po czym niedługo po tym zrobiła kupę. Masakra. Cała jest mokra, marudna, płacze, nic jej nie pasuje, troszkę śpi, nawet sporo, bo normalnie by nie spała tyle. No ale pewnie dokłada się do tego ta pogoda - no idzie zdechnąć, po cyckach mi leci. Ech.

Nic tylko sobie w łeb strzelić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389568 przez vestusia
No fotki cudne, kurka ale im zazdroszczę! I jeszcze pogoda im dopisała, no po prostu cudnie! A fotka tatusiów to aż mnie wzruszyła :) Kurka dziewczyny, dogadajmy się co do miejsca, please!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389600 przez vestusia
Dorcia, są kolejne fotki. Kurka, ale musiało być super :)

Zuzia zasnęła, Piotrek zaraz jeszcze skoczy do sklepu. Ze mnie leje się okropnie, no idzie zdechnąć.... ;(

A reszta baluje pewnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389605 przez Dorciaition
Vestusia musiałaś zapomniec raz to odhaczyć. Teraz wejdź w profil, moje subskrypcje i odhacz nasz temat.

Nie aż takie zakupy to nie, ale spore :)

Mnie się też wydaje, że Kima to diablica :blink:

Vestusia ucałuj mocno Zuzolkę. :kiss: :kiss: :kiss:

Ja cały czas trzymam twardo decyzje o miejscu i nie zmieniam, bo jak ciągle będziemy zmieniać to nigdy nie uda się spotkanie zorganizować ;/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389606 przez Dorciaition
wow, jak super im


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389610 przez vestusia
O, a teraz jak piszę to znowu mam do odhaczania subskrybuj ten temat. Nie wiem o co kaman.

Dorcia ja też jestem za tym Powidzem. Albo nawet za czymś innym, ale żebyśmy doszły do porozumienia. Kurka najgorsze jest to, że ja bym chciała, aby była Kredzia, Kima. Bo my przecież tak często tu piszemy i będzie mi smutno jak wyjdzie jakieś miejsce, do którego one nie dotrą :(

Musimy Kochane dojść do jakiegoś porozumienia, bo Dorcia ma rację - jak się nie zdecydujemy, to wyjdzie z tego wielkie nic...

Dorcia chyba burza od Was przyszła do nas, bo się chmurzy i grzmi. A Piotrek pojechał rowerem do bankomatu a potem do Biedronki. Jest teraz w promocji Lenor ;-)

Kurka a Zuzia wstała i gorączka nadal. Dałam jej syrop. Boziu jak mi jej szkoda, dobrze, że jutro już do lekarza, bo chyba umrę ze strachu o nią :(

Na szczęście pije mi nawet herbatkę, daję jej też deserki, bo one jednak wodniste, więc mam nadzieję, że będzie ok. Żadnej biegunki nie ma, ale ta temperatura się pojawiła. Ech. :(

A wrześniówkom to naprawdę zazdroszczę. Superowo miały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389615 przez Dorciaition
Vestusia ja muszę ciagle odhaczać. Wkurzające to jest.

No pewnie, masz rację. Najlepiej jak byśmy wszystkie były. Mam nadzieję, że uda się to tak zorganizować, że wszystkie się spotkamy. Oby, oby, oby.

Chyba faktycznie przyszła burza od nas, bo u nas upał i burzyska brak. Mam nadzieję, że już nie wróci ;)

Oo, a ja ja Lenor dziś kupiłam.

No właśnie- dobrze, że Zuzia zajada no i pije- to wazne.
Ach te choróbska wredne :angry:
Tak mi szkoda Zuzi. Może lekarz da teraz coś lepszego.

Fotencje :)







Śmigamy teraz na prawdziwą kąpiel :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389618 przez vestusia
Ojej, burza nadciąga, masakra!!! Zaraz wyłączam kompa, co by go szlag nie trafił.

No a w Biedrze łącznie Lenor chyba 2,5l (bo 1,5l + 1l) za 19 zł jakoś tak. Piotrek wrócił, ale poszedł do tej Biedronki co jest bliżej i tam nie było. No kuźwa. No ale jutro kupimy w drugiej.

Kurka Zuzia nadal rozpalona i spocona. Ale pogodna. Na noc jeszcze dostanie czopka, bo zwariuję. Śpię dziś z nią, bo normalnie tak mi jej szkoda. A tak się uśmiecha bidulka.

Dorcia fotki są cudne!!! Wiedziałam, że na pewno robiłaś fotki albo filmik :) Lenia cudną miała zabawę i jaki ma zajefajny strój! Moja Zuzia też ma, ale Lenka widać ma super kolorowy :) No rewelacyjna z niej Damulka i Laleczka :) Nie mogę się napatrzeć :) A Daisy nie chciała towarzyszyć Lence w kąpieli? :D Bardzo podoba mi się ta kula, co w środku jest ta kaczucha. Zamawiałaś ją gdzieś z Allegro? Superowa, już ją na filmiku widziałam i bardzo mi się podoba :)

Idę powolutku przed tv no i mecz będzie leciał :)

Trzymajcie się, dla bezpieczeństwa wyłączam komputer :D

Buziole!

Komu kibicujecie? Ja Włochom :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389647 przez Dorciaition
Vestusia może jak będzie burza i deszcz to do Zuzi dotrze troszkę świeżego, innego powietrza i poczuje się chociaż troszkę lepiej.
Bidulka nasza no. Mamusia też, bo się martwi.

Ojej zawsze jak tak piszesz to się wzruszam :) Ha ha a zdjęcia robię ciągle Lence :)
Strój dostała od mojej mamy. Jest na 12- 18 miesięcy. Ciut duży jest, ale tylko jak nie ma pampka, a jak jest to pasuje jak ulał.
Zuzi strój też cudaśny. Pamietam jak ślicznie w nim wyglądała :)

To ta kaczucha allegro.pl/fisher-price-kapielowa-kaczus...676-i2361034234.html

A ja już sama nie wiem komu kibicuję. Jak nie ma Polski to już nie patrzę na meczem, choć finał wypadałoby w sumie obejrzeć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389650 przez vestusia
Nio i spadł deszcz i powietrze ciut lepsze. Zuzia wykąpana i pojedzona, zasypia. Mam nadzieję, że poczuje się lepiej, temperatura już spada. Fajno, że robisz Lence fotki. Ja to taka ciapa jestem, że jak jest ważne wydarzenie i mam wziąć aparat, to albo zapomnę, albo jak na Komunii Dawida - zapomniałam karty pamięci i na to samo wyszło he, he, he ;-)

Dzięki za link do kaczuszki. Zamówię ją, ale poczekam na wypłatę Piotrka, wtedy kilka innych rzeczy Zuzi też chcę zamówić, m.in. nocnik ;-) Może z Fisher Price'a he, he, he :D

A strój naprawdę fajoski. Mój na pierwszy rzut oka wydawał się za mały. Ale normalnie jak założyłam Zuzi to pasował, bo taki z lycry jest, więc się normalnie naciągnął. Kurka nie ma co, teraz są cudne rzeczy dla dzieciaczków. Ja muszę się zaopatrzyć w buciki dla Zuzi, jakieś tenisówki, balerinki, bo ona ciągle w skarpetkach, a niekiedy ładnie bucik by wyglądał :)

Dorcia finał koniecznie obejrzyj, bo trzeba he, he, he :D

No to lecę już przed tv. Widzę, że my dziś same sobie rozmawiamy na forum he, he, he :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389673 przez katka
witajcie mamutki

U nas taki upał ze lepiej nie mówic. cały dzien dzieciaki w basenach przesiedziały. Wrzuciłam wam fotki na FB bo tu mi sie nie chce zmniejszac :silly:

Zuzanko duzo zdrówka

Dorcia ale superasne zdjecia bLenki

Padam normalnie i uciekam bo burza sie zaczyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389733 przez luska
Hej kochane

MAdziu moja kachana wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia , samych usmiechów i radości!!!Sto lat tez dla Haneczki!!Mikusiu sto buzioków od cicoci

Mnie prosze pod tym na P podpisac , bo mam o 100km bliżej wiec samo za siebie mówi.
Rozmawiałam z mężem no i generalnie powiedział , że mnie pojebało ;) Nie umie pływac , na co bedzie jechał nad jezioro i co to za urlop bedzie dla niego , ale spoko loko zagrożę rozwodem :P

Vestusia zdrówka dla Zuzanki oj bedna przechorowuje ten żłobek :kiss: :kiss: :kiss:

Różyczko matko , ale wam pod górke z tymi opiekunkami , oby się szybko ułożyło.

Malinko to udanego urlopu.

hehe Kima to zdradz nam jakie siły dzremia w tobie , bo ja nie wiem :silly:

Dzieciaczki słodkie sa , wow Igor taki już wyrośnięty!

No uciekam na foty wrzesniówek bo mnie zaciekawiłyście , koniecznie my też sie musimy spotkać!!!!!!

U nas też parówa , no tragedia.Madra mamusia załatwiła Ola klimą w aucie i nam się rozchorował , na moje albo krtań zawali mu albo angina :dry: Mała nadal wali jak szalona w pampka.Zbankrutujemy chyba w tym miechu.

Za to dzis mała dwa kroczki przeraczkowała , rodzice euforia jak nie wiem i nas olała.Zdecydowanie woli pełzać.Wsadził ja mąż dzis też na trampolinę ,jejor jak się chirała , oczywiście jak przyleciałam z kamera to było po zabawie B)

Potem urzędowała w basenie ale bez wody , bo grilla mieliśmy i młoda oczywiście w swoim żywiole :P

Troszke fotek , co prawda nie sa najświeższe , ale mamcia pożyczyła aparata

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl