BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #428453 przez Malina86
Czesc Babuszki!

Daruniu nasz kochany tysiac buziakow od cioci i dwa tysie od Michaśki :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia gratuluje spadku wagi, ale z tym 45kg to nie przesadzasz?

Ja nie moge zrzucic tego kilograma co go z Powidza przywiozlam :laugh: Ale apetyt tez mam jakis ostatnio.

Dorcia nie idz do T. :laugh:

Iva Misia przesypia cala noc, czasem wody jej daje popic jak sie rozwyje. Czasem spi nawet do 10:00, ale w ostatnich dniach to tak do 8:30.

Lusia Ty jestes suchotnica! Dupe masz jak 5 minut! :laugh:

W przyszlym roku tez nam sie kroi wesele u mojej kuzynki, a wogole to jeszcze 29 grudnia mamy impreze bo dziadkowie maja 50-lecie slubu. No musze juz oszczedzac na ten grudzien co by mi na Kleszczewo straczylo :laugh:

Misia miala znowu wczoraj bliskie spotkanie z lawa i ma piekna fife na czole :dry:

Takie pytanie mam- ile metrow wody zuzywacie miesiecznie? (mam nadzieje, ze to nie jest zbyt intymne pytnie :S )

Pogoda ladna, polecimy w poludnie na spacerek.

Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428470 przez Kredka
Dołączam życzenia dla Darusia :) Słonko żyj nam 100 lat :)

MAlina nie przesadzam. Tyle ważyłam w dniu ślubu. Widziałaś zdjęcia - sama oceń cy ważyłam za mało?? Jestem drobniutka i w tej wadze najlepiej sie czułam.

Biedna Misia :* buziaki dla niej.
A z tą wodą to nie wiem, mamy w czynszu policzoną zaliczkę 62 zł i mysle ze to duzo. Od niedawna mamy licznik, wczesniej płacilismty od osoby.

Idę zrobic Mikusiowi deserek bo wstał już. A potem na spacerek :) jupi :side: :side: :side:

Miłego dnia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428543 przez iva 20
Kredka ja tez bym chciala jeszcze schudnac bo ostanio jak sie zatrzymalam na 53 to stoje i stoje i tez bym chciala jeszcze zejsc tyle wazyc ile przed ciaza :(

Malina zwoda ci nie pwoiem bo mam ja za darmo ale zapytam sie mamy jak bede z nia rozmawiac :)
Ide juz bo cora mi wyrywa komputer i dyskutuje :) napisze pozniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428739 przez Malina86
Hej :)

My po spcerku i po obiadku :)

sarenka wyslalas nam fotki? Pewnie zapomnialas :silly: O przepisie na saltke to juz nawet nie wspominam ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jakie mam pyszne ciasto! Moja mam piekla. Taki jakby biszkopt czekoladowy z masa kokosowa taka jak w batonie Bounty oblane czekolada! Mniam!!! Ide kawe sobie zrobic i zjem sobie kawaleczek. Wez tu sie odchudzaj!

Michaska wlasnie pocisnela czwarta kupe dzis! Tata nie zarobi na pampki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428743 przez vestusia
Melduję się, że jestem!

Dziękuję za życzonka Zuzankowe, przepraszam, że nie zaglądałam, ale przesyłam spóźnione wczorajsze życzonka dla Lenisławki i dzisiejsze dla Darusia i Wojtusia. Wybaczcie mi moją nieobecność, ale na "zajś" życzeń nie chciałam składać w piątek.


Jestem teraz sama z Zuzią, Piotrek zbiera się na jakąś imprezę pracowniczą z okazji zakończenia lata (każda okazja dobra, żeby pić), jak Zuźka zaśnie, to zajmę się Wami.

Stęskniłam się okropniaście! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428756 przez Kredka
My już po spacerku, zachaczylismy jeszcze do kolezanki na kawę. MIkus pobawił sie z Nelą. Jak wracalismy do domu - usnął na siedząco :ohmy: Teraz orzełozyłam go do łózeczka i spi..hihi ale sie zmeczył :blink: bedzie troche spokoju. Ide sprzątac bo takie pobojowisko zostawialismy z MIkusiem że hej.

Malina mas zakas pisania o cieście :angry: :angry: :angry: Ja sie odchudzam a Ty mi tu smaka robisz :unsure: :unsure: B) B) B) :P :P :P :P :P

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428771 przez Malina86
No Vestusia juz myslalam, ze jeszcze nie wytrzezwialas po weselu :) Jak Zuzanka dala rade z dziadkami?

Kredzia sory :laugh: Jeszcze jeden kawalek i juz nie bedzie co wspominac :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428779 przez vestusia
No to ja Was tak mniej więcej nadrobiłam, tzn. przeczytałam, ale nie odpisuję w Wordzie, tylko tak, jak pamiętam, bo nie będę wracała od zaległych tematów aż tak bardzo :D

Iva, fajno, że się znowu pojawiłaś. Szkoda, że taka długa przerwa w pisaniu z nami, no ale dobrze, że się nawróciłaś :D Co to z Twoim miałaś za przeboje, że aż tak kiepsko było?

Malina, Boziu dzik! Masakrejszyn.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ależ masz Kochana apetyt, ja po weselu to nie mam już miejsca, aby wcisnąć gdzieś słodkości i ostro idę z dietą. Od jutra ha, ha, ha :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Misia sobie nabija guzy, no ale taki urok tego wieku :D

Dorcia bidulo, Ty zajś se krzywdę robisz, Dziecko drogie ;-)
Uważaj tam na paluchy i inne narządy, bo na kolejny zjazd przyjedziesz poskładana w częściach ;-)

Fajno, że na fioletowo malujecie. Mnie się podoba i wiem, że jak już kupimy mieszkanko, to jeśli będziemy mieli dwa pokoje, to marzy mi się kolorystyka wrzosowo-srebrno-szara.

Fajne te chomiki ha, ha, ha, się uśmiałam :D Ja to ten zawstydzony, niezła jesteś ;-)

Wrześniówek aż tak nie podtczytuję, no ale fajnie, że i one tak kontakt utrzymują ze sobą.

Zresztą, ja nawet nie spodziewałabym się, że z forumowej znajomości będą takie kontakty. Naprawdę fajnie.

A, i musisz w końcu założyć Lence suwaczek zębolkowy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia, ja chciałam Ci napisać, że też uważam, że pewnie gorzej niż w Powidzu nie będzie, więc uspokój hormony ;-) Poza tym moim zdaniem będzie fajnie, bo pokoje osobne, a to jednak ważne, bo jak widziałyśmy w Powidzu trudno usypiać dzieciaki jak śpią wszystkie razem. No a salon wspólny i wspólna impreza. Moim zdaniem to super rozwiązanie a i miejsce jest w dobrej lokalizacji.

Kredzia no to ważymy tyle samo przy tym samym wzroście. Ja też marzę by zejść do 45kg, ale po tym weselu to na bank ważę 52kg, więc na razie na wagę nie włażę ;-) Jeszcze kilka po-weselnych kup zrobię i będzie gicior ha, ha, ha :D

Fajno, że dietka służy i super, że też robisz ją pod siebie. Ja też tak robiłam, efekt jest (chociaż pewnie to niewiele i tak mi pomaga przy moim wyglądzie), no ale póki co efektu jojo nie mam, a do samego stylu jedzenia można się przyzwyczaić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajne prezenciki kupiłaś Mikusiowi, na pewno mu się podobają :)

No a u mnie weekend zleciał w niesamowitym tempie.

Do tej koperty daliśmy 4 stówy, bo tak uważam, że wypadało, mniej to byłaby lipa. Malina, ja rozumiem, że dajecie tysiąc zł, bo jednak to siostra i gdyby to był ktoś z mojej rodziny to tak samo bym dała. Tak wypada, bo co innego rodzina, a co innego znajomi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Potem się okazało, że obudziła im się o 1 w nocy (nie wiem czemu) i coś popłakiwała i w końcu wzięli ją do siebie i z nimi zasnęła.

Rano to się uśmiałam, bo babcia bardzo aktywnie spędzała z Zuzanką czas, no rozmawiała z nią ciągle, coś jej czytała i w ogóle. My pojechaliśmy na poprawiny, a po powrocie i wyjeździe dziadków, Zuzanka zajęła się sobą przez dobrą godzinę. My z Piotrkiem byliśmy w szoku, bo przecież Zuzi się to nie zdarza, zawsze stęka, marudzi, ryczy, potrzebuje uwagi i towarzystwa do zabawy. A tu nic, Zuzia bawiła się sama, rozmawiała ze sobą i w ogóle ;-)

I tak nam minął weekend, nie miałam zbytnio czasu na wklejanie zdjęć, a żałuję, bo w sobotę Zuzia skończyła 10 miesięcy i zawsze dodawałam fotki na FB i nk, a teraz nie dałam rady. W ogóle to Bob mnie jeszcze z równowagi wyprowadził, bo oczywiście szykował się na ostatni moment i co? I butów szukał, w końcu je znalazł, ale ja wyszłam z domu do Anety i powiedziałam, że jak wrócę to mają być znalezione, bo go chyba trzasnę. No buty znalazł, ale spodni nie i poszedł w dżinsach. No siara jak nie wiem co, tak mi było wstyd, nie mogłam normalnie z nerwów wytrzymać. A on do mnie z fochem, że mogłam mu kupić nowe. No kuźwa i co jeszcze???

Zuzia coś nie chce zasnąć, chyba zbiorę się na spacer, bo nie wiem czy zaśnie czy nie. Chciałam iść jak już wstanie, ale sama nie wiem czy zaśnie to moje Gumisiątko, czy nie.

Oj dobra, nie rozpisuję się dalej, bo nie będę Wam tu truć.

Zajrzę tu wieczorkiem, bo na razie muszę odetchnąć.

No i popatrzę na zdjęcia, może uda mi się znaleźć jakieś i Wam tu wkleję. Choć rewelacji nie było, ale postaram się coś znaleźć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428789 przez vestusia
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


No, to ja widzę, że Misia chętnie poszalałaby na panieńskim :D Cudna jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428853 przez madziaska
Czesc Kobietki :):):)

Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjj dla Zuzanki, Lenislawy, Darusia i Wojtusia :kiss: :kiss: :kiss:

Caly czas podczytuje (wiem wiem, moja stala spiewka ;)).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zdjecia Malinki malej cudne :)

Vestka, super babka z Ciebie, a Zuzanka jaka ma grzyweeee :)

Ivcia, super, ze powrocilas :) :kiss: Hania budzi sie w nocy, ostatnio juz raz, dostaje cycka i spi dalej. Jak wychodzily zeby, to byla masakra... TY nadal na cycusiu????

No i mamy szostego zebolka :):):) Mam nadzieje, ze bedzie na jakis czas spokoj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428955 przez Dorciaition
Wieczór

Kredzia chudzinka z Ciebie skoro ważysz 51 kg. No naprawdę. {Pokaż się w ogóle. No Ciebie to już dawno nie widziałam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Polunia
opierdzielasz się B)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha ha na takie intymne pytania to ja nie odpowiadam. ;) A tak serio w środę Tobie powiem.

Oj Sarenka to sobie grabi. Tak czekam na te zdjęcia, ale coś czuje, że przestanę czekać i wywołam te, co mam.

Szwagierka też zajebista. Ty to masz „ciekawą” rodzinkę.

Ha ha Miśka extra wygląda. To drugie zdjęcie wymiata. Pasują jej te różki ;)
Ona chyba mocno urosła od Powidza.

Vestusia Ty tego posta nie pisałaś w Wordzie?? No masz mega zajebistą pamięć :ohmy:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ty wyglądałaś cudnie. No naprawę. Dżaga z Ciebie jak nic. A Zuzanka jak zwykle słodka. Włoski ma świetaśne.
Super, że dziadkowie tak się spisali. Kochani są. Pewnie byli zadowoleni, że mogą pobyć z wnuczką. Lubię ich ;)

Kochana pocieszę Cię, że ja tym razem też nie dodałam na miesięcznicę zdjęcia. Leni teraz nie idzie w ogóle porządnej fotki strzelić. Ona nie ma czasu. Fotomodelką to na pewno nie zostanie ;)

Madziaska co to za podczytywanie? :silly:
Ale Hanka szaleje z ząbkami. :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pokazuj nam Hanke bo dawno jej ciocia nie widziała.

No a ja już gotowa do snu. Czekam tylko na kumpele, bo zerwałam jej trochę warzywek z działki i ma po nie wjechać.
Lenia śpi- mam nadzieję, że pięknie całą nos sobie polulka:)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428967 przez vestusia
Laski, opitalacie się i to ostro. Wracam ze spaceru (tak, tak, dopiero do domu wróciłam :D) a tu dwa posty. No weźcie, bo pomyślę, że wątek umiera. Serio, serio.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj ja w tej kiecce tak se wyglądałam, ale tak jak mówiłam - nie szalałam, bo już mam dość wesel. Mam nadzieję, że będzie jeszcze tylko jedno - nasze i koniec he, he, he :D

Sarna to się opitala i to nieźle. Ona to ma wypełniony czas na maksa, ale o nas zapomina. O, pewnie walnie posta, że nas zaraz nadrobi i znowu zniknie na jakiś czas :D

Madziaska fajno, że ten pokój macie. Super taka przestrzeń no i w ogóle możliwość zagospodarowania pomieszczenia. Elegancko. No faktycznie, Dorcia mieszkanie 38m kw. to prawie tak, jak ten pokój ;-)

A Hanuli to zębole idą naprawdę hurtowo, moja ma ledwo cztery, choć ten czwarty to prawie go nawet nie widzę. No ale.

Byłam z Zuzanką w piaskownicy, Tymon też był, zrobiłam Zuzi zdjęć kilka, więc umieszczę Wam za chwilę.

Dorcia, też zauważyłam, że tym razem zapomniałaś o dziesięciomiesięcznicy :) Ale fakt, ciężko robić teraz zdjęcia, ja chcę Zuzię uchwycić jak stoi, to ona akurat robi coś innego.

No i podcięłam Zuzi grzywkę, tak ociupinkę, bo strasznie jej do oczu leciała, a nie zawsze Zuzia ma spinkę lub kucyka. Przeszkadzała jej, więc ociupinkę obcięłam, żeby do oczu nie wpadała :D

Dobra, to przerzucam foty z aparatu na kompa i zaraz Wam tu też coś wrzucę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #428979 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #429006 przez Dorciaition
To prawda Vestka- Dziewczyny się opitalają.

A nie wiem z tym prezentem. chyba kupimy coś praktycznego do domu. Zobaczymy.

Koniecznie musisz "podrzucać" Zuzię dziadkom częściej. Na pewno będą bardzo zadowoleni, Zuzia też, no i Wy pobędziecie trochę we dwójkę. Ja to bym korzystała.
Mnie dziś T zaproponowała, że godzinkę może się Lenką zająć. Podziękowałam, bo co mi z godzinki ;)

Fajnie, że teście zaproponowali Tobie abyś inaczej się do nich zwracała. Będzie tak trochę luźniej, bo "Pan", "Pani" to faktycznie dziwnie.
Musicie szybko się chajtać to będzie "Mamusia" i "Tatuś" ;)

Vestusia bardzo ładnie wyglądałaś, a nie tak se. :)

No tak, mieszkanie mamy małe, ale jak do sprzątania do dużo. Pokoje nie są takie mega małe, ale nie mamy kuchni, tzn tylko taki malusi aneks. Ja to zawsze mówię- ciasne ale własne.

Fajnie Zuzka wygląda. Jak się jej buźka zmieniła po podcięciu grzywki. Teraz przynajmniej jest jej wygodniej.
Vestusia musisz jej kupić takie body z napisem "Szefowa Piaskownicy" :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #429012 przez Dorciaition
No to i ja wrzucę troszku Lenisławci


W ulubionym miejscu, którego już powoli nie chce mi się czyścić ;)

Po spanku

Poważna

Juz trochę mniej ;)


halo halo


Jak zwykle poszalałam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl