BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 11 miesiąc temu #390786 przez vestusia
Dorcia, no przyznaj się, co musisz zrobić dla Krzysia :laugh: :laugh: :laugh:

Ja nie wiem, musimy jakoś Kimę namówić, no laski, no! Kima, Kredzia, musicie być!

O i coś mi się zdaje, że mój Bob znajdzie wspólny język z Krzysiem. Skoro mowa o seksie grupowym, to mój też może mieć taki pomysł :D Pytał czy jesteście fajne laski i czy jakieś blondynki są, odparłam, że są :D He, he, he :D

Dorcia jak pięknie Lenka waży!!!! No skrzacik drobny!!! Moja Zuzia ważyła ponad miesiąc temu 8470kg! No masakra jak ta Lenka mało waży!!! Ja nie wiem, ile Zuzia teraz waży, bo na tych zastrzykach, to Zuzi nie ważą. Kurka szkoda, że jednak to nie ząbki, ale kto wie, może na dniach się jednak coś wykluje.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia kąpiel to dobry pomysł :) Dzięki za ten link, będę miała na uwadze :)

Kredzia chodzi o to zaśw od lekarza do tej sprawy czy jak??? Żeby nie jechać???

Zuzia wstała, zjadła kaszkę. Muszę się zebrać w kupę, ruszyć na te zakupy. Buziaki Laski, mało mnie tu dziś będzie. Ale fotki postaram się wrzucić z wieczornego imprezowania ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #390817 przez madziaska
Dzien dobryyyy :lol:

Dziewczyny musze sie z Wami spotkac i juz!!!!!! Noooo!!!! Rozmawialam z SZ i mowi, ze jak nic nie wyskoczy z jego praca to bedziemy :laugh: Dorcia ja juz sie dostosuje do terminu, najwyzej przyjedziemy w sobote, a wrocimy w niedziele :blink: Czy ktoras sie zajmie spr organizacyjnymi, bo nie bardzo w temacie jestem :unsure:

Wlasnie doczytalam ;) Dziekuje WAM Kochane moje za zyczenia :) Coz moge napisac, kocham WAS wszystkie :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #390878 przez Dorciaition
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #390897 przez vestusia
Dorcia, ależ radość :D

Kurka ja już nie wiem Kochane co z tym spotkaniem. Kima proszę Cię jedźcie. Ja wiem, że to podróż, ale jak widzisz i Dorcia jedzie do Zakopca znad morza i da radę z Lencią, Madziaska z Hanią nad morze, też dadzą radę, to dacie i Wy. Jakoś w nocy, no nie wiem, proszę! Będzie mi bardzo smutno i chcę, żebyście jechali.

Ja posprzątałam troszkę, kuźwa jak tu się kurzy. Codziennie latam ze szmatą a mam nerwy jak już widzę jakieś kićki na ławie. Grrr... Piotrek poszedł po zakupy, ja wstawiłam kolejne pranie. Jestem spocona jak wieprz, po prostu jest taki upał, że paść idzie. Ledwo dycham.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #390919 przez Dorciaition
Oo, pospałyśmy 2 godzinki :)

Vestusia nie powiem :silly:

Kredzia taki upał? No to co u nas sie dzieje :/ Zimno, naprawdę.
Z tą wanną dobry pomsył.
Łapię ciepełko, ale nic- nadal zimno.

Dziewczyny kombinujcie. Coraz więcej nas. Sarna też na pewno będzie (tak myślę). Kima gadaj z mężem.

Ha ha Twój Bob niezły :laugh: :laugh: Jest zainteresowanie, więc chyba chętny :)
Mam nadzieję, że te nasze chłopy się dogadają. Mój Krzysiu to taka chudzina do nich bedzie ;)

Jeju to aż tak chuda ta moja Lenia? Nie wyglada. Teściowa ciągle gada, że ona pulpet. Moze dlatego, że ona takie policzki tłuściutkie ma.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



No MAdziaska. Takie informacje aż miło się czyta :lol:

Jeszcze Kima.

Kima mój brat jechał z Anglii z 3 miesięczną córcią 24 godziny i dali radę. Wy też dacie. Namawiaj Twojego.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #390925 przez vestusia
Dorcia, nie pozostawiasz mi Kochana wyboru. Będę Cię musiała spić w tym Powidzu i wszystko wyśpiewasz, co tam Krzyś kazał Ci robić he, he, he :D

Dorcia nieważne czy chudzina czy wytyrany jak mój Bob (chyba?), ważne, że ma poczucie humoru. Po filmikach z Lenką widzę, że jest z niego niezły Agent, więc będzie wesoło. Mój Bob to raczej taki właśnie za cichy jest, wkurza mnie nieraz. Bo ze swoimi kolegami to żartuje, bawi się, wydurnia, a z moimi to nieraz udaje obrażonego. Naprawdę.

Oby mi wstydu nie narobił przy Was.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No Lenia mała, nie wiem ile Zuzia waży, ale z ciekawości przed kąpielą chyba wejdę z nią na moją ekstra wagę i zobaczę. Przecież nie może być tak, żeby ona już z 10kg ważyła. Nie wiem sama.

Kima dasz radę z wyjazdem. MUSISZ. Bo ja sobie zrobię swój osobisty dzienniczek z ocenami, dostaniesz taką lufę, że nawet nie dopuszczę Cię do egzaminu poprawkowego :D O warunku też zapomnij, nie przekupisz mnie niczym he, he, he. Musisz po prostu tam być i tyle.

Ja Wam powiem, że jakbyście nawet się uparły na spotkanie nad morzem, to chyba stanęłabym na rzęsach, aby tam dojechać. CHCĘ się z Wami po prostu spotkać i nie mogę przegapić tego spotkania! Mam tylko nadzieję, że mi się Zuzia nie rozchoruje, bo widzicie jak to z nią teraz jest :(


Dorcia zazdroszczę drzemki. Też mi się chce spać, ale nie mogę. Czekam na Piotrka, chyba zaginął na tych zakupach. A muszę jeszcze sałatkę zrobić i koreczki. Bez szaleństw dziś, bo kasy za dużo nie mam a za żłobek musiałam zapłacić. No a Piotrek nie wiemy nawet kiedy dostanie wypłatę z tej poprzedniej pracy i ile. Jak dostanie 500 zł to będzie dobrze. Jak ja się cieszę, że dostał nową pracę, bo już miałam nerwy o ten jego sposób płacy. Grrrr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #390968 przez Kredka
Dorcia Lenia chuda?? :P oszalałaś.

Vestolini :P jednak ide po zwolnienie bo takie upały że mnie sie pot po dup***leje a gdybym wzięła Mikołaja w taką podróż to by się ugotował.

Bylismy na spacerku. Nie dlugo, godzinkę, taki skwar że dłuzej sie nie dało. Po drodze mam przychodnię. Zachaczylismy o nią, chcialam sie zapytac czy nie zostawilam tam ksiazeczkę :huh: Mikołaja?? Kurcze ale nie moglam sie doczekać na pielegniarkę, wiec poszłam. Obszukałam wszedzie i nie ma...ale będą jaja jak sie nie znajdzie.. :angry:

fajnie że Madziaska jedzie :lol: :lol:

a co z Kimmą?????????

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #390989 przez Malina86
Czesc Mamusie moje kochane!

Buziaki dla Haneczki, Aurelki i Kubunia!

Troszkę Was podczytuje, ale zasięg na wiosce gubie ;)

Właśnie wyszlysmy z Misia z basenu, jest upał niesamowity!

Misia podróż zniosła super, może z godzine nie spala, a tak cały czas kimono :)

Dziewczynki liczę ze naprawdę się spotkamy!

Tęsknię za Wami i pozdrawiam serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391062 przez kima
Hej Mamutki :kiss:

Kocham Was bardzo, miłe to jest, gdy tak piszecie, że chcecie żebym była :) :) :) aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło, moje kochane :kiss:

Nie wiem jak to będzie, po pierwsze to przeraża mnie droga, bo tak jak Wam pisałam, po mieście ok, ale jak byliśmy np. u tej koleżanki do której się jedzie godzinę, to już były takie cyry, że masakra ;) i zwyczajnie nie widzę takiej podróży długiej. Pomijam oczywiście kwestię kasową ;) i nie wiem co z urlopem, bo koleżanki się wpisały na całe wakacje, a ja ponieważ wróciłam niedawno nie mam jak wziąć, bo mnie zlinczują ;) ale tak bardzo chce! jak sobie pomyślałam o tym, to aż mi się gęba sama śmieje :laugh: na wstępie to bym Ci Vestolini to kopniaka dała za te twoje bzdurne gadki o tym, że niby gruba jesteś :laugh: zobaczysz, nakopie Ci :laugh:

a tak na poważnie to jutro obczaję w robocie grafik, zobaczę ile w tym terminie dziewczyn ma wolne, może uda się coś pokombinować. Wieczorem muszę odbyć poważną rozmowę z P. co i jak, przegadać, przedyskutować i Wam napiszę.

Nie chcę proponować jakiejś miejscowości, bo wiem, że gdy mi będzie odpowiadała, to Wy będziecie miały daleko ;) kurdę, szkoda, że ja taka sama tu na dole mieszkam ;) więc głupio by mi było i nie oczekuję tego, byście się wszystkie dopasowywały do mnie, bo to byłby egoizm z mojej strony.

to w końcu napiszcie jaka ta data dokładnie? jutro obczaję ten grafik ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia może to niekoniecznie z tych jagód, w sensie, że może np. leżał na brzuszku po jedzeniu i przez to zwrócił? :unsure:

Dorcia Ty się zapewne organizacją domków zajmiesz jak Cię znam :laugh:
Lenia chudzinka, Kubuś w tamten piątek ważył 9300, pisałam Wam, że byłam u lekarza, bo ma zatkany nosek :unsure: czy zapomniałam? ;) furczało mu w nosku, ale lekarka go osłuchała i stwierdziła, że wszystko wporządku i że to pewnie kózki w nosie ;) trochę wyszłam na jakąś spanikowaną mamuśkę, która z kozą w nosie zapycha do lekarza ;) :laugh: bo oczywiście przy lekarce nie smarknął ani raz, ani nie chrząknął, nic ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, przepraszam, ale wpadka.. :blush: buziaczki również dla Aurelci :kiss: ja to byłam tak zajęta naszą miesięcznicą, że o Waszej zapomniałam :blush: plasiam ;)

Aurelcia cudowna, a jaka zdolna, jak na nóżkach pięknie staje! Kochaniutka jest! :) nie wiem jak Ty sobie poradzisz ogarnąć tyle narodu, chociaż jak znam Ciebie, to napewno świetnie i dasz sobie radę ze wszystkim :laugh:

:kiss: i dużo zdrówka dla Zuzolinki nasze :kiss:

Apropo na wrześniówkach chyba była taka jedna dziewczyna, czy dwie nawet, że nie pojechały, bo dzieciaczki się rozchorowały ;)

Dorcia 3-miesięczne dziecko to lepsze na taką podróż, bo cały czas śpi ;)

Wiecie, że w tą sobotę wywijam polki siuśki na parkieciku :laugh: hehe sukienke z rozmiarem dla Kaliny już zwężyłam u krawcowej, jest bombowa, przynajmniej ja w niej zakochana jestem do tej pory :laugh: muszę sobie jeszcze tylko zrobić żel u nóżek, bo na lato jednak stópki ładnie wyglądają z takimi pazurkami zrobionymi :) ale chyba mi się uda, że mi sąsiadka zrobi za fri, bo 6 dych to bym teraz nie dała ;) Mamy 3 wesela w tym roku :ohmy: w sumie to 4, ale na jedno nie idziemy, bo przecież z torbami byśmy poszli ;)

ooo i to właśnie apropo tych wydatków ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Olaboga, aż mnie w kolana parzy, bo mi się tak lapek nagrzał! Starczy już moich wypocin :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391078 przez vestusia
No ja na chwilę Kochane, bo czekam na kumpele, właśnie do mnie zmierzają autobusem :D Piotrek pojechał się okąpać, ale ma być za niedługo, co bym mogła spokojnie pić!!! Winko stoi, inne się chłodzi, sałatka zrobiona, koreczki też, do tego chipsiki, ciasteczka i dupcia będzie rosła :D

Kimcia, no ja Cię uwielbiam :D Wiedziałam, że jak Ci tu nacukierkujemy, to przemyślisz sprawę! Laska, ja generalnie też na weekend będę jechała, może uda mi się wziąć dzień wolnego, ale z kolei mój Piotrek nie weźmie więcej jak dwa dni, więc i tak wypadnie weekend. Więc głowa do góry! Patrz tam na ten grafik, ustaw te stary rumuńskie lambadziary i powiedz im, że dzień wolnego się należy! :D

I serio, pomyślcie nad wyjazdem albo jakoś bardzo wczesnym rankiem albo w nocy, gdy Kubusiek będzie spał. Będzie super, mówię Ci! Poza tym tak mi grozisz, że mi wlejesz, to masz teraz okazję, więc z niej nie rezygnuj, bo pomyślę, żeś jak ta krowa, co dużo muczy a mało mleka daje ;-)

Kredzia aparatko :D Gdzie żeś tą książeczkę wsadziła :D Lepiej, żeby się znalazła.

Faktycznie upał, nie dziwię Ci się, że nie chcesz męczyć ani siebie, ani Mikołaja. Niech se Sąd wyznaczy dogodniejszy dla Was termin ;-)

Kimuśku Kochana nie tylko Ty mamuśka, co z kozami lata. Ja wczoraj na tej kontroli też czułam się jak idiotka, bo gadam lekarce, że Zuzia kaszle co chwila (bo serio kaszle!) a ona w gabinecie, przy wizycie około piętnastominutowej, nie kaszlnęła ani razu!!! No na durnia wyszłam. I jeszcze zacieszała normalnie!

Idę usiąść i czekać na koleżanki. O jadą autobusem! Widziałam je! :D Nadchodzą!!!

Lecę, porobię fotki i potem Wam powklejam. Ale najpierw w Photoshopie obrobię boki, bo po tym żarle dzisiejszym i wszystkich kaloriach to mi się bebzol wyleje!!!

Buziole!

A, Malina udanego urlopu! Rób fotki, co byśmy miały potem co oglądać!!! Misia pewnie robi furorę na wakacjach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391093 przez Dorciaition
Vestusia baw się dobrze :) :lol: no i foty rób koniecznie :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391193 przez Kredka
Hej laski. My już wrócilismy od koleżanki. Mikołaj bawił się Nelą. Nela ma 12 miesięcy i Mikołaj na wielkosc jak ona ;) Powiem Wam że Mikołaj przy zabawie z Nelą tak ładnie siedział :) normalnie taka jestem dumna z niego. Wiem, że to dla Was nie nowość ale jak dotąd Mikołaj nie siedział; nawet sie troszkę martwiłam ale teraz widzę że robi się bardziej samodzielny :lol:
Siedzę w domku, okna na oscierz pootwierane. A za oknem grzmi :lol: :lol: Mikołaj usnął w wózku w drodze do domu. Nawet mu brewka nie tykła jak go wnosiłam po schodach razem z wózkiem ;) oo obudzil sie, ide gio wykąpac, pozniej sie odezwe

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #391229 przez Dorciaition
He he Vestusia no ja własnie mam ten problem, że jak sobie wypije to gadam trochę za dużo ;) Mam nadzieję, że zapomnisz ;)
Mój Krzysiu jak Piotrek- wśród moich znajomych taki cichy. I tak samo mnie to wkurza. Jak gdzieś jesteśmy (teraz na weselu też) to ciągle słyszę, że mam cichego męża. Ech.
Oby Piotrek dostał dużo kasiurki. Najważniejsze, że ma teraz pracę.

Malina baw się tam dobrze i rób foty. Czekamy na Ciebie. Widze, że tylko u mnie brak słońca.

Madziaska, a Wy gdzie nad to morze śmigacie?

Kima nie ma dyskusji, musisz jechać i już. Pokaż Twojemu jak tutaj o Ciebie zabiegamy ;)

He he jakąś masz pamięć z tym mięsnym. Mam nadzieję, że nigdy mi się to nie przydarzy :blink: Twoja praca jest na pewno o niebo lepsza. :blink:
E tam, że wyszłaś na spanikowaną. Najważniejsze że jesteś spokojna.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No właśnie ostatnio chciałam Ciebie zapytać kiedy na to weselicho się wybierasz? Kubuś pewnie z babcią zostanie co? Koniecznie zdjęcia będziesz musiała nam tu wkleić w tej seksi kiecce.

Vestusia palnę Cię. Przy takiej wadze boków nie ma. Wyglądasz super, więc już nie dyskutuj. Kurde, ja to nie potrafię. Ale musze no, bo wyglądam jak w ciąży :/

Byłam w Realu, basen zakupiłam- 34,99 :)
Są też fajne przeceny na ciuszki. Kupiłam Lence kiecuszkę na lato śliczną za 15 zł, tzn 10 bo kupiłam jeszcze beretkę za 10 zł i babka wbiła dwie beretki zamiast sukienki. :)

Kredzia brawo dla Mikołaja. Zdolny chłopak z niego.
Ojej burza- niech u Ciebie siedzi i to nie przyłazi ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #391272 przez vestusia
Jo, jo!

Ale jestem pijana ha, ha, ha :D

Oczywiście żarcik, ale w bańce mi się kręci lekko! :D To jest patologia, jak to mawia Malinka :)

Kredzia super, że wypad u koleżanki udany. Widać Miki zmęczył się i szybko usnął :D
Fajnie, że siedzi. Nie to, że dla nas to nowość, bo moja Zuzia to od niedawna siedzi samodzielnie, więc też późno w porównaniu np. do Michaśki :) Superowo :)

Dorcia u mnie znajomi to samo gadają. Że Piotrek to cichy jest. Może znajdą wspólny język he, he, he :D

I spiję Cię, nie ma co. A jakbym miała zapomnieć, to zapiszę na kartce listę pytań he, he, he :D

Ale fajnie, że ten basenik kupiłaś. No i proszę, przez pomyłkę kobity zaoszczędziłaś jeszcze na kiecce :) Elegancko :)

Oj przy tej wadze boki mam. Jutro nie wejdę na wagę. Dziś się odważyłam i wskazała skubana 53kg. To przez te pierogi. A dziś zjadłam 4 pyzy, chlałam wino, zjadłam wafelki, orzeszki, colę no masakra. Ani jutro, ani pojutrze nie wejdę na wagę. O nie, nie zepsuję sobie humoru!

Jejor niech Piotrek wraca. Będzie do godziny. Będę go ścigać. Musi przyjść, a se na piwko polazł. Kuźwa. Smutno mi i burza nadciąga. Tzn. grzmiało, popadało i chyba przeszło, ale mimo wszystko boję się. Niech ta burza idzie do tej Kredzi :D

No i fotek nie zrobiłam z wrażenia żadnych. Zabiegana ja ;-)

Kurka, w bańce mi się kręci. Idę przed tv, bo ze mnie tu dziś pożytku nie będziecie miały ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #391331 przez Kredka
jestem :lol: Mikołaj wykapany, najedzony i śpi. Padł po wojażach z Nelą ;)

Vestusia ja uważam że i tak ładnie zrzuciłaś a za duzo na raz też nie dobrze. Nie bądz dla siebie taka surowa ;)
Ty pijaku :P hehe żartuje - ja też tak chce. Jak skoncze karmic to sie tak schlam ze ho hoo

Dorcia ja u nas nie ma Reala :( :( normalnie bede płakać..
Fajne zakupy, ja też chce. eh... tak to jest jak sie mieszka na zadupu.. B)
Ja tam uważam że Lenka ładnie wygląda, ani nie jest za gruba ani za chuda, w sam raz. Mikołaj pewnie ma cos kolo 10kg ale mimo tych kg normalnie wygląda.

Malina kurcze troche zazdroszczę tego wyjazdu. Fajnie wypoczniecie sobie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Fotki obowiązkowo prosze tutaj dać po przyjezdzie do domu ;)

A u nas pogrzmiało i bokiem poszła burza. Kuzwa ale parno :S :S . Udusic sie mozna :dry: :dry:

A i na dniach robię sobie pazury :lol: :lol: :lol: Koleżanka mi zrobi za jedyne 20 zł wiec za tyle to mnie stać :laugh: :laugh: Jutro mamy sie dogadac czy jutro po południu czy w czwartek. Uwielbiam miec ładnie zrobione pazurki (tipsy). Oj nie pamietam kiedy miałam ostatnio.. :S


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl