BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #391880 przez vestusia
Ahia Dorcia, dzięki za to info. No ciut podwyższone jest, ale wiadomo, że chora troszkę jest, więc wiadomo. No ale zobaczymy co lekarka powie. Jutro idziemy na ostatni zastrzyk, nie wiem czy jutro na kontrolę, ale myślę, że w piątek i wtedy te wyniki jej pokażę. Jeszcze zapytam jutro piguły odnośnie tych wyników i niech mi powie czy iść jeszcze jutro czy poczekać do piątku na kontrolę.

Ale musiałaś mieć niefajnie jak zmokłaś he, he, he :D

O, rozumiem, jagódki :D Widać smakowały :D

A ja kurdę normalnie śnię na jawie dziś! :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391893 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #391910 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No a teraz troszkę obiecanej Zuzanki:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391983 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No Zuzia cudowna, czysta mamusia :) Ile ma włosów. Jeszcze troche i mama będzie kituszki robiła :) Widzę, że tak samo zainteresowana kablami jak Lenka. :) No i pięknie zaczyna raczkować. Zdolna jest :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391993 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To fakt, Zuzia troszkę włosków ma, ale szału nie ma. Niektóre dzieci to mają naprawdę dużo włosków. To jej raczkowanie to takie dziwne. Już potrafi np. utrzymać się na jednej ręce i po coś sięgnąć (np. po ten chodzik-pchacz) i bawić się tymi grającymi elementami (stojąc wtedy na trzech he, he, he). Czasami jej się uda rękę do ręki dołożyć, ale myślę, że jeszcze nie zaczaiła co robić z tymi rękami. Ale powolutku się zbiera. Woli się w każdym razie wyłożyć rękami do przodu, tak widać, że czuje się "pewniej".

No a ja zapomniałam napisać, że Lenka ma cudną beretkę ;-) Widzę, że Mamusia dba, by Lenka była modnisią :) Superowo :D

Ale tu pustki. Jak nie na forum.

Czekam na relacje Kimy. Co z tym grafikiem.

Sarna mi nic nie odpisała.

Jutro wizyta teściów (tzn. teściu na pewno ma niby wpaść, a teściowa w zależności od tego czy uda jej się wyrwać szybciej z pracy). No a w sobotę okazuje się, że odwiedzi nas mój ojciec (znowu uprzedzając, że na jakąś godzinę, nie dłużej, bo gdzieś tam znowu po drodze jadą). Ja będę sama, bo Piotrek od piątku zaczyna dniówki. Jejor dziwnie, weekend a ja sama z Zuzą. Tzn. teraz i tak siedzę w domu, więc mi to bez różnicy, ale jak będę w końcu pracować i przyjdzie weekend, to będzie mi dziwnie, że Piotrek w pracy, a np. w środku tygodnia będzie miał wolne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392011 przez emkapl84
Nadrobiłam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co do wyjazdu w sierpniu to juz wam laski zazdroszczę!!!!!strasznie bym chciała na zywo Was spotkać i pogadać!!!Na pewno będziecie sie super bawić!!!!
Madzia brak mi słów!!!!! Pięknie wyglądałaś
Vestusiapodejrzewam,że się napaliłaś na to mieszkanie!!!!ja tez tak mam...jak się na coś napalę to o niczym innym nie mogę myśleć!!!
Natalcia juz czuje się dobrze ale kilka dni noszenia na rączkach i zasypiania na rekach w czasie choroby dają się teraz we znaki bo mała się przyzwyczaiła i cały czas się dopomina, wrecz wrzeszczy, żeby wziąć ją na rączki.
Za kilka dni do pracy :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392017 przez kima
No heja z wieczora!

Jadąc mpk'iem do domu widziałam, że dzisiaj imieniny Malwiny, więc jeśli je dzisiaj obchodzisz to najlepszego Laseczko! :kiss:

Madzia, zdjęcia piękne, wyglądałaś bajkowo! Jaka chudzinka z Ciebie! No a moja synowa pełna klasa! Cudniuśna, Kubusiowi się bardzo podobało :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Z tymi wynikami to najlepiej rzeczywiście podpytaj co i jak, bo u dorosłego takie przekroczenie normy to błahostka, natomiast wiadomo, że z dziećmi to inaczej.

Dorciu Lenia cudna, a czapolinka bombowa :laugh: fotka w serduszku mnie rozbraja za każdym razem się uśmiecham jak ją widzę :laugh:

Zuzanka cudna, mała spryciarka jak zasuwa :) A te kable to tak celowo przez pokój leżą? Nie da się ich jakoś bokiem przeciągnąć? :laugh:
iii wiem, że piszę to po raz enty, ale Zuzia jest poprostu Twoją kopią, nie wyparłabyś się jej :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Katiuszka, jeśli Olinka nie płacze ani nie wymiotuje, to wydaje mi się, że nie ma co panikować. Gdyby coś jej było to chyba od razu by się działo, a tak to pewnie wszystko jest ok. Ale rzeczywiście nasze dzieciaczki są teraz na takim etapie, że nie dużo trzeba, żeby spadły z łóżka. Kubuś też przemieszcza się dosłownie w sekundzie ;) A i mam do Ciebie pytanie.. ale mam nadzieję, że się nie obrazisz :blush: czy masz może dysortografię? Bo sadzisz dużo byków :S pytam z czystej ciekawości, nie jest to złośliwe, więc bez obrazy :blush:

Chciałam ogłosić, że wpisałam uwagi za dokuczanie naszej koleżance w sprawach mięsnych :ohmy: :laugh: następnym razem będę rozmawiać z rodzicami :laugh: :laugh: :laugh:

Grafiku dzisiaj nie obadałam, bo ktoś zabrał, może kierowniczka wpisywała urlopy czy coś. Więc jutro napiszę, jeśli dopadnę grafik.

Ajj jakąś godzinę temu zerwała się wichura, chmury ciemne, nawet się błyskało i co? oczywiście rozeszło się po kościach i nawet kropla nie spadła :ohmy: naprawdę mam już dość tych upałów. Wiem, że narzekałam, pytałam gdzie to lato, ale już mam dość :silly: odwołuję wszystko :silly:

idę ogarnąć łazienkę, chwilę mi zejdzie, ale zaglądnę tu jeszcze :P nie ma to tamto :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392022 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W porównaniu do Lenki to ma bardzo dużo włosów. :) Co do raczkowania to mówię Ci, że na dniach będzie śmigała jak szalona. Ma chęci, próbuje, są postępy, więc za chwilę się uda.
Lenka dupkę podniesie tylko na łózku. Tak sobie dziś myślałam, ze może jej za twardo, bo nigdzie dywanów nie ma, a, że ślisko to woli sobie pełzać.

A beretke wczoraj kupiłam w realu za dychę. no zakochałam sie w niej. Ona ma uszka i ogonek- taki świński ryjek ;) Nie kupuję drogich ciuchów. Jak coś mi sie podoba tak długo łażę aż będzie promocja. Tak jak jedne spodnie, no chyba z 5 miesięcy chodziłam, no i ostatnio kupiłam je za 19,90 z 60 :) Ale byłam szczęśliwa.

Sarna pewnie czasu nie ma na tych wakacjach. Oby szybko dała znać. Boję się, że my tu już łądnie wszystko ustalimy i miejsc nie bedzie. Dlatego Dziewczyny musimy się spiać, zdecydować i rezerwować.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jejor ale sie rozpisałam.

Zauważyłaś, że dziś głównie my tutaj się udzielamy?

Hallo Kobitki!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392025 przez katka
witajcie

Z Olinka wszystko ok

Kima nie obrazam sie nie mam stwierdzonej ale zawsze miałam problem z ortografia :silly: takze z góry przepraszam za byki :silly: A najgorsze to ze ja p nauczyciel :lol:

Vestusia domek to jest to wrzuc nam troche fot

ide Olinke usypiac bo marudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392026 przez katka
A i jeszcze basen grzybek jest w carefour ale ceny nie sprawdzałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #392028 przez Dorciaition
Oo witajcie Dziołchy.

Kima ha ha możesz wzywać rodziców :laugh: Nie boje się :P :P Mam spory zad, więc lanie nie będzie mocno bolało :laugh: :laugh:

No ej sprawdzaj ten grafik i to już. Nie wymigasz się.

Kochana przyjeżdżaj nad morze. Tutaj to chyba mróz będzie nie długo, no i ciągle pada.

Jeju teraz się stresuje czy błedy robię. :blink: Nie chce następnej pałki :silly:

Grzybek ma wzięcie, ale ja to chyba go tego lata nie wykorzystam.
Katka dobrze, że z Olinką ok. Już sie nie stresuj.

Kredka, a Ty dziś strajkujesz?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392067 przez Dorciaition
Ale tu cisza. ;/ Nie lubię tego.
Idę spać, bo na 7 do pracy ;/
Dobranoc :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #392115 przez kima
hehe :laugh: w dzienniczku wszystko wpisane i oszukać się nie da :laugh:

a z grafikiem nie ściemniam, nie namierzyłam go dzisiaj, ale fakt, że patrzyłam tylko rano jak szłam podpisać listę, ale później już nie miałam na to czasu, roboty tyle, że wysiadam, chętnie bym posiedziała na wychowawczym jakby za to płacili ;)

a tego grzyba to chyba ja też zakupię :P pójdę jutro do reala, bo są kaszki na promocji za 10,5 dwie sztuki jakby którąś interesowało.

Wyszorowałam wannę, umywalkę, kibelek, płytki umyte, aż inaczej wygląda ;) a powiedzcie mi, czym czyścicie osad na płytkach przy wannie?

Teraz lecę jeszcze troszkę poprasować, bo wszystkie kiecki mam pogniecione, bo w szafie się wywala, a teraz nie chodzę w spodniach bo bym sobie cipkę ugotowała na miękko taki skwar!:laugh:

więc zajrzę tu za chwilkę, a Kredzia jak Ciebie nie będzie to znowu minus następny poleci! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #392117 przez Kredka
Heloł :)
Nie strajkuje :)jestem jestem :lol: :lol:
Dzisiaj mialam do 18ej goscia ;) wiec nie mialam czasu na pisanie.Tyle naskrobałyscie ze nie mam słów.

Suari ale przystojaniak z Igorka :)O matko ja te nasze dzieci wydoroślają. szok.

Dorcia współczuję pogody, chetnnie podesle słonka i upałów, po 2 dniach |Ci sie odechce.
Fajny ten pchacz :) ja mam w planach kupic stoliczek edukacyjny i pchacz - jak sie da to w jednym :) widzialam podobne na allegro. No i koniecznie krzesełko do karmienia.
Lenia to prawdziwa modnisia, mala dama :)Fajowy ma ten kapelutek.

A z tym pełzaniem Lenki to pełen szacun. Że ją kolana nie bolą to jestem w szoku. Miki jak polezał tylko na panelach to sie rozpłakał i miał czerwone kolanka.

Vestusia oj ja tez marze o takim domku. Kurka za 100 tys to ja bym chetnie kupiła. W momencie sprzedaje kawalerke i bym sie wprowadziła. U nas 3 pokojowe domy drozsze...chyba że do generalnego remontu, w sumie na jedno wychodzi. Nie powiem, że nie kuszące, ale sprawdz wszystko jak mowi Kima zanim podejmiecie decyzje.
Ładnie juz raczkuje Zuzia :) i wszystko ją interesuje. Co racja to racja, Zuzia cała mamcia.


Katka musisz obserwowac Olinkę. Jesli nie ma wymiotow i biegunki to mysle ze tylko sie najadla strachu. Ucałuj tą wedrowniczę ode mnie :kiss: :kiss:

Kima ja tez mam dosc upałów. Dzis ledwo dychałam... ja tez odwoluje...
Ja musze sobei jakąs kieckę kupic bo w leginsach juz nie daje rady :S

Madziaska pięknie wyglądałaś i jaka szczuplutka :) a HAnia naprawdę kochany anioleczek :) dzieki ze o nas pomyslałas i wstawilas fotki :)Wyjezdzacie w podroz poslubną? Gdzie?


A ja dzisiaj byłam w przychodni i załatwiłam zaswiadczenie od pediatry ze MIki chory. Wysłałam poczteksem za 30 zł :ohmy: :ohmy: :ohmy: ale to zbyt wazna spr i musiałam miec pewnosc że na jutro dojdzie. Zdziertusy...!!!!!!!!!!Tak wiec to juz mam z bańki.
Poza tym zaliczyłam aptekę w której zakupilam Oilatum, wit D, żelazo. Potem centrum chinskie i kupiłam malusia lamkę do kontaktu wsadzaną - przedstawia biedronkę 1W :)
No i czarne spodenki za kolano (które Mikołaj zaraz obrzygał :X :huh: ) i czarną tunikę.
No i musiałam na drugi koniec miasta jechac aby załatwić podpis małża w UP (rzecz jasna po znajomosci ;)).No i tak sie zlatałam. A t.siedziala z Mikołajem. Kazałam jej okolo 11 dac mu zupkę. Jak weszłam to od razu oddała mi tą zupkę w rękę i powiedziala że mi współczuje że muszę go karmic, bo mam z tym krzyz panski. Pluje, trzyma w buzi i nie chce łykać.Ona ma dosc. hehe

Ja tez raczej z niesmiałych ale jak sie rozkręce to ho ho... zalezy od towarzystwa. Ja mysle że my to zgrana paczka wiec bedzie oki.

U nas padało, grzmialo ale nadal duchotA.

Na pazury wstepnie na poniedzialek sie umowilysmy. :)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #392120 przez Kredka
Dorcia do pracy a co z Lenką?

Ide spać. T.mnie wymeczyla. Upały tez.Nie mam sily..
Kolorowych snow

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl