BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #389046 przez vestusia
Ja już nie wiem. Miejsce mogłoby być fajne, no ale wiadomo - nie znajdziemy idealnego środka z idealnym miejscem. Zawsze któraś będzie miała dalej, a inna bliżej. Kredzia, no a nad morze to wiadomo, że jeszcze dalej. Dla mnie te 5h jazdy to nie taka tragedia w porównaniu z podróżą nad morze, gdzie będzie co najmniej 8-9h jazdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389049 przez Suari
vestusia napisał:

Dziewczyny mam!!!!!

www.jezioropowidzkie.pl/

www.powidz.pl/

Powidz, jezioro powidzkie. Na mapie na lewo od Konina, ciut do góry. Między Koninem a Gnieznem mniej więcej w linii prostej :)

Co Wy na to???

Suari nie mam, a co to ten nebulizator????


Nebulizator jest do inhalacji. Przy zapaleniu oskrzeli Igor miał robione inhalacje, ale z dodatkiem jakiegoś lekarstwa i szybko mu przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389050 przez vestusia
Suari a to można kupić samemu?? Muszę obczaić na Allegro.

Ja idę już spać. Naprawdę.

Kolorowych snów.

Zastanówcie się nad miejscem, może ewentualnie to, co podałam.

Baj, baj! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389051 przez Suari
vestusia napisał:

Suari a to można kupić samemu?? Muszę obczaić na Allegro.

Ja idę już spać. Naprawdę.

Kolorowych snów.

Zastanówcie się nad miejscem, może ewentualnie to, co podałam.

Baj, baj! :D


Ja mam taki allegro.pl/inhalator-nebulizator-soho-mi...per-i2431568294.html w aptece zapłaciłam za niego 110 zł. Nawet sama możesz używać, bo ma maseczkę i dla dzieci i dla dorosłych. Wprawdzie jest trochę głośny, tzn ta sprężarka czy co tam głośno chodzi, ale Igor to nawet przy inhalacji potrafił usnąć :)
Też uciekam spać!!!! i w razieczego to stosunkowo udanego weekendu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389053 przez vestusia
Suari dzięki za link. Jutro na spokojnie to obczaję i zastanowię się nad kupnem tego. Może to jakoś Zuzi będzie pomagać. Chociaż najbardziej to pomogłoby jej nie chodzenie do żłobka... :(

Lecę Kochane. Baj Baj :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389054 przez Kredka
Vestusia mieszkamy w takiej rozpietosci od siebie że ciężko utrafic miejsce gdzie każdej będzie "po drodze".
Kochana ja muszę temat przedyskutować z mężem. Wiadomo że to nastąpi jak wróci. Choć on jest typem domatora. Ciężko go z miejsca ruszyć. Mam nadzieje, że uda mi sie go namówić.Obiecuję Wam użyć moich wszystkich wdzięków ;) :silly: . Choc nic nie obiecuję :P

ja tez zmykam lulu papa
kolorowych snow :kiss: :kiss:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389055 przez vestusia
Kredzia z moim Bobem będzie to samo. Muszę go jakoś do tego "przekonać" ;-)

Kolorowych raz jeszcze. Kurka taka godzina a ja nie śpię. A najgorsze, że Boba jeszcze nie ma!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389068 przez vestusia
Dżem dobry :)

Zakończyłam dzień na forum i go rozpoczynam ;-)

Madziaska Kochana, życzę Wam, aby ten dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu! Buziaki dla Was, życzę udanej imprezki, aby wszystko wyszło tak, jak sobie to zaplanowaliście no i z niecierpliwością czekam na fotki!

Dużo, dużo zdrówka i wszystkiego Najpiękniejszego na Nowej Drodze Życia :) I dla Hanusi buziaczki ogromne z powodu chrztu!


My zbieramy się na zastrzyk.

Do napisania później, choć na weekend pewni będą tu pustki, bo to jednak weekend :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389071 przez Kredka
witam jako druga :)

wstałam o 6ej i po otworzeniu okna musiałam stwierdzić, że choc tak wczesnie rano to grzeje niemiłosiernie. Dzisiaj będzie dawać w palnij oj będzie!!


Madziaska
W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita, Gdy wierność i prawość Was będzie prowadzić, do domu szczęście zawita. Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni, a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się, nigdy nie zmieni.
Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie.


Idę się ubrać bo jeszcze w piżamie :silly: a potem podrzucam koleżance MIkołaja a ja jadę na zakupy. MIłego weekendu ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389078 przez katka
witajcie mamutki o poranku

my dziś pospałysmy do 8 normalnie jak nigdy. Co do spotkania to powiem wam ze Sielpia była by idealna. Piekna plaza osrodków wypoczynkowych do wyboru do koloru cisza spokój i las dookoła. naprawde polecam i jest jakos w srodku polski z tego co pamietam.

color=#FF4080]Madziaska moc całusków dla was i dla Hanulki w tym pieknym dla was dniu[[/color]

No i uciekam bo dzis mam w planie pokój Olinki do sprzatania na tip top.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389084 przez Dorciaition

Młodej Parze
aby czerpała samą radość
z odkrywania piękna
małżeństwa
oraz satysfakcji z budowania
udanego przymierza
dwóch kochających się osób
Wszystkiego najlepszego


Haniu

Tobie, która wypełniłaś dom swym płaczem i radosnym gwarem,
Życzę beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,
Aby każda łza, która po Twym policzku spłynie,
Była łzą szczęścia, a uśmiech Twój,
Zjednywał wszystkie wokół serca,


:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389085 przez Dorciaition
Vestusia bardzo podoba mi sie miejsce, które wynalazłas. No i faktycznie każda miała by kawałek. Myślę, że to sprawiedliwe.

Krzysiu też pewnie nie będzie zachwycony. Nie wiem jak to zrobię. Ale muszę być i już :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #389087 przez vestusia
No my już po zastrzyku. Dziś jechaliśmy do innej przychodni, bo weekend jest i Zuzia płakała bardzo. Jakaś dziwna piguła była i wolno robiła zastrzyk i Zuzia się rozpłakała. Potem na szybkich zakupach w lidlu i teraz w domciu.

Dorcia mnie też się wydaje, że to miejsce jest takie no w miarę ok, chyba że znajdziecie coś lepszego. Ta Sielpia dla mnie byłaby ok, ale ja nie jestem egoistką i akurat ja miałabym malutko do tego miejsca, więc się nie upieram, bo Wy, a zwłaszcza Malina, to miałaby naprawdę kawał drogi. Trzeba to przedyskutować.

Prostuję. Miałabym do tej Sielpi Wielkiej 244 km, ale to w drugą stronę jakby, więc Wy miałybyście mega daleko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389091 przez vestusia
Nie wiem jak ja wczoraj to liczyłam, że do tego Powidza wyszło mi niby 260km. Dziś patrzę i wychodzi na wyszukiwarce 330km, więc tak sprawiedliwie. No bardziej niż do tej Sielpi, bo ona w stronę Kielc, więc laski znad morza to chyba by co najmniej 8h jechały.

Zobaczymy co Malina na to.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #389092 przez Dorciaition
A to babsztyl no.

może zróbmy tak:
Kto pisze się na Powidz???

Ja na pewno. Kawałek jest ale damy radę mam nadzieję :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl