BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #394858 przez Malina86
No madziaska może tak będzie bezpieczniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394860 przez madziaska
No to ja dokonalam "charakterystyki bohatera" w poprzednim poscie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394862 przez Kredka
Madziaska cieszę się, że jestesmy podobnego zdania. Jutro pomysle nad przymiotnikami bo dzisiaj mi sie oczy kleją.
ooo widzę że sama zaczęłaś :) ładnie to ujęlaś :)
zmykam papa
Dobranoc

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394866 przez madziaska
Ide spac ;)

Dobranoccc :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394877 przez emkapl84
Dzień dobry!
Nie nadrobiłam was!!!!!!
Rzuciłam tylko okiem na fotki i tyle :lol: :lol: Malina widać, że wakacje się udały!!!!!!!Zazdroszczę.....Cieszę się, ze M ułożyło się wreszcie z pracą...u mnie bardzo średnio w tym tyg bo u M w pracy przebudowuja halę i cały tydzień nie ma roboty :( :( :(
Wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy...Zgodnie z moja prośbą przeniesiono mnie do tzw.baby roomu i opiekuje sie maluszkami w wieku Natalki :lol: Ogólnie było naprawdę bardzo miło i ku mojemu zdziwieniu mam dzisiaj ochotę znów iść do pracy...gdyby tylko nie ta tęsknota za Natalką...staram się nie myśleć co robi w domu itp bo wtedy łzy mi napływają do oczu i totalnie się rozklejem...I jeszcze opowieści Oli jak to się razem z Natalką położyła spać, drzemały sobie we dwie 2 godzinki a mała trzymała ją za palec.....no masakra wiecie jak mi się przykro zrobiło...eh..ale pewnie niedługo przyzwyczaję się do sytuacji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #394881 przez vestusia
Hiellou Mamuśki! :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Kredzia teraz pamiętam. Przecież pisałaś o chęci założenia własnej działalności. Teraz mi się rozjaśniło :)
A to Ty jak zaszłaś w ciążę to nigdzie nie pracowałaś? Kurka, to ja się nie dziwię, że może Wam być ciężko, bo z jednej wypłaty to naprawdę ciężko żyć.

Malina, ja pamiętam jakie jest Twoje zdanie w kwestii dzieci na weselach ;-) Chyba wałkowałyśmy ten temat wtedy, jak Emcia szła na to weselicho. No właśnie, ciekawe jak Emcia sobie poradziła w pracy.

Misia dała popalić, myślę, że wszystko razem do kupy wzięte złożyło się na jej marudzenie. Wakacje zrobiły swoje, no a obecność tatusia tym bardziej. Myślę, że dziś może być już lepiej :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Malina nie bądź złośliwa odnośnie przyszłego zjazdu he, he, he :D

No wiadomość na nk powalająca. Jak mnie wkurzają takie wiadomości. Albo jak zaproszenie do grona znajomych wysyła mi ktoś, kogo zupełnie nie znam!

Kima Łoziaro, nie odtłumaczaj teraz tej Mamy Kwoki :D Jesteś nią i tyle he, he, he :D
Dla mnie sprawa krótka – wesele to nie miejsce dla dziecka i tyle :P No ale koniec tematu, bo jeszcze się pogryziemy albo znowu jakąś pałę do dziennika złapię ;-)

O Hanusia ładnie waży :) Szczuplutka jednak jest :) Dobrze, że nic złego z tego kataru nie wynika. Zdrówka życzę. A może to na tle alergicznym by było??

O kurdę, jaki opis nas samych! :D

Madziaska, lepiej bym tego nie ujęła. Miło, że tak mnie odbierasz, mam nadzieję, że to jest szczere ;-)

Ja bym dodała do Suari „zdystansowana”, bo ona chyba jako jedyna (no chyba Anakol też) nie pisze nigdy o swoim M. Dopiero wczoraj w esie napisała mi, że „jej Konrad”, bo wcześniej nie umiałam skojarzyć jak nazywa się jej mąż :) To chyba dobra cecha, bo ja to może za dużo o Bobie klepię, więc może źle przez to o mnie myślicie???

Madziasko, ja o Tobie napisałabym to, że jesteś bardzo dobrze zorganizowaną kobietą, bardzo spokojną i opanowaną. Wszystko, co robisz, jest perfekcyjne w każdym calu, dopracowane do najmniejszego szczegółu. Dałabym też określenie „mama kwoczka”, ostrożna, posiadająca dużą wiedzę.

Malinę też postrzegam jako taką postrzeloną kobietę, która opowiada zabawne historie i jeszcze w taki sposób je opowiada, że boki można zrywać. Naprawdę z T. to ja nie mogę i z tego, jak o niej opowiadasz. Ja bym tak nie potrafiła, a jest to przezabawne. Wydaje mi się właśnie, że jesteś taką postrzeloną kobietą, bardzo przebojową, z Tobą iść na imprezkę to naprawdę super zabawa. Jak dla mnie to masz realne i normalne podejście do życia, do wychowania. Masz głowę na karku, nie ma co.

Dorcia to taka spokojna dziewczyna, ostrożna, spokojna. Lubi dużo wiedzieć, wyciąga wnioski z tego, co się dowiedziała. Tak jakby... no sama bała się podjąć decyzję, wolała się upewnić. Ale na pewno jest dobrą duszyczką, zawsze chce pomóc, doradzić. Jest też wesoła i bardzo ciepła. Dobra mamusia, zdecydowanie (chociaż wiem, że każda z nas nią jest). Ale myślę, że Dorcia i Madziaska to są Mamy, które mają dużo cierpliwości do dzieci. Ja wiem, że nieraz mi tej cierpliwości brakuje, złoszczę się niepotrzebnie.

Kredzia to mama kwoka, jak już ustaliłyśmy, ale bardzo zabawna kobietka. Tak ja ją widzę. Zawsze opowie coś zabawnego, jest po prostu normalna. Można popisać na każdy temat, we wszystkim się odnajdzie. Ma dobre serduszko i dla swoich bliskich zrobiłaby chyba wszystko. Odmówi sobie czegoś, jeśli mogłaby kupić coś dla dziecka. To bardzo dobra cecha :)

Do Katki dołączyłabym to, że wali byki ortograficzne, jak to Kima wspomniała ha, ha, ha. Ale to nie cecha, wiem. Mnie jedynie to tkwi w pamięci, bo ona pedagog jest więc mi te orty do niej nie pasują, z racji jej zawodu :) Też nie poznałam jej zbyt dobrze, ale wydaje się życiową kobietą.

Kima to również mama kwoka, ale również przebojowa. Jej poczucie humoru jest w moim stylu, bardzo mi pasuje, lubię takie osoby. Wesołe, otwarte, nie mające tematów tabu, bezpruderyjne ;-)
Żałuję, że nie jedzie do Powidza. No ale.

Lusia to również dla mnie Matka Polka, mega zorganizowana i zaradna. Podziwiam ją, że daje radę szykować wszystko dla tylu osób, opiekować się wszystkimi, naprawdę. Mega uporządkowana kobieta, dbająca bardzo o porządek. Taka kobieta „z jajami”, potrafi dopiąć swego i nawet jak się powkurza, to ma zasady i zawsze osiągnie swój cel :)

Mia mi się kojarzy ze mną troszkę, bo mamy wiele życiowych cech wspólnych. Chodzi o partnera z dzieckiem z poprzedniego związku itd. Generalnie dobra kobieta, bardzo dobra mamuśka, aż za dobra, bo jak się jest za dobrym, to potem dostaje się po dupsku...

Batmanka dla mnie to postrzelona kobita. Dokładnie jak napisała Madziaska – pojawia się i znika. He, he, he : Rozwala mnie, jak pisze "marzę, aby Was nadrobić" :P Ha, ha, ha :D No jak może marzyć o czymś, czego nawet nie chce realizować he, he, he :D

Iva – młoda mamuśka, myślę, że ma troszkę chaosu w życiu i w wychowywaniu Nadii. Może się mylę, ale tak nieraz to odczuwam, gdy o czymś opowiada. Jakby z jednej strony chciała wszystko sobie uporządkować, a z drugiej – jakby nie umiała.

Emcia... no rozrywkowa kobieta, o dobrym sercu. Uważam, że troszkę egoistka, bo pisze tylko o sobie :P Tzn. głównie. Nie gniewaj się, ale tak ja to widzę :) Po prostu my pisząc posty odpisujemy praktycznie wszystkim, a Emcia to zazwyczaj wpada z rańca, napisze dwa zdania o sobie i to wsio. Czasami odpisze coś komuś, no ale generalnie pisze o sobie :P

Anakol to dla mnie bardzo przedsiębiorcza kobieta, wykształcona i kształcąca się nadal. Posiada ogromną wiedzę, jest wspaniałym obserwatorem (w końcu taki też ma zawód), widzi sytuacje z różnych perspektyw i bardzo lubię jej posty.

Olcia – no to dla mnie taka Helga he, he, he. Jakby chciała ustawiać wszystkich do porządku, tzn. chodzi o najbliższych. Zaradna, konkretna. :)

O Różyczce nie wiem, co mam napisać, bo nic szczególnego nie utkwiło mi w pamięci. Przepraszam.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam?

Wiem, że miały być przymiotniki, ale wolałam opisowo.

My pospałyśmy prawie do 7, Zuza ogląda baje, ja piszę na forum rzecz jasna. Piotrek dziś ma wolne. Ja muszę iść do Mamci na mieszkanie, odkurzyć, pościerać kurze, przewietrzyć. Jutro przyjeżdża, chcę więc, żeby mieszkanko było odświeżone.

Kac minął. O tyle dobrze :D
Słonko świeci jak szalone, będzie znowu upał :)

Miłego dnia Kochane, do napisania później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #394899 przez emkapl84
Vestusiu troszkę mi się przykro zrobiło, że mnie egoistką nazwałaś. To prawda, że wpadam rano, napiszę coś o sobie i tyle ale to nie wynika z egoizmu tylko z braku czasu.zanim pojawiła się Ola i miałam więcej czasu na posty to starałam się prawie wszytskim odpisywać i generalnie na bierzaco z wami gadałam...teraz po prostu brakuje mi czasu i jak wpadam to pisze głównie o sobie, żebyście wiedziały co u mnie słychać.. Więc jesli uważasz Vestusiu ,że jestem egositką to nie wiem czy nadal chcecie, żebym wpadała na forum bo teraz kiedy jestem w pracy na pewno nie będę miała czasu na to,żeby wszytskim odpisywać.Kurde dziwnie mi się zrobiło...tymbardziej, ze się z wami zżyłam :(I to, że nie odpisuje na wasze posty nie oznacza w ogóle ,że nie przejmuję się waszymi sprawami i nie myślę o Was...o Madzi weselu, o tym, że Malinie jest ciężko, bo się z M musi rozstawać na cały tydzień, o tobie Vestusiu, twoim powrocie do pracy i wytrwałością w diecie, o Kredce, ze może straci filmiki i fotki z ur Mikołajka, o Kimie jak się na weselu wybawiła, o Sarnie na wakacjach i wkurzającej ją siostrze itp itd.....
Ale generalnie rozumiem Vestusiu o co ci chodzi...faktycznie z twojego punktu widzenia mogę być egoistką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394906 przez katka
witajcie

Postaram sie ortów nie robić albo zaczne w woordzie pisac to mi na czerwono wywali :P

Wczoraj bylismy cały dzień w Wawie na kontrolach z Robuniem. No i jestem zadowolona bo wszystko jest ok. Olinka była b grzeczna wydaje mi sie że z niej to taki mały podróznik. Oglądała sobie wszystko przez okienko albo spała ale ogólnie to b zadowolona była z wycieczki. I teraz tym bardziej żałuje że nie jedziemy na zjazd :(

Kobitki musze pomyslec co o was napisać

Malinka ale super zdjecia Widac że urlop sie udał

Kima no kiecucha naprawde czadowa i bardzo ładnie w niej wyglądałas

Vestusia dobrze że z Zuzią ok mam nadzieje że na tym prześwietleniu to też nic poważnego

Suari zdrówka dla Igorka i obyście szybko wrócili do domku

Dorcia no przyznaj sie bo też jestem ciekawa :silly:

Uciekam troszke sie ogarnąć po wczorajszych wycieczkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394910 przez vestusia
Emcia, Emcia spokojnie, bo wyjaśniam. Nie chodzi mi o to, że jesteś egoistką w dosłownym tego słowa znaczeniu. Bo masz dobre serduszko, sama pomoc tej Oli to ja jestem pełna podziwu i już niejeden raz o tym pisałam, bo ja bym tak nie umiała. To wymaga naprawdę dużego serducha i chęci, ja myślę, że by mnie nie było na to stać, nie na tak długo. Po prostu Twoje pościki zawsze są krótkie. Napisałam, że nieraz coś odpiszesz, bo wiadomo - nie zawsze napiszesz tylko o sobie, ale tak przez pryzmat postów całej reszty, to są one wyjątkowo krótkie, no i tematycznie głównie o Was. Fakt, że wiemy co tam u Was się dzieje i nie chciałam, abyś to odebrała tak zupełnie poważnie. Bo ja przywykłam do Twoich pościków, reszta pewnie też. Po prostu hmmm... jakby no codziennie mogę przewidzieć, że Emcia z rańca się tu pojawia, bo praktycznie zawsze jesteś - a ja to cenię, że piszesz i wierzę, że czytasz, co u nas, nawet jak nie odpisujesz każdej. Nie chciałam, abyś mnie źle zrozumiała, może nie powinnam była użyć słowa "egoizm", źle to może nazwałam. No chodziło mi o to, że po prostu pościki są krótkie, zwięzłe i na temat. Nie chciałam, aby się jakoś źle zrobiło, ja to tak po prostu odbieram, bo zawsze tak piszesz :) Z małymi wyjątkami of course :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394912 przez emkapl84
Vestusiujeszcze jedno..tylko nie mysl sobie, ze ja się obraziłam, pogniewałam czy cos takiego....po prostu dziwnie mi się zrobiło, ze tak mnie odbierasz...ale rozumiem dlaczego bo faktycznie zazwyczaj piszę co u mnie...ale tak jak juz napisałam to nie chodzi o to, ze nie interesują mnie wasze sprawy...dobra uciekam do pracy buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #394917 przez polunia
Czy już pisałam , że za Wami nadążyć to wyzwanie , kurcze :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorciaition polecam ogórkową Hortexu – za specjalnych umiejętności do niej nie potrzebujesz :blink: .. Mi zawsze wychodzi , no i gotowa w pół godziny ... O mrożonce piszę oczywiście bo ja leń kuchenny jestem :woohoo:
Lenia ale ma dobrze w tym domowym spa – też bym tak chciała. Też mam zamiar kupić małej basenik tylko coś się zebrać nie mogę żeby zamówić , ale za to wykorzystałam Twój link i kupiłam opaskę z kwiatkiem , nie mogłam się napatrzeć jak Lenka ładnie w niej wygląda :side:
Przyłączam się do założenia vestusi w sprawie obietnicy względem Twojego M(gubię się jeszcze w tych Waszych Bobach Krzysiach i Pozostałych..)

vestusia uroki polskiej służby zdrowia … znam temat nachodziłam się w trakcie ciązy po wielu lekarzach . Spasowałam i w większości chodziłam już prywatnie , prawie od początku ciąży musiałam być pod okiem endokrynologa – chciałam iść na kasę chorych ale termin pierwszej wizyty wypadłby mi na końcówce 8m-ca , kardiolog umawiany w 6m-cu(wada serca się ujawniła) przypadłby na ok. 4m-ce po porodzie :angry:
Dobrze , że u Zuzki nic złego się nie dzieje. Może to temat pod pulmonologa.
Tak dokładnie , Pola urodziła się 28.11(tzn. kroili mnie) , na początku miała być Zuzią ale z racji tego , że jestem fanka Przepisu na Zycie to w końcu została Polą to gdzieś tak pod koniec ciąży stwierdziliśmy , że jednak Pola. Wszyscy już się przyzwyczaili do Zuzki a tu psikus. Zresztą Kacper(10.03.2010) miał być Leonem.. Miałam taką zajwkę na to imię , że masakra. W sumie to też trochę dlatego , że przy pierwszej ciązy od początku mówiłam , że będzie Kacperek ale niestety poroniłam i jakoś tak dziwnie mi było już przy drugiej ciąży mówić Kacperek , no ale po samym porodzie(też krojona) gdy wiedzieliśmy , że wszystko jest ok. to stwierdziliśmy , że jednak Kacper(masło maślane :silly: )

Malina czy Misia w baseniku ma sukieneczke czy to kostium kąpielowy jest(tak mi się wydaje). Bardzo mi się podoba , zdradź tajemnice gdzie go kupiłas . A jak ślicznie stoi. Silna dziewczynka :) ..

Kredka chylę czoła za uwielbianie burzy. Ja mam wszystkie rolety w domu pozamykane jak jest burza i gdyby nie dzieci to bym chyba stopery w uszy wpakowała i jeszcze pod kołdrę się schowała :cheer: ..

Kima moja siostra często mówi , że robi cos dla „zdrowia psychicznego”(czyt. odskocznia od dzieci i M, ma 2 córki) , wiec wydaje mi się ,że w Twoim przypadku zabranie Kubusia ze sobą na imprezę przysłużyło się właśnie dla „zdrowia psychicznego”. Każdy po trochu się nim zajął a Ty miałaś go na oku i nie zamartwiałaś się, co się dzieje w domku.

Madziaska wiem , że jestem tutaj nowa i tak średnio chciałoby się Wam słuchać moich rad ale i tak napiszę .. Pola ma permanentny katar i ja robię jej inhalacje z samej soli fizjologicznej. Pomaga, nosek się dobrze oczyszcza, rozrzedza katarek i praktycznie sam z noska wylatuje.

Nie żebym zajęła pół strony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394918 przez vestusia
Emcia, chodzi mi o to, że pościki są krótkie, słowo "egoizm" to może za dużo powiedziane, ale chodzi mi po prostu o przewidywalność Twoich postów. No nie wiem jak to nazwać, ja nie mam nic do tego, bo przywykłam do tego. Widzę tylko, że są krótkie i zazwyczaj o Was. Ja rozumiem, że masz mnóstwo zajęć itd. nawet nie o to mi chodzi, bo ja osobiście akurat nie widzę różnicy w Twoich postach np. sprzed przeprowadzki Oli do Was, jak i po niej. No nie wiem jak to nazwać. Tylko tak to zauważyłam, ale bez jakichś złych i negatywnych odczuć, żeby była jasność. Ja się uśmiecham jak czytam o Was, Twoje posty, bo zawsze są i mnie to cieszy. Ej Laska, nie rozum mnie źle! Troszkę z uśmieszkiem do tego podejdź, plis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394929 przez vestusia
Polunia, no nasz wątek mam nadzieję, że nie umrze śmiercią naturalną, więc do nadrabiania jest sporo ;-)

Ale nam tu zdradzasz poufne dane hi, hi, hi. Rozmiar buta mnie powalił :D

Ja też jak mam okazję wyjścia bez Zuzi to korzystam, bo tak lubię i wtedy też łapię chwilę oddechu.

Co do wakacji dzieciaczków z dziadkami. Sama nie wiem. Ja na razie Zuzi bym nie dała, bo dla mnie jest za mała. Może na jakiś weekend, ale też nie wiem jakby się zachowywała, czy by nie płakała. To chyba zależy i od dziecka, i od nas, no a w dużej mierze od dziadków. Teściom bym np. bez problemu powierzyła Zuzię, ja ich osobiście lubię, są normalni, życiowi, nie mają jakichś chorych teorii wychowania, więc zgadzam się z nimi w tych kwestiach. Wiem, że krzywda by się Zuzi nie działa - wręcz przeciwnie, fajnie spędzałaby z nimi czas. No ale nie wiem jak to u Was wygląda. Czy Pola zniosłaby taką rozłąkę z Tobą, no i Kacper?

Ja też uwielbiam Przepis na życie :D Fajowski :D

Moja kumpela chciała nazwać synka, którego myślała, że nosi pod serduszkiem, właśnie Leon. A mi się to kojarzy ciągle "Leoś" właśnie z Przepisu he, he, he. No teraz i tak wychodzi na to, że będzie córa, ale kumpela bardzo się denerwowała jak mówiłam, że będzie "Leoś". Poprawiała mnie, że to "Leon" he, he, he.

Oj te opaski z H&M są niezłe. Zapisałam link. Dziś powinna mi wpłynąć kaska na konto (oby) to też zamówię. A co. Mam nadzieję, że się nie pomylimy na wyjeździ. A, bierzecie te muchomory? ha, ha, ha :D

Idę się zbierać do mieszkania Mamci. Buziole i do napisania później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394944 przez madziaska
dzien dobry :)

Ojjjj oj ojjjj, zebysmy tylko sie nie poroznily przez ta "charakterystyke bohatera" ;)

Poluniu, dziekuje za zyczonka :) Moja Hania grudniowa, ale wdl terminu listopadowa, wiec jestem tu, a nie tam z wami na grudniowkach ;) Inhalacje bede dzisiaj robila z soli fizjologicznej ;) Gile juz bardzo geste, wiec inhalator na pewno pomoze :) No i juz Cie lubie :) Bo widze, ze fajnie sie Ciebie czyta ;) Aaaaa i ja nie puscilabym Hani z dziadkami nad morze ;) pojechalabym z nimi, tzn z moimi rodziacami, tyyylkkkoooo :)

Katka, nie przemeczaj sie kobitko ;)

Vestusiu, ja poukladana???? ;) No staram sie, kiedys bylam przesadna w tym moim planowaniu, wszedzie karteczki i punkciki ;) No, ale przy moim MĘŻU tak sie nie da ;) No i dobrze, bo bym chyba zwariowala :)

Milego dnia babenki :)




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394963 przez vestusia
Tak dla rozbawienia Emci napiszę, że ona może napisać, że nie lubi moich postów he, he, he, bo są np. za długie i za dużo czasu schodzi na ich czytanie :D

Madzia scharakteryzowała nas wszystkie, więc poczułam się do obowiązku :D

Kurka, najgorsze jest to, że na forum (czy to w ogóle pisząc) nie zawsze napiszemy swoje odczucia tak, jakbyśmy chcieli, aby zostały odebrane. Co innego rozmawiać, a co innego pisać. Bo wtedy czytający ma swoje odczucia i odbiera nasze pisanie na swój sposób.

Podkreślam raz jeszcze Emcia - chodziło mi o przewidywalność i krótkość Twoich postów, ich tematyczność. Słowo egoizm to może za dużo, ale użyłam tego słowa w odniesieniu do postów, że są o Was. O to mi chodziło, a nie o to, że jesteś egoistką - bo nie jesteś. Dla przykładu ta pomoc Oli, będę to ciągle podkreślać, bo nie o taki egoizm mi chodziło. Nie gniewaj się i nie odbieraj tego właśnie tak osobiście i odnośnie Twojej osoby. Powtarzam się he, he, he, ale to przez to, że szybciej piszę niż myślę i nie tak ubrałam myśli w zdanie. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz, bo nie chodziło mi o nic złego. Nie pogniewasz się przecież na mnie o to, że napisałam coś, co może i nie tylko ja zauważyłam he, he, he :D (krótkość postów). I to wsio hi, hi, hi :D

Madzia co tam teściowa znowu nawyczyniała?

Piotrek poszedł zanieść odkurzacz na mieszkanie Mamci, bo dla mnie to za ciężkie, aby nieść przez pół osiedla ;-) Zaraz wróci a ja lecę tam sprzątać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl