BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 8 miesiąc temu #427644 przez luska
a mojemu odzu powiedziała , ze ustalam miejsce i date.wczoraj mu tylko uśiadomiłam kiedy jedziemy i żadnego sprzeciwu nie przyjmuje , o czym sie przekonał przed powidzem.nie skometował tylko spojrzał na mnie i tyle w tym temacie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427657 przez polunia
Hej Dziweuszyska :side:

Sarna Dziecko drogie czy Ty się w końcu w jakis sposób określisz co do zjazdu??? Na fb zaglądalas bo widziałam komenty pod Malinowym zdjęciem. Popraw się :silly: :silly: :silly: :kiss:

Luska 25zł od osoby/doba , Aurelcia free , Olo/doba 15zł , wliczyłam juz koszt farelki :silly: :silly: :silly: Żartuje oczywiście , ja też zabiorę :blink:

Tylko serio laski , nie liczcie na jakies luksusy bo takowych brak. Te pokoiki sa serio malutkie , te gdzie maja byc Luska czy ewentualnie Sarna jak pojedzie sa wieksze ale takich z lazienkami sa tylko 3 :( Dobrze sie zastanówcie bo jest czas na poszukanie czegos w okolicy bo w tych malutkich pokoikach żeby wstawic kojec trzeba wywalic stolik i miejsca zostaje bardzo malutko. Juz kiedys gdzies pisałam , że póki co jest jak jest po przebudowie będzie dopiero tak jakbym sobie tego zyczyła. No jest ten plus , ze kazdy ma własne lokum. Wierzcie mi , że dzisiaj zmierzę ten pokój i wam narysuję i tutaj wrzucę bo mam stresa :dry: i wtedy podejmiecie decyzje czy chcecie czy nie... :huh:

Luska u Was chyba w grudniu nie bedzie takiego nawalu roboty co? Wiec niech Ł swoja watrobe przyzwyczaja juz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427666 przez Dorciaition
Dobry.

Zuzanko nasza Kochana sto latek dla Ciebie i wielkie buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:
Madziaska ale Hania szaleje z ząbkami. Fajnie! :)
Mam nadzieję, że uda się Tobie z kimś zamienić i będziecie.

Polunia
o nie, nie będę już Krzysiowi niczego obiecywać. O nie ;)

Vestusia baw się dobrze. Za taką kasę trza poszaleć ;)

Polunia
kunia też tam będziecie mieli? Ale fajnie :)
Upomnij się o kieckę.
Ee, nie wiedziałam co to gzik, no i chyba by mi nie smakował.

Malina
1000 zł to sporo, faktycznie. My tyle dostaliśy od chrzestnych i dziadków. Mój brat dał 6 stów. Na pewno nie dam Karolinie, jeśli nie będzie chajtała tysiaka.

Ooo Polunia super- niech tata wymyśla atrakcje :)
Jeśli On taki trzepnięty jak Ty, to będzie wesoło ;)

Luśka
super, że będziecie.
Twój to zgodny chłop. :)

Polunia
no Sarenko aktywna na fb cały czas. Ale kurka nie jest na fejsowym forum. Próbowałam ją zaprosić, ale nie idzie. Ona musi sama o to tam jakos poprosić.

Ty to sie za bardzo stresujesz. Jeśli w Powidzu daliśmy radę, to i dam damy. Fajnie, że każdy będzie miał swój pokoik. Łazienkę powinni mieć ci z większymi dzieciakami, a my będziemy do nich przychodzić pod prysznic ;)
Będzie fajnie, nic się nie denerwuj. Najwazniejsze żeby było ciepło, no i wódka do picia.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427668 przez Dorciaition
O tak będzie ;)



Ta co leży to Malina, z rozkrokiem śpiewająca Ewelina, no i wstydząca się Vestka :laugh: :laugh: :laugh: Tak ja to widzę ;)


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427673 przez polunia
Dorcia zabiłas mnie tym zdjeciem a raczej jego opisem bo samo zdjecie widziałm juz dzis u Wrześniowek :silly: To chyba od Nich podkradlaś , i widzę , że tez maja jakąs nawiedzona laskę i ja zlinczowały :silly:
Ale idealnie nas przypasowałas do stworzonek , to sa chomiki czy szczury???

A łazienki w Waszych pokojach tez sa tyle , że tez malutkie :blink:

Kacper wlasnie uspił Polę w wozku wiec spadam cos porobić papa

ZUZANKO 100 LATEK!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427678 przez Dorciaition
Od wrześniówek, tak :) wariatki też z nich czasami ;) choć wątpie, że na zjazdach wyprawiały takie rzeczy ;)

Noo też jakaś dziwna jest. Czyta ich, nic nie pisze. Chyba, że jak coś o niej napiszą to od razu się odzywa i sapie.

Oo jak są łazienki to zajebiście. A Ty juz nie marudź. Będzie git!

Ale masz dobrze z Kacperkiem :)

Lenisława śpi już 1,5 godzinki. Zdanek w robocie, a ja posprzątałam, no i teraz sosik do makaroniku robie.
Tak się dziś jebłam palcem u nogi w ciężarek Krzysia, który oczywiście jest nie używany, że od 2 godzin pulsuje mi palec i jest zarąbiście spuchnięty.

Wczoraj też zakupiliśmy i jebniemy se przedpokój na fioletowo. :)

Miłego weekendu Babki ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427723 przez luska
Pola ty sie tak nie stresuj , warunki pewnie lepsze jak w nasz willach w Powidziu :laugh: A pewnie po pijaku b edzie lepjej dostać się do sypialni :P Mi pasi ja nie mam żadnego ale . a jedziemy tam nie siedzieć w pokojach tylko się integować

A mój robote będzie na pewno niał , tylko zależy jakie będzie zapotrzebowanie na surowiec , tak będzie robił , ale już nie bedzie tyle ludzi do roboty przychodzić i nie bedzie musiał ich pilnować itd .Sądze , że jak teraz przy takim nawale sie wyrwał to w grudniu tym bardziej będzie luzik

Hhehe Dorota ty z tymi rozwalonymi nogami myszka , to ja bym ciebie widziała hehehe

Jejku ja całkiem zapomniałam , ze dzis sto lat trzeba Zuzi zaśpiewać :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

hehehe ja podejrzwam , że nas sie nie da pobić :P Musimy sobie jakies ciepła zródła tam znaleść , żeby było gdzie się rozbierać :silly: :silly:

Docia może złamałaś ;)

Ja stacjonuje u struszków , ale jak pisałam wczesniej wieczorem sie niegdzie nie wybieram , zalegne z książką , bo normalnie żyć nie moge bez czytania , wczoraj wypozyczyłam , juz nie wiem kiedy 300 stronek pekło , ale chodze nie wyspana , że szok.Plan na jutro wyspac sie , rano wywalic dzieciki z pokoju w ręce dziadków :lol: :lol:


Aurelcia z Ole juz w duzym pokoju zrobili pobojawisko hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427732 przez Dorciaition
Ha ha Luśka spadaj. Już bardziej do Ciebie podobna, bo jakieś chrupeczki obok są :silly:

Polunia jest tak jakieś jezioro, albo chociaż rzeka? ;)

Luśka fajnie masz z tym czytaniem. Też bardzo lubię. Może czas wybrać się do biblioteki.

Palec złamany raczej nie, ale boli jak cholera i ciągle pulsuje.

Lenisława pospała 3 godzinki, wiec i mnie pół udało się pospać :)

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427745 przez Suari
Helołłłłł,

Wróciłam zza światów ;)

Buziaki dla Zuzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427772 przez polunia
Dorcia 3 godziny snu dziecka , jak mi sie marzy... :blink:

Jeziora brak , rzeki brak ale jest duży staw z wyspą :blink:

O , cześć Suari , to poszalałaś z pisaniem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427788 przez Dorciaition
Staw też może być. :)

Suari pisz co tam u WaS?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #427843 przez Dorciaition
Nadal cisza, ale wiadomo- weekend.

No nic, dobranoc Dziewuszki.

Zdanek pojechał do wypożyczalni po film i będziemy sobie oglądać popijając winko ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427949 przez Suari
Witajcie wieczorkiem:)

Polunia- się rozpisałam :laugh: ale Igor się przebudził i nie dał mi już siedzieć przy kompie.

Długo mnie nie było, ale byłam sama w pracy 3 tygodnie i po przyjściu do domu padałam na pyska ;) na szczęście kolega już wrócił z urlopu i będę mogła normalnie funkcjonować. A początkiem października to ja idę na urlop !!!!! czeka mnie słodkie lenistwo :) już nie mogę się doczekać :laugh: zaczęłam odliczanie i jeszcze tylko 15 dni roboczych !

Wy to nawet w kałuży dupcie wymoczycie :P ;) To może wybierzcie się tam gdzie są baseny termalne, aleto raczej na południu, więc co niektóe miałyby daleko.

Dorcia- u nas jakoś leci, Igor rośnie, 4 zębole są i wychodzą, a raczej męczą go następne. A między górnymi jedynkami to ma taką szparkę, prawie jak Karolak :laugh: ale pewnie się mu zejdą jak pozostałe będą wychodzić. Dalej budzi się w nocy na jedzenie, czasami raz, a czasami co 3 godziny. Ciekawe kiedy prześpi całą noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #427970 przez Kredka
Witam w sobotni wieczór.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na wstępie chcę się pochwalić , otóż – mamy 2 ząbka. To już kasownik jak należy. Haha Mojemu szkrabowi pozno zęby wychodzą – po tatusiu.
Kupiłam dzisiaj Mikołajowi skórzane buciki w kolorze beżowym . Wyczaiłam nie drogi sklep ze skórzanymi butami odpowiednio profilowanymi dla takich maluchów.
Po za tym MIkuś z okazji tego kochanego 2 ząbka dostał ode mnie całą masę książeczek, klocki drewniane i karty z samochodami z bajki o Zyg-Zaca ( będzie miał swoje bo moje karty wciąż mi molestował, szczególnie przy jedzeniu - musi miec jakies zajęcie).
Natomiast mój małż kupił mi dzisiaj dwie sweterkowe tuniki i spodnie. Całkiem fajne
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dorcia padłam po obejrzeniu zdjęcia - Ty to kochana masz wyobraznie.
A jak palec??? Mam nadziej, że już nie boli.

Madziaska dziekować Bogu, że to nie złośliwy guz. Coś o tym wiem…
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Hania ma już 5 zębów?? WOw to mój Miki w tyle hehe

Vesta pewnie hula na weselu..ale ja bym się chetnie wybawila…ehh Musisz nam wszystko opowiedzieć, jak było. NO i jakies foteczki prosimy. Tyle że w kopertę 400 stówy to trzeba dać..(u nas tak sie daje) i tu jest ból, jak się człowiekowi nie przelewa. Ale często tak bywa że ten mniej sytuowany da wiecej niż ten bogacz.
Ucałuj Zuzolka od nas :*100 lat

Lusia
ja podziwiam Cię jak to wszystko ogarniasz. Dom obrobic, męża ;P, dzieci dopilnować… mówią że jak się ma dwoje dzieci to człowiek lepiej zorganizowany niż przy jednym. Ja mam takie dni że w godzine wszystko zrobie a czasem nie mogę się wyrobic bo młody marudzi.

Suari witamy ponownie na pokładzie. Fajnie że 4 zębole już są. Karolak ma przerwę miedzy zębami, ma to swój urok powiem szczerze.Ja go lubię. Ciekawie Kacperek musi wyglądać. Wrzuc chocby jedną foteczkę plisssss

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #428008 przez polunia
Helołłłł Kobitki :side:

Trzecia noc z rzędu gdzie mieliśmy pobudke przez alrm. Za kazdym razem czujka garażowa i co? I okazuje sie , że mamy w garażu stworzonko zwane myszą :angry: Uroki mieszkania w szczerym polu... :dry:

Normalnie moje dzieci sie przestawiły ze spaniem. Pola od kilku dni budzi się najpóźniej o 8 a zaraz za nia Kacper. Przechwaliłam te moje gadziny :blink:

Teraz D jest w kościele , ja tu na moment zajrzałam , poczytałam i spadam spakować dzieciaki i troche sie do porządku doprowadzić bo jedziemy na imprezę imienionowa do mojej matki. Zajrzę do Was pewnie dopiero wieczorkiem , no chyba , że D będzie łaskawy i mi telefonu uzyczy :silly:

Aaa i najważniejsze :side:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LENISŁAWY!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Suari kurde baseny termalne , byloby super :blink: Tylko , ze tam to raczej by nas wyrzucono za zakłócanie spokoju :blink: :blink: :blink:

Uciekam , miłego dzionka zyczę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl