BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 8 miesiąc temu #427187 przez vestusia
Pogoda faktycznie dziwna, ale u nas przynajmniej słonko świeci, nie jest gorąco, ale fajnie. Muszę wybyć potem na spacer i podrzucić mamie znajomemu jakieś dokumenty.

Sorka, ale ja nie ogarniam Fejsa i wolę pisać tutaj. Ewentualnie o jakichś super tajnych, ważnych sprawach, można wrócić na FB.

To która jest za spotkaniem, kiedy i czy na pewno u Ewely ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427193 przez Dorciaition
Mniej więcej ustalone :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427209 przez Malina86
No i oczywiscie moje dziecko z zegarkiem w reku spalo rowne 25 minum! Masakra!

polunia nie wyglupiaj sie z ta cena za pokoj, nikt nie zada, ze bedziemy tam za bezcen. Maly rabacik po znajomosci bedzie zadawalajacy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427259 przez polunia
Na dłuzszy czas musze Was opuscic , to znaczy do wieczora , bo mam klientow na 18 a musze sie jakos przygotować. Nie mówię o sobie tylko o papierch jakby co :silly:

Malina ta cena 25 która rzucilam na fb to od osoby jest a nie od pokoju :huh: :dry:

Do wieczorka :kiss: :kiss: :kiss:

Aaa , vestolin ja serio piszę o tym kojcu , mam dwa a Ty chyba musiałas pożyczać? No i w razie jazdy pociągiem bedzie prosciej , im mniej pakunkow tym lepiej. Zakupy tez można zrobić na miejscu. 10 minut drogi samochodem jest jak Wy to mówicie Biedra i Chata Polska i Tesco I Netto. No i tyle :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427291 przez madziaska
Witam :)


Dotarlam, wszystko nadrobione ;)

Niby pracuje po ok 5 godz dziennie, ale wczoraj np mialam rade pedag. od 15.30 do 18.30, masakra!!!! Do tego plany pracy i cala papierologia :dry:

Wkurzylam sie, bo choc jestem na ranna zmiane, to raz w tyg. musze wrocic o 16 i robic do 18.30. Oczywiscie z moim szczesciej kier dala mi piatek!!!! Nie dosc, ze urlopu nie mam w ciagu roku, to jeszcze piatek do 18.30. Chodzi mi oczywiscie o zjazd. No chyba, ze ktos sie ze mna zamieni ten jeden raz ;)

Ojjj naskrobalyscie wiele ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Gratulacje dla Zuzanki za 4 zabka :) U nas dzisiaj pojawil sie piaty :) Szosty juz tuz tuz ;)

Luska, pilnuj Aurelci ;) No i koniecznie ta bramke zakupcie. Ja tez musze ;)

Hmmmmm co jeszcze....

No Malina, jak ja CI zazdroszcze, ze Misia tak dluuuuuugo spi ;)

U nas wstawanie kilka razy w nocy juz troszke sie uspokoilo, to chyba jednak te zeby. Czekam az wyjdzie ten szosty i moze na chwile bedzie spokoj.

Kredzia, Hania tez w nocy wstaje w lozeczku. Tylko, ze ja musze juz jej dac cyca, bo smoka nie ma. No i wlasnie tak sobie mysle, ze gdyby Hania miala smoka to pewnie nie budzilaby sie tyle razyb w nocy :unsure: No, ale teraz juz jej nie dam :silly:

Ja dzisiaj wolne mam. Wzielam opieke na dziecko.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427305 przez polunia
Madziaska w mojej tabelce nie ma nazw miejscowości - sa tylko nick-i z forum , musisz postulowac do Maliny bo to Ona wrzucała nick-a z miejscowością :blink:

Luska a jak Ty ze zjazdem w tym terminie??? No i w tym miejscu i za ta cenę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427319 przez Malina86
polunia no wiem, ze to cena za osobe! Zle to ujelam. Pogadaj jeszcze z ojcem, zebys kwasu przez nas nie miala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427324 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak naprawde pisanie tekstu jako ukryty przed niczym nas nie chroni. Przykladem tego jest sytuacja Kredki i jej "fanki". Zalogowanie sie trwa minute. Ja generalnie mam do tego stosunek olewczy, nie pisze nic takiego czego nie moglabym powtorzyc na zywo. Wiadomo, ze lepiej, zeby pewne rzeczy nie wyszly, ale jakby wyszly to po prostu ktos poznal by prawde i tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427352 przez vestusia
Witam, my już po spacerku :)

Ależ ta moja Zuzolinda marudna w domu :D Zmęczona i tyle, no ale teraz to już do spania się szykuje, więc luz.

Kupiłam jej też taki mus, co Sarna mówiła, jeden z Kubusia, a drugi chyba z Bakomy. No wciągnęła ten drugi duszkiem i jakaś nowość. Musiałam jej pomóc, bo jak naciskała, to prawie siebie usmarowała musem.

Madziaska, gratki z powodu kolejnego ząbka. Kurka, nieźle Hanula ma wysyp ząbków :D

Ja tam liczę Madziu, że uda Ci się zamienić na ten jeden piątek z kimś ;-) Tzn. mam taką nadzieję, no ale jak wyjdzie - okaże się w praniu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam powoli szykować kąpiel dla Zuzi i cała resztę gratów.

Zajrzę tu wieczorkiem jeszcze.

A, Polunia, to fajno z tym łóżeczkiem, bo faktycznie jakbyśmy musieli jechać pociągiem, to na pewno łóżeczko odpada, już prędzej spalibyśmy razem z Zuzią niż zabierali łóżeczko :) Mam tylko nadzieję, że damy radę do 6 grudnia. Sprawdzę za chwilę grafik, jak Piotrek pracuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427361 przez vestusia
Zuzanka wykąpana, pojedzona i zasypia. Dziś wyjątkowo się zmęczyła, na dworze szalała, w piaskownicy również, no to już mi tu padała. Bez wrzasku zasypia, widać, że ma już dość ;-) Ja mam wieczór dla siebie, Piotrek w pracy.

No a gdzie Wy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427382 przez Dorciaition
Wpadam tylko na chwile powiedzieć, że jedziemy.
Zdanek nie był zachwycony- opowiadał mi o kosztach. Tak jak mówilłam- roczek, 30stka itp, no ale jestem przekonywująca :)

Wpadnę później. idę psa wyszorować, a potem Rodzinkę.pl oglądać.

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427384 przez madziaska
Polcia, sorka ;)
Malinka,nic się nie stało,ale lepiej dmuchać na zimne ;)

6 grudnia myślę,ze ok :) To jest czwartek. 1.12 z sobotę robimy roczek,więc 6 będzie super. Tylko,ze my z piątek przyjedziemy jak uda mi się zamienic,no i jeśli zabawy mikołajkowej w pracy nie będzie. No i u Poluni myślę,ze będzie super :) Polcia za dzieci płatne ;) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427387 przez polunia
No własnie gdzie Wy?????

Madziska a kiedy bedziesz wiedział czy ktos sie z Toba zamieni?

SARNA SARNA SARNA - rozumiem , że Wy sie piszecie na zjazd i nocleg w Hiltonie :silly:

Zaraz wracam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427402 przez madziaska
Polunia,no mogę już pytać. Nie wiem jednak czy ktoś już odp z takim wyprzedzeniem. No,ale najpierw chyba męża wypadałoby zapytać o zdanie. Nad kasa też trzeba się zastanowić,bo to jednak okres przedswiateczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427407 przez Dorciaition
Jednak Krzysiu powiedział, że nie jedziemy.
ha ha akurat! niech spada. ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl